Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Baigiasi išankstiniai 2020 m. vasaros kelionių pardavimai

Svarbi žinia planuojantiems 2020 m. vasaros sezono atostogas iš anksto – primename, kad išankstiniai 2020 m. vasaros kelionių pardavimai baigiasi jau gruodžio 31 d. Lieka vis mažiau laiko suplanuoti vasaros kelionę geriausiomis sąlygomis!

Dar turite laiko užsakyti 2020 m. vasaros kelionę geriausomis sąlygomis:

  • pradinė įmoka – tik 50 €/asm;
  • auksinė galimybė keisti kelionę;
  • plačiausias viešbučių, kelionės datų ir trukmių pasirinkimas.

Žemiau pateikiame Jums 2020 m. vasaros sezono kelionių kalendorių, o po juo – populiariausių vasaros kelionių kolekcija. Kelionių kainos – labai geros, nes jos prasideda vos nuo 345 €/asm.! Išsirinkti vasaros svajonių kelionę iš gerų kainų pasiūlymų bus vienas malonumas!

2020 m. vasaros kelionių kalendorius

Šia žvaigždute pažymėtos 2020 m. vasaros kelionių naujienos.

Norite gauti vasaros atostogų pasiūlymą pagal Jūsų poreikius? Spauskite mygtuką žemiau ir siųskite kelionės užklausą Estravel konsultantams, kurie padės suplanuoti nepamirštamą kelionę! O jei poilsio krypties kelionių kalendoriuje ar iš žemiau pateiktų kelionės pasiūlymų išsirinkti nepavyks – kreipkitės į Estravel kelionių agentūros konsultantus, kurie Jums padės suplanuoti įspūdingą kelionę. Susisiekti su Estravel kelionių konsultantais galite nurodytais kontaktais: atvykite į mūsų biurą esantį adresu Konstitucijos pr. 26, Vilniuje, siųsti užklausą el. p. sales@estravel.lt ar paskambinti tel. nr. +37052125805.

Populiariausios kelionės 2020 m. vasaros atostogoms: