Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Didinamas skrydžių dažnis iš Vilniaus į Helsinkį

Puikios žinios – daugėja patogių tiesioginių skrydžių iš Vilniaus oro uosto! Nuo gruodžio 1 d. suomių aviakompanija “Finnair” didina skrydžių dažnį maršrutu Vilnius-Helsinkis-Vilnius. Skrydžiai bus vykdomi net po 2 kartus kasdien. 

Helsinkis – vienas patogiausių oro uostų, kuris leidžia greitai pasiekti įvairias kryptis Europoje, Azijoje ir Amerikoje. Būtent todėl jungiamieji skrydžiai per Helsinkį yra taip pamėgti ne tik atostogauti vykstančių turistų, bet ir verslo keliautojų.

Per Helsinkį galima patogiai pasiekti daugybę krypčių patogiomis jungtimis Europoje, JAV (Niujorkas, Čikaga, Los Andželas, Majamis) ar Azijoje (kasdieniai skrydžiai į Tokijų, Seulą, Bankoką, augantys skrydžiai į Honkongą, Singapūrą, Osaką). Aviakompanijos naujovė – skrydžiai į Dubajų Airbus A350 moderniais orlaiviais!

SKRYDŽIŲ VILNIUS-HELSINKIS-VILNIUS TVARKARAŠTIS

Skrydžio laikotarpis Savaitės diena Kryptis Išvykimo laikas* Atvykimo laikas* Skrydžio trukmė
Iki 2021.11.30
II, III, V Vilnius-Helsinkis 13:40 15:30 1 val. 50 min.
 
Helsinkis-Vilnius 11:30 13:10
I, IV, VI, VII

Vilnius-Helsinkis  18:35  20:15
Helsinkis-Vilnius  16:15 18:00 
Skrydžio laikotarpis Savaitės diena Kryptis Išvykimo laikas* Atvykimo laikas* Skrydžio trukmė
Nuo 2021.12.01
kasdien Vilnius-Helsinkis 13:40 15:30 1 val. 50 min.
 
Helsinkis-Vilnius 11:30 13:10
kasdien

Vilnius-Helsinkis  18:40  20:25
Helsinkis-Vilnius  16:25 18:05

*Visi skrydžių laikai nurodyti vietiniais laikais. 

Taip pat šiuo metu galioja labai geros kainos lėktuvų bilietams į įvairias kryptis Europoje, Amerikoje bei Azijoje!

KĄ REIKIA ŽINOTI SKRENDANT SU “FINNAIR” AVIAKOMPANIJA? 

Kaip ir visos Lietuvoje veiklą vykdančios aviakompanijos, “Finnair” skrydžio kokybei ir saugumui užtikrinti įgyvendina griežtus reikalavimus. Keli dalykai, ką reikia žinoti skrendant su “Finnair”:

 • būtina prieš kelionę patikrinti šalies, į kurią keliaujate, atvykimo reikalavimus. 
 • Jei esate paskiepyti, įgiję imunitetą ar turite atlikę iš anksto COVID-19 testą (PGR tipo) – būtina su savimi turėti tai įrodančius dokumentus. 
 • Į skrydį rekomenduojama užsiregistruoti internetu, kad oro uoste nereiktų laukti eilėse ir išvengti kontaktų. 
 • Aviakompanija riboja rankinio bagažo skaičių: skrendantiems verslo klase – 2 vnt. bagažo; skrendantiems ekonomine klase – 1 vnt bagažo (55x40x23 cm). Papildomai keleiviai gali turėti nedidelį vienetą bagažo (40x30x15 cm).
 • Apsauginė medicininė veido kaukė – būtina visiems keleiviams. 
 • Į oro uostą rekomenduojame atvykti anksčiau nei įprastai, nes dėl saugumo gali ilgiau užtrukti pasų, sveikatos dokumentų ir kt. formų tikrinimas. 
 • Jei pageidaujate gauti maistą lėktuve – užsisakykite maitinimą iš anksto
 • Už visas paslaugas stenkitės atsiskaityti kreditine kortele, kad išvengtumėte nebūtinų kontaktų. 
 • Kaip ir visuomet – stenkitės laikytis saugaus atstumo nuo kitų keliautojų tiek oro uostuose, tiek Suomijoje ir kitose šalyse, į kurias keliaujate. 

NAUDINGOS NUORODOS PLANUOJANTIEMS KELIONES Į/PER HELSINKĮ

 • Daugiau apie saugumo reikalavimus skrendant su “Finnair” aviakompanija. 
 • Plačiau apie tai, ką būtina žinoti skrendant į Helsinkį su “Finnair” – skaitykite čia
 • Plačiau apie keliavimo reikalavimus į Suomiją skrendant su “Finnair” – skaitykite čia. 
 • Daugiau apie dokumentus ir kt. informaciją, aktualią keliaujantiems į Suomiją skaitykite oficialiame URM puslapyje. 
 • Visiems grįžtantiems į Lietuvą keleiviams oro ar jūrų transportu, dėl visuomenės ir pačių keliautojų saugumo būtina registracija internetu. Užpildžius specialią formą gaunamas QR kodas, kuris gali būti pareikalautas vežėjo, o taip pat pateikiamas NVSC registracijos specialistams atvykus į Lietuvą.
 • Atvykstantys/grįžtantys į Lietuvą privalo pateikti neigiamo COVID-19 testo rezultatą (PGR ar antigeno), gautą ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo. Serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas. Estravel klientai gali pasinaudoti nuolaidomis laboratorijoje atliekamiems testams. 

KODĖL SKRYDŽIŲ BILIETUS VERTA UŽSAKYTI ESTRAVEL?

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

 • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
 • Patarsime, kaip optimaliai planuoti kelionės išlaidas ir išvengti finansinių nuostolių pasikeitus kelionės planams.
 • Pasikeitus kelionės planams, perkelsime skrydžio užsakymą ateities kelionei pagal aviakompanijų siūlomą geros valios politiką.
 • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
 • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
 • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Norite pasikonsultuoti dėl keliavimo į Helsinkį, kitus Suomijos miestus ar dėl kelionių į kitas šalis? Kviečiame kreiptis keliones@estravel.lt arba tel. nr. 85 212 58 05.

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Jums taip pat gali būti įdomu ir daugiau Estravel kelionių patarimų: