Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Į Stokholmą vasarai sugrįžta legendinis “Viking Cinderella” laivas

Puikios naujienos keltų pasaulyje – po daugiau nei dviejų dešimtmečių, legendinis Viking Line keltų kompanijos laivas “Viking Cinderella” grįžta į maršrutą Stokholmas-Helsinkis-Stokholmas ir papildomai vykdys plaukimus į Taliną. Jei norite suspėti šiais maršrutais plaukti su “Viking Cinderella” laivu – paskubėkite, nes plaukimai šiuo laivu tarp Stokholmo, Helsinkio ir Talino bus vykdomi nuo birželio 30 d. Iki rugpjūčio 6 d. – šiek tiek tiek daugiau nei mėnesį. 

Įdomybės apie Viking Cinderella laivą-keltą

  • 1989 m. “Perno” laivų statykloje Turku mieste pastatytas “Viking Cinderella” kadaise buvo didžiausias pasaulyje automobilinis keltas.
  • Dešimtajame dešimtmetyje jis tapo Baltijos jūros pramogų centru, kuriame viešėjo geriausi atlikėjai.
  • Laive vyko daugybė Suomijos sporto apdovanojimų ceremonijų, į jį atvykdavo tokios garsenybės kaip Mika Häkkinenas, 1998 m. tapęs “Formulės-1” pasaulio lenktynininkų čempionu.
  • 2003 m. laivas buvo pavadintas “Viking Cinderella” ir plaukiojo su Švedijos vėliava, taip išsiskirdamas iš kitų “Viking Line” laivyno laivų.
  • Pastaruosius du dešimtmečius “Viking Cinderella” plaukiojo tarp Stokholmo ir Mariehamno, o dabar grįžta į maršrutą Stokholmas-Helsinkis kartu su laivu “Gabriella” ir papildomai plaukia į Taliną.

Laive “Viking Cinderella” įvairaus amžiaus keliautojai ras pramogų ir patogumų. Nuo “Viking Ville” nuotykių salos vaikams atnaujintame konferencijų denyje iki teminio LEGO® kambario konstravimo entuziastams – čia kiekvienas ras ką nors sau. Laive taip pat rasite keturis restoranus, siūlančius įvairių kulinarinių malonumų, elegantišką ir tradicinį anglišką barus” ir “Étage” naktinį klubą su terasomis. 

Į Stokholmą keliauti visuomet malonu – miestas karališkas, itin tvarkingas ir su turtinga įdomia istorija. Šią vasarą keliautojai Stokholme gali pasinerti į turtingą miesto kultūrą ir pasimėgauti įvairiomis šventėmis, įskaitant karaliaus Karlo Gustavo 50-ųjų karūnavimo metinių ir Gustavo Vazos 500-ųjų metinių minėjimą. Gröna Lund, garsusis pramogų parkas, švenčia savo 250-ąsias metines ir dar labiau sustiprina gyvybingą miesto atmosferą. Tyrinėti Stokholmą patogu su “Emelie” miesto laivu, kuris veža iš Djurgården į miesto centrą.

Primename, kad Estravel kelionių centre galite užsakyti keltų bilietus visais galimais maršrutais kelionėms iš Baltijos šalių ir atgal.  Šiuos keltų bilietus laivu “Viking Cinderella” galite užsakyti Estravel kelionių centre. Kreipkitės tel. Nr.: 85 212 58 09 arba el. P. keliones@estravel.lt.

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti aktualu: