Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

TOP 10 renginių-išvykų nedidelėms komandoms šiai vasarai

Tiek Estravel, tiek mūsų klientai ir visas pasaulis dėl pandemijos ilgai dirbo nuotoliniu būdu. Tačiau daugeliui jau grįžus į ofisus, atlaisvinus ribojimus ir šiltėjant orams, vis dažniau norisi gyvų komandinių renginių, pasibuvimų, išvykų su kolegomis. Tad kokie komandos formavimo renginiai bus populiarūs šią vasarą? Estravel pristato Jums TOP 10 renginių-išvykų nedidelėms komandoms šiai vasarai idėjų, kurios bus idealus pasirinkimas vasariškam renginiui su nedidele komanda.

TOP 1 | Vėjaračių maratonas

Jeigu vasaros Jūsų kolegos neįsivaizduoja be pajūrio – Estravel rekomenduoja išbandyti azartišką ir labai smagią vėjaračių pramogą Baltijos jūros pakrantėje! Vėjaratis – tai tarsi pajūrio kartingas: triratė transporto priemonė, kurią į priekį varo pajūrio vėjas. Vėjaračių maratono tikslas – kiekvienam komandos nariui išvystyti kuo didesnį greitį, išlaikyti vėjaračio pusiausvyrą ir įveikiant nurodytą atstumą aplenkti konkurentus. Mums ši pramoga paliko tik pačius geriausius įspūdžius!

Vėjaračiai pareikalaus šiek tiek fizinės ištvermės, tačiau speciali buriavimo patirtis tikrai nebūtina – profesionalus instruktorius supažindins visą komandą su vėjaračio valdymo technika ir jau po keleto minučių leisitės į labai smagų nuotykį!

TOP 2 | Miško maudynės

Miško maudynės – labai įdomi, unikali ir dar visai nauja pramoga komandoms. Miško maudynės – tai išskirtinė, iš Japonijos kilusi praktika, kuri remiasi penkiais žmogaus pojūčiais: rega, klausa, uosle, lytėjimu ir skoniu. Remdamiesi visais šiais pojūčiais tiesiog “nersite” į miško gilumą: klausysitės miško garsų, liesite gamtą, stebėsite jos gyvenimą ir įkvėpsite gaivaus miško oro.

 Jūsų komanda su sertifikuota šios praktikos gide žygiuos pasirinktu Lietuvos mišku – kartu atrasite gražiausius, netikėčiausius, įdomiausius pojūčius ir miško dovanas. Šis patyriminis žygis mišku rekomenduojamas komandoms, kurios nori gerinti gebėjimą susikaupti, įsiklausyti ir mažinti stresą. Miško maudynės leis pasijusti visapusiškai gyvam tiek kūnu, tie siela. 

TOP 3 | Plaukimas baidarėmis

Plaukimas baidarėmis – viena populiariausių pramogų ir komandų, ir draugų, ir šeimų tarpe šiltuoju metų sezonu. Plaukimą baidarėmis mūsų klientai taip mėgsta todėl, kad šios pramogos metu galima nejučia suderinti komandos formavimo įgūdžių gerinimą su aktyviu atsipalaidavimu gražiausiuose Lietuvos ežeruose ar vaizdingiausiose upėse. Be to, plaukimo baidarių metu puikiai atsiskleidžia lyderiai, atsiskleidžia stipriausios ir netikėčiausios kolegų savybės. 

Plaukimą baidarėmis komandos mėgsta ir dėl universalumo – kiekvieną kartą galimai išbandyti vis naują, kitokį plaukimą. Keletas mūsų rekomenduojamų ir labiausiai klientų mylimų:

  • plaukimas skaidriomis baidarėmis Galvės ežere Trakuose šiemet tikrai “ant bangos”;
  • naktinis plaukimas baidarėmis Neries upe Vilniuje arba Danės upe klaipėdoje – visuomet populiarus dėl tamsaus paros meto; 
  • ekstremalus plaukimas vingiuočiausiomis ir srauniausiomis Lietuvos upėmis – ypač mėgstamas patyrusių baidarininkų ir nebijantiems iššūkių.  

TOP 4 | Gurmaniški Anykščiai

Tikra Lietuvos pramogų sostine tituluojami Anykščiai – patiks ir jaunesiems, ir vyresniems kolektyvams. Estravel kviečia Jūsų komandą pažinti Anykščių regioną per gurmanišką prizmę – kartu su elegantišku somelje ragaukite geriausius atrinktus Lietuvos vyninių vynus plaukdami laivu nuostabiame Rubikių ežere, sužinokite įdomių vyndarystės tradicijų, mėgaukitės lietuviškos gamtos peizažais. 

Tokią gurmanišką veiklą praturtinsite dar gurmaniškesniu vaizdu prieš išvykstant namo, pakilsite į Rubikių apžvalgos bokštą, nuo kurio atsivers neaprėpiamas Anykščių kraštovaizdis ir nuostabi Rubikių ežero, kuriame plaukiojote, panorama. Ideali pramoga gurmanišką gyvenimą puoselėjančioms komandoms. 

TOP 5 | Kartų varžybos 

Kartai – labai nuotaikinga, smagi komandinė pramoga, kuri nepalieka abejingų! Kartų varžybos vyksta trimis etapais, kuriuose skirtingu metu gali pasireikšti visi komandos nariai.

  • 1 etapas – kartų gamyba. Sukonstruosite unikaliausią, keisčiausią, kiečiausią ar puošniausią transporto priemonę, su kuria vėliau lenktyniausite. Šis etapas puikiai atskleis pačius kūrybiškiausius ir techniškiausius kolegas.
  • 2 etapas – trasos paruošimas. Kaip paruošti trasą taip, kad Jūsų komandos sukonstruotu kartu būtų įveikaimos visos privalomos kliūtys? Šis etapas atskleis “minties architektus”, žmones, kurie mato vadinamąjį big picture
  • 3 etapas – lenktynės. Metas pasireikšti patiems greičiausiems ir azartiškiausiems – sukonstruotu komandos kartu siekite pergalės!

TOP 6 | Streso mažinimo ritualai Druskininkuose

Komandoms, kurios kasdien dirba labai įtemptą darbą, reikia labai kokybiškai atsipalaiduoti. Trumpa komandos išvyka į pagrindinį Lietuvos mineralinių vandenų kurortą padės visapusiškai atsipalaiduoti. Pirmiausia, atpalaiduosite mintis, pažindami Druskininkų miestą su Plepia Ponia, atkeliavusia net iš XIX amžiaus! Vaikščiosite po svarbiausias Druskininkų vietas, atrasite mineralinių vandenų šaltinius ir kitas įdomybes.

Po ekskursijos – atpalaiduosite kūną. 2-2,5 val. Jūsų komanda mėgausis daugybe SPA procedūrų garsiausiose Druskininkų gydyklose, specialioje “Sveikatingumo rato” programoje: nuo pirčių iki kineziterapijos vandenyje, nuo purvo aplikacijų iki kūno šveitimo. 

TOP 7 | Orientacinės varžybos

Orientacinės varžybos – visų laikų komandinių renginių klasika. Komandoms, kurios mėgsta spręsti logines užduotis, galvosūkius – puikus pasirinkimas. Šių varžybų tikslas – susiskirsčius komandomis kuo greičiau pasiekti galutinį žaidimo tašką, sprendžiant įvairius iššūkius. Tam turėsite panaudoti specialiai iš anksto paruoštas priemones, tokias kaip: degtukai, prožektorius, magnetas ar net bulvė – prireikti gali visko. 

Orientacinės varžybos skatina komandas ieškoti netradicinių sprendimų, lavina kūrybiškumą ir loginį mąstymą bei  gerina komandinio darbo įgūdžius. Tokio pobūdžio žaidimai gali būti organizuojami tiek pėsčiomis, tiek automobiliais, todėl vietų geografija orientacinėms varžybosms – labai plati. 

TOP 8 | Robinzono beieškant

Jeigu norite kiek kitokių orientacinių varžybų, kurios dar labiau priverčia išlipti iš komforto zonos – puikus sprendimas bus teminės orientacinės varžybos Robinzono Kruzo tematika! Intelektualios užduotys persipynusios su nuotykinėmis rungtimis leis kolektyvui smagiai praleisti laiką gamtoje ir rasti paslėptą lobį.

O istorija tokia: keliautojas Jonas Talutis, pravarde Robinzonas Kruzas, leidžiasi į kelionę aplink pasaulį savo gamybos laivu, varomu saulės baterijomis. Nuolatinis kontaktas su juo yra palaikomas palydoviniu ryšiu, tačiau po keturių mėnesių signalas ima silpnėti, kol visiškai nutrūksta, ir Robinzono Kruzo laivas paslaptingai išnyksta iš radarų. Po trijų mėnesių nuo kurso nuklydusį žvejų laivą pasiekia R. Kruzo siųsta žinutė butelyje, kuri leidžia suprasti, kad šiuo metu jis glaudžiasi paslaptingoje nedidelėje saloje. Jūsų komandos tikslas yra surasti dingusį R. Kruzą, žinant vos apytikslę jo buvimo vietą – žemėlapiuose nepažymėtas salynas. Ar Jūsų komanda įveiks šią sudėtingą misiją?

TOP 9 | Mažosios Lietuvos skoniai

Komandoms, kurios mėgsta maksimaliai pažinti naujas vietas, kaskart sužinoti ką nors naujo ir neatrasto – patiks mūsų sukurta kelionė po Mažąją Lietuvą. Šioje kelionėje susipina: 

  • naujų, istorinių, unikalių Mažosios Lietuvos vietų pažinimas;
  • kulinarinės istorijos – komanda leisis į “Žuvies kelio” paieškas: atrasite, ragausite viską, ką pamario regionas turi geriausio;
  • tobulas atsipalaidavimas su komanda – pramoginis plaukimas laivu po Kuršių Marias, iš vandens pažįstant Mažosios Lietuvos apylinkes. 

Tokia kelionė tikrai įkvėps komandą kūrybiškumo, suteiks pozityviausių emocijų pliūpsnį ir ilgam įsimins. 

TOP 10 | Auksinis kadras 

Auksinis kadras – linksmas ir nuotaikingas žaidimas, labai tinkantis kūrybiškoms ir azartiškoms komandoms, nebijančioms peržengti komforto zonos ribų!  Komandų laukia 12 foto užduočių pasirinkta tema – pagal duotą užduotį Jums reikia “sukonstruoti” kuo smagesnę, tikslesnę ir įdomesnę nuotrauką. Kinomanams rekomenduojame auksinio kadro varžytuves organizuoti filmų tematika ir tapti geriausių kino filmų aktoriais, o dievinantiems keliones – foto kadrus ruošti kelionių aplink pasaulį tematika ir taip pabuvoti įvairiausiuose pasaulio kampeliuose. Nuotraukoms naudosite įvairiausią, komiškiausią ir smagiausią inventorių – tad linksmos nuotraukos – garantuotos! 

Visos šios Estravel rekomenduojamos komandos veiklos ir išvykos – draugiškos gamtai, įdomios ir įtraukiančios visą komandą. Beveik visos šiame sąraše nurodytos veiklos gali būti organizuojamos pačiose įvairiausiose Lietuvos vietose, pagal Jūsų poreikių ir norus. Papildomai visuomet galime pasirūpinti ir kitomis pramogomis, vakarienėmis,  degustacijomis ir pan. Tereikia tik susisiekti su Estravel komanda! Artėjančios vasaros proga – dovanokite kolegoms įspūdžius – ne daiktus.  Juk kelionės, nuotykiai, renginiai ir unikalios patirtys – geriausia investicija ir motyvacija.

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti įdomu ir daugiau Estravel kelionių patarimų: