Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kaip originaliai pakviesti partnerius į Vilnių?

11.09.2019 Zydre Gaveliene

Dirbdami ne tik su išvykstamuoju, bet ir su atvykstamuoju turizmu Lietuvoje, džiaugiamės originaliomis idėjomis, kviečiančiomis aplankyti Lietuvą! „Go Vilnius“ naujausia reklama, kviečianti keliautojus atrasti Vilnių – kupina išskirtinė, įtraukianti ir žavinti vis daugiau žiūrovų!

Jei dar jos nematėte, kviečiu video formatu ją pasižiūrėti čia! Tai – ne pirmas įkvepiantis „Go Vilnius“ kvietimas užsieniačiams atvykti į Lietuvą.

Labai džiaugiuosi originalia „Go Vilnius” idėja reklamuoti Lietuvos sostinę, pakviečiant žymius sportininkus. Žinia, kad neabejingų futbolui yra žymiai daugiau nei žinančių Vilnių ar Lietuvą.

Tad rekomenduoju visiems šią žinią, postą, nuotrauką skleisti kaip galima plačiau. Kodėl? Ogi todėl, kad Vilnius visada pranoksta keliautojų lūkesčius bei yra įdomi vieta partneriams ar svečiams iš užsienio bei konferencijų dalyviams.

Žmonės – čia nuostabūs, talentingi.  Pasirinkus tinkamą kelionių-renginio organizatorių, bendradarbiaujant su talentinga menininke Jolita Vaitkute, bus sukurtas jūsų mylimos žvaigždės portretas, įmonės logotipas, automobilis ar lėktuvas.

Būtent jį Estravel konferencijų skyrius pasirinko  kaip simbolį turizmui po Baltijos šalis pristatyti JAV, Kinijos, Korėjos ir Japonijos kelionių organizatoriams 2018 metais „Baltic Connecting” renginyje, kurį organizavome Valstybinio turizmo departamento užsakymu, bendradarbiaudami su „Finnair” aviakompanija.

Toks unikalus desertų pateikimas sulaukė ovacijų ir aibės nuotraukų, kurios mirgėjo įvairiose socialinėse medijose. Iš patirties žinau, kad kelionių organizatoriai turi galimybių pamatyti labai daug įdomių šalių, miestų, vietų bei reperezentacinių įdėjų, tad juos nustebinti tikrai nėra lengva.

Grįžtant prie originalios „Go Vilnius“ žinutės, noriu pakviesti visus lietuvius reklamuoti Lietuvos vardą:

 • Pasidalijant „Ronaldui ir Messi” kvietimo į Vilnių žinute savo socialinėje aplinkoje. Išsisaugoti šią nuotrauką ir naudoti ją prezentacijose, pristatant lietuvių svetingumą ir kūrybiškumą.
 • Visada kviesti užsienio kolegas, vadovus, partnerius, klientus atvykti į Lietuvą.
 • Kiekvieno vizito metu dovanoti ekskursiją po Vilnių ar kitą gražią Lietuvos vietovę su gidu – Lietuva turi ką papasakoti ir kuo pasididžiuoti.
 • Atsakingai rinkitės restoraną. Štai sąrašas puikių restoranų, kuriuose organizuojame svečiams vakarienes, kurios tikrai nenuvils:

Estravel konferencijų-renginių skyriaus vadovės Nonos Šareikienės restoranų rekomendacijos:

 • „Džiaugsmas” –  prie originalaus, nepakartojamo  maisto pateikimo atskleidžiami visų ingredientų skoniai.
 • „Stebuklai” –  moderni erdvė, kūrybiškas „Raw & Grill“ meniu.
 • „14Horses” – modernūs Baltiškos virtuvės šedevrai unikalioje istorinėje vietoje bei naujas garsus restorano šefas jau šių metų pabaigoje.
 • „Telegrafas“ – mėgstantys istoriją, eleganciją ir prabangą bei nepamirštamą autentišką vaizdą per langą.
 • „Meat” – norintiems ne tik pasigėrėti maistu, bet ir sočiai pavalgyti. Mėsos gurmanai čia lieka labai patenkinti.
 • „Sweet Root” – siekiantiems ne tik kokybiškos modernios virtuvės, bet ir nesuvaidinto, nuoširdaus restorano šeimininkų dėmesio.
 • „Užupio picerija“ – įsikūrusi vienoje lankomiausioje turistų vietų Užupyje, ieškantiems nepretenzingų patiekalų.
 • „Somm” – vyno gurmanams, kurie ieško tobulo maisto ir gėrimo derinio.
 • „Ertlio namas” – kai norime didžiuotis ne tik istorija, bet ir istorine lietuviška virtuve. Tobulos vakarienės receptas – Tomo Rimydžio patiekalai ir prof. Rimvydo Laužiko paskaita vakarienės metu.

O jeigu rasite biudžetą išskirtiniam vakarienės apipavidalinimui, tai su talentingais Lietuvos menininkais sukursime dar ne tai!