Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Tiesioginiai skrydžiai į Tenerifę ir kt. naujienos: 2 sav.

15.01.2021 0
Šią savaitę - gerų naujienų daug. Plačiau apie 2-ąją metų savaitę kelionių pasaulyje, kaip ir kiekvieną šeštadienio rytą - Estravel bloge.

Webinaras apie darbostogas (workation)

14.01.2021 0
Estravel webinaras, kuriame Estravel komanda papasakos kas yra darbostogos, pasidalins savo asmeninėmis darbostogų patirtimis bei pristatys ypatingus šios kelionės tipo pasiūlymus. Registruokitės - webinaras nemokamas.

Informacija keliaujantiems į/per Latviją nuo sausio 15 d.

14.01.2021 0
Geros žinios keliauojams - nuo 2021 m. sausio 15 d. Latvija atnaujina susisiekimą su Lietuva maršrutiniais autobusais, traukiniais ir lėktuvais. Kartu įsigalioja ir nauji reikalavimai atvykstantiems  į Latviją bei kertantiems mūsų kaimynų teritoriją tranzitu. Plačiau apie tai - šiame blogo įraše.

Saviizoliacijos reikalavimai Europoje

14.01.2021 0
Atmintinė keliautojams: šalys į kurias galima vykti, šalys į kurias nuvykus (ir grįžus iš jš į Lietuvą) nereikia saviizoliacijos ir kita naudinga informacija.

Reikalavimai keliaujant į tolimas šalis

13.01.2021 0
Įsibėgėjant rudeniui ir ateinant žiemai žinome, kad populiariausiomis atostogų kryptimis tampa egzotiškos ir tolimos. dalis tolimų kraštų be problemų įsileidžia lietuvius. Kokios tai šalys ir kokie nauji reikalavimai galioja keliaujant į jas?

Webinaras apie Madeirą

08.01.2021 0
Estravel webinaras, kuriame Estravel komanda papasakos viską, ką reikia žinoti prieš planuojant kelionę į amžino pavasario Portugalijos salą - Madeirą. Registruokitės - webinaras nemokamas.

Skrydžių akcijos, Brexit ir kt. 1 sav. naujienos

08.01.2021 0
pradėkime metus pozityviai su pirmosiomis 2021 m. kelionių naujienomis. Ši savaitė dosni geromis žiniomis planuojantiems keliones, nes progų sutaupyti - labai daug.

Ko negalima daryti oro uostuose ir lėktuvuose?

07.01.2021 0
COVID-19 pandemijos metu atsakingo keliavimo taisyklės yra dar labiau sugriežtintos, o į keleivių neatsakingą elgesį žiūrima dar atidžiau nei kada anksčiau. Dalinamės su Jumis naudinga pagrindinių taisyklių atmintine, kokio elgesio reikėtų vengti oro uostuose ir lėktuvuose.

BREXIT: ką reikia žinoti keliautojams Jungtinei Karalystei išstojus iš ES?

05.01.2021 0
Sausio 31 d. įsigalioja garsusi "Brexit" ir Jungtinė Karalystė pasitraukia iš Europos Sąjungos. Kaip tai paveiks keliautojus? Kokie pokyčiai laukia? Visi atsakymai - Estravel kelionių ekspertų blogo įraše.