Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Keliavimas su gyvūnais keltais. Ką verta žinoti?

Kelionė su keturkoju draugu suteikia dar daugiau džiaugsmo, jei tinkamai kelionei su gyvūnu pasiruošta. Kad kelionė būtų sklandi, išvengumėte streso tiek Jūs, tiek Jūsų augintinis – pateikiame Baltijos jūra plaukiančių keltų kompanijų taisykles, kurias verta žinoti planuojantiems keliones su gyvūnais. 

Keltų bilietus sau ir savo augintiniui kelionėms Baltijos jūra galite užsakyti Estravel kelionių centre. Pačius populiariausius keltų maršrutus galite užsakyti internetu, mūsų keltų bilietų rezervacijos sistemoje.

Jeigu tarp maršrutų keltai.lt neradote pageidaujamo maršruto – susisiekite su mumis tel. 85 212 58 09 arba keltai@estravel.lt ir užsakysime Jums reikalingą kelto bilietą. 

Keltų kompanija Ar galima keliauti su gyvūnu? Ar reikia dokumento augintiniui? Ar augintinis gali būti bendrojo naudojimo keltų patalpose?
Keliauti su gyvūnu galima specialiose kajutėse. Gyvenant su augintiniu standartinėje kajutėje, reikia sumokėti papildomą valymo mokestį.

Jei keliaujate be automobilio, turite įsigyti keleiviams su gyvūnais pritaikytą kajutę ir bilietą augintiniui. 

Reikalingas galiojantis gyvūno pasas, atitinkantis šalies, į kurią keliaujate ir iš kurios keliaujate, taisykles. Visi naminiai gyvūnai turi likti keleiviams su gyvūnais skirtose kajutėse, narve ar transporto priemonėje, nebent jie yra priskiriami šuns vedlio ar tarnybinio gyvūno kategorijai, tuomet reikia pateikti tai įrodančius dokumentus. Augintinį taip pat galite pavedžioti tam skirtoje kelto zonoje.
Keliauti su gyvūnu galima visose keltų kajutėse.

Gyvūnui reikia nupirkti bilietą, o kaina priklauso nuo konkretaus maršruto.

Reikalingas geros sveikatos pažymėjimas, nurodantis, kad augintinis pakankamai sveikas kelionėms, neserga žmonėms užkrečiamomis ligomis ir tinkamai paskiepytas. Jei oras yra palankus, gyvūnai turi likti atviruose deniuose. Katės ir šunys gali apsistoti kajutėse (ne ant lovų), jei jų šeimininkas visą kajutę rezervavo sau.
Keliauti su gyvūnu galima nemokamai, visose keltų kajutėse, tačiau rezervacija privaloma iš anksto. 

Nėra papildomo mokesčio

Reikalingas galiojantis gyvūno pasas, atitinkantis šalies, į kurią keliaujate ir iš kurios keliaujate, taisykles.  Į keleivių patalpas, išskyrus restorano ir baro zonas, konferencijų centrą ir poilsio saloną, galima vežtis mažus augintinius nešiojimo narveliuose ar krepšiuose.
Su augintiniais keliauti galima, augintiniai turi likti specialiose patalpose. 

Taip pat galima užsakyti specialias kajutes kelionei su gyvūnais.

Visi naminiai gyvūnai turi likti keleiviams su gyvūnais skirtose kajutėse, narve ar transporto priemonėje, nebent jie yra priskiriami šuns vedlio ar tarnybinio gyvūno kategorijai, tuomet reikia pateikti tai įrodančius dokumentus.
Su augintiniais keliauti galima, augintiniai turi likti specialiose patalpose. 

Kai kuriuose maršrutuose galima užsakyti specialias kajutes kelionei su gyvūnais.

Reikalingas galiojantis gyvūno pasas, atitinkantis šalies, į kurią keliaujate ir iš kurios keliaujate, taisykles.

Visi gyvūnai kurie keliauja tarp Airijos, Jungtinės Karalystės ir žemyninės Europos – privalo turėti čipus.

Keliauti su gyvūnu galima specialiose kajutėse. Reikalingas galiojantis gyvūno pasas, atitinkantis šalies, į kurią keliaujate ir iš kurios keliaujate, taisykles. Šunys gali būti su šeimininkais tiek išoriniame, tiek vidiniame laivo denyje, išskyrus restoranus, barus ir parduotuves.

Jums taip pat gali būti aktualu ir naudinga: