Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Aviakompanijų lojalumo programos: kodėl verta tapti jų nariu?

Ar dažnai keliaujate lėktuvais? Jei taip, esame įsitikinę, kad prieš kiekvieną kelionę ieškote kuo geresnės kainos lėktuvų bilietams. O kaip gauti ne tik geras kainas, bet ir puokštę papildomų naudų planuojant kelionę lėktuvu? Estravel rekomenduojamas sprendimas – prisijungti prie įvairių aviakompanijų lojalumo programų! Kas tai yra, kaip lojalumo programos veikia ir kokia jų nauda Jums – pasakojame šioje atmintinėje. 

Kas yra aviakompanijų lojalumo programa? 

Aviakompanijos lojalumo programa (angl. frequent-flyer program) – keliautojų lojalumui išlaikyti skirta priemonė, kuri klientui, nuolat besinaudojančiam aviakompanijos paslaugomis, yra suteikiama papildomų verčių, nemokamų paslaugų ir daugybę kitų privalumų. Aviakompanijų lojalumo programų nariai įprastai turi išskirtines nario korteles, kuriose ir kaupiami lojalumo taškai.  

Kaip veikia aviakompanijų lojalumo programos? 

Visos aviakompanijų lojalumo programos veikia panašiu principu. Keliautojas užsako tam tikras paslaugas – lėktuvų bilietus, apgyvendinimą viešbutyje, automobilio nuomą ar pan., o mainais už įsigytas paslaugas aviakompanija dovanoja išskirtines naudas: nemokamas skrydžio mylias, išskirtines paslaugas, apsilankymus verslo laukiamuosiuose klubuose, specialius pasiūlymus oro uostų parduotuvėse ir kt. 

Kas gali ir kaip tapti aviakompanijų lojalumo programų nariu? 

Aviakompanijų lojalumo programų nariais gali tapti visi norintys keliautojai. Registracija įprastai yra nemokama ir neįpareigojanti. Keliautojai į aviakompanijų lojalumo programas privatiems asmenims turi užsiregistruoti savarankiškai.

Kokių aviakompanijų lojalumo programų nariais rekomenduoja tapti Estravel kelionių ekspertai? 

Aviakompanija Lojalumo programos pavadinimas Kortelė Narystės privalumai
airBaltic Club  

 

 • Nemokami ir neįpareigojanti registracija.
 • Galimybė dalyvauti abiejose programose (asmeninėje + įmonėms) vienu metu.
 • Skirtingi narystės lygiai.
 • Išskirtinis aviakompanijų dėmesys ir aptarnavimas.
 • Galimybė kaupti lojalumo taškus/bonusus/mylias.
Finnair Plus
Miles & More 
Miles & More 
Norwegian Reward  

 • Nemokami ir neįpareigojanti registracija.
 • Galimybė dalyvauti abiejose programose (asmeninėje + įmonėms) vienu metu.
 • Skirtingi narystės lygiai.
 • Išskirtinis aviakompanijų dėmesys ir aptarnavimas.
 • Galimybė kaupti lojalumo taškus/bonusus/mylias.

 

 

EuroBonus
Miles & Smiles

Flying Blue

Aviakompanijų lojalumo programos įmonėms

Taip pat yra galimybė dalyvauti aviakompanijų lojalumo programose, skirtoms įmonėms. Įprastai aviakompanijų lojalumo programos įmonėms būna dviejų tipų: vienose keliautojai kaupia taškus, o kitose – suteikiamos nuolaidos. Keliautojai vienu metu gali dalyvauti tiek privačiose lojalumo programose, tiek įmonių lojalumo programose. 

Pavyzdžiui: Jūs esate užsiregistravę “Lufthansa” aviakompanijos lojalumo programoje privatiems “Miles&More” ir dirbate įmonėje, kuri registruota “PartnerPlusBenefit Corporate Bonus” programoje. Tokiu atveju, skrisdami bet kuriuo “Lufthansa” maršrutu – Jūs kaupiate lojalumo taškus ir sau asmeniškai, ir įmonei. 

Primename, kad Estravel savo verslo klientams visuomet padės užsiregistruoti į tam tikras aviakompanijų lojalumo programas, kad gautumėte maksimalią naudą planuodami savo keliones. 

Aviakompanija Lojalumo programos pavadinimas Pagrindiniai narystės privalumai
SAS for Work

SAS for Work naujienos nuo birželio 11 d.:

 • 3 lojalumo programos lygiaiMember, Select, Partner.
 • Naujiena – nemokamas vietos lėktuve pasirinkimas. Galioja Select ir Partner lygiams.
 • Naujiena – nemokamas vardo keitimas likus 1 val. iki skrydžio. Galioja visiems trims lygiams.
 • Naujiena – nemokamas skrydžio keitimas likus 1 val. iki skrydžio. Galioja vidiniams, Skandinavijos ir Europos skrydžiams – tiems, kas turi PLUS PRO bilietus
airBaltic Corporate Programme*

Specialios nuolaidos lėktuvų bilietams

Finnair Corporate Programme
LOT Corporate Programme*
Corporate Agreement
PartnerPlusBenefit Corporate Bonus

Kaupiamų taškų sistema – taškus galima iškeisti į lėktuvų bilietus ar kitas paslaugas

Blue Biz
Turkish Airlines Corporate Club*

Specialios nuolaidos lėktuvų bilietams ir 2 vardinės Corporate Club kortelės – su kortele prieinami Vilniaus ir Stambulo oro uostų verslo klubai,  greitoji patikra Stambulo oro uoste, verslo klasės registracija į skrydį

*Plačiau apie lojalumo programos privalumus, teirautis Estravel kelionių konsultanto. 

 Kur ieškoti patrauklių lėktuvų bilietų kainų? 

Planuojantiems skrydžius primename, kad Estravel internetinėje svetainėje galite rasti lėktuvų bilietų internetinę rezervacijos sistemą. Joje rasite daugiau kaip 500 aviakompanijų lėktuvų bilietų, patrauklias kainas, galimybes užsisakyti bagažo paslaugas ir daugiau. 

Taip pat primename, kad estravel.lt puslapyje nuolat atrenkame ir atnaujiname geriausias skrydžių kainas, dalinamės įvairiomis lėktuvų bilietų akcijomis. Šias akcijas visuomet rasite paspaudę čia.  Temines akcijas rasite mūsų internetiniame puslapyje po Meniu punktu “Skrydžiai”

Akcijoje dalyvaujančius lėktuvų bilietus taip pat galite įsigyti tiek internetu, tiek kreipdamiesi tiesiogiai į Estravel kelionių konsultantus. 

Kodėl verta skrydžių planavimą ir lėktuvų bilietų užsakymą patikėti Estravel komandai? 

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

 • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
 • Patarsime, kaip optimaliai planuoti kelionės išlaidas ir išvengti finansinių nuostolių pasikeitus kelionės planams.
 • Pasikeitus kelionės planams, perkelsime skrydžio užsakymą ateities kelionei pagal aviakompanijų siūlomą geros valios politiką.
 • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
 • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
 • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Parašykite komentarą

Daugiau naudingų Estravel komandos patarimų planuojantiems keliones: