Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

32-os sav. naujienos keliaujantiems

Estravel Naujametiniai kruizai

Kelionės – puikus būdas ne tik kokybiškai pailsėti, pažinti kitą kraštą, tačiau ir įdomiai, turiningai švęsti šventes bei augti ir tobulėti kaip asmenybei. Kiekvienoje šalyje laukia gausybė įvairių potyrių, kurie, kaskart keliaujant, džiugina iš naujo. Kokiomis kelionėmis praturtinti atostogas, verčiausi dėmesio pasiūlymai ir daug daugiau – 32-os. sav. naujienose.

Kur pailsėti paskutinę minutę geromis kainomis?
Koks naujas orlaivis stebina keliautojus?
Kokios pramogos laukia Lietuvos pajūryje?

GERIAUSI SAVAITĖS PASIŪLYMAI

Kaip originaliai švęsti Naujuosius? Plaukiant kruizu ir lankant gražiausius pasaulio kampelius! Atrinkome 6 įspūdingus maršrutus nuo Karibų jūros perlų, Seišelių, Kanarų salų ir dar daugiau. Šventinių išplaukimų yra tik po vieną, tad kajutės laivuose už mažiausias kainas išperkamos greičiausiai. Įsigykite kelionę ir mėgaukitės visam gyvenimui išliekančiais prisiminimais, kai švęsdami lankėte nuostabias šalis, o ne ruošėte šventinius patiekalus!

My sample text

Lietingi ir vėsūs orai už lango – geriausias metas suplanuoti kelionę į šiltus kraštus dar šį rugpjūtį! Atrinkome puikius paskutinės minutės pasiūlymus – svajojantiems apie poilsį, pažinimą ar norintiems viską derinti vienos kelionės metu. Rinkitės iš keliautojų pamėgtų krypčių Europoje, Šiaurės Afrikoje, į kurias dar yra po keletą paskutinių vietų labai geromis kainomis. Paskubėkite įsigyti, nes laisvos vietos tirpte tirpsta!
My sample text

PATYRIMINĖ KELIONĖ

Ar kada pagalvojote, kad kelionės – ne tik puikus būdas pažinti pasaulį, tačiau ir pažvelgti į viską kitu kampu, geriau pažinti save? Estravel ekspertai kviečia į patyriminę kelionę, kuri bus kupina nuostabių atradimų ir patirčių!

Kol Lietuvoje spaus vasario šaltis, malonia saule, laukinės gamtos grožiu ir naujais potyriais mėgaukitės Kenijoje, patyriminės kelionės moterims metu! Augti kaip asmenybei, geriau pažinti save ir išlaisvinti moterišką galią padės lektorės, koučerės Viktorija Šatkauskienė bei Milda Sabienė. Jūsų lauks ne tik įvairios praktikos, meditacijos, bet ir nuostabūs Kenijos kraštovaizdžiai, Masai Mara nacionalinis rezervatas, nuostabūs balto smėlio paplūdimiai ir dar daugiau! Kelionės data – tik viena, tas įsigykite kelionę, kol dar yra laisvų vietų!

My sample text

SKRYDŽIŲ NAUJIENOS

Ar jau matėte „airBaltic“ avialinijų naująjį orlaivį, papuoštą Lietuvos trispalve ir pavadintą Vilniaus vardu? Rekomenduojame keliaujant į oro uostą ar iš jo  žvilgtelėti į dangų – galbūt pamatysite šį išskirtinį lėktuvą! Estravel ekspertai, besigrožėdami šiuo lėktuvu atrinko skrydžius labai geromis kainomis į keliautojų pamėgtas kryptis. Bilietus įsigyti galite 24/7 internetu. Kokią kryptį pasirinksite šį kartą?

My sample text

Ieškote kur nuskristi per paskutinį vasaros savaitgalį? Pasinaudokite akcija skrydžių bilietams ir keliaukite į Odesą! Tiesioginiai skrydžiai, 3 n. 3* viešbutyje su pusryčiais, pervežimai ir apžvalginė ekskursija su angliškai kalbančiu gidu – dabar tik nuo 250 €! Estravel ekspertai Odesoje rekomenduoja ne tik mėgautis linksmybėmis, bet ir susipažinti su krašto istorija – pamatykite garsiuosius Potiomkino laiptus, Odesos operos ir baleto teatrą, žavingą pasažą  bei kitas įžymybes!
My sample text

 NAUJIENOS LIETUVOJE

Į pajūrį – ne tik ilsėtis, bet ir pažinti krašto kultūros! Ar girdėjote apie edukacinę pramoginę programą „Žuvies kelias“? Keliautojai kviečiami į unikalią Lietuvos pamario gyvenvietę Dreverną – susipažinti su žvejybos Kuršių mariose istorija, tradicijomis, žvejų gyvenimo būdu, pasiplaukioti įspūdingu senoviniu laivu „Dreverna“ ir dar daugiau. Keliautojai taip pat turi galimybę dalyvauti žvejiško kulinarinio paveldo degustacijoje. Puiki idėja turiningam laisvalaikiui keliaujant po Lietuvą!
My sample text