Indija, Maldyvai, Šri Lanka

Egzotiškas kruizas, aplankant Mumbajų, Malę, Kolombą

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
Skrydžiai + registruotas bagažas + 14 n. kruiziniame laive + maitinimas + pramogos + egzotinis maršrutas: Maldyvai, Šri Lanka, Indija.
Kaina:
nuo 1389 € vidinėje kajutėje; nuo 1450 € išorinėje kajutėje su langu; nuo 1690 € išorinėje kajutėje su balkonu
Laivas:
„Costa Victoria“

Programa

Viena kelionė – trys prabangūs perlai: Maldyvai, Šri Lanka ir Indija. Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja leistis į vieną įdomiausių atostogų krypčių kruizu. Sutaupysite laiko, nesuksite galvos dėl skrydžių ir apgyvendinimo, ilsėsitės ir pramogausite jaukiame kruiziniame laive. Pasinaudokite išskirtiniu pasiūlymu – puikus geros kainos ir kokybės santykis ir trys egzotinės kryptys vieno kruizo metu! ​​​​​​​Mūsų kelionių ekspertai pasirūpino, kad viskas būtų suplanuota: patogus skrydis, komfortiška kelionė kruizu, pramogos bei maitinimas laive, išskirtinis dėmesys ir idealus būdas pažinti egzotinius kraštus!

1 diena:

Vilnius – Amsterdamas – Mumbajus. Skrydis iš Vilniaus (VNO) į Mumbajų (BOM) su tarpiniu persėdimu.

2 diena:

Amsterdamas – Mumbajus. Skrydis į Mumbajų. Atvykus savarankiškas nuvykimas į uostą. 09:00 registracija į kruizą. Ekskursinė programa arba pramogos laive.

3 diena:

Mumbajus. Ekskursinė programa arba pramogos laive.

4 diena:

Diena jūroje. Plaukimas jūra ir pramogos laive.

5 diena:

Goa (Indija). 07:00 atplaukimas. 18:00 išplaukimas.

6 diena:

Cochinas (Indija). 09:30 atplaukimas. 18:00 išplaukimas.

7 diena:

Diena jūroje. Plaukimas jūra ir pramogos laive.

8 diena:

Malė (Maldyvai). 07:00 atplaukimas į Malę.

9 diena:

Malė (Maldyvai). Ekskursinė programa arba pramogos laive.

10 diena:

Malė (Maldyvai). Ekskursinė programa arba pramogos laive. 18:00 išplaukimas.

11 diena:

Diena jūroje. Plaukimas jūra ir pramogos laive.

12 diena:

Kolombas (Šri Lanka). 07:00 atplaukimas į Kolombą. 17:00 išplaukimas.

13 diena:

Diena jūroje. Plaukimas jūra ir pramogos laive.

14 diena:

Mormugao (Indija). 09:30 atplaukimas į Mormugao. 17:00 išplaukimas.

15 diena:

Mumbajus. 08:00 atplaukimas į Mumbajų. Ekskursinė programa arba pramogos laive.

16 diena:

Mumbajus. Iki pietų ekskursinė programa arba pramogos laive. Išsiregistravimas iš laivo. Savarankiškas nuvykimas iki oro uosto.

17 diena:

MumbajusAmsterdamasVilnius. Skrydis iš Mumbajaus į Vilnių su tarpiniu persėdimu Amsterdame.

Įskaičiuota

 • Skrydžiai: Vilnius – Mumbajus, Mumbajus – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • visi oro ir jūrų uostų mokesčiai;
 • bagažas: rankinis iki 8 kg/asm., registruotas iki 20 kg/asm.;
 • 14 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • pilnas maitinimas kruizo metu: pusryčiai , pietūs, vakarienės.

Papildomai

 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • Indijos el. viza – 70 €;
 • pervežimai: oro uostas – jūrų uostas – oro uostas;
 • arbatpinigiai laivo personalui (9 €/asm. per dieną).
 • gaivieji ir alkoholiniai gėrimai kruizo metu (išskyrus vandenį, kavą ir arbatą);
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Rekomendacijos

Ar reikalingos vizos keliaujant kruizu?

Lietuvos Respublikos piliečiams keliaujantiems į Indiją, Maldyvus bei Šri Lanką vizos yra reikalingos.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant kruizu?

Kelionei kruizu būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo atvykimo į šalį datos. Daugiau informacijos apie dokumentus, reikalingus keliaujant kruizu, rasite paspaudę dominančios šalies pavadinimą: Indija, Maldyvai, Šri Lanka.

