Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kur keliauti per Naujuosius | 2022-23 Naujametinių kelionių idėjos

Labai sparčiai artėja tas laikas, kuomet pradėsime skaičiuoti likusias dienas iki Naujųjų 2023-iųjų metų. Naujieji metai – vienas intensyviausių keliavimo laikotarpių ne tik žiemą, bet ir visuose metuose, todėl geriausi viešbučiai ir vietos populiariuose skrydžių maršrutuose būna išparduota daugiau kaip prieš pusę metų. Tačiau vietų kur švęsti Naujuosius – dar yra.

Estravel iš įspūdingų krypčių visame pasaulyje atrinko 20-tuką tų, į kurias itin populiaru keliauti per Naujuosius metus. Spauskite ir išsirinkite savo Naujametines atostogas. Atkreipiame dėmesį, kad kai kuriose kryptyse vietos gali būti jau išparduotos – laisvų vietų mažėja su kiekviena valanda. 

TOP 1 | DUBAJUS | IŠPARDUOTA

Geriausi pasaulio viešbučiai, balto smėlio paplūdimiai ir šilta Arabijos jūra, nerealaus skonio Artimųjų Rytų virtuvė, įspūdingos dangoraižių džiunglės, aukščiausi, didžiausi, inovatyviausi statiniai, muziejai.

TOP 2 | MALDYVAI | IŠPARDUOTA

Maldyvai sukurti poilsiui – tiek lėtam, tiek aktyviamNorintys tiesiog gulėti idiliškuose balto smėlio paplūdimiuose – gali mėgautis saulės voniomis ir šiltu, žydru vandenynu. Aktyvaus poilsio fanai gali išbandyti kelias dešimtis skirtingų vandens pramogų, nardymą gražiuose koraliniuose rifuose. 

TOP 3 | MADEIRA

Madeira – gražiausia Europos sala, į kurią rugsėjį verta keliauti norintiems pratęsti vasarą ir grožėtis įspūdinga gamta. Palmių ir bananmedžių terasos primena Bali, žali miškais apsupti kalnai – Havajus, paplūdimiai – Kanarų salas, jaukūs senamiesčiai ir siauros gatvelės su vietiniais restoranėliais – Italiją. Vienoje saloje telpa kone visas pasaulis, tad ši kryptis tinkama įvairiausių skonių keliautojams.

TOP 4 | LAPLANDIJA | IŠPARDUOTA

Jeigu kada nors svajojote pasijusti tarsi tikroje žiemiškoje pasakoje, pasilabinti su Kalėdų Seneliu jo rezidencijoje, išvysti Kalėdų Senelio elnius, pamatyti baltuosius lokius, atsisėsti į roges kurias tempia sniego šunys, naktį stebėti žalia, raudona, violetine spalva nusidažiusias šiaurės pašvaistes ir milžiniškose sniego pusnyse kūnais piešti sniego angelus – Jūs tiesiog turite bent keletui dienų keliauti į Laplandiją ir visa tai patirti gyvai.

TOP 5 | TAILANDAS | IŠPARDUOTA

Lietuviai myli Tailandą: šiltas tropinis klimatas, žemos kainos, puikiausi viešbučiai, nuostabus maistas ir autentiška azijiečių kultūra palieka įspūdį kiekvienam. O kur dar labai puikios kainos pačioje šalyje. Ramiam ir prabangiam poilsiui – rekomenduojame balto smėlio paplūdimių, kalnų ir džiunglių prieglobstyje esantį Khao Lak kurortą.

TOP 6 | MAROKAS

Marokas – šalis, kurioje istorijos grožį galima pastebėti ‘ant kiekvieno kampo’. Tad keliaudami į Maroką aplankykite ne tik spalvingą Marakešą, bet ir kitas nuostabias Maroko vietas. Čia rasite ir nuostabios gamtos, ir pastatų, ir patirčių. Viena tokių patirčių – poilsis autentiškame marokietiškame name riade.

TOP 7 | ZANZIBARAS | IŠPARDUOTA

Zanzibaras – tai magiškas, giliomis tradicijomis garsėjantis kampelis Indijos vandenyne, šalia Afrikos krantų.  Apdovanotas švelniu tropiniu klimatu, turtinga augmenija, apsuptas akinančio baltumo smėlio paplūdimių žemės lopinėlis. Pamatykite šį Afrikos rojų patys.

TOP 8 | NIUJORKAS

TOP 1 turistų kryptis Jungtinėse Amerikos Valstijose. Niujorkas visuomet žavi pasauliniais Brodvėjaus šou, ikoniškąja Times aikšte, laisvės šaukle – Laisvės statula ir kruizais aplink ją, dangoraižių džiunglėmis su Empire State priešakyje. Unikali 4 n. kelionė, kad pajustumėte kodėl Niujorkas taip liaupsinamas visame pasaulyje.

Laisvės statula, Niujorkas, JAV

TOP 9 | SEIŠELIAI | IŠPARDUOTA

Seišeliai – viena įspūdingiausių atostogų destinacijų Indijos vandenyne. Pasak senovės legendos, Dievas pamatė Seišelių salas ir suprato, kaip turi atrodyti rojus… Keliaukite ilsėtis į Seišelių salų rojų ir patirkite atostogas, kurių niekada nepamiršite. Ar žinojote, kad gražiausias pasaulyje paplūdimys Anse Lazio yra būtent Seišeliuose?

TOP 10 | STAMBULAS

Artimi ir dažni skrydžiai su puikia aviakompanija, platus datų pasirinkimas ir viena įspūdingiausių sostinių Eurazijoje. Tobula kryptis norintiems iš arčiau susipažinti su gražiausiomis mečetėmis, paragauti turkiškų skanėstų ir patirti autentišką Bizantijos kultūrą. Ypatinga patirtis – plaukimas laivu Bosforo sąsiauriu, kuris jungia Europos ir Azijos žemynus ir dovanoja prabangių vilų peizažus.

TOP 11 | TENERIFĖ

Sala, kurioje rasite viską: smėlio paplūdimius, kalnus, ugnikalnius, daug pramogų vaikams ir suaugusiems, šurmulingą naktinį gyvenimą ir daugiau. Žymiausios lankytinos vietos: Teidės ugnikalnis, Loro zoologijos parkas, Los Gigantes uolos.

TOP 12 | BALI | IŠPARDUOTA

Unikali sala Indonezijoje. Įspūdingiausios šventyklos: Tanah Lot jūroje, Ulu Watu – pastatyta ant įspūdingos uolos, didžiausią ir svarbiausia Besakih šventykla, Ulun Danu Beratano ežero saloje. Leiskitės tyrinėti nuostabaus Balio salos grožio, aplankykite ryžių terasas, Tegenungan krioklį, Ubude atraskite Šventąjį beždžionių mišką. Aplankykite Baturo ugnikalnį, Agungo ugnikalnį, Baltosios magijos kaimelį, zooparką ir kitas egzotiškas Balio vietas.

Balio sala, Ulun Danu šventykla

TOP 13 | ŠRI LANKA | IŠPARDUOTA

Šri Lanka labai kompaktiška ir turi viską – nuo kalnų tropinės augmenijos ir jūros iki laukinių gyvūnų, safyrų ir labai svetingų, besišypsančių vietinių gyventojų. Šri Lanka puiki šalis net ir pirmą kartą keliaujant į Aziją. Čia labai gera šrilankietiškos-indiškos kultūros sinergija, o svetingumo suvokimas – kaip ir mums įprasto pasaulio dalyje. Arbatos plantacijos čia yra vienas svarbiausių dalykų, ką būtina pamatyti.

TOP 14 | EGIPTAS

Ieškantiems paplūdimio poilsio ir nardymo potyrių gražiausiuose Raudonosios jūros koraliniuose rifuose bei norintiems pažinti įsūdingą senovės Egipto kultūrą. Geri ir dideli viešbučiai, daug pramogų vaikams ir suaugusiems, gausus “viskas įskaičiuota” ir saulėti orai – tai, dėl ko keliautojai vyksta į Egiptą tiek žiemą, tiek vasarą.

TOP 15 | GRAN KANARIJA | IŠPARDUOTA

Įvairi gamta ir rojus žygių gerbėjams: uolos, kalnai, ugnikalniai, pinijų miškai. ~4000 km2 ploto Maspalomas auksinio smėlio kopos – salos pasididžiavimas. Net 360 km smėlio paplūdimių. Populiariausi – Maspalomas, Las Canteras, Puerto Rico. 8 unikalūs golfo laukai – žvelkite į kalnus, vandenyną, uolas ir mėgaukitės žaidimu. Daug teminių ir zoologijos parkų – nuo gyvūnijos iki laukinių vakarų.

TOP 16 | DOMINIKOS RESPUBLIKA | IŠPARDUOTA

Labai gražūs balto smėlio paplūdimiai, paslaptingi urvai, kalnai ir kriokliai, galimybė susipažinti su sostine Santa Domingu, galimybė apsilankyti cigarų fabrike ir išvysti kaip gaminami vieni garsiausių pasaulio cigarų, puikaus skonio vietinis romas, mangai ir kokosai.

TOP 17 | FUERTEVENTŪRA

Idealus klimatas banglenčių ir jėgos aitvarų sportui: ilgos dienos, saulė, geros bangos ir palankus vėjas. Net 150 km tobulų balto smėlio paplūdimių – tiek plačių ir ilgų, tiek mažų ir jaukių. 3 dideli gamtos parkai: Jandia – kalnai ir švyturys, Oasia – su botanikos ir zoologijos sodu, Corralejo – smėlio kopų. Maudynės natūraliuose vandenyno baseinuose sustingusios lavos pakrantėse.

TOP 18 | MEKSIKA | IŠPARDUOTA

Meksika – tokia didelė ir įvairi: čia stūkso pasaulio stebuklai ir seniausios actekų bei majų šventyklos, keliautojus stebina autentiškas gyvenimas džiunglėse, vietiniai kalba 68 kalbomis bei yra vieni laimingiausių pasaulyje, mėlynosiomis vėliavomis apdovanoti paplūdimiai Kankune – fantastiško grožio! O kur dar egzotiškos gyvūnų bei augalų rūšys, mariačių muzika, ir meksikietiška virtuvė su gardžiais taccos ir burritos!

TOP 19 | ABU DABIS | IŠPARDUOTA

Abu Dabis – turtingiausias JAE emyratas, kuris nustebins net ir visko mačiusius keliautojus. Garantuota saulė, šiluma ir šilta jūra: orai kelionėms į Abu Dabį žiemą tobuli. Pažintis su istorine JAE kultūra: galėsite išvysti gražiausią mečetę pasaulyje – Sheikh Zayed. Aukščiausio lygio pramogos ir prabangus Abu Dabio gyvenimas.

TOP 20 | LONDONAS

Šiemet tradicinė Estravel kasmetinė komandos formavimo kelionė vyko būtent karališkajame Londone! Susipažinome su Jungtinės Karalystės sostine iš vandens – plaukdami kruizu Temzės upe, iš oro – pasikėlę į London Eye, vaikščiodami pėsčiomis, klausydamiesi legendinio miuziklo Mamma Mia! ir daug daugiau! Trumpai savaitgalio kelionei šis miestas idealus, nesvarbu keliaujate su šeima, su kolektyvu ar su antrąja puse.

Keliauti per Naujuosius – vienas malonumas: įspūdingiausią ir magiškiausią metų naktį gurkšnosite šampaną svečioje šalyje, kursite prisiminimus – švęsdami pažinsite pasaulį, o ne sukdamiesi virtuvėje, sutiksite naujus žmones, mėgausitės gražiausia metų naktimi artimųjų apsuptyje. Nepraleiskite progos – Estravel Naujametinėms atostogų pasiūlymuose – paskutinės vietos.

Jei šiame kelionių sąraše neradote savo svajonių krypties, viešbučio, tinkamiausios kainos pagal Jūsų biudžetą Naujametinei kelionei – drąsiai siųskite mums užklausą. Pasirinkite sau tinkamiausią būdą:

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti įdomu: