Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Žiemos naujiena: kelionės į Keniją tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais

Puikios naujienos keliautojams, planuojantiems apie egzotiškas žiemos atostogas ten kur šilta, gera ir beprotiškai įdomu. Nuo sausio 6 dienos, tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais iš Vilniaus galėsime pasiekti unikalų pasaulio kampelį Afrikoje – laukinę Keniją!

,,Kenija – kerintis ir paslaptingas Afrikos kraštas, į kurį atvykus tobulos atostogos garantuotos! Platūs balto smėlio paplūdimiai, Indijos vandenynas įšylantis net iki 33 °C, vandens pramogos nardymo ar paviršinio nardymo mėgėjams ir ten pat vaikštantys bei siūlantys savo rankų darbo gaminius ar pasiplaukiojimo pramogas draugiški vietiniai – masajai. Su šių gyventojų kultūra ir papročiais turi susipažinti kiekvienas keliaujantis Kenijoje! Įspūdingiausia pramoga, kurią teko išbandyti – apsilankymas laukinės gamtos safaryje Masai Mara nacionaliniame parke. Tai pats didžiausias safaris šalyje su įspūdinga gyvūnijos įvairove, kuriame galima išvysti net ,,didįjį penketą” – dramblį, raganosi, buivolą, liūtą ir leopardą. Šis safaris žavi tuo, kad nereikia ieškoti gyvūnų – jie matomi nuolat bei yra galimybė privažiuoti itin arti, ko negalima padaryti kituose Kenijos safariuose.”

Taip apie Keniją pasakoja Estravel kelionių ekspertė Vyka, grįžusi iš kelionės po šį magišką Afrikos kraštą. Jeigu Kenija yra Jūsų norimų aplankyti šalių sąraše – skaitykite šį įrašą ir sužinokite naudingus kelionių patarimus bei poilsio rekomendacijas.

Kada bus vykdomi tiesioginiai užsakomieji skrydžiai į Keniją?

*Skrydžiai vykdomi kiekvieną šeštadienį. Vykdomas vienas techninis nusileidimas Egipte kuro papildymui. Skrendant atgal į Vilnių – naktis lėktuve.

Ką būtina žinoti keliaujant į Keniją?

  • Kelionėms į Keniją būtinas LR pasas, galiojantis ne mažiau kaip 6 mėnesius, nuo grįžimo į Lietuvą po kelionės, datos. Pase būtinai turi būti bent 2 tušti puslapiai.
  • Keliautojams būtina Kenijos e-viza. E-vizos kaina 51 JAV dolerių (~47 EUR). Kaip gauti Kenijos e-vizą – sužinosite paspaudę čia.

Kuo unikali Kenija? TOP 7 patirtys Kenijoje

  • Įspūdingas laukinės gamtos safaris – atostogauti Kenijoje ir nenuvykti į laukinės gamtos safarį būtų tikra nuodėmė. Būtinai užsisakykite tokią ekskursiją ir pasinaudokite galimybe iš arti pamatyti didįjį Afrikos gyvūnų penketuką: leopardą, liūtą, juodąjį raganosį, afrikinį dramblį ir Afrikos bizoną.
  • Autentiškos masajų genties pažintis – leiskite sau patirti tikrą vietos autentiką ir keliaukite į masajų genties kultūros centrą. Masajai žavi ryškiaspalviais drabužiais,  gyvybingais kultūriniais šokiais, pasakiško kruopštumo rankdarbiais.
  • Kelionė po Hell’s Gate Nacionalinį parką – jeigu esate Liūto Karaliaus filmo gerbėjai ir norite išvysti laukinį parką, pagal kurį buvo kurtos šio animacinio filmo scenos – turite aplankyti šį parką. Nuostabūs peizažai, uolėti kalnai, džiunglės, karštosios versmės.
  • Saulės vonios gražiausiuose paplūdimiuose – kuo tikrai gali pasigirti Kenija – plačiais, ilgais, akinamo baltumo smėlio paplūdimiais. Pats populiariausias ir gražiausias – Diani paplūdimys, šalia kurio yra įsikūrę nemažai keliautojų mylimų viešbučių. 
  • Žygis Longonoto kalnu-ugnikalniu  – nuostabiame žaliame slėnyje esantis vulkanas traukia keliautojus unikalia galimybe žygiuoti tikru ugnikalnio krateriu. Šis ugnikalnis paskutinį kartą buvo išsiveržęs prieš daugiau kaip 160 metų.
  • Maudynės Ngare Ndare miško kriokliuose – šis miškas tikras Kenijos perliukas. Krioklius puošia žydri vandens baseinai, aplink driekiasi 200 metų senumo medžiai, ausis ir akis glosto egzotiškų paukščių čiulbėjimas. Čia taip pat galite pasivaikščioti virš džiunglių kabančiu 450 metrų ilgio tiltu.
  • Nairobio pažintis – turint daugiau laiko atostogų metu, vietiniu skrydžiu (vos 1 val. trukmės), galite nuskristi į Kenijos sostinę Nairobį.  Nairobyje verta aplankyti dramblių prieglaudą, žirafų parką, kur galite iš arti pamatyti ir pamaitinti šiuos gyvūnus, pasivaikščioti ar pasivažinėti dviračiais Karura miške su kriokliais.

Rekomenduojami viešbučiai Kenijoje

Kenija magiška ir tikrai čia patirta atostogų, lauktinės gyvūnijos, unikalių vietinių masajų genčių magija lydės Jus visą gyvenimą. O kokiuose viešbučiuose Kenijoje apsistoti poilsiui? Estravel kelionių ekspertai atrinko Jums 3 TOP viešbučių variantus, kurie turi puikų kainos-kokybės santykį bei yra įsikūrę puikiose kurortų vietose.

3* Bamburi Beach Hotel

Puikus, ekonominės klasės viešbutis, įsikūręs prie idiliško balto paplūdimio, apsuptas egzotiško sodo su nuostabiai žydinčiomis bugenvilijomis. Papildomas viešbučio privalumas – „Fisherman’s Cave“ – geriausias pakrantės restoranas, kurio specializacija – jūros gėrybės.

4* Southern Palms Beach Resort

Netoli vieno geriausio ir plačiausio paplūdimio Diani. Viešbutis traukia suahilių architektūra ir arabiškais motyvais. Keliautojai čia taipa pat itin gerai vertina maistą, teminius vakarus ir dėmesingą viešbučio personalo aptarnavimą. Šio viešbučio baseinų kompleksas laikomas didžiausiu Rytų Afrikoje!

4* Neptune Paradise Beach Resort & Spa

Afrikietiško stiliaus kompleksas, įsikūręs prie pat nuostabaus smėlio paplūdimio ir netoli garsiojo Diani paplūdimio bei Shimba Hills parko. Viešbučio privalumas – galimybė naudotis abiejų komplekso dalių – „Village“ ir „Paradise“ – siūlomais patogumais. Rekomenduojama – romantiškoms atostogoms dviese ar aktyvioms draugų atostogoms.

Jeigu ieškote egzotiško pasaulio kampelio su balto smėlio paplūdimiais, aukštaūgėmis palmėmis, svetingais ir paslaugiais vietiniais, nepaprasto grožio įdomybių kupina laukine gamta, žydru vandenynu ir nuostabiomis pažintinėmis patirtimis – Kenija tikrai paliks įspūdį. Estravel kelionių ekspertai su malonumu suplanuos Jūsų kelionę į Keniją – siųskite užklausą mums, rašykite keliones@estravel.lt arba skambinkite 85 212 58 05 ir pasikalbėkime dėl nuostabių laukinių atostogų Kenijoje. 

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti įdomu: