Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kur ir kodėl keliauti per moksleivių Velykų atostogas?

Šiemet Velykas švęsime balandžio 17-18 dienomis, po kurių iš karto seka ir mokinių atostogos. Kaip geriausia praleisti atostogas? Žinoma, keliauti su visa šeima! O tai padaryti šiemet tikrai lengva, nes tiek daug atvirų lietuviams krypčių pavasario atostogoms per pastaruosius 2-3 pandemijos metus tikrai neturėjome. Pasirinkimas tikrai platus – tad kur keliauti su visa šeima per šias Velykų atostogas? Apie galimas pavasario poilsio kryptis Jums pasakoja Estravel komanda.

TIESIOGINIAI UŽSAKOMIEJI REISAI IŠ VILNIAUS

TURKIJA

Norintys sąlyginai nebrangių, pramogomis ir gausiu maitinimu praturtintų atostogų tikrai turi rinktis “viskas įskaičiuota” šeimos atostogų karalienę Turkiją. Nuo pat pandemijos pradžios visi viešbučiai Turkijoje greitai įgyvendino saugumo ir higienos reikalavimus ir gavo specialius sertifikatus, kurie nuolat atnaujinami. Tad poilsis visai šeimai čia tikrai bus ir saugus, ir įdomus.  

Viešbučiai Turkijoje – tarsi pramogų parkai-poilsio kompleksai, kurių didžioji dalis skirta būtent šeimyniniam poilsiui. Labai kokybiškas ir platus “viskas įskaičiuota” maitinimo ir paslaugų pasirinkimas, viešbučiai su atrakcionais ir vandens parkais vaikams, kokybiškas veiklas vaikams garantuojantys vaikų klubai su didelėmis animatorių komandomis ir žinoma, puikūs paplūdimiai su nuolaidžiais įėjimais į Viduržemio jūrą – visa tai subalansuota atostogoms su vaikais.

Estravel keliautojams rekomenduoja rinktis poilsį populiariausiuose šalies kurortuose: Beleke, Tekirovoje, Beldibyje ar Alanijoje. Norintiems poilsio smagaus kurorto centre, bet tuo pačiu ir mėgautis jūra bei paplūdimiu, rekomenduojame poilsį Kemero kurorte, šalia nuostabių Trodo kalnų ir Viduržemio jūros. Norintys atostogauti aukščiausio lygio viešbučiuose su nepriekaištingu aptarnavimu ir individualiu dėmesiu kiekvienam keliautojui – rekomenduojame rinktis “Gural” arba “RIXOS” tinklo viešbučius. 

EGIPTAS (HURGADA, ŠARM AŠ ŠEICHAS)

Lietuvių pamėgti Egipto kurortai visą žiemos ir pavasario-vasaros sezoną yra ir bus pasiekiami patogiais tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais iš Vilniaus. Kodėl Egiptas toks populiarus? Kaitri saulė, šilta jūra, nuostabus povandeninis Raudonosios jūros pasaulis su margaspalviais koraliniais rifais bei puikiausi 5* viešbučiai, siūlantys labai geras kainas keliautojams. Estravel komanda parengė Jums pasakiškus kelionių pasiūlymus kelionėms į Egiptą: Hurgados kurorte kviečiame ilsėtis šeimas bei poras nuostabiame viešbutyje su vandens parku, o Šarm aš Šeichas labai patiks poroms, draugų kompanijoms, nardymo gerbėjams. 

MADEIRA

Nuostabi Atlanto bangų supama sala prie Portugalijos krantų – Madeira, keliautojų laukia visus metus. Džiaugiamės, kad praėjusiais metais pradėti vykdyti tiesioginiai skrydžiai buvo vykdomi visais sezonais, su trumpa pertrauka gruodžio mėnesį. Nuo sausio tiesioginiai užsakomieji skrydžiai į Madeirą vėl sugrįžo. Tad keliauti puikus laikas į šią salą ne tik per Velykas, bet ir dabar – žiemos-pavasario sezonas dėl gaivaus pavasariško oro yra pats tinkamiausias norintiems pažinti Madeirą.

Amžinojo pavasario sala turistus žavi nuolat žydinčiomis gėlėmis, įdomiosiomis levadų trasomis, smaragdine miškų ir uolų žaluma bei dramatiškomis vandenyno pakrantėmis. Nepakartojama gamta čia nepaliks abejingų, o ypatingai – keliaujančių su vaikais. Plačiau apie tai kodėl verta keliauti į Madeirą, ką joje nuveikti ir kodėl tai nuostabi kryptis mažųjų poilsiui – pasakoja Estravel talentai – Žydrė, kuri praėjusiais metais su vaikais net pusę metų gyveno Madeiroje. 

Beje, visa Estravel komanda šiemet taip pat lankėsi Madeiroje darbostogų tikslu – visi kolegos grįžo su skirtingais įspūdžiais. Kviečiame skaityti, kaip mums sekėsi ir ką įdomaus nuveikėme saloje vos per savaitę. 

TENERIFĖ

Viena populiariausių krypčių tiek žiemą, tiek pavasarį – Tenerifė Kanarų salose. Tenerifė yra ir lengvai pasiekiama, į šią salą taip pat vykdomi užsakomieji tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus. Saulėje žibantis smėlis, šilta jūra, žalios palmės, apsnigta Teidės ugnikalnio viršukalnė, spalvingos papūgos ir žaismingos orkos Loro parke – visa tai galima pamatyti didžiausioje Kanarų saloje, Tenerifėje. Sala vilioja turistus visus metus  – vieni čia keliauja tiesiog pasimėgauti saule, vandenynu ir ramybe, o kiti keliauja ilgesniam laikui ir derina darbą su atostogomis darbostogų metu. 

Velykų moksleivių atostogos balandį taip pat puikus metas į Tenerifę keliauti su vaikais. Ilsėkitės su visa šeima, pamirškite įtampą ir mėgaukitės atostogomis Tenerifėje be rūpesčių su “viskas įskaičiuota”. Tenerifėje yra daug nacionalinių parkų, Teidės ugnikalnis, daug kalnuotų vietovių žygiams – tad sala tikrai patiks aktyvaus poilsio mėgėjams ir vaikams, mėgstantiems kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. 

Na, o jeigu į Tenerifę keliaujate su draugų kompanija ar tik dviese ir norite ne tik aktyvaus poilsio, bet ir pažinti smagų, šurmulingą Ispanijos gyvenimą – rekomenduojame rinktis atostogas populiariame Playa de Las Americas kurorte. 

KELIONĖS TIESIOGINIAIS UŽSAKOMAISIAIS SKRYDŽIAIS IŠ VARŠUVOS

Tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais iš Varšuvos galite patogiau (o dažnu atveju net ir pigiau) pasiekti daugiau egzotiškų krypčių, į kurias neturime tiesioginių skrydžių iš Lietuvos. Keliones iš Varšuvos per Velykų atostogas patogu planuoti į tokias kryptis kaip: Zanzibaras, Žaliasis Kyšulys, Dominikos Respublika, Šri Lanka, Omanas, Kanarų salos (Gran Kanarija, Tenerifė, Lanzarotė, La Gomera ir kt.), taip pat Kuba, Kenija ir daugiau. Kelionę iš Varšuvos galite užsakyti kreipdamiesi į Estravel kelionių konsultantus – užsakyti kelionių iš Varšuvos internetu nėra galimybės.

Kodėl verta keliauti iš Varšuvos?

  • Kol Lietuvoje šalta ir žiema – egzotiškose kryptyse maža lietaus tikimybė ir maloniai kaitri saulė.
  • Patogiais skrydžiais iš Varšuvos žiemą – didesnis egzotiškų krypčių pasirinkimas nei iš Vilniaus.
  • Kelionių kainos patrauklesnės skrendant iš Varšuvos, nei iš Lietuvos.
  • Varšuvą patogu pasiekti iš Lietuvos. Taupantiems laiką: nė valandos netrunkantis tiesioginis skrydis, taupantiems pinigus: kelionė autobusu nuo 25 €.
  • Galite susiplanuoti poilsį taip, kad dar 1 d. prieš ar po kelionės praleistumėte nuostabioje Lenkijos sostinėje – Varšuvoje. 

REGULIARIEJI REISAI IŠ VILNIAUS

MALDYVAI

Poilsis Maldyvuose

Norintiems Velykas švęsti kur nors toliau nuo Europos ir ieškantiems geriausių balto smėlio paplūdimių – rekomenduojame kelionei rinktis Maldyvus. Čia pasitinka tikra karšta vasara, žydras vandenynas ir prabangūs viešbučiai. Maldyvai, beje, šiemet – pati populiariausia kryptis atostogoms tarp mūsų klientų. Kiekvienas keliautojas čia atras poilsio variantą pagal savo norus ir galimybes. 

Poilsiui su šeima rekomenduojame atostogas tarptautinio RIU” tinklo viešbutyje “RIU Palace Maldivas” arba “RIU Atoll”.su “24/7 viskas įskaičiuota” paslaugomis. Keliaujantiems su antra puse arba draugų kompanija – rekomenduojame poilsį Kuredu saloje su pusryčiais, pietumis ir vakarienėmis. Jeigu norite kokybiško poilsio, bet per daug nenutolti nuo sostinės Malės oro uosto – rinkitės net iš dviejų to paties tinklo viešbučių, tik skirtingose salose: keliaukite į jaukią Bandos salą arba Kuda Bandos salą. Itin prabangiam poilsiui rekomenduojame Dhigali salą su fantastišku 5* viešbučiu. Prabangiam poilsiui paruošėme Jums pasiūlymą Raa atole, 5* ‘Dhigali Maldives Luxury Resort”  viešbutyje. 

MEKSIKA

Dar viena nuostabi egzotiška kryptis, viliojanti keliautojus ir puikiais smėlio paplūdimiais, ir šilta jūra, ir turtingu palikimu bei istorija – Meksika. Ilsėkitės vienoje egzotiškiausių ir idiliškiausių vietų pasaulyje –  balto smėlio paplūdimiuose, skalaujamų nuostabios Karibų jūros. 

Senovės Majų ir Actekų civilizacija alsuojančios šventyklos, maudynės Karibų jūroje, nuotykiai džiunglėse, nuo uolų kraštų ir aptrupėjusių šventyklų sienų krintančios lianos – žodžiais neapsakomas laukinis rojus, juosiamas šilkinių paplūdimių ir vandenyno, kuriame bangas skrodžia banglentininkai ir kaituotojai. Atsipalaiduokite su visa šeima Estravel kelionių ekspertų atrinktuose viešbučiuose arba viską pamiršę leiskitės į egzotiškus nuotykius Kankuno kurorte. 

DUBAJUS

Svajojate apie egzotišką, ne per daug tolimą, bet tuo pačiu labai prabangų poilsį? Paruošėme Jums puikius atostogų variantus Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Dubajuje. Gana neilgas skrydis, saulė, jūra, pasakiški saulėlydžiai, puiki vietinė virtuvė, prabanga spinduliuojantis gyvenimas, geriausi ir įdomiausi pramogų parkai ir spindintys dangoraižiai – visą tai rasite Dubajuje. Beje, šiemet iki pat kovo Dubajuje vyksta tarptautinė EXPO 2020 paroda, tad į Dubajų galite planuoti kelionę ne tik per Velykas, bet ir dabar. 

Puikus šeimos poilsis Jums bus garantuotas fantastiškame tarptautinio “RIU” tinklo viešbutyje, o norintiems pamatyti neribotų galimybių oazę – rekomenduojame “RIXOS” tinklo viešbutį, įsikūrūs dirbtinėje Džumeiros palmėje. Dubajuje, kaip ir Maldyvuose, yra poilsio variantų skirtingam biudžetui – tad norintiems rinktis šiek tik ekonomiškesnį poilsį – rekomenduojame ilsėtis šiuolaikiškuose apartamentuose Dubajaus centre ir būti miesto įvykių sūkuryje. 

Reguliariais skrydžiais iš Vilniaus galite pasiekti ne tik Dubajų, Maldyvus ar Meksiką, bet ir daugiau nuostabių krypčių: 

  • Seišeliai – gražiausi pasaulio paplūdimiai, džiunglės, kalnai. Idealu norintiems egzotiškų ir poilsinių, ir pažintinių atostogų.
  • Zanzibaras – prieskonių sala vadinamas Zanzibaras turi įdomią istoriją, plačius ir ilgus balto smėlio paplūdimius ir puikius autentiškus viešbučius. 
  • Laplandija – turbūt nėra idealesnės krypties tikros žiemos atostogoms su daug natūralaus sniego ir tiek žiemiškų pramogų: elnių safariai, žygiai sniego batais, sniegomobiliai, Kalėdų Senelio rezidencija ir kt. 
  • Stambulas – tobula kryptis trumpam poilsiui ir tiems, kurie nori susipažinti su didingiausiomis mečetėmis, paragauti autentiškų turkiškų skanėstų, plaukti nuostabiu Bosforo sąsiauriu. 
  • Malta – nedidelė valstybė, kuri ideali trumpai savaitgalio kelionei. Įdomi istorija, daug lankytinų objektų, nepaprastai daug bažnyčių ir šventyklų, puikūs paplūdimiai, aplinkinės salos. 

Kurortų ir galimybių kur keliauti per Velykų atostogas – tikrai yra daug. Dovanokite savo vaikams ne daiktus, o įspūdžius, kurie juos lydės visą gyvenimą. Juk kelionė – tai pati geriausia investicija ir gyvenimo mokykla! Jei neradote šiame sąraše tos šalies, į kurią norėtumėte nukeliauti su visa šeima – kreipkitės į Estravel konsultantus ir jie paruoš Jums individualų pasiūlymą, atitinkantį Jūsų poreikį ir galimybes.

Parašykite komentarą

Daugiau naudingų Estravel kelionių patarimų: