Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionės į Maroką: kuo Marokas skiriasi nuo Egipto, Tuniso ir kitų keliautojų pamiltų krypčių?

20.09.2023 0
Spalio 31 d., pradedami vykdyti labai patogūs, tiesioginiai skrydžiai iš Rygos į Marakešą - mėtine arbata kvepiantį, autentikos kupiną ir rožinių statinių pilną Maroko didmiestį. Marokas nuostabus - tačiau kuo jis skiriasi nuo aplinkinių krypčių - Egipto, Tuniso, Madeiros ir Kanarų salų?

Priminimas: grįžta patogūs skrydžiai į Seišelius!

18.09.2023 0
Puikios žinios tolimų egzotinių kelionų gerbėjams - nuo spalio 30 d., grįžta patogūs skrydžiai į Seišelius! Seišelius per savaitę, su labai patogiomis jungtimis per Stambulo oro uostą (skrendant iš Vilniaus), bus galima pasiekti net 3 kartus per savaitę.

9 priežastys keliauti ir prisidėti prie gerų darbų | 37 sav. naujienos

15.09.2023 0
Šią savaitę skubame su Jumis pasidžiaugti gražiomis iniciatyvomis, šviežiausiais kelionių įspūdžiais iš tolimos Azijos, pozityviais pokyčiais aviacijoje, geriausiomis sąlygomis užsakyti poilsines, pažintines keliones ir daug daugiau. Apie viską išsamiai - 37 sav. Estravel apžvalgoje.

Atsakingos iniciatyvos: Estravel ACME Grupės “Gerų darbų mugėje”

15.09.2023 0
Džiaugiamės, kad galime ne tik planuoti keliones savo klientams bei partneriams, bet ir kartu dalyvauti gražiose ir atsakingose iniciatyvose. Šią savaitę Estravel dalyvavo kasmetiniame mūsų klientų ACME Grupės jubiliejiniame 30-mečio labdaros renginyje “Gerų darbų mugėje”. Apie ką šis renginys? Kviečiame skaityti Estravel bloge.

Turizmo diena 2023 m.: nemokami renginiai Vilniuje

15.09.2023 0
Estravel komanda kasmet pasaulinę Turizmo dieną švenčia keliaudami, o šiemet keliauti po Vilnių ir švęsti Turizmo dieną kviečiame ir Jus! Rugsėjo 23-24 dienomis, Turizmo dienos proga, Vilniuje vyks nemokamos ekskursijos ir renginiai.

Patarimai planuojantiems kelionę į Japoniją

14.09.2023 0
Svajojantiems ir planuojantiems keliauti į Japoniją, paruošėme atmintinę, kurioje rasite atsakymus į šiuos klausimus: kokie dokumentai reikalingi? Kokie praktiniai patarimai keliaujant į Japoniją? Ką būtina žinoti keliaujant po Japoniją traukiniais? Kokias lankytinas vietas rekomenduoja pamatyti Estravel komanda?

Išankstiniai 2024 m. vasaros kelionių pardavimai

12.09.2023 0
prasideda 2024 m. vasaros kelionių pardavimai - o tai reiškia - geriausios užsakymo sąlygos kelionėms! Kol vieni ieško priežasčių nekeliauti,  kiti ne tik keliauja, bet ir planuoja į priekį, nes žino, kad geriausios kelionių kainos ir daugiausiai laisvų vietų populiariausių viešbučiuose yra užsakant iš anksto. Geriausias laikas gauti mažiausią kainą atostogoms 2024 m. vasarą yra dabar.

Vilnius švenčia 700-ąjį gimtadienį | Renginiai Vilniuje

12.09.2023 0
Ar žinote, kad sausio 25 d. Vilniaus miestui sukako net 699 metai? Gimtadienio proga mieste įžiebtas įspūdingas šviesų festivalis, su kurio pradžia pradedame laukti ir 700-ojo Vilniaus jubiliejaus. Artėjantį 700 metų jubiliejų Vilnius švenčia ne tik šį savaitgalį, bet ir visus metus.

Mūsų mintys su Maroku

11.09.2023 0
Estravel komanda ir visas pasaulis širdimi ir mintimis yra su Maroku. Šį savaitgalį Maroką supurtė 6,3 balo stiprumo žemės drebėjimas. Estravel komanda nedelsiant susisiekė su kelionių partneriais Maroke.