Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

TOP 10 idėjų kelionėms birželio mėn.

Pagaliau sulaukėme vasaros ir vis lengvėjančių karantino sąlygų. Atidaroma vis daugiau šalių sienų, dalis jau naikina ir privalomos saviizoliacijos taisyklę – tai reiškia, kad jau pamažu galime nevaržomai keliauti. Tokių gerų žinių – daug. Kaip geriausia jas atšvęsti? Mes žinome atsakymą – imti ir keliauti!

O kur drąsiai, saugiai ir be privalomos saviizoliacijos jau galime keliauti birželio mėnesį? TOP 10 įdomiausių kelionių pasiūlymų birželio mėnesiui – Jūsų dėmesiui.

Situacija kelionių pasaulyje nuolat kinta, tad rekomenduojame prieš planuojant kelionę dar kartą pasikonsultuoti su kelionių konsultantu.

Atėnų akropolis, Graikiją

#TOP 1 AUTOMOBILIU PO GRAIKIJĄ

Šalis viena pirmųjų atidaro sienas keliautojams, todėl keliauti pažinti Graikijos dabar geriausias metas. Atėnai su garsiuoju Akropoliu, antikinės šventyklos, kvapnios alyvuogių giraitės, žydra Viduržemio jūra, Meteorų vienuolynai ant uolų ir dar daugiau – vienos kelionės automobiliu metu.

#TOP 2 ŠVEICARIJA

Karantino metu pasiilgote tikros laisvės? Keliaukite į kalnus, aplink ežerus ir nuostabius miestus Šveicarijoje automobiliu. Birželis dėl palankių orų keliautojams vienas geriausių laikų metuose, kada galite keliauti į Šveicariją. Nepraleiskite progos!

#TOP 3 AUTOMOBILIU PO BALTIJOS ŠALIS

Ar kada keliavote automobiliu po Europą? O ar teko pakeliauti po visas 3 Baltijos šalis vienoje kelionėje? Atsivėręs “Travel Bubble” ir vasariški orai birželį suteikia fantastišką galimybę pažinti Lietuvą, Latviją ir Estiją. O užsakius autorinį Estravel maršrutą – kelionė bus nepamirštama.

#TOP 4 AMSTERDAMAS, OLANDIJA

Jau nuo birželio tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus galite pasiekti Olandijos Veneciją – Amsterdamą. Smagi savaitgalio kelionė į Amsterdamą gali būti jau per Jonines! Dieną žavėkitės gėlių turgumi, tūkstančiais dviračių, meno, erotikos, istorijos muziejais.  Vakarais plaukite vandens kanalais, užsukite į gyvybingas kavines ir, be abejo, į Raudonųjų žibintų kvartalą.

#TOP 5 VIENA, AUSTRIJA

Nėra geresnio laiko keliauti į Austriją nei vasara! Šiltuoju sezonu čia atidaryta daugiausiai lankytinų objektų, o orai pasivaikščiojimams – puikūs. Estravel autorinė savaitgalio kelionė į Vieną idealus pasirinkimas romantikams: karietos traukiamos elegantiškų žirgų, nuostabaus grožio parkai, Mocarto kūrinių melodijos ir romantiški upių kruizai.

#TOP 6 BERLYNAS, VOKIETIJA

Naujiena Estravel savaitgalio kelionių kolekcijoje – laisvuoju miestu pramintas Berlynas Vokietijoje. Birželį Berlyną taip pat galite pasiekti tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus, o mieste išragauti geriausio vokiško alaus, aplankyti garsiausius pasaulio muziejus, pamatyti vienus svarbiausių istorinių paminklų, o jei keliausite su vaikais – dar išvysti ir 7000 gyvūnų Berlyno zoologijos sode.

#TOP 7 TALINAS, ESTIJA

Turbūt nėra patogesnio būdo kaip pasiekti Taliną iš Lietuvos, nei tiesioginis skrydis iš Vilniaus. O nuo birželio jie vykdomi kasdien! Pamatykite neįtikėtiną Taliną pažindami miestą su gidu, apsilankę hidrolėktuvų muziejuje bei užkilę į TV bokštą.

#TOP 8 RYGA, LATVIJA 

Ryga – idealus miestas trumpai kelionei iš Lietuvos. Miestas pakankamai arti Lietuvos, tad kelionė patogiu “LUX Express” autobusu tikrai neprailgs. Įspūdingi tiltai, neįtikėtino pločio upė, spalvingi pastatai, didžiulis Zoologijos sodas, gausybė jaukių restoranėlių siaurose gatvelėse tikrai paliks įspūdį.

#TOP 9 VILNIUS, LIETUVA

Kaip kelionių ekspertai žinome, kad kartais ypatingų patirčių nereikia ieškoti toli. Pažvelkite į mūsų sostinę Vilnių – čia esame buvę visi, tačiau ar pažinome jį degustuodami moderniai paruoštus istorinius patiekalus ar klausydami įdomių gido istorijų teminių ekskursijų metu? Kelionė birželį – puikus laikas tai padaryti.

#TOP 10 PO DZŪKIJĄ AUTOMOBILIU

Vasara puikus laikas pakeliauti ne tik po Vilnių, bet ir po kitus regionus. Pramogų gurmanams rekomenduojame kelionę automobiliu po Dzūkiją. Ypatinga sūrių degustacija, pramoginis plaukimas laivu į dvarą, ekskursija Druskininkuose ir dar daugiau. Vos 4 dienos – o įspūdžiais mėgausitės ilgai. 

Pradėkite vasarą nuostabiomis kelionėmis – galimybių tam vis daugėja, o įdomiausias ir geriausias galimybes visuomet Jums pateikia Estravel komanda. Išsirinkote kelionę birželio mėnesiui? Norite profesionalaus patarimo ar rekomendacijos? Domina daugiau kelionių pasiūlymų? Drąsiai siųskite užklausą ar skambinkite Estravel kelionių konsultantams – mes su Jumis visose Jūsų kelionėse!

Parašykite komentarą