Kuo ypatingos 3-jų kartų kelionės? (Seneliai, tėvai, vaikai)

Gražiausios metų šventės – proga ne tik švęsti kartu su šeima, bet ir kartu keliauti. Juk tai vienas iš nedaugelio laikotarpių metuose, kuomet tiek seneliai, tiek vaikai, tiek anūkai gali kartu susibuti bendroms atostogoms. Vienas patogiausių būdų keliauti visoms trims kartoms – kruizas su šeima. Kuo ypatingos tokios 3-jų kartų kelionės? Ką reikia žinoti keliaujant šeimų kruizu?

Kodėl verta kartu keliauti visoms trims kartoms (seneliams, tėvams ir vaikams) kartu? 

 • Atostogų metu neriboja įsipareigojimai. Kai šeimą aplanko seneliai, įprastai šeima turi įsipareigojimų – pvz.: jaunimas eina į mokyklą, tėvai užsisukę darbuose. Šeimos atostogų metu – galite džiaugtis vieni kitų kompanija.
 • Tėvai (vidurinioji karta) gali skirti pakankamai laiko vienas kitam, kol seneliai leidžia laiką kartu su anūkais. Taip pat tėveliai gali skirti laiko ekskursijoms, romantiškai vakarienei, kur įprastai neitų su vaikais. Vaikų priežiūra visą parą tikrai nėra lengvas užsiėmimas, o kelionės metu galėsite juo pasidalinti. 
 • Seneliai tikrai padės, džiaugtis galimybe atostogauti kartu ir dalį laiko skirs prižiūrėti anūkams. Lygiai taip pat ir Jūs – leisite laiką su vaikais ir suteiksite galimybę seneliams pasimėgauti tobula ramybe.
 • Suteikiate galimybę vaikams mėgautis atostogomis ir šeimos kompanija – juk visiškai kitos patirtys ir Jums, kai Jūs esate tėvelių rolėje. 
 • Kelionių metu išpasakotos istorijos – geriausias būdas pažinti vienas kitą dar geriau, suartėti, išgirsti istorijų apie savo giminę ir jos šaknis. 
 • Stipresni ir įsimtinesni įspūdžiai – kelionės metu tiek Jums, tiek seneliams, tiek vaikams viskas įsimins dar stipriau. Patirtys, laikas kartu, aplankytos vietos atrodys daug įspūdingiau ir ilgam išliks atmintyje. 

10 patarimų, ką reikia žinoti planuojant kartų kelionę lėktuvu/automobiliu ar šeimų kruizu

 1. Aptarkite kartu lūkesčius kelionei/kelionės pobūdį. Ar norite nerūpestingų “viskas įskaičiuota” atostogų, šeimų kruizo, gamtinės kelionės ar miesto pažinimo? 
 2. Planuojant laisvalaikio veiklas kelionės metu atsižvelkite į senelių fizinį pajėgumą ir į vaikų nekantrumą. Pasilikite laiko ir poilsiui, ir trumpiems sustojimams. 
 3. Rinkdamiesi viešbutį poilsiui, įvertinkite visų 3 kartų poreikius: laiptai, liftai, žaidimų kambariai, animatoriai, SPA, poilsio zonos ir kt. 
 4. Pasirinkite tokias veiklas, kurios teiktų malonumą, būtų įtraukiančios ir smagios visoms trims kartoms. 
 5. Susitarkite iš anksto, ką norite veikti visos trys kartos kartu, o kokias veiklas norite išbandyti atskirai. Atostogos turi būti malonumas, o ne darbas.
 6. Puiki idėja bus šeimos kelionės planą turėti sudėliotą raštu ir atspausdintą. Kelionės programą tiek tėveliai, tiek seneliai, tiek vaikai (jei yra vyresnio amžiaus) galės kaskart pasitikrinti, koks dienos planas ir išvengsite pasikartojančių klausimų.
 7. Nepamirškite įvertinti galimą skirti biudžetą kelionei – kelionė pati geriausia investicija visoms kartoms, tačiau turite atrasti bendrą, Jums ir seneliams tinkamą, biudžeto dydį. 
 8. Būtinai perkant kelionę užsakykite ir tinkamą kelionės draudimą – skirtingos keliautojų kartos turi skirtingų poreikių. 
 9. Pagalvokite apie žaidimus ir veiklas vaikams, jei kelionės metu reikėtų ilgesnį laiką palaukti, būti vienoje vietoje (pvz.: jei kelionė automobiliu, ką veikti ilgesnį laiką automobilyje vaikams?)
 10. Apsvarstykite galimybę atvykti anksčiau į laivų uostą ar oro uostą. Vyresnei kartai apsiprasti prie naujų vietų reikia daugiau laiko, jei keliausite su kūdikiais ar mažesniais vaikais, jiems taip pat gali prireikti daugiau poilsio. 

Kokie kruizai su šeima bus patys įsimintiniausi? 

Visuomet prieš užsakant konkretų kruizą šeimai ar kitokio pobūdžio kelionę, aptarkite savo lūkesčius tarpusavyje, pasitelkite kelionių konsultanto paslaugą. Profesionalūs Estravel kelionių ekspertai visuomet pasakys, ką reikia žinoti keliaujant su šeima kruizu, rekomenduos visoms trims kartoms tinkamiausias ekskursijas, lankytinas vietas ir daugiau, pagal Jūsų individualų poreikį.  Tik taip išsirinksite tinkamiausią kruizą Jūsų trijų kartų kelionei. 

Estravel kelionių ekspertai atrinko Jums 3 TOP kruizinių kelionių idėjas su vaikais rudens atostogoms. Suteikite vaikams galimybę ne tik pailsėti, bet ir turėti pačias įdomiausias istorijos ir geografijos pamokas keliaujant po pasaulį!

TOP 1 | Viduržemio jūra

4 šalys vienoje kelionėje: Ispanija, Italija, Prancūzija ir Malta. Visiškai naujas ir modernus laivas MSC World Europa. Labai daug pramogų: didžiausias vandens parkas jūrose, įspūdinga čiuožykla per kelis laivo denius, atrakcionai vaikams, pažintinis centras ir daugiau.

TOP 2 | Kruizas Nilu po Egiptą

Labai geras kainos ir kokybės santykis. Pažinties derinimas su “viskas įskaičiuota” poilsiu Marsa Alame. Į kainą jau įskaičiuoti tiesioginiai užsakomieji skrydžiai ir ekskursinė programa.

TOP 3 | Trijų žemynų pažintis

“Viskas įskaičiuota” atostogos – itin retai pasitaikantis konceptas kruizuose. Vienos kelionės metu, nauju laivu, pažinsite Egiptą, Izraelį, Graikiją, Turkiją ir Kiprą. Idealus pasirinkimas su vyresniais vaikais, paaugliais – pramogų laive vaikams nėra daug, tačiau patrauklios sąlygos ekskursijų užsakymui.

Plaukite mėlynais vandenimis, leiskite gyvenimo jūroje ritmui Jus užburti ir pažinti gražiausias pasaulio vietas. Estravel kelionių ekspertai pasirūpins pilnu kruizinės kelionės suplanavimu nuo kruizo rekomendacijos iki skrydžių, ekskursijų ir ne tik. Kruizus planuojame ir parduodame jau daugiau kaip 26 metus – turime daug patirties ir naudingų žinių, kurios padeda mums planuoti ir užsakyti tik pačius geriausius kruizinių kelionių variantus. Estravel kelionių ekspertai su malonumu suplanuos Jūsų kruizinę ar poilsinę kelionę – siųskite užklausą mums, rašykite keliones@estravel.lt arba skambinkite 85 212 58 05.

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti aktualu: