Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Atnaujinami skrydžiai į/iš Frankfurto oro uosto. Ką reikia žinoti keliautojams?

Džiugios žinios pasiilgusiems kelionių – pamažu atnaujinami komerciniai keleiviniai skrydžiai. Viena pirmųjų aviakompanijų, atnaujinusių skrydžius – vokiečių bendrovė “Lufhansa”, startuojanti su skrydžiais iš Frankfurto oro uosto. Mūsų žiniomis, pirmieji paskelbti reisai jau išparduoti, o būsimi – pildosi labai greitai.

Kada bus vykdomi skrydžiai Vilnius-Frankfurtas-Vilnius? Kokias kryptis šiai dienai keliautojai gali pasiekti iš Frankfurto oro uosto? Ką reikia žinoti, keliaujant per šį oro uostą? Kruopščiai atrinkta, susisteminta ir patikima informacija – Estravel bloge.

Atnaujinamas skrydis “Vilnius-Frankfurtas-Vilnius”

Puikios naujienos Lietuvai – nuo gegužės 13 d. “Lufthansa” atnaujino skrydžius maršrutais Vilnius-Frankfurtas, Frankfurtas-Vilnius. Skrydžiai šiai dienai vykdomi tris kartus per savaitę – pirmadieniais, antradieniais ir trečiadieniais, “Airbus A320NEO” lėktuvais. Žemiau pateikiame šių skrydžių tvarkaraštį (vietiniais laikais).

Maršrutas Skrydžio laikas
Vilnius-Frankfurtas 18:30-19:40
Frankfurtas-Vilnius 14:05-17:05

Norite užsakyti skrydžius Vilnius-Frankfurtas-Vilnius? Drąsiai kreipkitės į Estravel kelionių konsultantus – padėsime ne tik užsakyti skrydžių bilietus, bet rekomenduosime ir užsakysime skrydžių bilietų draudimą, kuris neįvykus skrydžiui leis susigrąžinti net 80% sumokėtos skrydžio kainos.

Estravel kelionių ekspertės Dianos komentaras: „Lufthansa – pirmoji aviakompanija, kuri pradėjo skrydžius į Lietuvą po įvestų kelionių apribojimų. Mano nuomone, šios aviakompanijos pagrindinė bazė Frankfurte – vienas patogiausių Europos oro uostų. Jame sujungiami visi tarptautiniai skrydžių maršrutai, vykdomi ne tik „Lufthansa“, bet ir kitų aviakompanijų, kaip: „United Airlines“ – į JAV, „Air Canada“ – į Kanadą, „Singapore Airlines“ – į Singapūrą, „China Airlines“ – į Kiniją, „Tarom“ – į Rumuniją ir daug kitų. Šiuo metu kelionė su „Lufthansa“ per Frankfurtą – patogiausias pasirinkimas, jei Jums reikia nuskristi į kitus žemynus ar pasiekti daugelį Europos miestų.“

Kokias kryptis šiai dienai keliautojai gali pasiekti iš Frankfurto oro uosto?

Frankfurto oro uostas Vokietijoje – didžiausias šalyje ir trečias pagal dydį Europoje, todėl yra svarbus tranzitinis taškas keliaujantiems ne tik po Europą, bet ir į tolimesnius žemynus – Pietų/Šiaurės Ameriką, Aziją, Afriką. Į kokius miestus šiuose žemynuose dabar galimi skrydžiai iš Frankfurto oro uosto?

Europa: Amsterdamas, Barselona, Berlynas, Briuselis, Belgradas, Bukareštas, Kopenhaga, Ženeva, Hamburgas, Helsinkis, Lisabona, Londonas, Madridas, Milanas, Miunchenas, Oslas, Paryžius, Reikjavikas, Roma, Sofija, Stokholmas, Talinas, Viena, Vilnius, Zagrebas, Ciurichas, Minskas.
Pietų Amerika: San Paulas
Šiaurės Amerika: Čikaga, Niujorkas, Torontas, Vašingtonas
Afrika: Adis Abeba
Azija: Oralas, Singapūras, Taipėjus, Tokijas

Kokius jungiamuosius skrydžius (į/iš Vilniaus su persėdimais) vykdo “Lufthansa” per Frankfurto oro uostą? 

Mūsų turimais duomenimis, šiuo metu „Lufthansa“ aviakompanija jau vykdo dalį jungiamųjų skrydžių į/iš Vilniaus per Frankfurtą įvairiomis kryptimis Europoje ir Pietų Amerikoje. Šių skrydžių tvarkaraštis kol kas yra patvirtintas iki birželio 14 d. – vėliau krypčių pasirinkimas turėtų plėstis. Gavę naujausią informaciją – ją atnaujinsime šiame blogo įraše.

Norite keliauti po Europą? Europoje „Lufthansa“ aviakompanija vykdo jungiamuosius skrydžius šiomis kryptimis: Amsterdamas, Barselona, Berlynas, Briuselis, Kopenhaga, Dublinas, Geteburgas, Hamburgas, Hanoveris, Lisabona, Londonas, Madridas, Milanas, Miunchenas, Oslas, Parius, Praha, Sofija, Vilnius, Ciurichas

Jums įdomiau tolimi kraštai? Jungiamieji skrydžiai yra vykdomi į San Paulą Brazilijoje.

Norintiems grįžti į Lietuvą iš JAV arba Kanados: galimas grįžimas iš JAV/Kanados į Frankfurtą, o iš Frankfurto galėsite skristi tiesiai į Vilnių. Primename, kad skrydis Frankfurtas-Vilnius vykdomas popietiniu laiku, todėl grįžus į Frankfurtą iš JAV/Kanados, Jums nereikės praleisti papildomos nakvynės Frankfurte.

Ką dar verta žinoti keliaujant per Frankfurto oro uostą?

Jeigu planuojate skrydžius į arba per Frankfurto oro uostą artimiausiu metu, verta žinoti keletą svarbių dalykų.

 • Visiems keleiviams yra privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes – tiek skrydžių metu, tiek oro uostuose bei kitose viešose Vokietijos vietose.
 • Atskridę į Frankfurtą keliautojai privalo izoliuotis 14 dienų. Privaloma saviizoliacija galioja keliautojams, atvykstantiems į Frankfurto oro uostą iki 2020.06.05 (taisyklė negalioja, jei Frankfurto oro uostas yra tik tranzitinis).
 • Oro uoste dirba tik dalis kavinių bei parduotuvių, kai kurios riboja darbo laiką. Daugiau informacijos apie oro uosto kavinių ir parduotuvių darbo laikus – paspauskite čia. Kai kuriose iš jų galite įsigyti apsauginių veido kaukių bei dezinfekcinio rankų skysčio.
 • Laikinai Frankfurto oro uoste keleiviams nėra prieinami verslo laukiamieji (business lounges). Vietoj verslo laukiamųjų, visi keliautojai gali pasinaudoti specialiomis poilsio zonomis esančiomis pirmame terminale (šalia A26, A50, B43 ir Z11 vartų) bei antrame terminale (šalia D1 ir D4 vartų).
 • Visi keleiviai Frankfurto oro uoste gali naudotis nemokamu bevieliu internetu (Wi-Fi).

Kodėl verta užsakyti skrydžių bilietus Estravel kelionių agentūroje?

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

 • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
 • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
 • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
 • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali patikti kiti Estravel blogo įrašai: