Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

29-os savaitės naujienos keliaujantiems

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

Ar kada susimąstėte, kaip keliauti sumaniai ir išmintingai?

  1. Išnaudokite  valstybinę šventę – poilsio dieną.
  2. Penktadienį (rugpjūčio 15 d.) atostogaukite.
  3. Pasinaudokite profesionalių kelionių konsultantų rekomendacijomis ir akcijomis.
  4. Mėgaukitės trumpomis atostogomis.

Idėjos Žolinės savaitgaliui: kaip pabuvoti 3-uose žemynuose per savaitę?
Kuriuos miestus aplankyti pasinaudojant geromis skrydžių kainomis?
Kur keliauti per ilgąjį savaitgalį – Žolinę? 

Profesionaliausi patarimai, idėjos ir geriausi pasiūlymai – 29-os savaitės kelionių naujienose.

GERIAUSI SAVAITĖS PASIŪLYMAI

Šiais metais Žolinė dovanoja ilgąjį savaitgalį – pasinaudojus viena ar keliomis atostogų dienomis galima leistis į trumpas atostogas. Kelionių ekspertai rekomenduoja šią vasaros šventę sutikti keliaujant, o psichologai pataria,  kelios trumpos atostogos per metus – idealus pasirinkimas. Paruošėme 3 puikius pasiūlymus geromis kainomis, skirtingiems keliautojų poreikiams:

  1. Mėgavimuisi atpalaiduojančiu paplūdimio poilsiu – Kipras.
  2. Naujiems įspūdžiams, pažinčiai su didinga istorija ir kultūra – Stambulas.
  3. Vakarėliams ir nesibaigiančioms linksmybėms – savaitgalis Odesoje.

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

Kodėl verta ilsėtis Kipre? Viešbutis įsikūręs puikioje Aja Napa kurorto vietoje – pėsčiomis lengvai pasieksite ne tik smėlio paplūdimį, bet ir restoranus, parduotuves. Sala keliautojus žavi kalnais, įspūdingais paplūdimiais, bananų plantacijomis ir apelsinų sodais, flamingais bei prabangiomis jachtomis. Tai idealus pasirinkimas poilsiui su šeima ar draugų kompanija.

Leistis į pažintį su Stambulu verta ne tik dėl turkiškos Artimųjų Rytų kultūros, tačiau ir žadą atimančių vaizdų, plaukiant Bosforo sąsiauriu, jungiančiu Europą bei Aziją.

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

Odesa keliautojus pasitinka audringais vakarėliais ir pramogomis, draugiškomis kainomis bei žaviu Arkadijos paplūdimiu prie Juodosios jūros.

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

Keliaujant visada norisi pamatyti daugiau? Sumanus sprendimas – „viskas įskaičiuota“ kelionė kruizu, kuriai dabar taikoma iki 40 % nuolaida. Per savaitę aplankykite 3 žemynus ir pamatykite TOP 5 tarp keliautojų populiariausias šalis: Graikiją, Egiptą, Turkiją, Kiprą bei Izraelį! Akcijos laikas – ribotas, tad suskubkite įsigyti kelionę.

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

SKRYDŽIŲ IR ORO UOSTŲ NAUJIENOS

Jei dažnai keliaujate, turbūt žinote, kad skrydžių nesklandumai gali sutrikdyti visą kelionės planą. Jei rugpjūčio mėnesį ketinate skristi su „Turkish Airlines“ avialinijomis, svarbu žinoti, kad atšaukiami kai kurie skrydžiai. Ką daryti, jei Jūsų skrydis atšauktas? Kad galėtumėte kuo anksčiau pakoreguoti kelionės planus, pataria Estravel kelionių ekspertai.

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

Mėgstantiems keliones planuoti savarankiškai bei rasti geriausias skrydžių kainas – džiugi žinia: jau rudenį aplankykite įdomiausius Amerikos ir Azijos miestus! Vilioja Tel Avivas, į nuotykius kviečia Bankokas ar Honolulu? Reikia tik išsirinkti!

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

 

KAS NAUJO LIETUVOJE?

Sutvarkytas Pakalniškių piliakalnis su priešpiliu Kauno rajone. Keliautojams, norintiems pasigrožėti peizažais bei turiningai praleisti savaitgalį, įrengtos apžvalgos aikštelės, pėsčiųjų takai, suoliukai.

Estravel kelionių naujienos ir patarimai