Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 9-a sav.

Jau rytoj – ilgai lauktas pavasaris. Nors pavasariškomis nuotaikomis norisi džiaugtis ir planuoti saulėtas keliones, koronaviruso pavojus keliautojams šiuos planus koreguoja. Suprantame, kad šiuo metu patikima informacija šia tema – labai svarbi. Tačiau taip pat žinome, kad noras keliauti – tikrai niekur nedingo.

Ką iki šiol žinome apie koronavirusą? Kaip planuojant kelionę sumažinti rizikas? Ką daryti, norint atšaukti skrydžių planus? Į kokią kryptį Kaukazo regione planuoti keliones šiai vasarai? Šie kelionių patarimai ir dar daugiau – 9 savaitės kelionių pasaulio aktualijų apžvalgoje.

Vasario 28 d.

Dėl koronaviruso pavojaus kelionių organizatoriai „Tez Tour“ ir „Novaturas“ penktadienį paskelbė, kad atšaukia skrydžius į Šiaurės Italiją. „Novaturas“ užsakiusiems kelionę į Kosta Adechės kurortą Tenerifėje leidžia keisti kitą kurortą.  Visa svarbiausia informacija,  ką reikia žinoti – naujausiame Estravel kelionių ekspertų blogo įraše.

 

 

 

 

 

 

 

Vasario 27 d.

Šiuo metu spaudoje apie koronavirusą informacijos daug. Kaip atsirinkti, kuri patikima? Estravel kelionių ekspertai atrinko informaciją tik iš patikimų, oficialių šaltinių: ULAC, Užsienio reikalų ministerijos, turizmo asociacijų. Viskas ką reikia žinoti apie koronavirusą ir dar daugiau – nuolat atnaujinamoje atmintinėje.

 

 

 

 

 

 

 

Vasario 26 d.

Planuojate kelionę, bet dėl koronaviruso pavojaus – vis dvejojate? Tuomet ši informacjia, kaip sumažinti rizikas planuojant keliones, Jums bus tikrai naudinga. Viskas ką reikia žinoti apie aviabilietų draudimą, pinigus grąžinančius viešbučius ir dar daugiau.

 

 

 

 

 

 

Vasario 25 d.

Kelionę esate suplanavę, tačiau norite papildomų saugiklių savo finansams? Užsakykite kelionės draudimą Estravel internetiniame puslapyje. Galite įsigyti net 10 skirtingų draudimo rūšių: nuo populiariausio medicininių išlaidų iki bagažo draudimo.

 

 

 

 

 

 

Vasario 24 d.

Artėja gražiausios pavasario šventės: Moters diena, Velykos, Mamos ir Tėvo dienos. O gal kartu ir Jūsų artimųjų gimtadieniai? Geriausia dovana – galimybė išpildyti kelionės svajonę ir padovanoti Estravel kelionių čekį. Apsispręsti kur ir kada keliauti – laiko labai daug, nes kelionių čekis galioja net 12 mėn.

 

 

 

 

 

 

Vasario 24 d.

Puiki vasaros sezono naujiena, svajojantiems susipažinti su Kaukazo regionu – įspūdinga pažintinė kelionė po Gruziją ir Armėniją. Vienos kelionės metu aplankysite net dvi šalis, išvysite garsųjį Ararato kalną, susipažinsite su gruziniško vyno ir chačiapurių gamyba ir dar daugiau. Tai tikrai išskirtinės vasaros atostogos!

 

 

 

 

 

 

 

Vasario 24 d.

Norintiems iš arčiau patyrinėti Gruziją ir pailsėti mineraliniais vandenimis garsėjančioje šalyje – paruošėme išskirtinę kelionės programą su pažintiniu turu Gruzijoje ir puikiu poilsiu prie Juodosios jūros, Batumio kurorte. Atraskite Gruzijos teikiamus malonumus jau šią vasarą.