Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Viskas ką reikia žinoti apie keliones į Vokietiją, Berlyną

16.07.2020 0
Estravel viešųjų pirkimų skyriaus vadovas Remigijus Nika šia proga dalinasi informacija, kuri bus naudinga planuojantiems keliones į Vokietiją ir jos miestą šeimininką – Berlyną.

Kokias keliones rugpjūčio mėn. pasirinkti?

15.07.2020 0
Kokias keliones rugpjūčio mėn. pasirinkti? Daugiau kaip 20 idėjų kur keliauti rugpjūtį pateikia Estravel laisvalaikio kelionių skyriaus vadovas Donatas.

Dar palankesnės sąlygos skrydžių bilietų keitimui

15.07.2020 0
Estravel verslo klientų skyriaus vadovė Eglė Kaušienė pastebi, kad dėl viruso krizės, daug skrydžių jau galima įsigyti palankesnėmis kainomis, o datos keitimams aviakompanijos įgyvendina “geros valios politiką”. Kas tai? Plačiau - šiame straipsnyje.

Skrydis į Prancūziją dar niekada nebuvo toks trumpas!

13.07.2020 0
Kas galėjo pagalvoti, kad birželio mėnuo Vilniuje mus nukels į išsvajotas Italijos ir Indijos šalis, o liepa prasidės kelione į tolimąsias Jungtines Amerikos Valstijas? Go Vilnius tęsia projektą Atostogos užsienyje – jau ir Vilniuje ir šį kartą kviečia “skristi” į romantiškąją Prancūziją. Savaitgalio programa, kuri prasideda liepos 17 d. (penktadienį) 12:00 val. ir tęsis iki […]

Kokios šalys ir nuo kada jau laukia lietuvių?

13.07.2020 0
Atmintinė keliautojams: šalys į kurias galima vykti, šalys į kurias nuvykus (ir grįžus iš jš į Lietuvą) nereikia saviizoliacijos ir kita naudinga informacija.

Kelionių naujienos: 28-a sav.

10.07.2020 0
Šią savaitę keliautojams turime labai gerų naujienų – grįžtame su puikių kainų paskutinės minutės pasiūlymais, informuojame apie atnaujinamus tarpžemyninius skrydžius ir dar daugiau! Kokie skrydžiai ir kada atnaujinami? Kur keliauti paskutinę minutę? Kokie pokyčiai verslo kelionių pasaulyje? Apie visa tai ir kitas kelionių aktualijas – 28 sav. naujienų apžvalgoje. Liepos 10 d.PASKUTINĖS MINUTĖS PASIŪLYMAIEsate įpratę […]

Kaip saugiai praleisti laiką oro uostuose?

10.07.2020 0
Atsakome ir į įvairiausius rūpimus klausimus - kokios saugumo priemonės dabar yra taikomos oro uostuose, kokie reikalavimai keliami keleiviams atvykstant į oro uostą, kaip ir kur saugiai bei patogiai laukti savo skrydžio?

Ką būtina žinoti kai keliones į kongresus keičia virtualūs kongresai?

09.07.2020 0
Virtualūs kongresai. Ką reikia žnoti, planuojant dalyvauti virtualiame kongrese? Kokios yra aktualiausios registracijos į juos sąlygos? Įžvalgomis dalinasi Estravel verslo klientų skyriaus vadovė Eglė Kaušienė.

“Ukraine International Airlines” atnaujina skrydžius į Kijevą iš Vilniaus

08.07.2020 0
Estravel pasiekė džiugi žinia iš “Ukraine International Airlines” - nuo liepos 24 d. aviakompanija atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Kijevą. Ką reikia apie tai žinoti?