Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionės į Turkiją 2024 m. – geriausios užsakymo sąlygos dabar

Puikios naujienos – tęsiasi 2024 m. pavasario-vasaros kelionių į Turkiją pardavimai – o tai reiškia – geriausios užsakymo sąlygos kelionėms! Kol vieni ieško priežasčių nekeliauti,  kiti ne tik keliauja, bet ir planuoja į priekį, nes žino, kad geriausios kelionių kainos ir daugiausiai laisvų vietų populiariausių viešbučiuose yra užsakant iš anksto. Geriausias laikas gauti mažiausią kainą atostogoms Turkijoje 2024 m. yra dabar. Puikios sąlygos užsakyti kelionę pratęsiamos iki balandžio 30 d.

MAŽA PRADINĖ ĮMOKA 

Yra daug privalumų užsakant keliones į Turkiją kitiems metams, o pats didžiausias privalumas – pradinė įmoka – 75 €/asm. Likusi suma apmokama ne vėliau nei likus 21 dienai iki kelionės pradžios.

NET IKI 25  € VERTĖS PASLAUGŲ PAKETAS  – NEMOKAMAI

Užsakius papildomų naudų ir privalumų paketą gaunate:

  • Paslauga „Auksinė galimybė keisti kelionę“ ne vėliau nei likus 21 dienai iki kelionės pradžios. (Pasiūlymo vertė 25 €/asm.)

PAPILDOMOS PASLAUGOS UŽ YPATINGĄ KAINĄ:

  • Vos už 9 €/asm. priemoką – „Auksinė Premium galimybė keisti kelionę“Galimybė keisti kelionę ne vėliau nei 7 d. iki kelionės pradžios. (Įprasta kaina 34 €/asm.)

PAPILDOMOS PASLAUGOS VASAROS KELIONĖMS:

  • Vietų ir maitinimo pasirinkimas skrydžio metu.
  • Privatus pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas.
  • Grupinis pervežimas (įsigijusiems tik skrydžio bilietus).
  • Sporto įrangos gabenimas kryptyje.

ESTRAVEL REKOMENDUOJAMI VIEŠBUČIAI 2024 M. ATOSTOGOMS TURKIJOJE 

Atrinkome Jums rekomenduojamus bestseleriais tapusius Turkijos viešbučius:

TOP VIEŠBUTIS IEŠKANTIEMS MAŽIAUSIOS KAINOS 

Senza Garden Holiday Club, 5*
Viskas įskaičiuota 

Populiarus pasirinkimas ieškantiems mažaiusios kainos pasiūlymo atostogoms Turkijoje. Malonios atostogos šalia nuostabios Viduržemio jūros pakrantės. Viešbutis turi nuosavą smėlio-žvyro paplūdimį, apsuptas gamtos. Viešbutis įsikūręs už 3 km nuo Konaklio kurorto, už 8 km nuo Alanijos centro.

TOP VIEŠBUTIS IEŠKANTIEMS GERIAUSI KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKIO

Long Beach Resort & SPA, 5*
Viskas įskaičiuota 

Puikus pasirinkimas šeimoms su vaikais. Didžulis nuosavas vandens parkas viešbučio teritorijoje, puikus paplūdimys. Itin kruopščiai prižiūrima viešbučio švara, dėmesingas personalas, graži teritorija prie jūros. Viešbučio teritorijoje veikia net atrakcionai, tad vaikams atostogos bus čia tikras rojus. Šildomi baseinai – tas super aktualu jei keliaujate pavasarį. Puikus įėjimas į jūrą, smėlėtas.

 

TOP PRABANGUS PASIRINKIMAS

Rubi Platinum, 5*
Ultra viskas įskaičiuota

Vienas geriausių ir labiausiai keliautojų mėgstamų viešbučių Turkijoje – paslaugus personalas, labai gausus ultra viskas įskaičiuota maitinimas su gėrimais, desertais ir kt. Nuostabus SPA su kokybiškais masažais, turkiška pirtimi. Labai daug pramogų vaikams, maisto pasirinkimas taip pat didelis net ir įnoringiausiems, daug jūros gėrybių. Aktyvių pramogų gausu: teniso kortai, šaudymas iš lanko, mini golfas, krepšinis, futbolas ir kt (kas mėgsta aktyvų laisvalaikį). Itin profesionalios vakaro pramoginės programos, pramoginiai šou. Aukščiausia klasė. 

Visas šias ir dar daugiau poilsinių kelionių į Turkiją 2024 m. puikiomis kainomis galite užsakyti Estravel kelionių centre Siųskite užklausą el. p. keliones@estravel.lt arba skambinkite tel. nr. 85 212 58 05.

Parašykite komentarą

Daugiau naudingų Estravel kelionių patarimų: