Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių patarimai: kaip elgtis kilus protestams oro uostuose?

Dėmesio keliaujantiems į Londoną artimiausiomis dienomis – London City (LCY) oro uoste spalio 10-12 dienomis numatomi “Exctinction Rebellion” protestai, skirti kovoti prieš ekologines gamtos problemas.

Skrydžių veikla oro uoste neturėtų sutrikti, tačiau jei nutiko taip, kad Jūsų skrydžiai numatyti oro uoste vykstančių protestų metu, Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja atkreipti dėmesį į keletą labai svarbių patarimų. Pirmiausia ką turėtumėte padaryti – patikrinti savo skrydžio statusą. Jei skrydis yra pavėlintas, atšauktas ar perkeltas, vadovaukitės šiomis rekomendacijomis:

 • Atvykite į oro uostą ankščiau – jei įprastai rekomenduojama atvykti likus 2 valandoms iki skrydžio, streikų metu atvykite mažiausiai 3-4 valandomis anksčiau, nes protestai gali sutrikdyti eismą, vietomis gali būti uždaryti keliai. Prieš vykstant į oro uostą, rekomenduojame patikrinti, ar dėl protestų nekinta oro uosto darbo laikas. LCY oro uosto darbo laiką rasite čia.
 • Dar kartą pasitikrinkite ar rezervuodami bilietus suvedėte savo tel. nr. ir elektroninį paštą – suvesti tikslūsKelionių patarimai kaip elgtis kilus streikams oro uostuose? duomenys padidins tikimybę pačią naujausią informaciją apie skrydžius gauti operatyviai.
 • Stebėkite skrydžio statusą. Apie jį sužinoti galite:
  a) oro uosto internetiniame puslapyje;
  b) aviakompanijos internetiniame puslapyje;
  c) aviakompanijos mobiliojoje programėlėje;
  d) jei įmanoma, užsisakykite informaciją apie skrydžių statusą: sms žinutes ar laiškus į el. paštą.

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų aviakompanijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Jeigu nerimaujate dėl skrydžių streikų metu, rekomenduojame skrydžių bilietus užsakyti per Estravel kelionių agentūrą, nes:

 • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
 • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau gauti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį – taip išvengsite bendrų bilietų keitimo eilių oro uostuose, kur bilietus norės pasikeisti šimtai keleivių – kol sulauksite savo eilės, skrydžių bilietų gali tiesiog nelikti.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
 • Jeigu aviakompanija Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlgynimo.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Reikalingos skubios ir profesionalios pagalbos savo kelionėse visuomet sulauksite iš Estravel kelionių ekspertų – esame pasiruošę Jums padėti visais 110%. Visus Estravel Vilnius kontaktus rasite paspaudę čia.

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.