Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 29 sav.

23.07.2021 0
Prieš 52 metus šią savaitę Neilas Armstrongas žengė ant mėnulio paviršiaus. O kokia yra šių metų 29-osios metų savaitės istorija kelionių pasaulyje? Pasakojame savaitės apžvalgoje.

Saviizoliacijos reikalavimai Europoje

22.07.2021 0
Atmintinė keliautojams: šalys į kurias galima vykti, šalys į kurias nuvykus (ir grįžus iš jš į Lietuvą) nereikia saviizoliacijos ir kita naudinga informacija.

Lietuvos oro uostai kviečia norinčius pasiskiepyti nuo COVID-19

21.07.2021 0
Puiki žinia norintiems pasiskiepyti nuo COVID-19 - šį ketvirtadienį, liepos 22 d., Vilniaus oro uoste bus galima pasiskiepyti “Pfizer” arba “Moderna” vakcina.

Reikalavimai keliaujant į tolimas šalis

20.07.2021 0
Įsibėgėjant rudeniui ir ateinant žiemai žinome, kad populiariausiomis atostogų kryptimis tampa egzotiškos ir tolimos. dalis tolimų kraštų be problemų įsileidžia lietuvius. Kokios tai šalys ir kokie nauji reikalavimai galioja keliaujant į jas?

Idėja komandos formavimui | Rube Goldberg mašina: kas tai?

19.07.2021 0
Estravel Vilnius 24-ojo gimtadienio proga su visa komanda pramogavome unikalioje renginių erdvėje ir konstravome Rube Goldberg mašiną. Šis komandos formavimo žaidimas paliko ryškų įspūdį visiems mūsų kolegoms, tad nusprendėme Jums plačiau papasakoti kas tas Rube Goldberg, su kuo jis “valgomas” ir kodėl rekomenduojame šią veiklą Jūsų komandoms.

Kelionių naujienos: 28 sav.

16.07.2021 0
Praėjusiais metais tokiu pat metu keliautojams pranešinėjome tik apie atnaujinamų skrydžių pradžią, o šiemet džiaugiamės, kad galime papasakoti apie labai daug galimybių turiningai atostogauti! Taigi, kokios kelionių naujienos 28 metų sav.?

Ko keliautojai dažniausiai klausia apie Maldyvus?

12.07.2021 0
Žinome, kad vis daugiau keliautojų planuoja atostogas Maldyvų salose, tad parengėme išsamią dažniausiai apie Maldyvus užduodamų klausimų atmintinę, su kuria planuoti kelionę į šias pasakiško grožio salas bus paprasčiau. 

Kelionių naujienos: 27 sav.

09.07.2021 0
Šią savaitę - kaip niekad daug progų švęsti - liepos 6-oji, Estravel gimtadienis, egzotinių kelionių startas, didžiausi metų lėktuvų bilietų išpardavimai ir tai dar ne viskas! Keliautojams pastarosios dienos - tikrai palankios, nes su šventėmis atsirado daug galimybių planuoti atostogas labai patraukliomis kainomis. Apie viską išsamiau - 27 sav. kelionių aktualijų apžvalgoje.

Nemokami COVID-19 testai ES skaitmeniniam COVID pažymėjimui gauti

08.07.2021 0
Džiugios naujienos visiems, norintiems kelionių tikslais gauti ES skaitmeninį COVID pažymėjimą - Sveikatos apsaugos ministerija sudarė galimybes nemokamai atlikti PGR tipo COVID-19 testą arba greitąjį antigeno testą prieš kelionę.