Kodėl verslo kelionių organizavimą verta patikėti Estravel?

Kodėl rinktis Estravel verslo kelionių partneriu?

  • Estravel verslo keliones organizuoja jau nuo 1997 m. – dirbame tiek su lokaliais, tiek su globaliais klientais jau daugiau kaip 26 metus. Turime visą reikalingą know-how, įrankius, ilgalaikių klientų iš įvairių industrijų protfelį – visa tai leidžia sėkmingai būti įsitvirtinus rinkoje.
  • Esame dalis didžiausio kelionių agentūrų tinklo Baltijos šalyse dalis – turime savo biurus Latvijoje, Estijoje. Turėti vieną verslo kelionių partnerį visose Baltijos šalyse – puikus pasirinkimas įmonėms, veikiančioms Pabaltijo mąstu. Estravel taip pat turi savo biurus Amerikoje, Australijoje ir Suomijoje .
  • Būdami didžiausias agentūrų tinklas Baltijos šalyse – turime didžiausią perkamąją galią – o tai reiškia, kad turime kontraktus su didžiausiais pasaulyje kelionių pasaugų tiekėjais. 
  • Esame American Express GBT atstovas Lietuvoje – tai vienas didžiausių verslo kelionių tinklų pasaulyje. Dirbame pagal pasaulinius standartus. Tarptautinės kompanijos, esančios šio tinklo klientai – visose pasaulio šalyse turi vienodą kelionių užsakymo, rizikų valdymo ir atskaitingumo procesus. 
  • Pagalbos linija mūsų verslo klientams – atvira 24/7. Suprasdami ir atsižvelgdami į keliautojų poreikius, siekiame savo keliautojais rūpintis visą parą.
  • Estravel kelionių konsultantai – aukščiausios kvalifikacijos ir su didele patirtimi kelionių industrijoje. Nuolat investuojame į darbuotojų profesionalumą ne tik American Express GBT mokymuose, bet ir esame įkūrę Estravel kelionių konsultantų akademiją.
  • Norintiems optimizuoti verslo kelionių procesus ir užsakinėti verslo keliones savarankiškai – galime pasiūlyti online kelionių organizavimo įrankius, individualiai pritaikomus pagal Jūsų įmonės dydį, kelionių poreikius. 

Estravel vadovų komanda, kuri kasdien rūpinasi Estravel verslo klientais 

Tai žmonės, kurie kartu su savo komandomis kasdien rūpinasi, kad Jūsų verslo kelionės būtų preciziškai organizuojamos ir įgyvendinamos.

Irina Stukienė
Verslo vystymo vadovė
Sutarčių, verslo klientų aptarnavimo sąlygų bei susijusių verslo partnerysčių klausimai
Tel.: +370 66369258

Justina Narsčienė
Verslo kelionių skyriaus vadovė
Verslo kelionių ir susijusių kelionių paslaugų užsakymas
Tel.: +370 5 212 5807 

Diana Žymančienė
E-verslo projektų vadovė
Online kelionių užsakymo sistemų diegimas ir tarptautinių AMEX GBT klientų aptarnavimo klausimai
Tel.: +370 5 255 3319

Nona Šareikienė

Atvykstamojo turizmo ir renginių skyriaus vadovė
Konferencijų, verslo ir pramoginių renginių bei kelionių Baltijos šalyse organizavimas

Tel.: +370 5 212 5803

Donatas Kaminskas
Motyvacinių kelionių skyriaus vadovas
Motyvacinių kelionių kolektyvams visame pasaulyje  organizavimas
Tel.: +370 5 243 1658

Remigijus Nika
Viešųjų pirkimų skyriaus vadovas
Valstybinių įstaigų, tarnybinių kelionių, viešųjų kelionių pirkimai
Tel.: +370 5 264 9081

Reikalavimų ir taisyklių verslo kelionėms yra tikrai daug. Kas gali geriau padėti jas suprasti, įgyvendinti ir profesionaliai suplanuoti kelionę, jei ne ilgametę patirtį turintis kelionių partneris? Aptarkime Jūsų verslo kelionių poreikius.