Slidinėjimo kelionė į Italiją

Slidinėjimo pramogos Alpių kalnuose ir prabangus „viskas įskaičiuota“ poilsis Červinijos kurorte

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-03-15 - 2020-03-22 (8 dienos)
Įskaičiuota:
skrydžiai + 7 n. Club Med viešbutyje + "viskas įskaičiuota" maitinimas + SKI pasas + slidinėjimo pamokos + SPA paslaugos + pervežimai + bagažas
Kaina:
nuo 1999€

Kelionės programa

Červinija — vienas didžiausių slidinėjimo kurortų Italijos Alpėse, užburiantis snieguotomis viršukalnėmis ir legendiniu piramidės formos Materhorno kalnu. Keliaukite patirti kvapą gniaužiančių nuotykių į Italijos kurortą – Červiniją, kur nuostabūs gamtos peizažai, gaivus kalnų oras ir purus baltas sniegas! Modernia keltuvu sistema čia galima pakilti į 4 km aukštį, o tai sudaro beveik pusę Everesto. Trasų pasirinkimas sudaro puikias sąlygas slidinėti tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems, tiek profesionaliems slidininkams.

Išbandykite Italijos Alpių kalnų trasas ir mėgaukitės aukštos klasės poilsiu Club Med viešbutyje, kuriame „viskas įskaičiuota“ sąvoka įgauna kitokią reikšmę. Nemokamas SKI pasas visame slidinėjimo regione, koncertai ir pramogos, įdomios vaikų ir jaunimo užimtumo programos — tai tik dalis Club Med viešbučio svečių privilegijų, o kur dar gurmaniškas maistas ir SPA paslaugos! Tai tikra slidinėjimo oazė visai šeimai, kurioje atostogos bus tiesiog nepamirštamos!

1 diena:

Vilnius — Bergamas. Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Bergamą. Pervežimas iš Bergamo oro uosto iki Club Med viešbučio Červinijoje. Įsikūrimas viešbutyje.

Pirmą atostogų dieną skirkite laiko susipažinti su Červinijos kalnų miesteliu, pasivaikščiokite po jo apylinkes, užsukite pasišildyti prie jaukaus židinio ir paragauti tikrų itališkų picų į vietinę kavinukę. Nužvelkite kurorto trasas – daugiau apie jas skaitykite „Klausimai ekspertui“ skiltyje.

2 diena:

Červinija. Slidinėjimas, prabangus poilsis ir pramogos Club Med viešbutyje.

Po sočių ir gardžių itališkų pusryčių pasinerkite į slidinėjimo rojų Červinijos slidinėjimo kurorte. Nuo viešbučio kursuojančiu autobusu patogiai pasieksite visas artimiausias slidinėjimo trasas ir galėsite grįžti kada panorėję pietums ir vakarienei į viešbutį.

Club Med svečiai gali užsisakyti slidinėjimo pamokas visiškai nemokamai. Net jei ant slidžių stovite pirmą kartą, slidinėti galite greitai išmokti pas patyrusius instruktorius, kurie veda pamokas tiek naujokams, tiek pažengusiems slidininkams, norintiems tobulinti savo meistriškumą.

3 diena:

Červinija. Slidinėjimas, prabangus poilsis ir pramogos Club Med viešbutyje.

Leiskitės į apžvalginius žygius Alpių kalnų turistiniais takais. Atverkite naujas žiemos pramogų galimybes: išmėginkite slidinėjimą prisirišus prie vėjo aitvaro, pasklandykite virš didingų Alpių kalnų, išbandykite sniego raftingą leisdamiesi nuo kalno ant pripūstos padangos, pasivažinėkite sniego motociklu ar sniego dviračiu.

Po intensyvios ir įspūdžių kupinos dienos leiskitės į après ski linksmybes. Tai prancūzų kilmės terminas, reiškiantis „po slidinėjimo”. Po šiuo posakiu telpa visos linksmybės ir vakarėliai, lydintys slidininkus po aktyvios dienos – kartais net nenusiimant sunkių slidinėjimo batų. Tad po slidinėjimo atsipalaiduokite kurorto restoranuose, baruose ar išmėginkite viešbutyje siūlomas pramogas.

4 diena:

Červinija. Slidinėjimas, prabangus poilsis ir pramogos Club Med viešbutyje.

5 diena:

Červinija. Slidinėjimas, prabangus poilsis ir pramogos Club Med viešbutyje.

6 diena:

Červinija. Slidinėjimas, prabangus poilsis ir pramogos Club Med viešbutyje.

7 diena:

Červinija. Slidinėjimas, prabangus poilsis ir pramogos Club Med viešbutyje.

