Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Startavo išankstiniai 2019 m. žiemos kelionių pardavimai

Kokios atostogos geriausios? O gi tokios, kurios iš anksto suplanuotos! Ar girdėjote, kad didieji kelionių organizatoriai jau startavo su išankstiniais 2019-2020 m. žiemos kelionių pardavimais? Tinkamiausias laikas planuoti žiemos atostogos – DABAR, nes tik gegužės mėn. taikomos geriausios kelionių įsigijimo sąlygos!

Nežinote kurio kelionių organizatoriaus kelionę pasirinkti? Kad susiorientuotumėte pasiūlymų gausoje, Estravel kelionių ekspertai pateikia Jums visą išankstinių žiemos kelionių kalendorių ir didžiųjų kelionių organizatorių sąlygas vienoje vietoje.

Kodėl dabar yra pats tinkamiausias metas planuoti ir įsigyti keliones?

Pirmieji įsigiję keliones moka mažiausiai, renkasi iš geriausių pasiūlymų ir naudojasi išankstinių pardavimų privalumais:

✔️ Pradinė imoka 50 eurų arba 10-20%.
Pirmoji įmoka už kelionę Jums kainuos TIK 50 eurų asmeniui arba 10-20% nuo kelionės sumos (priklausomai nuo kelionės organizatoriaus). Kitą kelionės kainos dalį turėsite sumokėti ne vėliau kaip likus 21 dienai iki kelionės pradžios.

✔️ Mažiausios kainos garantija.
Mažiausios kainos garantija – artėjant žiemos sezonui kelionių kainos tik augs. Įsigiję kelionę dabar išvengsite kelionės kainos augimo ir papildomų kaštų įsigyjant kelionę.

✔️ Auksinė galimybė keisti kelionę.
Auksinė galimybė jums suteikia teisę keisti kelionės planus visiškai nemokamai. Galėsite koreguoti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą ir/ar kelionės kryptį likus 14 d. iki numatyto išvykimo dienos.

✔️ Didžiausia viešbučių ir kelionės datų pasiūla.
Užsakinėdami kelionę iš anksto turite žymiai didesnę pasirinkimo laisvę – renkatės iš plačiausios viešbučių bei kelionės datų pasiūlos, o ne tik iš to, kas liko.

Įsigykite saulėtas žiemos atostogas už mažiausią kainą jau dabar, nes kainos artėjant žiemai tik didės. Rekomendacijų sąraše nėra Jūsų norimos kelionės? Susisiekite su Estravel kelionių agentūros konsultantais nurodytais kontaktais: atvykite į mūsų biurą esantį adresu Konstitucijos pr. 26 arba susisiekite su mumis el. p. sales@estravel.lt bei tel. nr. +37052125805!

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.