Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių įspūdžiai ir idėjos iš viso pasaulio | 8 sav. naujienos

23.02.2024 0
Jau praėjo 8-oji metų savaitė. Ar žinote, kad skaičius aštuoni simbolizuoja gausą ir finansinę sėkmę? Estravel kelionių ekspertų parengtoje turizmo aktualijų apžvalgoje - daug puikų naujienų ir specialių kelionių kainų, kurios leis sutaupyti ir suplanuoti kokybišką poilsį artėjančiam pavasariui ar vasarai.

Miestų turizmo mokesčiai: kada galima jų nemokėti?

22.02.2024 0
Kalbant apie miestų turizmo mokesčius, verta žinoti, kad 2024 m. atsirado miestų, kurie turizmo mokesčius įsivedė, nors iki šiol jų neturėjo bei miestų, kurie miestų turizmo mokesčius padidino. Plačiau - Estravel blogo įraše

Kaip saugiai praleisti laiką oro uostuose? Laukiamieji kambariai (lounges)

22.02.2024 0
Jeigu iki skrydžių yra nemažai laiko - visuomet klientams rekomenduojame skrydžio laukti patogiai verslo kambariuose (business lounges).   Kodėl verta skrydžių laukti Business Lounge?

„Prašome trukdyti“ – unikalios ekskursijos po Vilniaus viešbučius

21.02.2024 0
2024 m. kovo 1-3 d. vilniečiai ir miesto svečiai bus kviečiami į svečius po Lietuvos sostinės viešbučius. Tai unikalus projektas - „Prašome trukdyti“, kurio metu organizuojamos nemokamos ekskursijos ir vilniečiai bei miesto svečiai pažinti svečių priėmimo kultūrą Vilniuje. Plačiau apie projektą - Estravel blogo įraše.

Naujas skrydžių maršrutas: Melburnas iš Stambulo

21.02.2024 0
Dar viena nauja skrydžių kryptis, su kuria lietuviams atsiveria puikios jungtys per Stambulo oro uostą - Melburnas Australijoje! Pirmasis skrydis Stambulas-Melburnas - jau kovo 15 d.! Primename, kad iš Vilniaus į Stambulą tiesioginiai skrydžiai - kasdien.

Verslo renginių kalendorius: 2024 m. ruduo ir 2024-25 m. žiema

20.02.2024 0
Ieškote idėjų komandos formavimui ar pramoginei kolektyvo išvykai 2024 m. rudenį ir 2024-25 m. žiemos sezoną? Estravel kelionių ekspertai paruošė unikalų verslo renginių kalendorių, kuriame sudėjo kartu su partneriais sukurtas programas!

Kelionių aplink pasaulį idėjos: unikalūs skrydžių maršrutai

20.02.2024 0
Estravel Turizmo mėnesio proga turime Jums super gerus lėktuvų bilietus – sukūrėme nepakartojamus nuotykius dovanojančius skrydžių maršrutus aplink visą pasaulį. Užburiančio grožio maršrutai Jus ver per įdomiausias Europos, Azijos, Australijos bei Šiaurės Amerikos vietas. Vienos kelionės metu pamatysite net 3-4 šalis. Lėktuvų bilietų užsakymas tik Estravel.

Lufthansa streikai: kaip elgtis jei Jūsų skrydis numatytas per streikus?

19.02.2024 0
Vasario 20-21 d. Lufthansa aviakompanijos darbuotojai planuoja streikus Vokietijos oro uostuose. Galimi skrydžių atšaukimai, vėlavimai. Estravel keliautojais visuomet rūpinamės 24/7 ir visiems keliautojams, kurių skrydžiai bus paveikti streikų, atrasime alternatyvius skrydžių sprendimus. Tačiau vis dėlto norime įnešti aiškumo, kaip elgtis jei Jūsų skrydis yra paveiktas, atšauktas dėl streikų. Atkreipiame dėmesį, kad šie kelionių patarimai tinka […]

Naujos aviakompanijos Lietuvoje ir kt. 7 sav. naujienos

15.02.2024 0
Ši savaitė šventiška visomis prasmėmis! Jau pradėjome kviesti pavasarį per Užgavėnes, šventėme Valentino dieną, Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną, o šventinę savaitę baigiame net 3-jų dienų ilguoju savaitgaliu. O laisvadieniai - puiki proga planuoti būsimas atostogas. Štai keletas įdomių kelionių naujienų bei idėjų 7-ą metų savaitę.