Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 35 sav.

35-tą metų savaitę – kaip niekad gausu pozityvių žinių kelionių entuziastams! Bene didžiausia sensacija – suplanuotas transatlantinis reguliarus skrydis iš Vilniaus į Dominikos Respublika! Ir tai dar ne viskas! Jei šią žiemą galėsime mėgautis saulėtomis atostogomis Karibuose ar slidėmis nardyti snieguotuose Europos kalnuose, tai rudenį keliausime po amžino pavasario sala Madeirą ar neatrastus Lietuvos kampelius! Apie viską plačiau – savaitės kelionių naujienų apžvalgoje.

DOMINIKOS RESPUBLIKA – DEŠIMTMEČIO NAUJIENA

Jau spalio 30 d. iš Vilniaus oro uosto įvyks transatlantinis tiesioginis skrydis į Dominikos Respubliką! Nepraleiskite progos komfortiškai, saugiai, be tarpinių persėdimų pasiekti Karibus, ilsėtis puikiuose 5* viešbučiuose Punta Canos kurorte su “viskas įskaičiuota” maitinimo sistema. Jūsų pasirinkimui – Estravel rekomenduojami kelionės 6 arba 13 n. 

MADEIRA: 11 N. ATOSTOGOS ŠĮ RUDENĮ

Šiemet mokinių rudens atostogos bus išties ilgos, nes prasitęs valstybinėmis poilsio dienomis. Kaip šį laiką paversti įsimintina kelione? Pasinaudoti unikalia galimybe tik kartą metuose net 11 n. išvykti į Madeirą! Tiesioginis skrydis, nuostabus klimatas, daugybė aktyvaus laisvalaikio galimybių, o svarbiausia poilsis kokybiškuose viešbučiuose tik nuo 950 €.

NUOTYKIAI SU VAIKAIS LIETUVOJE IR NE TIK

Prasidėjo nauji mokslo metai – Estravel dalinasi rekomendacijomis kaip turiningai praleisti laiką su visa šeima. Gal tai bus savaitgalio išvyka į interaktyvų muziejų, nuotykių parką ar pasilabinimas su pelėdomis, triušiais, paukščiais ir kt. gyvūnais? Jūsų įkvėpimui – įdomiausios kelionių idėjos visai šeimai Lietuvoje ir ne tik!

LĖKTUVŲ BILIETAI – TIK 48 VAL. APSISPRĘSTI

Savaitgalis Paryžiuje, Amsterdame, Berlyne ar kitam Europos mieste skamba kaip svajonė? Su Estravel svajonės tampa realybe! Atrinkome Jums ypatingai gerus lėktuvų bilietus į šias ir kitas kryptis, kurių kainos startuoja vos nuo 82 € į abi puses. Apsispręsti kur norėtumėte keliauti lieka vos 48 val.! Lėktuvų bilietų užsakymas internetu estravel.lt svetainėje ir pagalba klientams – 24/7.

PATYRIMINĖ KELIONĖ Į MALDYVUS

Išskirtinės atostogos bendraminčių moterų rate – Maldyvuose! Estravel kartu su “Džiaugsmo Akademija” renka net dvi naujas grupes rudens atradimų ir naujų potyrių atostogoms. Kelionėje Jus lydės ir lektorės iš Lietuvos! Dar turite laiko pagalvoti ir rezervuoti vietą – artimiausias išvykimas rugsėjo 30 d.

KUR GERIAUSIA SLIDINĖTI EUROPOJE?

Ar jau spėjote suplanuoti slidinėjimo kelionę šiai žiemai? Dar ne? Labai gerai, nes Estravel su malonumu tai padarys už Jus! Atrinkome slidinėjimo kelionių variantus vienuose iš populiariausių kurortų Europoje kaip: La Planė, Val Di Fiemė, Huezo Alpės ir kt. Užsakant kelionę internetu iki rugsėjo 30 d., taikoma akcija – Jūsų slidinėjimo įranga kartu keliauja nemokamai!

PATOGUS KELTŲ BILIETŲ UŽSAKYMAS

Keliaujate į Švediją vienas? Darbo reikalais ar aplankyti artimųjų? Keltų maršrutas per Baltijos jūrą: Klaipėda – Treleborgas kaip tik tai ko Jums reikia! Dabar taikoma net 25% nuolaida pasirinktai kajutei, jeigu keliaujama SOLO su automobiliu! Užsitikrinkite patogiausią laiką išvykimui – rezervuokite kelto bilietus internetu estravel.lt svetainėje jau dabar!

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Jums taip pat gali būti įdomu: