Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 28-a sav.

Šią savaitę keliautojams turime labai gerų naujienų – grįžtame su puikių kainų paskutinės minutės pasiūlymais, informuojame apie atnaujinamus tarpžemyninius skrydžius ir dar daugiau!

Kokie skrydžiai ir kada atnaujinami? Kur keliauti paskutinę minutę? Kokie pokyčiai verslo kelionių pasaulyje? Apie visa tai ir kitas kelionių aktualijas – 28 sav. naujienų apžvalgoje.

Liepos 10 d.

PASKUTINĖS MINUTĖS PASIŪLYMAI

Esate įpratę lagaminus krautis vos pora dienų prieš kelionę? Tuomet idealus variantas Jūsų atostogoms dabar – paskutinės minutės pasiūlymai. Kainos startuoja tik nuo 289 €/asm.! Ir kaip nekeliauti, kai tokios kainos?!

Liepos 9 d.
„FINNAIR“ ATNAUJINA SKRYDŽIUS Į JAV IR AZIJĄ

Ypatingai džiugios naujienos iš skrydžių pasaulio – “Finnair” aviakompanija atnaujina tarpžemyninius skrydžius į JAV ir Aziją! Sužinokite, kada numatomi skrydžiai ir kokioms kryptims galioja geriausios kainos.

Liepos 9 d.

SPECIALUS DRAUDIMAS NORINTIEMS SKRISTI Į UKRAINĄ

Nuo 07.24 dar viena aviakompanija atnaujina skrydžius į Kijevą. Svarbu žinoti, kad skrendant į Ukrainą reikia specialaus draudimo, kurio Lietuvos draudimo bendrovės neturi. Kur ir kaip įsigyti šį draudimą – mūsų bloge.
Liepos 8 d.

KĄ REIKIA ŽINOTI APIE SAUGŲ LAIKO PRALEIDIMĄ ORO UOSTE?

 

Kasdien planuodami keliones klientams atsakome į rūpimus klausimus – kokios saugumo priemonės įgyvendinamos oro uostuose, kokie reikalavimai keliami keleiviams, ar dirba verslo laukiamieji kambariai. Šiandien svarbiausius atsakymus pateikiame ir mūsų bloge.

Liepos 8 d.

AVIAKOMPANIJŲ PLANŲ APŽVALGA

Bendradarbiaujame su įvairiomis aviakompanijomis, todėl apie jų planus sužinome vieni pirmųjų. Kokiais atnaujinamais skrydžiais pasipildo liepos mėnuo? Nuolat atnaujinta informacija apie skrydžių planus – estravel.lt.
Liepos 7 d.

SKRYDŽIAI Į BULGARIJĄ STABDOMI IKI 07.31

Dėl augančių viruso atvejų Bulgarijoje, laikinai, iki 07.31 yra stabdomi skrydžiai į šią šalį, o grįžus į Lietuvą iš jos – privaloma 14 d. saviizoliacija. O kur drąsiai galite keliauti be saviizoliacijos – skaitykite Estravel bloge.
Liepos 7 d.

KUR ATOSTOGAUTI DAR ŠIĄ VASARĄ?

Kol lietuviška vasara nedžiugina cepelininiu dangumi, 30°C šilumos džiugina Graikijoje! Estravel kelionių po Graikiją kolekcija – itin plati. Pažintinės, savarankiškos, poilsinės, patyriminės kelionės – kiekvieno keliautojo norams.
Liepos 6 d.

NAUJOVĖ:VIRTUALŪS KONGRESAI. KĄ REIKIA APIE JUOS ŽINOTI?

Gyvus kongresus keičia virtualūs. Ką reikia žinoti, norint registruoti dalyvį į tokį kongresą? Įžvalgomis iš patirties dalinasi Estravel verslo klientų skyriaus vadovė Eglė Kaušienė.
Liepos 6 d.

TRUMPOMS NEPAMIRŠTAMOMS KELIONĖMS – PLAUKIMAI KELTAIS

Baltijos jūra – vis populiaresnė atostogų kryptis! Trumpos, nebrangios kelionės jūra patiks visai šeimai! Beje, šį sezoną yra ir naujų maršrutų. Užsakyti keltų bilietus galite jau dabar internetu, Estravel puslapyje.
Liepos 5 d.

KOKIE DOKUMENTAI REIKALINGI NORINT PAGRĮSTI KOMANDIRUOTĖS IŠLAIDAS?

Kokius dokumentus būtina pateikti darbdaviui, kai komandiruotės paslaugas perka pats daruotojas? Apie komandiruočių išlaidų pagrindimą ir kompensavimą plačiau pasakoja Estravel viešųjų pirkimų skyriaus vadovas Remigijus Nika.

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Jums taip pat gali patikti kiti Estravel blogo įrašai: