Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Tarptautinės parodos Švedijoje ir kaip tinkamai pasiruošti kelionei į parodą?

12.06.2024 0
Vokietija – ne vienintelis pagrindinis tarptautinių industrinių parodų centras Europoje. Daug svarbių parodų vyksta Švedijoje. Šią vasarą dar vyks 2 parodos Stokholme, o rudenį nusimato dar 8 didžiulės parodos. Kviečiame susipažinti su parodomis – galbūt kažkuri paroda aktuali Jūsų verslo sėkmei užtikrinti? Plačiau skaitykite - Estravel bloge.

Aviakompanijų lojalumo programos: kodėl verta tapti jų nariu?

12.06.2024 0
Kaip gauti ne tik geras kainas, bet ir puokštę papildomų naudų planuojant kelionę lėktuvu? Estravel rekomenduojamas sprendimas - prisijungti prie įvairių aviakompanijų lojalumo programų! Kas tai yra, kaip lojalumo programos veikia ir kokia jų nauda Jums - pasakojame šioje atmintinėje.

Svarbi informacija keliaujantiems į Vokietiją iki liepos 19 d.

11.06.2024 0
Svarbi informacija keliaujantiems į Vokietiją - Vokietija ruošiasi svarbiausiam metų sporto įvykiui - Europos futbolo čempionatui, per kurį tikimasi sulaukti daugiau kaip 5 mlrd. keliautojų. Siekiant išlaikyti sklandų judėjimą šalyje - iki liepos 19 d. stiprinamos saugumo patikros procedūros ir įvedama laikina Vokietijos sienų net ir Šengeno zonos piliečiams.  Plačiau - Estravel bloge.

Ką reikia žinoti keliaujant į Jungtinę Karalystę? | Skysčiai rankiniame bagaže

11.06.2024 0
Keliautojams, kurie artimiausiu metu planuoja keliones į Jungtinę Karalystę, svarbu atkreipti dėmesį apie atsinaujinusią skysčių gabenimo rankiniame bagaže tvarką. Dalyje šalies oro uostų buvo įdiegti naujos kartos saugumo patikros punktų skaneriai, kurių dėka buvo panaikintas ilgai galiojęs 100 ml skysčių apribojimas keleivių rankiniame bagaže ir keleivių saugumo patikra tapo greitesnė. Plačiau - Estravel bloge.

Tarptautinės parodos Vokietijoje ir kaip tinkamai pasiruošti kelionei į parodą?

11.06.2024 0
Vokietija – svarbiausias didžiausias tarptautinių parodų centras visoje Europoje. Kaip tinkamai pasiruošti kelionei į tarptautinę parodą ir į kokias svarbiausias parodas šiemet galima nukeliauti Vokietijoje?  Kaip tinkamai pasiruošti kelionei į parodą?  Svarbiausios ir didžiausios tarptautinės parodos įprastai vyksta ne Lietuvoje, todėl kelionė į parodą iš jos tampa svarbia plano dalimi. Kaip tinkamai pasiruošti kelionei ir […]

Ar turėsime rekordiškai gerą vasarą? 23 sav. kelionių naujienos

07.06.2024 0
Vasaros kelionių sezoną atidarėme visu pajėgumu! Lietuvos oro uostų duomenimis, gegužės mėn. keliavusiųjų skaičius buvo didžiausias tarp visų Baltijos šalių oro uostų. Šis pasiekimas – visų keliautojų nuopelnas. Tikime, kad keliavimo paklausa augs toliau ir turėsime rekordiškai gerą vasarą. O kur keliauti saulėtų atostogų? Kviečiame idėjų pasisemti 23-os sav. Estravel kelionių naujienų apžvalgoje.

#Estraveltalentai keliauja: Kelionė į Aliaską: Pažintis su Ankoridžu

07.06.2024 0
Estravel kelionių centro vadovė ir kelionių eskspertė Žydrė dalinasi įspūdžiais iš Aliaskos. Be to, dalinamės puikia žinia - lėktuvų bilietams į Aliaską galioja nereali akcija!

Žiemos naujiena: kelionės į Šri Lanką tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais iš Vilniaus

06.06.2024 0
Puikios naujienos keliautojams, planuojantiems apie egzotiškas žiemos atostogas ten kur šilta, gera ir beprotiškai įdomu. Nuo 2024 m. spalio 22 dienos, tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais iš Vilniaus galėsime pasiekti Indijos vandenyno perlą - Šri Lanką! Jeigu Šri Lanka yra Jūsų norimų aplankyti šalių sąraše – skaitykite šį įrašą ir sužinokite naudingus kelionių patarimus.

Kur slidinėsime 2024-25 m. žiemą? | Skirtumai tarp Italijos, Prancūzijos ir Austrijos

05.06.2024 0
Kur slidinėsite šią žiemą? Jei dar neturite idėjos - Estravel rekomenduoja Jums rinktis iš tų krypčių, į kurias šį žiemos sezoną bus vykdomi tiesioginiai užsakomieji skrydžiai: Italija, Prancūzija ir Austrija. Iki 2024 m. gegužės 30 d. galima užsakyti slidinėjimo kelionę patraukliausiomis sąlygomis, mažiausia pradine įmoka ir rasti daugiausiai vietų populiariausiuose viešbučiuose geriausiomis kainomis.