8 diena:

Bergamas — Vilnius. Pervežimas iš Červinijos kurorto į Bergamo oro uostą. Tiesioginis skrydis iš Bergamo į Vilnių.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija ir pagalba;
 • tiesioginiai skrydžiai: Vilnius-Bergamas, Bergamas-Vilnius;
 • rankinis bagažas: iki 7 kg/asm.;
 • registruotas bagažas: iki 20 kg/asm.;
 • pervežimai: oro uostas-viešbutis-oro uostas;
 • 7 n. Club Med viešbutyje.
 • maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės, įskaitant užkandžius ir gėrimus kurorto restoranuose;
 • SKI pasas visame slidinėjimo regione;
 • medicininių išlaidų draudimas slidininkams;
 • slidinėjimo pamokos;
 • aktyvios laisvalaikio pramogos ir sportas;
 • vakariniai gyvos muzikos koncertai ir teminiai vakarai bei diskotekos;
 • poilsis SPA centre;
 • vaikų ir jaunimo klubai (nuo 4 iki 17 m.).
 • civilinės atsakomybės draudimas*;
 • užsisakius slidinėjimo inventoriaus nuomą iš anksto, taikoma 15 % nuolaida;
 • slidinėjimo inventoriaus gabenimas;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės į kelionių konsultantą.

Ar reikalinga viza keliaujant į Italiją?

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems į Italiją ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui per bet kurį 180 dienų laikotarpį, vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi slidinėjimo kelionei į Italiją?

Kelionei į šalį būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė (ATK), kuri galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant į Italiją rasite oficialiame URM puslapyje čia.

Kokias kelionės draudimo rūšis rekomenduojate rinktis vykstant slidinėti į Italiją?

Į šios kelionės kainą jau įskaičiuotas sveikatos draudimas. Vykstant į slidinėjimo kelionę Italijoje rekomenduojame papildomai apsidrausti civilinės atsakomybės draudimu. Užsakyti šį draudimą galite internetu paspaudę nuorodą arba kreipdamiesi į Estravel kelionių konsultantą, kuris suteiks Jums visą reikalingą informaciją.

Kokie skiepai privalomi keliaujant į Italiją?

Keliaujant į Italiją privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta šalyje?  

Oficiali valiuta Italijoje – euras (EUR), todėl keliaujant slidinėti į Italiją nereikės rūpintis valiutos keitimu.

Kokios trasos yra Červinijos kurorte?
Červinijos kurorte yra 10 ilgiausių kalnų slidinėjimo trasų, visų trasų ilgis sudaro 350 km, Breuil Cervinia-Valtournenche regione – 150 km , Zermatt regione – 200 km. Iš jų 59 km – nesudėtingų (mėlynų) trasų, 197 km vidutinio sunkumo (raudonų) trasų bei 94 km sudėtingų (juodų) trasų. Slidinėjimo regione veikia moderni keltuvų sistema, kuri sujungia Červiniją su Šveicarijos slidinėjimo kurortu. Čia yra daugybė nesudėtingų trasų pradedantiesiems, pažengusiems ir plati pramogų pasiūla ekstremalaus sporto mėgėjams. Drąsiausiems rekomenduojame pakilti aukščiausiai Europoje keliančiu keltuvu į Materhorno kalną ir nusileisti žemyn. Čia rasite 20 km besidriekiančių raudonųjų trasų, o persikėlus į kitą Alpių pusę nusileisite Šveicarijoje. Slidinėjimo trasų žemėlapį galite panagrinėti čia.

Kada yra slidinėjimo sezonas Červinijos kurorte?
Pasiilgusiems snieguotų žiemų Italijos Alpės atveria plačias galimybes mėgautis žiemiškais malonumais, slidinėti ir džiaugtis puriu sniegu nuo lapkričio iki pat kovo mėnesio.

Ką galima veikti Červinijos kurorte?

Červinijos kurortas — tai tikras rojus ekstremalaus sporto mėgėjams, nes čia galimybių ribos prasiplečia! Išmėginkite slidinėjimą prisirišus prie malūnsparnio, pasklandykite virš didingų Alpių kalnų,  išbandykite sniego raftingą leisdamiesi nuo kalno ant pripūstos padangos, pasivažinėkite sniego motociklu ar sniego dviračiu. Ieškantiems ramesnio laisvalaikio praleidimo būdo rekomenduojame aplankyti kalnuose įsikūrusias jaukias kavinukes, restoranus, pasimėgauti Alpių apylinkių kraštovaizdžiu arba pasilepinti viešbutyje siūlomomis pramogomis.

Ar rekomenduojate keliauti su mažais vaikais?

Club Med poilsio kompleksas sutvertas poilsiui su visa šeima. Mažaisiais keliautojais čia bus pasirūpinta vaikų užimtumo klubuose. Červinijos kurorte mažiesiems slidininkams yra įrengtos specialios slidinėjimo trasos ir pritaikyti keltuvai vaikams, yra rogučių trasos, snieglenčių parkas ir diskotekos paaugliams.

Koks klimatas Červinijos kurorte?

Červinijos kalnuose vyrauja švelnus klimatas ir daug saulėtų dienų. Storais sniego patalais nukloti Alpių kalnai Červinijoje leis mėgautis apsnigtomis trasomis nuo lapkričio ir kovo mėnesio.

Ar galima keliauti su savo įranga?

Taip, galite keliauti su savo įranga, tačiau komfortiškiau šios kelionės metu jausitės nuomodami slidinėjimo inventorių. Taip pat galite pasinaudoti Club Med svečių privilegija ir nuomotis inventorių su 15 % nuolaida.

Ką rekomenduojate paragauti Italijoje?

Italijoje reikia ragauti viską, nes maistas italams yra be galo svarbus ir nenuostabu, kad italai laikomi geriausiais kulinarais. Būtinai paragaukite picų – kiekviename regione jos vis kitokios ir vis geresnės. Italija ne šeip sau garsėja makaronų tradicijomis – galite išragauti gausybę skirtingų pastos patiekalų. Kiekvienas regionas turi savo tradicinius padažus ir pateikimo būdus bei makaronų formą. Kelionės į Italiją metu pamėginkite skirtingų sūrių ir kumpių, pvz. garsusis Burata sūris ar Prosčiuto kumpis. Italijos duonos kultūra taip pat unikali – viešėdami Italijoje paskanaukite tradicinės fokačijos ar pradėkite pusryčius kruasanu ir garsiąja espresso italiano.

Ką parvežti lauktuvių iš slidinėjimo kelionės Italijoje?

Geriausios lauktuvės iš atostogų Italijoje – maistas. Tai galėtų būti unikalus itališkas vynas, sūriai, kumpiai, skirtingų formų ir spalvų naminiai makaronai ar alyvuogių aliejus.

CLUB MED CERVINIA 4ψ, ČERVINIJA

„Club Med Cervinia“ viešbutis įsikūręs nuostabioje vietoje Alpių kalnų apsuptyje. Poilsis čia primins tikrą žiemišką pasaką su nuostabiais vaizdais į Materhorno slėnį, gaiviu kalnų oru ir nuostabiu maistu viešbučio restoranuose. Šis viešbutis „Club Med“ viešbučių tinklo reitingavimo sistemoje užima aukščiausią kategoriją – keturis trišakius (4ψ), o tai reiškia išskirtinę viešbučio paslaugų kokybę Jūsų atostogų metu. Apsistojus prabangiame Club Med viešbutyje Jūsų laukia ne tik slidinėjimas, bet ir aristokratiškas poilsis elegantiškoje aplinkoje. Viešbučio nuotraukų galeriją žiūrėkite čia.

„Il Cervino“ švediško stalo principu veikiančiame restorane mėgausitės gardžiais patiekalais iš įvairių pasaulių virtuvių bei Alpių kulinariniu paveldu. Jei išalksite slidinėdami, galėsite atsikvėpti ir pasistiprinti prie slidinėjimo trasų esančiuose kalnų restoranuose. Priklausomai nuo keliautojų srauto ir sezono laikotarpio čia dirba du arba trys puikūs restoranai. Jaukiai praleisti laiką galėsite viešbučio bare, kuris sužavės puikiu gėrimų pasirinkimu, dailiu medžio dekoru ir atpalaiduojančia atmosfera.

Atostogų metu galėsite plaukioti viešbutyje esančiame baseine. Po aktyvaus slidinėjimo galėsite atsipalaiduoti viešbučio SPA centre. Apsilankykite turkiškoje pirtyje, atsipalaiduokite relaksacijos zonoje su puodeliu arbatos ar pasikaitinkite saunoje. Taip pat galėsite pasimėgauti aromaterapiniais masažais, kūno šveitimu, veido procedūromis bei kitomis SPA paslaugomis.

Club Med svečiai gali lankyti slidinėjimo pamokas visiškai nemokamai ir tobulinti savo meistriškumą. Patyrę instruktoriai naujokus pamokys čiuožti snieglente ar slidėmis. Už papildomą mokestį galėsite leistis į žygius sniego batais, važinėti sniego motociklais bei užsakyti kitas ekstremalias žiemos pramogas. Viešbutyje organizuojami „Big Snack“ vakarėliai šeimoms, kurių metu galėsite paskanauti įvairių gardėsių ar dalyvauti maisto gaminimo dirbtuvėse. Taip pat jėgas išbandyti galėsite įvairiuose sporto turnyruose, galvosūkių žaidimuose, skirtuose visai šeimai.

Slidinėjimo atostogos Italijoje, „Club Med Cervinia“ viešbutyje — puikus pasirinkimas aktyvioms šeimoms su vaikais. Čia organizuojamos profesionalios vaikų ir jaunimo užimtumo programos, o mažieji keliautojai daug laiko praleidžia lauke. „Petit Club Med“ spalvingame mažylių kambaryje 2-3 metų amžiaus vaikai smagiai žais ir mokysis naujų dalykų prižiūrimi draugiškų darbuotojų. „Mini Club Med“ — tai klubas 4-10 metų amžiaus vaikams, kuriame suskirstyti pagal amžių vaikai mokysis pirmųjų žingsnių slidėmis, užsiims aktyviomis ir kūrybinėmis veiklomis. „Junior Club Med“ — tai užimtumo programa 11-17 metų amžiaus vaikams ir paaugliams. Lydimi patyrusių instruktorių vaikai galės atrasti žiemos sportą, išmokti ar patobulinti slidinėjimo įgūdžius ar užsiimti kitomis veiklomis viduje ar lauke. Keliaujantys su pačiais mažiausiais už papildomą mokestį galės užsakyti vaikų priežiūros paslaugas.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti