Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Mokslo metų pabaigai – idėjos kelionėms su vaikais Baltijos šalyse

Prasidėjus vaikų vasaros atostogoms norisi ne tik atsipūsti, bet ir daugiau laiko praleisti su šeima. “Travel Bubble” – geriausias metas poilsiui su vaikais Baltijos šalyse! Kelionės per vaikų vasaros atostogas leis ne tik geriau susipažinti su savo gimtine ar kaimyninėmis šalimis, bet ir dovanos gražiausius prisiminimus bei ypatingas patirtis ir nuotykius.  

Primename, kad keliauti po Baltijos šalis galite saugiai, be privalomos saviizoliacijos. O be to, jau galite keliauti ne tik nuosavu ar nuomotu automobiliu, bet ir autobusais bei lėktuvais.

Ką veikti su vaikais Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje šią vasarą? Geriausios įdėjos – Estravel kelionių bloge.                                           

TOP 3 kelionės su vaikais Lietuvoje

Lietuva – puiki kryptis vasaros atostogoms su vaikais. Čia – tarp miestų ir lankomų objektų nėra labai ilgų atstumų, todėl dažnai net nebūtina nakvynė. Čia taip pat gausu žaliuojančių parkų, pažintinių takų, tyvuliuojančių ežerų ir upių. O be to, Lietuvoje galima atrasti labai daug pramogų, subalansuotų tiek vaikams, tiek suaugusiems. Planuojantiems vaikų vasaros atostogas praleisti Lietuvoje, atrinkome geriausias kelionių idėjas: 

  1. Pakruojo dvaras – poilsis su vaikais dvariško gyvenimo ir legendų apsuptyje, kinas autentiškame malūne bei pasakiškas gėlių festivalis ,,Vasarvidžio nakties sapnas”. 
  2. Dzūkijos dvaras – poilsis su gyvomis dvaro tradicijomis, kvapą gniaužiančiu vaizdu į Nemuno slėnį, iškyla gamtoje bei nuotykiais pramogų parke ”Tarzanija”.
  3. Grand SPA Lietuva –  Didžiulis vandens pramogų parkas su plaukimo baseinais, srauniomis kalnų upėmis, kriokliais ir įspūdinga nusileidimo trasa bei apsilankymas nuotykių parke “UNO”.

“Baigiasi vaikų mokslo metai ir ateina laikas, kai tėvams iškyla klausimas, kur keliauti su vaikais, kad kelionė ne tik neprailgtų, bet ir būtų įdomu ir vaikams, ir tėveliams – teigia Estravel atvykstamojo turizmo kelionių Lietuvoje ekspertė Greta Eidrigevičiūtė. “Planuojant atostogų kryptį ir pramogas Lietuvoje, daug kas priklauso nuo to, kam šeima skirs prioritetą. Galbūt norėsite daugiau aktyvios veiklos kaip važinėjimas dviračiais ar paspirtukais, lankymasis vandens bei nuotykių parkuose, o gal priešingai, norėsite visgi ramesnio poilsio prie jūros, aplankymo senovinių dvarų, pažintinių takų ar išbandymo įvairių edukacijų. Kad ir kokį poilsio su vaikais tipą pasirinksite, esu tikra, kad tarp Estravel kelionių idėjų rasite Jūsų šeimai tinkamiausią bei smagiausią.”

TOP 3 kelionės su vaikais Latvijoje

Jei karantino metu aplankėte visus Lietuvos kampelius ir išvaikščiojote visus pažintinius takus – vykite į visai čia pat esančią Latviją. Ši Baltijos šalis yra ne tik greitai ir lengvai pasiekiama tiek automobiliu, tiek autobusu, tiek lėktuvu, bet gali pasiūlyti erdvius ir keliautojų neperpildytus balto smėlio paplūdimius su žaidimų aikštelėmis, nuotykių ir gamtos parkus. Taip pat čia rasite mažus, bet labai jaukius miestelius tobuloms vasaros atostogoms su šeima. Pasirinkę poilsį su vaikais Latvijoje – tikrai neapsiriksite!

  1. SPA Hotel Ezerinepamirštamos ir kūną puoselėjančios atostogos prie vieno didžiausių ir gražiausių gamtos parkų Latvijoje – Gaujos nacionalinio parko.
  2. Tallink hotel Rigapažintis su Latvijos sostine Ryga ir jos  istoriniu senamiesčiu, panoraminis plaukimas Dauguvos upe bei interaktyvus senovinių automobilių muziejus.
  3. Hotel Jurmala SPAtikros ramybės oazė prie balto smėlio paplūdimio, miškai ir kopos mieste, modernūs SPA centrai bei nuostabus pažintinis takas Kemerų raiste.

“Jei vasaros atostogas su vaikais planuojate ne Lietuvoje, tuomet Latvija yra ne tik artimas, bet ir bene geriausias variantas šeimoms, norinčioms ne tik pailsėti, bet ir linksmai, aktyviai praleisti laiką.” – patarimais dalinasi Estravel atvykstamojo turizmo projektų koordinatorė Latvijoje Madara Bruvere. “Poilsiui su vaikais visuomet rekomenduoju Jūrmalą ar Ventspilį, kur rasite nuostabaus grožio paplūdimius su įrengtomis žaidimų aikštelėmis ar netoli įsikūrusius nuotykių parkus. Taip pat siūlau kartu su vaikais leistis į trumpą žygį po Kemerų raistą, taip iš arčiau susipažinsite su Latvijos gamta. Dėmesio vertas ir Nacionalinis Gaujos parkas, kur galėsite pasivažinėti Siguldos rogučių ir bobslėjaus trasomis, išvysti senovines pilis bei pasivaikščioti pažintiniais takais.” – sako kelionių ekspertė Madara.

TOP 3 kėlionės su vaikais Estijoje

Estija – įsimintinoms atostogoms su vaikais tikrame Baltijos šalių Disneilende! Kodėl Disneilendas? Nes čia atrasite daugybe nuotykių ir vandens parkų, interaktyvių muziejų, taip pat puikiai išvystytus dviračių takus. Estiją pasiekti galite automobiliu ar autobusu, o jei taupote laiką – lėktuvu. Šioje daugelio lietuvių vis dar neatrastoje šalyje apstu aktyvių pramogų bei ramaus poilsio kampelių visai šeimai. Įdomu tai, kad Estija turi ir kelias salas – populiariausios tarp keliautojų: Sarema, Hyjuma, Muhu ir Vormsi. Visos jos savaip žavios: vienos įtraukia unikalia istorija, kitos – savo gamta. Kur Estijoje planuoti kelionę su šeima?  

  1. Hyjumos salaramus ir privatus šeimos poilsis prie laukinių paplūdimių, miškingų kalvų bei salos simboliu tapusio Kopu švyturio. Tiks aktyvias atostogas mėgstančioms šeimoms.
  2. Saremos salavėjo malūnai, meteoritų krateriai, istorinė viduramžių pilis Kuresarės mieste, modernūs SPA centrai bei ramus poilsis gamtos apsuptyje. Puikus pasirinkimas šeimoms, ieškančioms kūltūros, sveikatinimo ir kokybiško poilsio.
  3. Tartu miestas jaunatviškas ir energija pulsuojantis miestas su interaktyviais muziejais tiek vaikams, tiek suaugusiems. Puikus pasirinkimas šeimoms, mėgstančioms pamatyti, atrasti ir išbandyti ką nors naujo.

“Visuomet džiaugiuosi, kai sulaukiame svečių, o ypač šeimų, iš kitų Baltijos šalių, – džiaugiasi Estravel atvykstamojo turizmo produkto vystymo ir pardavimų vadovė Estijoje Riina Rauts. “Atvykus į Estiją tikrai nepakaks 1-2 dienų, todėl atostogoms reikėtų skirti kelias dienas ar bent 1 savaitę. Geriausias būdas pažinti Estiją – leistis į turą po didžiausias mūsų šalies salas. Keliaudami ratu pirmiausia kelkitės laivu į Muhu salą, kur pajusite harmoningą ramybę, pamatysite etnografinius kaimelius bei galėsite aplankyti stručių fermą. Vėliau kelionę tęskite į Saremos salą, kuri tikrai nustebins savo vėjo malūnais, jaukiu Kuresarės senamiesčiu bei kokybiškomis sveikatinimo paslaugomis galinčiais pasigirti viešbučiais. Sala Hyjuma sužavės savo miškingomis vietovėmis ir istoriniais objektais: Kopu švyturiu bei erdviais paplūdimiais. Jei į Estiją su šeima vykstate pirmą kartą, tuomet šis maršrutas kaip tik Jums!” – teigia kelionių ekspertė Riina. 

Šiame blogo įraše sužinojote tik mažą dalį Estravel kelionių ekspertų pačių su vaikais aplankytų ir patikrintų kelionių pasiūlymų Baltijos šalyse. Išsirinkote kelionės variantą šeimai Lietuvoje, Latvijoje ar Estijoje? Tuomet nieko nelaukite ir jau dabar siųskite užklausą Estravel kelionių konsultantams! Na, o jei šių idėjų sąraše neradote Jūsų šeimos lūkesčius atitinkančio pasiūlymo, susisiekite su mumis – paruošime Jums individualų pasiūlymą pagal Jūsų poreikius, keliaujančių asmenų skaičių, pomėgius, vaikų amžių ir kitus kriterijus.

Parašykite komentarą

Rinkitės savo šeimos kelionę: