Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kaip planuojant kelionę išvengti finansinių nuostolių?

Kad ir kokia šiandien pasaulyje situacija būtų – tikime, noras keliauti niekur nedingo, tačiau atsirado didesnis poreikis užsitikrinti finansinį saugumą planuojant kelionę.  Šiek tiek nedrąsu užsakinėti skrydžių bilietus, viešbučius ateičiai? Planuoti atostogas, verslo keliones ar trumpas išvykas bus daug ramiau, jei iš anksto įvertinsite galimas rizikas pasikeitus kelionės planams ir bei pasitarę su kelionių ekspertais užsakysite reikalingą kelionės draudimą.

Kokie šie būdai, leisiantys išvengti Jums finansinių nuostolių? Sužinosite šiame, Estravel kelionių ekspertų parengtame, blogo įraše.

Skrydžių bilietų draudimas

Užsakydami skrydžių bilietus Estravel kelionių agentūroje, Jums visuomet rekomenduosime kartu (tą pačią dieną kai perkate ir bilietus) užsakyti ir skrydžių bilietų draudimą. Jis leis Jums laisvai keisti kelionės planus su minimaliais kelionės atšaukimo mokesčiais. 

Kuo naudingas skrydžių bilietų draudimas? 

  • Jums nusprendus atšaukti skrydį – Jūs atgaunate net 80% nuo sumokėtos bendros skrydžio bilieto kainos (skrydžių bilietų draudimo įmoka yra 10% nuo skrydžio bilieto kainos, o draudimo kompanija išskaita sudaro tik 20% sumokėtos sumos). Tai reiškia, kad pvz.: jeigu Jūsų aviabilieto kaina yra 300 €, draudimo įmoka bus 30 €, atsisakius skrydžio bilieto, Jūs atgausite 240 €.
  • Skrydį galite atšaukti be jokios priežasties. Norėdami susigrąžinti 80% sumokėtos sumos, apie kelionės atšaukimą turite pranešti raštu ne vėliau kaip 72 val. iki numatyto pirmo skrydžio  laiko.
  • Šis skrydžių bilietų draudimas galioja net ir tiems aviabilietams, kurių taisyklės neleidžia jų grąžinti. 

Neįvykusios/nutrūkusios kelionės draudimas

Tiems keliautojams, kurie mėgsta keliones planuoti iš anksto ir keliaujantiems su vaikais bei senjorais, visuomet pravartu įsigyti neįvykusios/nutrūkusios kelionės draudimą. Šis draudimas leidžia susigrąžinti iki 90% sumokėtos kelionės kainos, jei į planuotą kelionę negalėjote išvykti dėl ūmaus savo, vaikų, artimų giminaičių ar net kito kartu keliaujančio asmens sveikatos pablogėjimo ar patirtos turtinės žalos. 

  • Prasidėjusiai kelionei nutrūkus dėl ūmaus negalavimo arba artimų giminaičių netekties, draudimas padengia apmokėtas, bet nepanaudotas paslaugas, pavyzdžiui, lėktuvo bilieto, nakvynių viešbutyje, bilieto į teatrą išlaidas.
  • Apsidrausti šiuo draudimu galima ir vėliau, nebūtinai įsigyjant kelionę, tačiau tą būtinai reikia padaryti likus ne mažiau kaip 14 dienų iki kelionės pradžios. 
  • Perkant paskutinės minutės kelionę ir  kai iki kelionės pradžios yra likę 7-14 dienos, apsidrausti būtina kelionės pirkimo dieną arba per dvi darbo dienas, nuo kelionės pirkimo dienos. 

Svarbu atkreipti dėmesį, kad šiuo draudimu apsidrausti nėra galimybės iki kelionės pradžios likus mažiau nei 7 dienoms. Todėl jei norite užsakyti šį draudimą, rekomenduojame kliautis mūsų naudingiausiu patarimu – planuoti iš anksto. 

Viešbučiai užtikrinantys lanksčias atšaukimo sąlygas

Kokybiškas viešbutis – svarbi kiekvienos kelionės dalis. Estravel kelionių ekspertai planuodami Jūsų kelionę, pasirūpins geriausiai Jūsų poreikius atitinkančiu viešbučiu, kuris keliautojams suteikia galimybę atšaukti viešnagę ir susigrąžinti sumokėtus pinigus. 

Užsakant tokius viešbučius, keliautojas gali saugiai atšaukti užsakytas viešbučių paslaugas vos 24 val. iki kelionės pradžios

Pervežimai, ekskursijos ir kitos paslaugos su atšaukimo galimybe

Estravel kelionių agentūra turi sudariusi daugybę sutarčių su pervežimų, ekskursijų ir kitų paslaugų tiekėjais visame pasaulyje. Gausus pasirinkimas leidžia mums pagal Jūsų poreikius rekomenduoti tokį paslaugų tiekėją, kuris grąžins pinigus atšaukus užsakytas paslaugas 24 ar 72 valandas prieš kelionę

Kelionių paketai su lanksčiomis atšaukimo sąlygomis

Planuojantiems užsakinėti pilnus kelionių paketus iš kelionių organizatoriaus – visuomet rekomenduojame atkreipti dėmesį, ar šiems galioja lanksčios atšaukimo sąlygos. Estravel keliautojams gali pasiūlyti kelionių paketus, kurie palieka galimybę keliautojui atšaukti kelionę su minimaliais nutraukimo mokesčiais (pvz.: galite susigrąžinti net 90% sumokėtos sumos)

Kaip globalus kelionių organizatorius, partnerių turime visame pasaulyje, tad priklausomai nuo Jūsų pasirinktos krypties – tikrai galime pasiūlyti labai gerų kelionių variantų, užtikrinančių lanksčias kelionės atšaukimo sąlygas. 

Saugiklių, padedančių apsisaugoti nuo finansinių nuostolių planuojant kelionę, tikrai yra nemažai. Nežinote kurių Jums tikrai reikia? Geriausią patarimą visuomet gausite iš Estravel kelionių konsultantų. Kviečiame nebijoti planuoti, o prieš planuojant, kad būtų drąsiau – pasitarti su kelionių profesionalais. 

Jums taip pat gali būti įdomu: