Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kur ir kodėl keliauti per moksleivių Velykų atostogas?

Graikija, Chalkidikė, Miraggio Thermal Spa Resort 5*.

Artėja viena gražiausių ir didžiausių pavasario švenčių – Velykos, o su jomis ir moksleivių pavasario atostogos, tad dabar yra pats geriausias metas planuoti keliones šiam laikotarpiui. Beje, dar prieš Velykas pradedama vykdyti nemažai tiesioginių užsakomųjų skrydžių – tai reiškia, kad kelionės tampa patogesnės, trumpesnės. Puiki žinia ir tai, kad saviizoliacija sutrumpinta iki 7 dienų – tai reiškia daugiau laiko atostogoms, mažiau saviizoliacijai. Saugesnės kelionės tampa ir dėl to, kad daugelis žmonių jau yra įgavę imunitetą nuo koronaviruso arba yra paskiepyti. Turintys imunitetą keliautojai gali keliauti visiškai be apribojimų. Taigi, kur keliauti su visa šeima per šias Velykas ir moksleivių atostogas?

EGIPTAS (HURGADA, ŠARM AŠ ŠEICHAS, MARSA ALAMAS)

Nepaprastai džiaugiamės ir svarbiu vasario 20 d. įvykiu – pakilo pirmasis šiais metais lėktuvas su keliautojais į Egiptą! Lietuvių pamėgti Egipto kurortai visą pavasario-vasaros sezoną bus pasiekiami patogiais tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais iš Vilniaus. 

Kodėl Egiptas toks populiarus? Kaitri saulė, šilta jūra, nuostabus povandeninis Raudonosios jūros pasaulis su margaspalviais koraliniais rifais bei puikiausi 5* viešbučiai, siūlantys labai geras kainas keliautojams. Estravel komanda parengė Jums pasakiškus kelionių pasiūlymus kelionėms į Egiptą: Hurgados kurorte kviečiame ilsėtis šeimas bei poras nuostabiame viešbutyje su vandens parku, Šarm aš Šeichas labai patiks poroms, draugų kompanijoms, nardymo gerbėjams, na, o Marsa Alamas laukia keliautojų, vertinančių ramų kokybišką poilsį tiek dviese, tiek su šeima. 

MADEIRA

Nuostabi Atlanto bangų supama sala prie Portugalijos krantų – Madeira, keliautojų laukia visus metus, tačiau keliaujantiems iš Lietuvos patogiausia Madeirą bus pasiekti nuo kovo 23 d., kuomet prasideda tiesioginiai užsakomieji skrydžiai į Funšalį (sostinę) iš Vilniaus. Į Madeirą keliauti kviečiame ne tik per Velykas, bet ir balandžio bei gegužės mėnesiais – žiema ir pavasaris yra pats geriausias laikas pažinti šią salą.  

Amžinojo pavasario sala turistus žavi nuolat žydinčiomis gėlėmis, įdomiosiomis levadų trasomis, smaragdine miškų ir uolų žaluma bei dramatiškomis vandenyno pakrantėmis. Nepakartojama gamta čia nepaliks abejingų, o ypatingai – keliaujančių su vaikais. Plačiau apie tai kodėl verta keliauti į Madeirą, ką joje nuveikti ir kodėl tai nuostabi kryptis mažųjų poilsiui – pasakoja Estravel talentai – Žydrė, kuri šiuo metu su šeima darbostogauja Madeiroje. 

Kelionė į Tenerifę

TENERIFĖ

Viena populiariausių krypčių pastaruoju metu – Tenerifė Kanarų salose. Tenerifė yra ir lengvai pasiekiama, nes nuo vasario 5 d. vykdomi užsakomieji tiesioginiai skrydžiai į šią salą iš Vilniaus. Saulėje žibantis smėlis, šilta jūra, žalios palmės, apsnigta Teidės ugnikalnio viršukalnė, spalvingos papūgos ir žaismingos orkos Loro parke – visa tai galima pamatyti didžiausioje Kanarų saloje, Tenerifėje. Sala vilioja turistus visus metus  – vieni čia keliauja tiesiog pasimėgauti saule, vandenynu ir ramybe, o kiti keliauja ilgesniam laikui ir derina darbą su atostogomis darbostogų metu. 

Velykų moksleivių atostogos balandį taip pat puikus metas į Tenerifę keliauti su vaikais. Ilsėkitės su visa šeima, pamirškite įtampą ir mėgaukitės atostogomis Tenerifėje be rūpesčių su “viskas įskaičiuota”. Tenerifėje yra daug nacionalinių parkų, Teidės ugnikalnis, daug kalnuotų vietovių žygiams – tad sala tikrai patiks aktyvaus poilsio mėgėjams ir vaikams, mėgstantiems kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. 

Na, o jeigu į Tenerifę keliaujate su draugų kompanija ar tik dviese ir norite ne tik aktyvaus poilsio, bet ir pažinti smagų, šurmulingą Ispanijos gyvenimą – rekomenduojame rinktis atostogas populiariame Playa de Las Americas kurorte. 

KIPRAS

Nuo balandžio 1 d., prieš pat Velykas, planuojami tiesioginiai skrydžiai į dar vieną nuostabią Europos salą – Kiprą. Kipre saulė lepina 340 dienų per metus, o jau balandį čia pasitinka tikra vasara. Kipre tikrai nebus nuobodu nei vaikams, nei suaugusiems – patogu keliauti po salą, aktyviam poilsiui yra daug pažintinių vietų, o vaikų pramogoms – senovinių runų ir įvairiausių žygių takų. 

TURKIJA

Šiemet tikrai turime nepamiršti ir Turkijos, kuri pasiruošusi priimti keliautojus. Nuo praėjusių metų balandžio mėnesio, visi viešbučiai Turkijoje įgyvendino saugumo ir higienos reikalavimus ir gavo specialius sertifikatus, tad poilsis visai šeimai čia tikrai bus saugus. Žinoma, lietuviai į Turkiją keliauja ir dėl puikiausių atostogų kompleksų-viešbučių, skirtų šeimyniniam poilsiui. Labai kokybiškas ir platus “viskas įskaičiuota” maitinimo ir paslaugų pasirinkimas, viešbučiai su atrakcionais ir vandens parkais vaikams, kokybiškas veiklas vaikams garantuojantys vaikų klubai ir žinoma, puikūs paplūdimiai su nuolaidžiais įėjimais į jūrą – visa tai subalansuota atostogoms su mažaisiais keliautojais. 

Estravel keliautojams rekomenduoja rinktis poilsį populiariausiuose šalies kurortuose: Beleke, Tekirovoje, Beldibyje ar Alanijoje. Norintiems poilsio smagaus kurorto centre, bet tuo pačiu ir mėgautis jūra bei paplūdimiu, rekomenduojame poilsį Kemero kurorte, šalia nuostabių Trodo kalnų ir Viduržemio jūros. Norintys atostogauti aukščiausio lygio viešbučiuose su nepriekaištingu aptarnavimu ir individualiu dėmesiu kiekvienam keliautojui – rekomenduojame rinktis “Gural” arba “RIXOS” tinklo viešbučius. 

MALDYVAI

Poilsis Maldyvuose

Norintiems Velykas švęsti kur nors toliau nuo Europos ir ieškantiems geriausių balto smėlio paplūdimių – rekomenduojame kelionei rinktis Maldyvus. Čia pasitinka tikra karšta vasara, žydras vandenynas ir prabangūs viešbučiai. Maldyvai, beje, šiemet – pati populiariausia kryptis atostogoms tarp mūsų klientų. Kiekvienas keliautojas čia atras poilsio variantą pagal savo norus ir galimybes. 

Poilsiui su šeima rekomenduojame atostogas tarptautinio “RIU” tinklo viešbutyje su “24/7 viskas įskaičiuota” paslaugomis. Keliaujantiems su antra puse arba draugų kompanija – rekomenduojame poilsį Kuredu saloje su pusryčiais, pietumis ir vakarienėmis. Jeigu norite kokybiško poilsio, bet per daug nenutolti nuo sostinės Malės oro uosto – rinkitės net iš dviejų to paties tinklo viešbučių, tik skirtingose salose: keliaukite į jaukią Bandos salą arba Kuda Bandos salą. Itin prabangiam poilsiui rekomenduojame Dhigali salą su fantastišku 5* viešbučiu. Prabangiam poilsiui paruošėme Jums pasiūlymą Raa atole Dhigali Maldives Luxury Resort viešbutyje. Jeigu į Maldyvus norite keliauti ilgesniam laikui, ir čia derinti savo darbą bei vaikų mokslus ir poilsį – rinkitės darbostogų variantą Maldyvuose, kuriame – “viskas įskaičiuota” paslaugos, kad niekuo nereikėtų rūpintis. 

MEKSIKA

Dar viena nuostabi egzotiška kryptis, viliojanti keliautojus ir puikiais smėlio paplūdimiais, ir šilta jūra, ir turtingu palikimu bei istorija – Meksika. Ilsėkitės vienoje egzotiškiausių ir idiliškiausių vietų pasaulyje –  balto smėlio paplūdimiuose, skalaujamų nuostabios Karibų jūros. 

Senovės Majų ir Actekų civilizacija alsuojančios šventyklos, maudynės Karibų jūroje, nuotykiai džiunglėse, nuo uolų kraštų ir aptrupėjusių šventyklų sienų krintančios lianos – žodžiais neapsakomas laukinis rojus, juosiamas šilkinių paplūdimių ir vandenyno, kuriame bangas skrodžia banglentinikai ir kaituotojai. Atsipalaiduokite su visa šeima Estravel kelionių ekspertų atrinktuose viešbučiuose arba viską pamiršę leiskitės į egzotiškus nuotykius Kankuno arba Akumalio kurortuose. 

DUBAJUS

Svajojate apie egzotišką, ne per daug tolimą, bet tuo pačiu labai prabangų poilsį? Paruošėme Jums puikius atostogų variantus Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Dubajuje. Neilgas skrydis, saulė, jūra, pasakiški saulėlydžiai, puiki vietinė virtuvė, prabanga spinduliuojantis gyvenimas ir spindintys dangoraižiai – visą tai rasite Dubajuje. Puikus šeimos poilsis Jums bus garantuotas fantastiškame
tarptautinio “RIU” tinklo viešbutyje, o norintiems pamatyti neribotų galimybių oazę – rekomenduojame “RIXOS” tinklo viešbutį, įsikūrūs dirbtinėje Džumeiros palmėje. Dubajuje, kaip ir Maldyvuose, yra poilsio variantų skirtingam biudžetui – tad norintiems rinktis šiek tik ekonomiškesnį poilsį – rekomenduojame ilsėtis šiuolaikiškuose apartamentuose Dubajaus centre ir būti miesto įvykių sūkuryje. 

Kurortų ir galimybių kur keliauti – tikrai yra, o kelionių kainos per Velykų moksleivių atostogas šiemet – taip pat labai patrauklios. Dovanokite savo vaikams ne daiktus, o įspūdžius, kurie juos lydės visą gyvenimą. Juk kelionė – tai pati geriausia investicija ir gyvenimo mokykla! Jei neradote šiame sąraše tos šalies, į kurią norėtumėte nukeliauti su visa šeima – kreipkitės į Estravel konsultantus ir jie paruoš Jums individualų pasiūlymą, atitinkantį Jūsų poreikį ir galimybes. 

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Daugiau naudingų Estravel kelionių patarimų: