Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kur ir kodėl keliauti per moksleivių Velykų atostogas?

Šiemet Velykas švęsime balandžio 9-10 dienomis, po kurių iš karto seka ir mokinių atostogos. Kaip geriausia praleisti atostogas? Žinoma, keliauti su visa šeima! Kur keliauti per Velykų atostogas su visa šeima? Populiarių ir įdomių krypčių rekomendacijos Velykų atostogų kelionėms – Jums iš  Estravel komandos.

TURKIJA

Norintys sąlyginai nebrangių, pramogomis ir gausiu maitinimu praturtintų atostogų tikrai turi rinktis “viskas įskaičiuota” šeimos atostogų karalienę Turkiją

Viešbučiai Turkijoje – tarsi pramogų parkai-poilsio kompleksai, kurių didžioji dalis skirta būtent šeimyniniam poilsiui. Labai kokybiškas ir platus “viskas įskaičiuota” maitinimo ir paslaugų pasirinkimas, viešbučiai su atrakcionais ir vandens parkais vaikams, kokybiškas veiklas vaikams garantuojantys vaikų klubai su didelėmis animatorių komandomis ir žinoma, puikūs paplūdimiai su nuolaidžiais įėjimais į Viduržemio jūrą – visa tai subalansuota atostogoms su vaikais.

Estravel keliautojams rekomenduoja rinktis poilsį populiariausiuose šalies kurortuose Antalijoje. Vienas jų – žalias ir labai simpatiškas Kemero kurortas. Tikrai neapsiriksite poilsiui Kemere pasirinkę Akka Antedon viešbutį. Norintiems ilsėtis Alanijos regione, rekomenduojame rinktis puiku kainos ir kokybės santykį turinį viešbutį Meryan 5* viešbučius. 

Norintys atostogauti aukščiausio lygio viešbučiuose su nepriekaištingu aptarnavimu ir individualiu dėmesiu kiekvienam keliautojui – rekomenduojame rinktis RIXOS tinklo viešbučius. 

EGIPTAS

Lietuvių pamėgti Egipto kurortai visą žiemos ir pavasario-vasaros sezoną yra ir bus pasiekiami patogiais tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais iš Vilniaus. Kodėl Egiptas toks populiarus? Kaitri saulė, šilta jūra, nuostabus povandeninis Raudonosios jūros pasaulis su margaspalviais koraliniais rifais bei puikiausi 5* viešbučiai, siūlantys labai geras kainas keliautojams. Puikus pasirinkimas norintiems pabėgti nuo lietingų ir vėsių  Lietuvos orų.

Estravel komanda parengė Jums pasakiškus kelionių pasiūlymus kelionėms į Egiptą: Hurgados kurorte kviečiame ilsėtis šeimas bei poras keliautojų labai pamėgtame viešbutyje su vandens parku, Šarm aš Šeichas labai patiks poroms, draugų kompanijoms, nardymo gerbėjams. Marsa Alamas – taip pat puikus kurortas nardymo ir gerbėjams ir puiki vieta pradėti pažintines keliones po Egiptą.

MADEIRA

Nuostabi Atlanto bangų supama sala prie Portugalijos krantų – Madeira, keliautojų laukia visus metus. Džiaugiamės, kad praėjusiais metais pradėti vykdyti tiesioginiai skrydžiai buvo vykdomi visais sezonais, su trumpa pertrauka gruodžio mėnesį. Nuo vasario vidurio tiesioginiai užsakomieji skrydžiai į Madeirą vėl sugrįžo. Tad keliauti puikus laikas į šią salą ne tik per Velykas, bet ir dabar – žiemos-pavasario sezonas dėl gaivaus pavasariško oro yra pats tinkamiausias norintiems pažinti Madeirą.

Amžinojo pavasario sala turistus žavi nuolat žydinčiomis gėlėmis, įdomiosiomis levadų trasomis, smaragdine miškų ir uolų žaluma bei dramatiškomis vandenyno pakrantėmis. Nepakartojama gamta čia nepaliks abejingų, o ypatingai – keliaujančių su vaikais. 

TENERIFĖ

Viena populiariausių krypčių tiek žiemą, tiek pavasarį – Tenerifė Kanarų salose. Tenerifė lengvai pasiekiama, į šią salą vykdomi užsakomieji tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus. Saulėje žibantis smėlis, šilta jūra, žalios palmės, apsnigta Teidės ugnikalnio viršukalnė, spalvingos papūgos ir žaismingos orkos Loro parke – visa tai galima pamatyti didžiausioje Kanarų saloje, Tenerifėje. Sala vilioja turistus visus metus  – vieni čia keliauja tiesiog pasimėgauti saule,

vandenynu ir ramybe, o kiti keliauja ilgesniam laikui ir derina darbą su atostogomis darbostogų metu.

Velykų moksleivių atostogos balandį taip pat puikus metas į Tenerifę keliauti su vaikais. Ilsėkitės su visa šeima, pamirškite įtampą ir mėgaukitės atostogomis Tenerifėje. Čia yra daug nacionalinių parkų, Teidės ugnikalnis, daug kalnuotų vietovių žygiams – tad sala tikrai patiks aktyvaus poilsio mėgėjams ir vaikams, mėgstantiems kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. 

MALAGA

Nuostabioji Malaga Andalūzijos regione Ispanijoje – tikras perlas pasiilgusiems malonios pietų Europos šilumos.  O kur dar stulbinantys kraštovaizdžiai, maurų palikimas, platūs paplūdimiai, didingos pilys ir visame pasaulyje garsėjanti ispanų virtuvė. Užimtumas ir kokybiškos atostogos tiek vaikams, tiek suaugusiems. Visos šeimos atostogoms Malagoje rekomenduojame RIU Costa del Sol viešbutį. Graži promenada šalia viešbučio ir platus smėlio paplūdimys, labai geras “viskas įskaičiuota” maitinimas, kuriuo garsėja RIU tinklo viešbučiai. Viešbutis taip pat turi “RIU Land” vaikų klubą 4-7 ir 8-12 m.  vaikams, atskirą žaidimų aikštelė vandenyje ir atskirą vaikų baseiną.   Viešbučio vieta, beje, taip pat strategiškai itin patogi – iš čia bus lengva pasiekti gražiausius Andalūzijos miestus: Granadą, Seviliją, Rondą, Kordobą, Gibraltarą.

LAPLANDIJA

Laplandija – turbūt nėra idealesnės krypties tikroms žiemos atostogoms su daug natūralaus sniego ir tiek žiemiškų pramogų: elnių safariai, žygiai sniego batais, sniegomobiliai, Kalėdų Senelio rezidencija. Priežasčių kodėl žiemos atostogoms rinktis Laplandiją yra daug, tačiau yra keletas pačių svarbiausių: ilgas atostogų sezonas – prasideda lapkričio pabaigoje ir baigiasi balandžio-gegužės mėnesį. Puikus žiemiškas oras: -3-17 °C šalčio, daug švaraus ir natūralaus sniego: 30-90 cm, saulėta. O antroje žiemos pusėje dar ir ilgos dienos (~10-14 val. šviesos). Labai patogu pasiekti lėktuvu – iš Vilniaus per Helsinkį galite pasiekti pagrindinius Rovaniemio, Kitilos ir Ivalo oro uostus. Kitilos oro uostą taip pat galite pasiekti ir per Rygą. Estravel kelionių ekspertai ne kartą svečiavosi Laplandijoje – kviečiame skaityti kaip mums ten sekėsi.

ISLANDIJA

Dar viena unikali kryptis ieškantiems aktyvių, originalių Velykų atostogų – Islandija. Unikalių patirčių ir lankytinų vietų Islandijoje tiek daug, kad net ir per savaitę sunkiai spėsite viską apkeliauti. Islandija – be galo įdomi ir autentiška – žydri ledynai, dešimtis metrų aukštyn iššaunantys geizeriai, gražiausi kriokliai ir fjordai, aktyvūs ugnikalniai, natūralios karštosios versmės, šiaurės pašvaistės, banginiai ir daugiau. Kiekviena iš šių vietų paliks įspūdį ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Kurortų ir galimybių kur keliauti per Velykų atostogas – tikrai yra daug. Dovanokite savo vaikams ne daiktus, o įspūdžius, kurie juos lydės visą gyvenimą. Juk kelionė – tai pati geriausia investicija ir gyvenimo mokykla! Jei neradote šiame sąraše tos šalies, į kurią norėtumėte nukeliauti su visa šeima – kreipkitės į Estravel komandą. Paruošime Jums individualų pasiūlymą, atitinkantį Jūsų poreikį ir galimybes.

Parašykite komentarą

Daugiau naudingų Estravel kelionių patarimų: