Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 46-ta sav.

Ar žinote, kad šią savaitę visame pasaulyje buvo minima kokybės diena? Estravel kelionių ekspertai tikrai žino, kaip svarbu yra kasdien pateikti tik kokybiškus, kruopščiai apgalvotus ir profesionaliai suplanuotus kelionių pasiūlymus. Ši savaitė – ne išimtis. 46-tą metų šeštadienį kviečiame pradėti nuo pačių kokybiškiausių ir geriausių šios savaitės Estravel kelionių pasiūlymų, patarimų ir aktualijų.

Lapkričio 15

St. Martin sala Karibuose kasdien pritraukia daugybę adrenalino ir fotografijos mėgėjų. Kodėl? Nes salos oro uoste lėktuvai kyla ir leidžiasi vos 10-20 metrų aukštyje virš paplūdimio!  Tokį reginį verta pamatyti nors kartą gyvenime, o skrydžių bilietus pirkti internetu – šią savaitę, kol galioja labai gera kaina!

 

 

 

 

 

 

Lapkričio 14

Karibuose unikali ne tik St. Martin sala, bet ir Kankunas – egzotiškų atostogų oazė, norintiems ne tik poilsio pajūryje, bet ir vietovės autentiškumo. 22 km balto smėlio paplūdimių, antras didžiausias pasaulyje barjerinis rifas nardymui, senovinės runos, giliausias karstinis ežeras ir fantastiškas poilsis puikiame viešbutyje “RIU Tequila” – tik maža dalis, ką galite čia patirti.

 

 

 

 

 

Lapkričio 13

Šią žiemą planuojate keliones pas Kalėdų Senelį, slidinėjimą ar žūklę Suomijoje? Jums tikrai prireiks keltų bilietų maršrutu Talinas-Helsinkis-Talinas! Dabar kaip niekad geras laikas užsakyti juos internetu, nes galioja speciali akcija: vieta keleiviui ir transporto priemonei kelte – tik nuo 24 € į vieną pusę!

 

 

 

 

 

 

Lapkričio 12

Gruodį – laisvadieniai vos keli, tačiau pasirūpinus pora papildomų laisvų dienų – atostogos gan ilgos! Kaip per jas suspėti padaryti viską – ir kokybiškai praleisti laiką su artimaisiais, ir pakeliauti, ir spėti su draugais atšvęsti Naujuosius? Estravel sprendimas – trumpos kelionės tarpušvenčiu į Vieną, Maltą, Kiprą ir kitus Europos perliukus!

 

 

 

 

 

Lapkričio 11

Ką verta pamatyti Meksikoje – galime vardinti ir vardinti. Kaip per gana trumpą laiką aplankyti įdomiausias šalies vietas? Estravel kelionių ekspertų rekomendacija – pažintinė kelionė nuo Meksiko miesto iki Kankuno. Pamatysite pačias  autentiškiausias vietas, pabūsite džiunglėse, pažinsite turtingą majų kultūros palikimą ir dar daugiau.

 

 

 

 

 

Lapkričio 10

Kalėdines dovanas pradedate planuoti vos pasirodžius šventinei atributikai parduotuvėse? Tuomet žinote, kaip svarbu dovanoti apgalvotą ir kokybišką dovaną. Estravel kelionių čekis – bus geriausia dovana: minimalios sumos nėra, galioja visoms Estravel paslaugoms, galioja net 12 mėn. ir prisideda prie svajonių išsipildymo!

 

 

 

 

 

Lapkričio 10

Draudimas yra būtinas, norint mėgautis kokybiška kelione be nenumatytų išlaidų. Kokią jo rūšį pasirinkti? Estravel ekspertai rekomenduoja pasirūpinti išplėstiniu draudimu užsakant jį internetu ir taip vieno mygtuko paspaudimu užsisakyti net kelias draudimo rūšis. Tik vienas nebrangus ir protingas pasirinkimas, o ramybė širdyje – visai kelionei.