Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

“Ukraine International Airlines” atnaujina skrydžius į Kijevą iš Vilniaus

Atnaujinamų skrydžių po karantino – vis daugėja. Estravel, bendradarbiaudama su “Ukraine International Airlines” informuoja – nuo liepos 24 d. aviakompanija atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Kijevą Ukrainoje. Skrydžiai bus vykdomi į Boryspolio oro uostą

Vilnius-Kijevas-Vilnius skrydžių tvarkaraštis 

Skrydžių Vilnius-Kijevas ir Kijevas-Vilnius trukmė – 1 val. 15 min. Žemiau pateikiame šių skrydžių numatomą tvarkaraštį. Atkreipiame dėmesį, kad išvykimo ir atvykimo laikai nurodyti vietiniais laikais (Lietuvos ir Ukrainos laikas – vienodas).

Maršrutas Dažnis Išvykimas Atvykimas
Vilnius-Kijevas I, V 17:10 18:25
Kijevas-Vilnius 10:45 12:00

Primename, kad keliaujant per Kijevą galimi labai patogūs jungiamieji skrydžiai į Odesą (Ukraina), Jerevaną (Armėnija) ir Kišiniovą (Moldova). 

Kokius skrydžius dar planuoja atnaujinti “Ukraine International Airlines”?

Žemiau pateikiame visą sąrašą skrydžių, kuriuos “Ukraine International Airlines” aviakompanija planuoja atnaujinti šią vasarą iš Kijevo. Skrydžių bilietus į visus šiuos skrydžius galite rasti Estravel skrydžių bilietų internetinėje rezervacijos sistemoje.

Kryptys Nuo liepos mėn. Nuo rugpjūčio mėn.
Vietiniai-vidiniai skrydžiai
Odesa
Lvovas
Khersonas
Tarptautiniai skrydžiai
Stambulas
Telavivas
Amsterdamas
Dubajus
Larnaka
Atėnai
Londonas
Torontas
Nica
Roma
Baku
Berlymas
Milanas
Praha
Jerevanas
Kišiniovas
Madridas
Miunchenas
Frankfurtas
Viena
Barselona

Ką svarbu žinoti skrendant į Ukrainą?

Kiekvienam asmeniui yra privaloma turėti draudimą nuo COVID-19 susirgimo. Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos draudimo bendrovės šio draudimo neturi, tačiau jį galite užsakyti internetu šioje svetainėje. Jums pageidaujant, kelionių draudimą galės užsakyti ir Estravel kelionių konsultantai.  

Svarbu žinoti – šis draudimas nuo COVID-19 susirgimo yra būtinas ir tranzitu keliaujantiems asmenims, išskyrus atvejus, kai keliautojui nereikia pereiti Ukrainos sienos patikros. 

Taip pat primename, kad grįžus iš Ukrainos į Lietuvą yra privaloma 14 d. saviizoliacija

Kokios aviakompanijos šiuo metu jau vykdo skrydžius į Ukrainą iš Lietuvos? 

Primename, kad skrydžius iš Viniaus į Ukrainą jau vykdo pigių skrydžių aviakompanija “Wizzair”. 

Maršrutas Dažnis
Vilnius-Kijevas-Vilnius IV, VII
Vilnius-Kijevas-Vilnius I, V

Aviakompanija šiuo metu skraidina į Kijevą ir Lvovą, po du kartus per savaitę. Daugiau apie įvairių aviakompanijų planus nuo liepos mėnesio galite sužinoti čia.

Kodėl skrydžių bilietus verta užsakyti Estravel? 

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

  • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
  • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
  • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
  • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Parašykite komentarą

Kiti naujausi Estravel blogo įrašai: