Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kodėl verta keliauti kruizu? Žydrės įspūdžiai iš kruizo “MSC Virtuosa” laivu

“Kruizu keliauti keliautoją įtikinti reikia tik pirmą kartą. Išbandę kruizinę kelionę keliautojai mielai kartoja kruizines keliones kasmet. Man kruizai vienas iš mėgstamiausių būdų patogiai keliauti, nes tai ne tik viešbutis, bet ir transporto priemonė, ir teatras, ir koncertų sale, ir diskoteka,  ir sporto salės, ir puikūs restoranai bei saulės vonios baseinuose vidury vandenyno ar jūros.” – sako Estravel kelionių centro vadovė Žydrė. Kelionių ekspertė ką

tik grįžo iš nuostabaus kruizo po JAE (Dubajų, Abu Dabį, Sir Bani Yas salą) ir Katarą – uostus lankė naujausiu “MSC Cruises” kompanijos laivu “MSC Virtuosa”. Kas Žydrę paskatino pasirinkti būtent kelionę šiuo laivu ir kodėl jį drąsiai rekomenduoja keliautojams?

Idealu derinti aktyvų pažinimą su kokybišku poilsiu

 “MSC Virtuosa” laivą pasirinkau dėl to, kad visiškai naujas ir didžiausias šios kruizinės linijos kūrinys. Kruizinės kompanijos tarpusavyje konkuruoja dėl keliautojams sukuriamo patogumo ir įspūdžių kelionės metu – tad pasirinkę naują laivą kelionei vandeniu – tikrai gausite geriausius įspūdžius. Man, kaip kelionių ekspertei, ne mažiau svarbu įsitikinti dėl teikiamų paslaugų kokybės ir šiai dienai aktualių COVID-19 prevencijos priemonių užtikrinimo laive.  “MSC Virtuosa” – duoda tai, ką žada. 

 • Laivo dydis įspūdingas – 19 aukštų/denių.
 • Nuostabus jausmas yra mėgautis saulės voniomis prie jūros vandens baseino 15 aukšte, sukūrinėmis voniomis 16 aukšto deniuose.
 • Nedidelė, bet profesionalia kokybiška sporto įranga įrengta sporto salė. Mėgstantys jogą ar šokių treniruotes turi galimybę mėgautis jomis net keletą kartų per dieną.
 • 15-ame aukšte įkurtas pagrindinis švediško stiliaus restoranas – kokybiškas, plataus asortimento maisto pasirinkimas įvairaus amžiaus keliautojams. Be jo veikia dar turbūt per 10 restoranų, iš kurių 4 -iuose galima lankytis be papildomo mokesčio.
 • Pasilinksminimų zona: teatrų ir koncertų salės – 6-ame aukšte. Įspūdingi koncertai ir renginiai, pradedant aukštu meniniu lygiu ir tikrai įspūdingais kostiumais.
 • Įspūdingas reginys yra didysis kupolas, kurį nupasakoti sunku, bet pamačius – įspūdžiai lieka ilgam.
 • Erdvios kajutės (laivo kambariai turistų apgyvendinimui). 

Aš gyvenau dvivietėje kajutėje su balkonu. Mano įvertinimas:

 • Puikiai vėdinamos patalpos;
 • optimalaus dydžio dušo/tualeto kambarys;
 • labai patogios lovos ir kokybiška patalynė;
 • kajutės balkonas – ideali vieta stebėti tolstantį uostą ar saulėlydį, skaityti knygą.

Vaikams – daugybė pramogų 

Šį kartą kruizu po JAE ir Katarą “MSC Virtuosa” laivu keliavau be vaikų, tačiau vien pasivaikščiojus po erdves skirtas įvairaus amžiaus vaikams, supratau, kad užimtumo jaunajai kartai savaitei tikrai netrūktų. Pradedant LEGO dirbtuvėmis ir baigiant laipynių takais ir vandens parku drąsiausiems 19 aukšto denyje. Į laipynių zoną vien pasižiūrėjus norėdavosi užsimerkti – tai tikrai veikla drąsiausiems.

Jei kada norėjote aplankyti Dubajų, Abu Dabį, Katarą – tikrai nėra geresnio laiko nei dabar. Kreipkitės į Estravel komandą – patarsime, rekomenduosime iš patirties ir profesionaliai suplanuosime kelionę.

Parašykite komentarą

Daugiau naudingų Estravel kelionių patarimų: