Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kur slidinėsime 2024-25 m. žiemą? | Skirtumai tarp Italijos, Prancūzijos ir Austrijos

Kur slidinėsite šią žiemą? Jei dar neturite idėjos – Estravel rekomenduoja Jums rinktis iš tų krypčių, į kurias šį žiemos sezoną bus vykdomi tiesioginiai užsakomieji skrydžiai – tai: Italija, Prancūzija ir Austrija. Tiesioginiai užsakomieji skrydžiai užtikrins Jums patogiai pasiekiamas kryptis ir puikias žiemos atostogas už labai gerą kainą.  Nežinote kurią šalį pasirinkti slidinėjimo atostogoms? Šiame įraše pasakojame Jums kuo skiriasi slidinėjimas Italijoje, Prancūzijoje ir Austrijoje. 

Italija, Prancūzija ir Austrija – trumpa dosje

Italija – visų lygių, amžių ir pomėgių slidinėjimo gerbėjams

Slidinėjimas Italijoje – tai slidinėjimo jaukiuose kurortuose, šurmulingų ir atpalaiduojančių apre-ski zonų šurmulio, gero klasikinio itališko maisto ir neįpareigojančios žiemos atostogų atsmoferos derinys. Italijoje visi slidininkai atras savo mėgstamą kurortą ir labiausiai patinkančias slidinėjimo trasas. Daugelyje Italijos Alpių kurortų yra puikus mėlynų, raudonų ir juodų slidinėjimo trasų balansas, todėl tiek pradedantieji, tiek pažengusieji, tiek patyrę slidinėjimo gerbėjai atras savo vietą. Italija gali pasigirti daugybe kilometrų mėlynų slidinėjimo trasų skirtų pradedantiesiems/turintiems mažiau patirties, todėl Italiją itin mėgsta draugų kompanijos ir šeimos su vaikais. Be to, Italija taip pat yra viena pigiausių vietų slidinėti Europoje (tikrai labai geros skrydžių, apartamentų, maisto ir pan. kainos) – tad atsakingai planuojantiems savo žiemos atostogų biudžetą Italijos Alpės bus puikus sprendimas. Be to, Italijos Alpių kurortai, palyginus su Prancūzijos Alpėmis, yra autentiškesni, mažesni ir orientuoti į vietinių tradicijų išlaikymą. 

 • Italijoje yra pati didžiausia slidinėjimo zona visame pasaulyje – Dolomiti Superski. Šią zoną sudaro net 12 kurortų ir daugiau kaip 1220 km trasų (jame taip pat yra ir Val di Fiemme kurortas, laikomas vienu gražiausiu visose Dolomitinėse Alpėse). 
 • Pradedantiesiems slidininkams rekomenduojame keliauti į Livigno kurortą – jame daug plačių ir labai gausiai minkštu sniegu padengtų slidinėjimo trasų. 
 • Keliaujantiems su vaikais rekomenduojame rinktis Pinzolo kurortą, orientuotą į vaikus – čia yra slidinėjimo mokykla, naujos pradedančiųjų slidinėjimo zonos ir daugiau. 

Prancūzija – dideli, kosmoplitiški ir aukšto ekspertiškumo slidininkus traukiantys kurortai

Jeigu turite jau ne vienerius metus slidinėjimo patirties, visą atostogų laiką praleidžiate stovėdami ant slidžių ir skrosdami sniegą nuo stačiausių viršūnių, mėgstate aukščiausio lygio, gurmaniškomis patirtimis praturtintas apre-ski pramogas – Prancūzijos Alpės Jūsų laukia. Prancūzijos slidinėjimo kurortai – dideli ir prabangūs, su pasaulinio lygio prekių ženklų parduotuvėmis, gurmaniškais restoranais ir puikia infrastruktūra. Viskas orientuota į aukštą paslaugų ir poilsio kokybę. 

 • Didžiausia dalis slidinėjimo trasų Prancūzijoje yra orientuota į vidutinio ir aukšto ekspertiškumo lygio slidininkus – pagrindinės slidinėjimo trasos čia yra raudonos ir juodos spalvų. 
 • Čia yra vienos iš didžiausių pasaulyje slidinėjimo zonos Les 3 Vallées (Trys slėniai) su 600 km trasų ir Portes du Soleil (Saulės vartai) su 650 km trasų. 
 • Turintiems mažiau slidinėjimo patirties, tačiau norintiems slidinėti būtent Prancūzijos Alpėse, rekomenduojame rinktis populiarius ir labiau pradedantiesiems bei šeimoms pritaikytus kurortus La Plagne bei Les Arcs

Austrija – autentiškumas, gilios tradicijos ir puikios slidinėjimo mokyklos

Austrija – vienas seniausių slidinėjimo tradicijų turinčių šalių visame pasaulyje. Aukšti kalnai, labai geras aptarnavimo lygis (neretai keliautojai sako, kad aptarnavimo lygis čia geresnis nei Italijoje ar Prancūzijoje), daug galimybių visos šeimos slidinėjimui. Kodėl dar keliautojai renkasi Austriją savo slidinėjimo atostogoms?

 • Garantuotas sniegas – Austrijos Alpės yra labai aukštos, o viršūnes puošia ledynai, todėl oro temperatūra palanki slidinėjimui ir sniegas – garantuotas.
 • Aukšti kalnai – keltuvai kyla net į 3 kilometrų aukštį. Ypatingai patiks mėgstantiems aukštas/stačias trasas. Tik įsivaizduokite, kokie peizažai atsiveria iš tokio aukščio!
 • Idealu šeimoms – labai daug aukšto lygio slidinėjimo mokyklų ir galimybės vaikams slidinėti nemokamai. Priklausomai nuo kurorto, vaikai iki 10-15 m. gauna nemokamus ski pasus (tikrinama pagal atskirą kurortą individualiai).
 • Kiekvienas slidinėjimo kurortas turi puikius baseinų, termo-baseinų ir pirčių kompleksus, į kuriuos galima nuvykti atsipalaiduoti po slidinėjimo malonumų. Vien Soldeno kurorte, į kurį rekomenduojame keliauti slidinėjimo atostogų, tokių baseinų kompleksų turi net 15!

Geriausias laikas užsakyti 2024-25 m. žiemos slidinėjimo kelionę

Kviečiame nepraleisti žiemos slidinėjimo kelionių pardavimų! Įsigykite slidinėjimo keliones Italijoje, Prnazūcijoje ir Austrijoje labai pratraukliomis užsakymo sąlygomis. Žemiau pateikiame slidinėjimo kelionių įsigijimo sąlygas, galiojančias iki 2024 m. rugsėjo 30 d.!

 • Net 3 kryptys – Italija, Prancūzija ir Austrija.
 • Pradinė įmoka – 20% kelionės kainos, o galutinis apmokėjimas ne vėliau nei likus 42 d. iki kelionės pradžios.
 • Slidinėjimo inventoriaus gabenimas – tik 5 €/vnt .iki 10 kg.
 • Paslauga „Auksinė galimybė keisti slidinėjimo kelionę“ – tik 29 €/asm., kuria pasinaudoti galima ne vėliau nei 42 dienoms iki kelionės pradžios.
 • Paslaugas „Auksinė Premium galimybė keisti slidinėjimo kelionę“ – tik 44 €/asm.,kuria pasinaudoti galima ne vėliau nei likus 28 dienas iki kelionės pradžios.
 • Papildoma senjorų, jaunavedžių ir grupinė iki 3% nuolaida.

Kad ir kokią šalį savo slidinėjimo atostogoms pasirinksite – padarysite tinkamą sprendimą. Norite keliauti ten, kur įvairaus lygio slidinėjimo entuziastams yra kokybiškų trasų? Puikus pasirinkimas bus Italija ir jaukūs slidinėjimo kurortai. Esate pasiekę aukštą ekspertiškumo slidinėjime lygį? Jus nustebins geriausios Prancūzijos trasos ir kosmopolitiški, dideli kurortai. Norite keliauti su mažesniais vaikais, esate pradedantieji slidininkai, norite slidinėjimą derinti su kitomis žiemos pramogomis? Idealus pasirinkimas bus Austrija. Pasirūpinsime Jūsų slidinėjimo kelionėmis nuo A iki Z į bet kurią pasirinktą šalį: 85 212 58 05, keliones@estravel.lt.

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti įdomu: