Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Skrydis į Prancūziją dar niekada nebuvo toks trumpas!

13.07.2020 0
Kas galėjo pagalvoti, kad birželio mėnuo Vilniuje mus nukels į išsvajotas Italijos ir Indijos šalis, o liepa prasidės kelione į tolimąsias Jungtines Amerikos Valstijas? Go Vilnius tęsia projektą Atostogos užsienyje – jau ir Vilniuje ir šį kartą kviečia “skristi” į romantiškąją Prancūziją. Savaitgalio programa, kuri prasideda liepos 17 d. (penktadienį) 12:00 val. ir tęsis iki […]

Kokios šalys ir nuo kada jau laukia lietuvių?

13.07.2020 0
Atmintinė keliautojams: šalys į kurias galima vykti, šalys į kurias nuvykus (ir grįžus iš jš į Lietuvą) nereikia saviizoliacijos ir kita naudinga informacija.

Kelionių naujienos: 28-a sav.

10.07.2020 0
Šią savaitę keliautojams turime labai gerų naujienų – grįžtame su puikių kainų paskutinės minutės pasiūlymais, informuojame apie atnaujinamus tarpžemyninius skrydžius ir dar daugiau! Kokie skrydžiai ir kada atnaujinami? Kur keliauti paskutinę minutę? Kokie pokyčiai verslo kelionių pasaulyje? Apie visa tai ir kitas kelionių aktualijas – 28 sav. naujienų apžvalgoje. Liepos 10 d.PASKUTINĖS MINUTĖS PASIŪLYMAIEsate įpratę […]

Kaip saugiai praleisti laiką oro uostuose?

10.07.2020 0
Atsakome ir į įvairiausius rūpimus klausimus - kokios saugumo priemonės dabar yra taikomos oro uostuose, kokie reikalavimai keliami keleiviams atvykstant į oro uostą, kaip ir kur saugiai bei patogiai laukti savo skrydžio?

Ką būtina žinoti kai keliones į kongresus keičia virtualūs kongresai?

09.07.2020 0
Virtualūs kongresai. Ką reikia žnoti, planuojant dalyvauti virtualiame kongrese? Kokios yra aktualiausios registracijos į juos sąlygos? Įžvalgomis dalinasi Estravel verslo klientų skyriaus vadovė Eglė Kaušienė.

“Ukraine International Airlines” atnaujina skrydžius į Kijevą iš Vilniaus

08.07.2020 0
Estravel pasiekė džiugi žinia iš “Ukraine International Airlines” - nuo liepos 24 d. aviakompanija atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Kijevą. Ką reikia apie tai žinoti?

Ką reikia žinoti planuojant atostogas Graikijoje šiemet?

08.07.2020 0
Graikija nuo birželio 15 d. atveria sienas keliautojams iš 29 šalių. Ką reikia žinoti planuojantiems atostogas Graikijoje šiemet? Atsakymai ir kelionių patarimai - Estravel bloge.

Aviakompanijų planai nuo liepos mėn.

08.07.2020 0
Atnaujinta liepos 8 d. Estravel komanda kasdien iš aviakomapanijų sulaukia vis daugiau džiugių žinių apie atnaujinamus skrydžius iš Lietuvos bei lietuviams artimo Rygos oro uosto Latvijoje.  Žinome, kad patikima ir patikrinta informacija tik iš oficialių šaltinių apie skrydžius šiai dienai planuojantiems keliones yra ypatingai svarbi – o būtent tokią informaciją žino ir keliautojams pateikia Estravel […]

Kaip sklandžiai planuoti ir užsakyti tarnybines keliones, kai kelionių paslaugas perka darbuotojas?

08.07.2020 0
Šiame straipsnyje Estravel Vilnius viešųjų pirkimų skyriaus vadovas Remigijus Nika dalinasi gerąja patirimi, kaip sklandžiai vykdyti pirkimą, kai kelionių paslaugas perka ir apmoka patys biudžetinės įmonės darbuotojai, o darbdavys, pagal darbuotojo vardu išrašytas sąskaitas faktūras ir kitus kelionės išlaidas patvirtinančius dokumentus, kompensuoja darbuotojo patirtas komandiruotės išlaidas.