Kruizai

Kruizai laivu - puikus būdas keliauti, norint pamatyti keletą šalių vienos kelionės metu už labai gerą kainą!

Kruizai – unikalios kruizinės kelionės jūromis. Kruiziniai laivai yra tarsi modernūs miestai ant vandens: juose yra viskas ko reikia kokybiškoms atostogoms: vakarienės puikiuose restoranuose, SPA malonumai, sportinės veiklos galimybės, miuziklai, koncertai, pramogos vaikams, vandens parkai, gausybė sporto veiklų, barai, klubai. Didžiausias kruizinių kelionių privalumas – kasdien lankomi vis nauji miestai, salos, šalys – turbūt nėra nei vieno tokio keliavimo būdo, kuris per tokį trumpą laiką leistų pamatyti maksimaliai daug. 

Estravel kelionių ekspertai gali pasiūlyti kelionių daugybę skirtingų kruizinių kompanijų, tačiau norime, kad plauktumėte tik su patogiausiais laivais, įdomiausiais maršrutais iš kelionės parsivežtumėte tik geriausius įspūdžius. Mūsų keliautojų labiausiai pamėgtos kruizinės kompanijos, kurių visus kruizus galite užsakyti Estravel:

  • MSC Cruises – viena didžiausių kruizinių kompanijų Europoje ir pasaulyje, o Estravel –  oficialūs MSC Cruises atstovai Lietuvoje. Keliautojų mylimi kruizai dėl gero kaino-kokybės santykio. 
  • Celestyal Cruises – “viskas įskaičiuota:” kruizai po Graikijos salas ir Juodkalniją. Esame vieninteliai šios kompanijos atstovai Lietuoje. 
  • Celebrity Cruises – prabangūs ir inovatyvūs kruizai, itin aukštos kokybės gerbėjams. Idealu keliaujant su draugų kompanija, antrąja puse.
  • Norwegian Cruise Line – geras kainos-kokybės santykis ir išskirtinis Freestyle Cruising konceptas – atsipalaidavimas, neįpareigojanti aplinka ir daugybė pramogų.  
  • Royal Caribbean – didžiausi pasaulyje kruiziniai laivai šeimų kruizams, su išskirtinai daug pramogų vaikams. Laimingi bus ir vaikai, ir tėvai, ir seneliai.  
  • AmaWaterways – prabangūs upių kruizai Europoje ir Azijoje. Subalansuoti poroms, kurios ieško gurmaniškų patirčių, aktyvaus poilsio galimybių (turų dviračiais ir pan.).
  • Oceania Cruises – prabangūs kruizai nedideliais laivais. Idealu ieškantiems kuo išskirtinesnių patirčių ir unikalių maršrutų.  
  • Silversea Cruises – ieškantiems naujovių, gurmaniško maisto, ekskliuzyvinių maršrutų ir prabangos. Itin aukšta klasė. 
  • Scenic Cruises – geriausia ir prabangiausia, ką galite rasti Luxury kruizų rinkoje. Prašmatnūs laivai, labai stiprios ir įdomios pažintinės programos. Tiek jūrų, tiek upių kruizai. 

Kruizinių kelionių kolekcijoje neradote savo svajonių kruizo? Norite individualaus kruizinės kelionės pasiūlymo? Pasikalbėkime – užpildykite šią formą ir susisieksime su Jumis aptarti Jūsų svajonių kelionės!

Populiariausi mūsų kruizai