Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 46 sav.

Turbūt sutiksite, kad joks karantinas nebaisus, kai yra ko laukti. Artėjančios Kalėdos, Naujieji metai, įmonių vakarėliai jau ne už kalnų, todėl kviečiame planuotis šį laiką kokybiškai kartu su Estravel.

Unikalios įdėjos Jūsų virtualiems komandų renginiams, į namus pristatomos gurmaniškos degustacijos, puikios akcijos keltų bilietams bei egztotiškoms kelionėms – 46-os metų savaitės apžvalgoje.

Nėra ko laukti – reikia planuoti!

VASARIŠKA ŠILUMA DAR ŠIĄ ŽIEMĄ – KUR?

Net ir esant karantinui, leiskitės į nepamirštamas atostogas dar šią žiemą. Visiems išsiilgusiems saulės šilumos, pasakiško grožio paplūdimių bei šiltos jūros, atrinkome 4 egzotiškas kryptis į tikrą vasarą: Maldyvai, Dubajus, Jamaika ir Tenerifė. Palepinkite save dabar užsisakydami kelionę į vieną iš šių dangiško grožio kampelių, o turint neigiamą COVID-19 testą – saviizoliacija nereikalinga.

VIRTUALIOS IDĖJOS ŠVENTĖMS

Jūsų Kalėdiniam vakarėliui, tradicinei žiemos šventei ar kitokiam komandos formavimo renginiui, Estravel ekspertai paruošė unikalių virtualių programų. Galėsite rinktis iš gurmaniškų patirčių, loginių ar kūrybiškumą skatinančių žaidimų. Kartu motyvuokime, įkvėpkime ir skatinkime kolektyvus net ir virtualiai mėgautis artėjančiomis šventėmis.

ATNAUJINTI SAVIIZOLIACIJOS REIKALAVIMAI EUROPOJE

LR Vyriausybė kiekvieną penktadienį atnaujina informaciją apie saugiausias kryptis kelionėms. Atsižvelgdami į naujausius pokyčius, atnaujinome saviizoliacijos ir keliavimo taisyklių atmintinę lietuviams. Šalys kuriose daugiausia pokyčių: Graikija, Kipras, Ispanija. Europos pandeminei situacijai vienodėjant – vis daugiau krypčių, kur lietuviai gali keliauti!

SKRYDŽIŲ BILIETAI DARBOSTOGOMS

Karantinas šiandieną mums suteikia galimybę dirbti nuotoliniu būdu, tad kodėl savo darbo biuro neperkėlus į šiltus pasaulio kraštus? Kokios geriausios kelionių destinacijos ir kokios patraukliausios skrydžių kainos šiandien, rasite šioje nuorodoje.

KELIONĖS KELTAIS

Nepaisant pandeminės situacijos, visos keltų kompanijos, plaukiančios Baltijos jūra, vykdo plaukimus, tačiau su minimaliais pokyčiais. Mūsų paruoštame blogo įraše rasite aktualiausią informaciją keliautojams apie galimas kryptis, tvarkaraščių pokyčius bei keltų bilietų akcijas.

!SVARBI INFORMACIJA MEDIKAMS, NORINTIEMS IŠNAUDOTI TURIMĄ 200 EUR KOMPENSACIJĄ ESTRAVEL! Estravel komanda džiaugiasi ir didžiuojasi, galėjusi pagal projektą “Atostogos Medikams” aptarnauti beveik tūkstantį medikų, kurie už savo darbą pandemijos įkarštyje gavo 200 eurų kompensaciją poilsiui bei pramogoms Lietuvoje. Gaila, bet pagal numatytas projekto taisykles, Estravel negali aptarnauti daugiau medikų. Tačiau jau radome patikimus partnerius, kurie padės Jums panaudoti turimą kompensaciją dar iki 2020-12-15. Viskas, ką Jums reikia padaryti, norint pateikti užklausą – užpildyti užklausos formą. Daugiau informacijos apie šiuos pasikeitimus skaitykite čia

Parašykite komentarą