Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Skrydžiai į Stambulą iš Vilniaus | Informacija

Skrydžiai į Stambulą iš Vilniaus – labai aktualūs keliautojams, nes iš Stambulo oro uosto galima pasiekti šimtus krypčių, kurių negalime pasiekti iš Lietuvos tiesioginiais skrydžiais. Todėl ne tik mūsų klientams, bet ir visiems keliautojams skrydžiai maršrutu Vilnius – Stambulas – Vilnius yra labai svarbūs. Estravel šiame bloge  pateikia Jums aktualiausią informaciją apie skrydžių tvarkaraštį bei ką žinoti skrendant su viena geriausių aviakompanijų Europoje – Turkish Airlines.

Puiki žinia ta, kad jau paskelbti skrydžių tvarkaraščiai 2022 – 2023 m. rudens-žiemos sezonui (nuo spalio mėn. pabaigos iki kovo mėn. pabaigos). Skrydžiai bus vykdomi net 14 kartus per savaitę! Dažnesni skrydžiai – daugiau patogių galimybių pasiekti Stambulą ir dešimtis kitų egzotiškų krypčių bei platesnis kelionių datų pasirinkimas.

Žemiau pateikiame šių skrydžių tvarkaraštį – skrydžių laikai nurodyti vietiniais laikais (Vilniaus – Lietuvos laiku, Stambulo – Turkijos laiku).

Kaip geriausia, patogiausia ir greičiausia užsakyti lėktuvų bilietus į Stambulą? Nieko nelaukiant skambinti Estravel komandai tel. nr.: 85 212 58 05 (darbo dienomis, nuo 08:00 iki 18:00) arba siųsti užklausą el. p.: keliones@estravel.lt.

Vilnius-Stambulas-Vilnius skrydžių tvarkaraštis

Laikotarpis Maršrutas Savaitės diena Išvykimas Atvykimas
Nuo 2022.03.29 iki 2022.10.29
Vilnius-Stambulas  II, III, IV, VI
12:00 14:40
Stambulas-Vilnius  08:30 11:05
Nuo 2022.03.27 iki 2022.10.29 Vilnius-Stambulas  I, IV, V, VI, VII
19:55 22:35
Stambulas-Vilnius  16:25 19:00
Nuo 2022.10.30 iki 2023.03.25
Vilnius-Stambulas  Visomis savaitės dienomis 11:40 15:35
Stambulas-Vilnius  08:55 10:50
Vilnius-Stambulas  20:05 23:55
 Stambulas-Vilnius 17:25 19:15

Turkish Airlines“ – viena daugiausiai vykdanti skrydžių bendrovė šiuo metu. Su šia aviakompanija rekomenduojame planuoti skrydžius ne tik į Turkiją, bet ir į kitus tolimus pasaulio kampelius. Jungiamieji skrydžiai per Stambulą yra puikus pasirinkimas.

Per Stambulo oro uostą galite pasiekti šias kryptis (ir dar daugiau):

 • JAV;
 • Braziliją;
 • Etiopiją;
 • Filipinus;
 • Japoniją;
 • Indoneziją;
 • Keniją;
 • Kuala Lampūrą;
 • Maldyvus;
 • Tanzaniją;
 • Šri Lanką.

Kokios saugumo priemones įgyvendina “Turkish Airlines” aviakompanija?

Už visas papildomai taikomas higienos ir saugumo priemones, Turkish Airlines” aviakompanija gavo APEX* Health Safety powered by SimpliFlying aukščiausią įmanomą Deimantinio statuso įvertinimą.

*Airline Passenger Experience Association

 • Turkish Airlines”  prioritetas yra užtikrinti saugius ir patogius skrydžius, todėl aviakompanija įgyvendina papildomas saugumo priemones. Plačiau apie tai žiūrėkite šiame video
 • Išsami informacija apie papildomas saugių skrydžių užtikrinimo priemones, taikomas registracijos ir laipinimo į skrydį metu, skrydžio  metu ir po jo, pateikiamos čia.
 • Informacija apie “Turkish Airlines” orlaivių dezinfekciją – čia
 • Visuose “Turkish Airlines” lėktuvuose naudojami HEPA (High Efficiency Particulate Air) filtrai, tapatūs naudojamiems medicinos įstaigose ir sulaikantys 99.97% visų dalelių, kurių skersmuo didesnis nei 0.3 mikrono. Plačiau apie HEPA filtrus.
 • Saugumo priemonės ir procedūros taikomos Stambulo oro uoste – čia

Kodėl dabar geriausias metas įsigyti „Turkish Airlines“ skrydžių bilietus?

 • Ypač palankios bilietų keitimo sąlygos.
 • Aviakompanija leidžia keliauti su didesniu registruoto bagažo kiekiu. Priklausomai nuo skrydžio, keleivis, skrisdamas ekonomine klase gali vežtis 1 vnt. 30 kg arba 2 vnt. po 23 kg bagažo.
 • Keliaujantiems tranzitu suteikiama nemokama nakvynė (yra papildomų sąlygų).
 • Oro linijos ypatingai didelį dėmesį skiria keleivių bei įgulos narių saugumui užtikrinti tiek prieš skrydį, tiek skrydžio metu. Aviakompanija taiko itin aukštus higienos standartus bei įvedė papildomas priemones registracijos bei laipinimo į skrydį metu.

Daugiau naudingos informacijos, kodėl verta keliauti su „Turkish Airlines“ oro linijomis, žiūrėkite šiame video.

“Turkish Airlines” pradeda naudoti tvarų aviacinį kurą

Aviakompanija deda daug pastangų ne tik į saugumo ir higienos reikalavimus, kad keliautojams kelionės būtų kuo saugesnės, bet atkreipia dėmesį ir į tvarias, ekologiškesnes keliones. Todėl nuo 2022 m. vasario mėn. “Turkish Airlines” savo skrydžiuose pradėjo naudoti tvarų kurą, kuris buvo išgautas iš įvairių tvarių šaltinių. Pirmą kartą šis kuras panaudotas skrydyje iš Stambulo į Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostą.

Šiuo metu tvarus aviacinis kuras maršrutu Stambulas – Paryžius naudojamas kartą per savaitę, o ateityje planuojamas ir platesnio masto tokio kuro naudojimas ir kituose maršrutuose. Įdomu tai, kad šis tvarus aviacinis kuras turi 87% mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų nei iškastinis kuras.

Nuo 2008 m. Turkish Airlines pradėjo bei sėkmingai įgyvendino daugiau nei 100 veiklos optimizavimo projektų siekiant, jog būtų sumažintas anglies dioksido išmetimo rodiklis. Per trečią 2021 m. ketvirtį buvo sutaupyta 15363 tonų kuro bei buvo užkirstas kelias 48394 tonų anglies dvideginio pasklidimui į atmosferą. Per pirmus tris ketvirčius bendra CO2 prevencija siekė 85119 tonų.

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali patikti kiti Estravel blogo įrašai: