Kruizai

Kruizai laivu - puikus būdas keliauti, norint pamatyti keletą šalių vienos kelionės metu už labai gerą kainą!

Kruizai – unikalios kruizinės kelionės jūromis. Kruiziniai laivai – modernūs miestai ant vandens, galintys patenkinti skirtingus keliautojų poreikius.  Juose yra viskas ko reikia kokybiškoms atostogoms: vakarienės puikiuose restoranuose, SPA malonumai, sportinės veiklos galimybės, miuziklai, koncertai, gausybė sporto veiklų, barai, klubai ir daugybė kitų laisvalaikio leidimo būdų. O kur dar kasdienė pažintis su vis skirtingais ir vienas už kitą įdomesniais pasaulio kampeliais!

Estravel kelionių ekspertai gali pasiūlyti kelionių daugybę skirtingų kruizinių kompanijų, tačiau norime, kad plauktumėte tik su patogiausiais laivais, įdomiausiais maršrutais iš kelionės parsivežtumėte tik geriausius įspūdžius. 

 Keliaukite kruiziniu laivu po Karibų jūrą ar Viduržemio jūros regioną “Celebrity Cruises” inovatyviausiais ir pasaulyje pripažintais laivais,  leiskitės į prabangias keliones su “Silversea Cruises”. Keliaukite pažinti egzotiškų kraštų, Norvegijos fiordų su “MSC Cruises” kompanijos laivais ar tyrinėkite šiaurietišką bei Indijos vandenyno salų ar Havajų egzotišką su “Norwegian Cruise Line”. Visa tai ir dar daugiau – Estravel įdomiausių kruizų kolekcijoje!

Kruizinių kelionių kolekcijoje neradote savo svajonių kruizo? Norite individualaus kruizinės kelionės pasiūlymo? Pasikalbėkime – užpildykite šią formą ir susisieksime su Jumis aptarti Jūsų svajonių kelionės!

Populiariausi mūsų kruizai