Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Trumpinama saviizoliacija ir kt. 7 sav. kelionių naujienos

Viena geriausių žinių per pastarąsias savaites yra tai, kad grįžusiems į Lietuvą po kelionių – saviizoliaciją galima susitrumpinti tik iki 7 d.! Tikimės, kad kuo toliau – tuo ribojimų bus mažiau. Apie šią ir daugiau gerų naujienų 7-ąją metų savaitę – Estravel naujienlaiškyje.

ATLIKUS 2 TESTUS – SAVIIZOLIACIJA TIK 7 DIENOS

Savaitę pradėjome gera žinia, kad saviizoliacija nuo šiol atvykus į Lietuvą truks tik 7 d., jei atliksite 2 COVID-19 testus ir gausite neigiamą atsakymą. Kada reikalingas pakartotinis testas – sužinosite mūsų keliavimo taisyklių atmintinėje.

KAIP DABAR NUKELIAUTI Į JAV? 

Kaip vienos kelionės metu pailsėti populiarioje saulėtoje šalyje su smėlio paplūdimiais, aplankyti įdomiausius pasaulio miestus ir tuo pat metu paviešėti JAV? Viskas įmanoma, jei užsakysite šiuos išskirtinius lėktuvų bilietus, kurie suteiks galimybę pabūti keliose šalyse.

LAISVAS KELIAS  Į MADEIRĄ

Dar viena džiugi žinia keliaujantiems – nuo šiol keliautojai kurie turi imunitetą (yra paskiepyti dvejomis skiepo dozėmis arba persirgę koronavirusu) gali keliauti į Madeirą be jokių apribojimų. Plačiau – mūsų puslapyje.

KĄ REIKIA ŽINOTI ATVYKSTANT/GRĮŽTANT Į LIETUVĄ? 

Jeigu sekate Estravel naujenas, žinote, kad nuo vasario vidurio buvo sugriežtinta patikra atvykusiems į Lietuvą. Viešoje erdvėje matome, kad dėl neatsakingo keliautojų elgesio jūrų, oro uostuose susidaro eilės. Savo bloge pasakojame, kaip to išvengti ir kaip pasiruošti iš anksto.

ESTRAVEL EKSPERTAI PATARIA: TOP 5 VIRTUALŪS RENGINIAI 

Ar žinote, kokie gyvus renginius pakeitę virtualūs renginiai pandemijos realybėje yra patraukliausi? Estravel kelionių Baltijos šalyse ir renginių skyriaus vadovė Nona sudarė populiariausių TOP 5-tuką, kartu su atsiliepimais iš mūsų klientų. Puikus skaitinys, neapsisprendžiantiems, kurį renginį organizuoti savo komandai.

IŠBANDYKITE VIRTUALŲ RENGINĮ NEMOKAMAI – MAGIJOS ŠOU

Kaip įsitikinti, kad Estravel rekomenduojamas virtualus renginys tinkamas Jūsų komandai ir yra toks pat kokybiškas, kaip ir gyvos pramogos? Dalyvaukite Estravel organizuojamose demo sesijose nemokamai ir pažiūrėkite kaip vyksta renginys. Artimiausia demo sesija – interaktyvus magijos šou – jau vasario 24 d.

PATYRIMINĖ KELIONĖ Į MALDYVUS ŠĮ KOVĄ SU “DŽIAUGSMO AKADEMIJA”

Pastarieji metai buvo tikrai įtempti dėl pandemijos, mokslų ir darbo namuose bei karantino ribojimų. Jūs tikrai nusipelnėte kokybiško poilsio – jau šį kovą su 5 lektorėmis iš Lietuvos keliaukite į Maldyvus ir leiskitės į atgaivinantį savęs pažinimą ir pasakišką poilsį tik sau. Liko vos kelios vietos!

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Daugiau naudingų Estravel kelionių patarimų: