Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Daugiau skrydžių, turizmo diena Vilniuje ir kt. 37 sav. kelionių naujienos

17.09.2021 0
Į Lietuvą atklydus tikram rudeniui, vienintelis efektyvus būdas nuo jo trumpam pabėgti - keliauti, keliauti ir dar kartą keliauti! Skriskite ten, kur šilta jūra, kaitri saulė ir sausas, minkštas paplūdimių smėlis! Daugybė idėjų kelionėms dabar, per rudens moksleivių atostogas bei Naujuosius - 37 sav. Estravel kelionių naujienų apžvalgoje.

Turizmo diena 2021 m.: nemokamos ekskursijos Vilniuje

17.09.2021 0
Estravel komanda kasmet tarptautinę Turizmo dieną švenčia keliaudami, o šiemet keliauti po Vilnių ir švęsti Turizmo dieną kviečiame ir Jus! Rugsėjo 25-26 dienomis, Turizmo dienos proga, Vilniuje vyks nemokamos ekskursijos.

Didinamas skrydžių dažnis iš Vilniaus į Helsinkį

17.09.2021 0
Nuo birželio 15 d. suomių aviakompanija “Finnair” atnaujina skrydžius maršrutu Vilnius-Helsinkis-Vilnius. Helsinkis - vienas patogiausių oro uostų, kuris leidžia greičiausiai pasiekti įvairias kryptis Azijoje ir Amerikoje.

Saviizoliacijos reikalavimai Europoje

17.09.2021 0
Atmintinė keliautojams: šalys į kurias galima vykti, šalys į kurias nuvykus (ir grįžus iš jš į Lietuvą) nereikia saviizoliacijos ir kita naudinga informacija.

Naujos kelionių kryptys rudens-žiemos poilsiui ir kt. 36 sav. kelionių naujienos

10.09.2021 0
Vis dažniau mūsų komandą aplanko jausmas, kad pagaliau grįžtame į normalų gyvenimo ir keliavimo ritmą! Šios savaitės kelionių aktualijų apžvalgoje - turime Jums daug labai gerų žinių. Pasigardžiuojant rytine šeštadienio kava - kviečiame skaityti 36-os sav. Estravel kelionių naujienas.

Skrydžiai į Stambulą iš Vilniaus | Informacija

09.09.2021 0
Nuo 2021 m. spalio mėnesio keičiasi skrydžių Vilnius – Stambulas - Vilnius tvarkaraštis. Skrydžius vykdo viena geriausių aviakompanijų Europoje - “Turkish Airlines”. 

BREXIT: ką reikia žinoti keliautojams Jungtinei Karalystei išstojus iš ES?

07.09.2021 0
Sausio 31 d. įsigalioja garsusi "Brexit" ir Jungtinė Karalystė pasitraukia iš Europos Sąjungos. Kaip tai paveiks keliautojus? Kokie pokyčiai laukia? Visi atsakymai - Estravel kelionių ekspertų blogo įraše.

Kelionių naujienos: 35 sav.

03.09.2021 0
Didžiausia 35 metų sav. kelionių sensacija - suplanuotas 1-asis transatlantinis reguliarus skrydis iš Vilniaus į Dominikos Respublika! Ir tai dar ne viskas! Jei šią žiemą galėsime mėgautis saulėtomis atostogomis Karibuose ar slidėmis nardyti snieguotuose Europos kalnuose, tai rudenį keliausime po amžino pavasario sala Madeirą ar neatrastus Lietuvos kampelius! Apie viską plačiau - savaitės naujienų apžvalgoje.

Kur keliauti su vaikais Lietuvoje ir ne tik?

29.08.2021 0
Kur keliauti su vaikais Lietuvoje ir ne tik? Daugiau kaip 40 įvairiausių kelionių idėjų Lietuvoje ir Estravel kelionių ekspertų rekomendacijos planuojantiems šeimos atostogas Turkijoje, Egipte, pramogų parkuose, Dominikos Respublikoje ir kitose egzotiškose kryptyse.