Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Egzotiškos tolimų skrydžių naujienos 2023-24 m. rudens-žiemos sezoną

Nors dar vasara, keliautojai, norintys gauti geriausias kainas, viešbučius 2023-24 m. žiemos sezono atostogoms, pradeda ruoštis jau dabar. Planuojant iš anksto – geriausia sutaupyti ir su malonumu laukti savo atostogų. Pritrūkote idėjų, kur keliauti? Ieškote egzotiško, tolimo poilsio ar pažintinių kelionių idėjų? Galbūt Jums padės išsirinkti artėjančio žiemos sezono tolimų skrydžių naujienos, kurių – tikrai gausu. Šį įrašą nuolat pildysime, kad mūsų keliautojai patys pirmieji sužinotų apie džiugias skrydžių naujienas. 

Kad susiorientuoti informacijos gausoje būtų lengviau, Estravel komanda paruošė Jums atmintinę su aktualiausiomis skrydžių naujienomis 2023-24 m. žiemai. Primename, kad lėktuvų bilietus į visas šiame įraše išvardintas kryptis galite užsakyti Estravel kelionių centre arba mūsų internetinėje lėktuvų bilietų užsakymo svetainėje.  

2023 m. rugsėjis

Turime dvi puikias žinias keliautojams, kurie visuomet svajojo keliauti (o galbūt jau pabuvojusiems ir norintiems sugrįžti) į Pietų Ameriką! Nuo rugsėjo mėnesio, mūsų partneriai, Turkish Airlines, didina skrydžių dažnį į Argentiną ir Braziliją! Estravel bloge plačiau pasakojame apie šias naujienas. Nuo rugsėjo 11 d., Turkish Airlines per Stambulą vykdys skrydžius į Buenos Aires (Argentina) ir San Paulą (Brazilijoje) net po 11 skrydžių per savaitę! Per Stambulą patogu skristi iš Vilniaus, kadangi Vilnius su Stambulu turi patogias skrydžių jungtis.

2023 m. spalis

Puikios žinios svajojantiems aplankyti dėl garsiojo Panamos kanalo, jungiančio Atlanto ir Ramųjį vandenyną, garsėjančią Panamą – nuo spalio 29 d., su tarpiniu persėdimu Stambule, bus galima pasiekti šią Centrinės Amerikos šalį. Skrydžiai į Panamą bus vykdomi net 11 kartų per savaitę, o nuo gruodžio 26 d. – net 12 kartų per savaitę.  

Taip pat dar patogiau ir dažniau galėsime pasiekti Zanzibarą – nuo spalio 29 d. skrydžiai Stambulas – Zanzibaras-Stambulas bus vykdomi kasdien – 3 kartus per savaitę bus vykdomi tiesioginiai skrydžiai, o 4 kartus per savaitę – skrydžiai su tarpiniu sustojimu Kilimandžare.

2023 m. lapkritis

Nerealiai džiugi naujiena visiems keliautojams – nuo lapkričio 1 d. tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus galėsime keliauti į prabangųjį Dubajų! Tai labai puiki žinia keliautojams, nes iki šiol Dubajų galėjome pasiekti tik jungiamųjų skrydžių pagalba. Tiesioginius skrydžius Vilnius-Dubajus-Vilnius vykdys Estravel partneriai, latvių aviakompanija airBaltic.

Dar viena puiki žinia: nuo lapkričio 15 d., mūsų partneriai, aviakomanija Turkish Airlines pristato naują skrydžių kryptį  JAV – Detroitą! Didžiausią JAV Mičigano valstijos miestą bus galima pasiekti net 3 kartus per savaitę, o nuo gruodžio 25 d. – 4 kartus per savaitę. Skrydžiai bus vykdomi iš Stambulo oro uosto su kuriuo Vilnius turi labai patogias jungtis – maršrutu Vilnius-Stambulas-Vilnius skrydžiai yra vykdomi kasdien!

Mūsų partneriai, aviakomanija Turkish Airlines taip pat nuo lapkričio 14 d. didins skrydžių skaičių (iš Stambulo) į Kubą, Havanos oro uostą. Skrydžiai į Havaną bus vykdomi net 4 kartus per savaitę. 

2023 m. gruodis

Super geros naujienos keliautojams, svajojantiems nukeliauti ir pakeliauti po Japoniją – nuo gruodžio 12 d. patogiai galėsime keliauti į dar vieną Japonijos metropolį, trečią pagal dydį miestą – Osaką. Puikios jungtys skrendant iš Vilniaus per Stambulo oro uostą. Skrydžiai bus vykdomi net 4 kartus per savaitę –  o tai reiškia, kad keliautojai turės labai įvairų kelionių trukmių pasirinkimą. 

Taip pat smagios naujienos ir apie Tokiją – nuo gruodžio 11 d. Turkish Airlines taip pat didina skrydžių skaičų į Tokiją – skrydžiai bus vykdomi net 7 kartus per savaitę. Nuo gruodžio 26 d. Daugėja skrydžių ir į Karakaso miestą Venesueloje. Skrydžiai į Karakasą iš Stambulo bus vykdomi net 8 kartus per savaitę. 

2024 m. sausis 

Nuo sausio mėnesio, taip pat didinamas skrydžių skaičius iš Stambulo į Mauricijaus salą!  Kodėl ši žinia vertinga keliautojams? Nes nuo sausio 8 d., keliauti į Mauricijų galėsime kasdien! O tai reiškia – dar platesnis datų pasirinkimas Jūsų atostogoms. 

Kaip matote – egzotiškų skrydžių naujienų 2023-2024 m. yra tikrai daug, o keliauti – dar daugiau galimybių. Jeigu pageidaujate užsakyti  ne tik lėktuvų bilietus į visas aukščiau išvardintas kryptis, bet pageidaujate ir viešbučių, ekskursijų, pervežimų bei kitų susijusių kelionių paslaugų – drąsiai kreipkitės į Estravel, nes pas mus viską užsakyti galite iš vienų rankų. Mūsų kelionių ekspertai pasirūpins visų paslaugų užsakymu ir kelionės planavimu – Jums beliks tik mėgautis kelionės laukimu ir pačia kelione.

Kodėl verta lėktuvų bilietus užsakyti Estravel kelionių centre?

  • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
  • Patarsime, kaip optimaliai planuoti kelionės išlaidas ir išvengti finansinių nuostolių pasikeitus kelionės planams.
  • Pasikeitus kelionės planams, perkelsime skrydžio užsakymą ateities kelionei pagal aviakompanijų siūlomą geros valios politiką.
  • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
  • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
  • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti aktualu ir daugiau kelionių naujienų: