Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kaip gauti nemokamą nakvynę Stambule?

Visuomet svajojote apie kelionę į Stambulą? Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja pasinaudoti išskirtine galimybę ir gauti nemokamą nakvynę Stambule – rytietiška kultūra užburiančioje Turkijos sostinėje.  Čia susijungia Europa ir Azija ir visi pojūčiai suaštrėja – kvapai, spalvos, garsai… Stambulą privalo aplankyti kiekvienas kelionių gurmanas. Tai unikalus miestas, kuris ilgam apsigyvena kiekvieno jį aplankiusiojo širdyje.

Kada galite gauti nemokamą nakvynę Stambule?

 1. Jeigu keliaujate į Aziją, Tolimuosius ir Vidurio Rytus bei Ameriką ar Karibų jūros regioną per Stambulo oro uostą (IST);
 2. jeigu skrendate iš ir grįžtate į tą patį oro uostą, pvz. skrydžių bilietai: Vilnius – Abu Dabis – Vilnius;
 3. jeigu Jūsų skrydis vykdomas “Turkish Airlines” avialinijomis;
 4. jeigu savarankiškai nusprendžiate Stambule praleisti ne mažiau kaip 20 valandų tarp Jūsų skrydžių.

Jeigu Jūsų kelionė atitinka visas 4 nurodytas sąlygas, Estravel kelionių konsultantai pasirūpins nemokama nakvyne 

 pačioje Stambulo širdyje:

 • ekonominės klasės keleiviams priklauso 1 naktis 4* viešbutyje,
 • verslo klasės keleiviams priklauso 2 naktys 5* viešbutyje.

Ką apie Stambulą kalba Estravel kelionių ekspertai?

 • Geriausias laikas vykti į Stambulą – kai Lietuvoje dar arba jau šaltoka ir žvarbu ir kai Stambule nekaitina 40 laipsnių karštis. Rekomenduojame planuoti kelionę į Stambulą taip, kad ji būtų balandžio-gegužės arba rugsėjo-spalio mėnesiais.
 • Skrydis „Turkish Airlines“ avialinijomis – išskirtiniai pojūčiai, kuriuose verta patirti kiekvienam keliautojui! Tai vienos geriausių avialinijų Europoje, skraidančios į daugiausiai krypčių visame pasaulyje ir garsėjančios puikiu klientų aptarnavimu.
 • Pastaruosius keletą metų Stambulas buvo ir yra viena populiariausių turizmo krypčių. Negatyvi šio populiarumo pusė ta, kad viešbučių kainos kiekvienais metais dramatiškai kyla, tad norint rasti palankiausią kainos ir kokybės santykį viešbučiuose Stambule! Nepamirškite, kad 14 milijonų gyventojų turinčiame mieste viešbučio vieta – vienas svarbiausių dalykų, kad atostogos būtų labai kokybiškos!
 • Lankytinų objektų Stambule tikrai labai daug, todėl nuoširdžiai rekomenduojame vykti gerai pasirengus – t.y. iš anksto numačius, kokius istorinius ir kultūrinius objektus norisi pamatyti, ar kokias autentiškas turkiškas pramogas norisi išbandyti. Estravel kelionių konsultantas padės sudaryti patogią kelionės programą ir profesionaliai patars, kokias įdomias ekskursijas verta užsisakyti iš anksto!
 • Jeigu vaikštinėsite Stambule ir norėsite pamatyti kuo daugiau – neapsiribokite vien tik įspūdingais Topkapi rūmais, Mėlynąja mečete, Sofijos soboru ar Didžiuoju turgumi. Stambulo naktinis gyvenimas ir vakariniai šou ne mažiau įdomūs ir patrauklūs nei turkiškas istorinis palikimas. Beje, tikrai verta plaukti Bosforo sąsiauriu, kur kelionę laivu lydės įspūdingų mečečių ir vilų kraštovaizdžiai.
 • Ar Stambulas tinkamas lankytis su vaikais? Jeigu norite keliauti į Stambulą su atžalomis, mieste gausu vietų, kur Jūsų vaikai jausis puikiai: įspūdį tikrai paliks nuostabus delfinariumas, kelionė po kitas planetas ar povandeniniu laivu Rahmi M. Koc muziejuje. O kur dar aktyvūs žaidimai vaikams, ypatingas istorinės Osmanų imperijos pažinimas Minaturk atrakcionų parke ir įsimintinas poilsis Princesės saloje.

Jau suplanavote kelionę į Ameriką, Aziją, Tolimuosius ar Artimuosius Rytus ir norite apsistoti nemokamai nakvynei Stambule ir pažinti miestą? Dėl detalesnės informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantus: tel. nr.: +37052125805, el. paštu sales@estravel.lt arba atvykite į biurą adresu Konstitucijos pr. 26, Vilnius.

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.