Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

27-os savaitės kelionių naujienos

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

Prieš daugiau nei 700 metų liepos 6-oji buvo pažymėta Mindaugo karūnavimu ir tapo ypatinga diena lietuvių tautai. 27-oji savaitė apdovanojo ir kitomis iškilmingomis progomis: 243-uoju JAV bei 22-uoju Estravel Vilnius gimtadieniu. Anksčiau keliauti galėjo tik išrinktieji, šiandien tai gali visi – švęskime laisvę keliauti ir tyrinėti mūsų margą pasaulį.

Paminėdami šią iškilmingą progą kviečiame rytą pradėti turiningai – su 27-osios savaitės kelionių naujienomis. Juk įkvėpimas keliauti – nepavaldus laikui.

Koks naujausias „Turkish Airlines“ lėktuvas skraidins keliautojus? 
Kurioms kryptims dabar galioja geriausios skrydžių kainos?
Kur dar šią vasarą yra vietų apsistoti Lietuvos pajūryje?

Visi šie atsakymai,  geriausi savaitės pasiūlymai, akcijos ir idėjos – trokštantiems keliauti. 

SKRYDŽIŲ IR ORO UOSTŲ NAUJIENOS

Džiugi žinia – pakilo naujas Turkish Airlines „Boeing 787-9 Dreamliner“ orlaivis! Tai vienas moderniausių orlaivių, su kuriuo kelionės taps dar malonesnės:

  • orlaivio kabinoje bus didesnės talpos rankiniam bagažui, didesni langai, užtamsinami LED technologijos pagalba. 
  • Nauja oro filtravimo ir slėgio salone palaikymo sistema sumažins  keleivių nuovargį. 
  • Lėktuve įrengta papildoma variklių, salono, sistemų ir įrangos vibracijos izoliacija, kuri  sukurs tylesnę aplinką skrydžio metu.

Kur keliauti naujuoju lėktuvu? Leiskitės į kelionę po Kankuną Meksikoje! Jau įskaičiavome skrydžius, pervežimus, 7 n. 4* viešbutyje ir „viskas įskaičiuota“ maitinimą.

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

Akcija skrydžiams iš Vilniaus į įvairius Ukrainos miestus! Gal tai bus Odesa, o gal keliautojų širdis vis labiau pavergiantis Lvovas? Bilietai sparčiai tirpsta, tad paskubėkite įsigyti!

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

Kol galioja akcija, pasinaudokite išskirtiniu pasiūlymu, kurį paruošė Estravel ekspertai: leiskitės į nuotaikingą 3 d. kelionę po Lvovą, pamatykite nuo Viduramžių nepakitusį senamiestį ir kitus architektūros šedevrus, gardžiais ukrainietiškais patiekalais mėgaukitės išskirtiniuose restoranuose ir kavinėse (ar girdėjote apie „Kumpel“ arba „Mėsa ir tiesa“?) ir dar daugiau!

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

GERIAUSI SAVAITĖS PASIŪLYMAI

Vasara – puikus metas keliauti automobiliu. Reikia tik profesionaliai suplanuoto kelionės maršruto, lėktuvo bilietų ir prie maršruto priderintų viešbučių – net 9-iais nuostabiais maršrutais įkvepiame keliauti Jus šiandien. Jums liko tik išsirinkti kryptį!

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

Rudens-žiemos sezono keliones planuokite iš anksto. Kol Lietuvoje šėls vėjai ir lietūs, Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja ilsėtis Zanzibare – baltuoju Afrikos perlu vadinamoje saloje! Poilsiui puikiomis kainomis išrinkome labai patogias datas: per moksleivių rudens atostogas bei keletą norintiems pailsėti prieš Kalėdų karštinę!

Dabar atostogos Zanzibare – už labai gerą kainą: tiesioginiai skrydžiai ir 7 n. su “viskas įskaičiuota” 4* viešbutyje – tik nuo 1189 €/asm.! Kaina galioja tik liepą, kol yra laisvų vietų.

Ketvirtadienį Estravel ekspertai šventė 243 JAV gimtadienį ir dalyvavo American Chamber of Commerce in Lithuania suorganizuotame Nepriklausomybės dienos minėjime! Nepaprastai džiaugiamės ne tik šia nuostabia švente bet ir tuo, kad Lietuva bei Amerika turi tiek daug jungčių, o keliautojai – galimybių pamatyti šalį.

Atrinkome įdomiausias kryptis bei maršrutus kelionėms automobiliu po Ameriką. Net 5 kelionių pasiūlymai norintiems pamatyti Niujorką, Floridą, žaviąją Aliaską ar leistis į nuotykius Vakarinėje arba Rytinėje pakrantėse.

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

NAUJIENOS LIETUVOJE

Svarstote, kur atostogauti Lietuvoje? Ilsėkitės naujai duris atvėrusiame „Amberton Villas“, 9 vilų komplekse, Karklėje! Kompleksas įsikūręs vos 100 m iki jūros ir 800 m iki garsiosios Olando kepurės, o Palangą ar Klaipėdą nesunkiai pasieksite dviračiais. „Amberton Villas“ keliautojus pasitinka modernia elegancija tviskančiomis vilomis, židiniais kambariuose, terasa ir griliu  – išbandykite gardžiausius grilio patiekalų receptus ir pasinerkite į atostogų svaigulį!

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

 

Palikti atsiliepimą

Please Login to comment