Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 38-a sav.

18.09.2020 0
Aktualiausios saugių kelionių naujienos ir geriausi kelionių pasiūlymai, 38-os sav. kelionių naujienų apžvalgoje!

Komandos formavimo idėjos šiam rudeniui | Webinaras

17.09.2020 0
Jau 7-ąjame Estravel webinare pristatysime dar šiam, auksiniam rudeniui, idealiai tinkančias komandos formavimo (teambuilding) išvykų idėjas.

Saviizoliacijos reikalavimai Europoje

14.09.2020 0
Atmintinė keliautojams: šalys į kurias galima vykti, šalys į kurias nuvykus (ir grįžus iš jš į Lietuvą) nereikia saviizoliacijos ir kita naudinga informacija.

Kelionių naujienos: 37-a sav.

11.09.2020 0
Nauji LR Vyriausybės sprendimai, saugių atostogų idėjos be apribojimų ir daugiau kelionių naujienų - 37 sav. naujienų apžvalgoje.

Ką reikia žinoti planuojant keliones į Kiprą? | Webinaras

11.09.2020 0
Kviečiame Jus į jau šeštąjį Estravel webinarą, kuriame kalbėsime apie mažiausią COVID-19 rodiklį fiksuojančią šalį Europoje - Kiprą. Apie naujienas iš Kipro Jums pasakos ne tik Estravel komandos nariai, bet ir kviestinis svečias.

Dar palankesnės sąlygos skrydžių bilietų keitimui

09.09.2020 0
Estravel verslo klientų skyriaus vadovė Eglė Kaušienė pastebi, kad dėl viruso krizės, daug skrydžių jau galima įsigyti palankesnėmis kainomis, o datos keitimams aviakompanijos įgyvendina “geros valios politiką”. Kas tai? Plačiau - šiame straipsnyje.

Webinaras: Verslo kelionės, skrydžių naujienos bei komandos formavimo renginiai šį rudenį

08.09.2020 0
Prasidėjęs auksinis ruduo atneša ne tik naują sezoną, bet ir darbų pradžią. O su ja – ir verslo keliones! Keliaudami verslo reikalais tikrai neapsieisite be skrydžių pasaulio naujienų, kurių šį rudenį – gausu. Kas keliautojų skrydžių pasaulyje laukia keliautojų nuo rudens? Kokie nauji bei esami saugumo reikalavimai oro uostuose? Ką reikia žinoti apie COVID-19 ir avia bilietų draudimą?

Kodėl motyvacinei kelionei verta pasirinkti kruizą po Baltijos jūrą?

07.09.2020 0
Kodėl kruizas Baltijos jūra - puikus pasirinkimas motyvacinei kelionei? Trumpa kelionė, patogios datos, gera kaina ir originali idėja! Sužinokite daugiau čia!

TOP 10 komandos formavimo idėjų kolektyvams Lietuvoje

07.09.2020 0
Žinome, kad sėkmingai kiekvienos įmonės veiklai - būtina stipri ir vieninga komanda. Žinome daugybę smagių komandos formavimo žaidimų, tačiau šį kart atrinkome Jums TOP 10 įdomiausių, kuriuos Lietuvoje Jums įgyvendinti padės Estravel kelionių ekspertai!