Ar rekomenduojate keliaujant kruizu užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant kruizu rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokios kainos galioja keliaujant šiuo kruizu, gyvenant aukštesnės kategorijos kajutėse?

Kajutę kiekvienas keliautojas gali pasirinkti pagal poreikį ir kelionės biudžetą:

 • nuo 2699 eur/asm., keliaujant dviese kajutėje su langu;
 • nuo 3399 eur/asm., keliaujant dviese kajutėje su balkonu.

Kokie skiepai privalomi keliaujant kruizu?

Keliaujant kruizu privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę dominančios šalies pavadinimą: Indija, Maldyvai, Šri Lanka.

Kokia valiuta galioja Indijoje, Maldyvuose ir Šri Lankoje?

Oficiali Indijos valiuta – Indijos rupija (INR). Euro ir rupijos santykį galite rasti čia. Oficiali valiuta Maldyvuose – Maldyvų rufija (MVR). Euro ir rufijos santykį rasite čia. Oficiali valiuta Šri Lankoje – Šri Lankos rupija (LKR). Euro ir rupijos santykį rasite čia.

Kokia valiuta atsiskaitoma laive?

Laive atsiskaitymas vyksta specialiomis laivo kortelėmis. Kiekvienas keliautojas gautą laivo kortelę gali papildyti pinigais iš banko kortelės arba grynaisiais (USD arba EUR). Laivo kortelė bus priskirta Jūsų kajutei ir nuo jos bus nuskaičiuojami pinigai, kai norėsite užsakyti prekes laive ar paslaugas – pvz.: SPA malonumus, gėrimus baruose ir kt.

Ką veikti laive kol šis plaukia?

Išbandyti visus kruizo privalumus: leistis į gastronomijos potyrių kelionę skirtinguose restoranuose, kur už kulinarinius šedevrus atsakingi geriausi šefai, lankytis jaukiose kavinėse ir bistro, apsipirkinėti prekybos centruose, atsipūsti SPA, baseinuose, baruose ar klubuose. Plaukiant kruizu siūlomos įvairios pramogos: šokių pamokos, konkursai, turnyrai, vandens pramogos, sportinės rungtys, todėl nuobodžiauti nebus kada.

Kodėl verta keliauti kruizu?

Plaukdami kruizu naktimis Jūs ilsitės ar pramogaujate baruose ir klubuose, kol kruizinis laivas plaukia iš vieno uosto į kitą, o dienomis lankote gražiausias Indijos vandenyno vietas. Plaukiant kruiziniu laivu, poilsiautojas turi išskirtinę galimybę aplankyti daug šalių per trumpą laiką, nekeisdamas lėktuvų, viešbučių – jis viską turi laive, telieka tik mėgautis atostogomis.

Ar patogu plaukti kruizu su vaikais?

Kruizas yra patogus būdas keliauti visai šeimai. Kruiziniai laivai primena plaukiojančius viešbučius su savo pramogų kompleksais, restoranais, SPA erdvėmis, todėl galite būti tikri, kad sau tinkamą pramogą ras tiek mažieji, tiek ir jų tėveliai. Galėsite ramiai ilsėtis kol jūsų mažieji bus užsiėmę įvairiausiomis veiklomis, o vakarais patogiai ilsėsite privačiose kajutėse su visais patogumais.

Ar yra kitų kelionės datų?   

Norintys keliauti kitomis datomis gali teirautis Estravel kelionių konsultanto papildomų vietų į kitus plaukimus.

Ką paragauti Indijoje, Maldyvuose, Šri Lankoje?

Kelionė po Indiją, Maldyvus ir Šri Lanką bus tikras malonumas aitrios, prieskonių gausa pasižyminčios virtuvės skonių mėgėjams. Indijoje pirmas patiekalas, kurio turėtumėte paragauti – The Chaat – tai gardžių užkandžių rinkinys, kurį gali sudaro: skrudintos bulvės ar ryžiai su įvairiausiais aštriais padažais, daržovėmis. Būtina paragauti Byriani – ryžių patiekalas su mėsa, daržovėmis, jogurtu, svogūnais ir agurkais, taip pat išragaukite samosų – tradicinių pyragėlių su įvairiausiais įdarais bei momos – garuose virtų koldūnų su mėsos įdarais ir čili pipirų padažu.

Desertui Indijoje paragaukite Gulab Jamun – iš pieno miltelių pagamintų gruzdintų spurgyčių pateikiamų su vaniliniais ledais – jos labai populiarios festivalių metu. Kulfi – indiški ledai su kardamonu, kurie labai populiarūs jaunimo tarpe ir neatsisakykite Nimbu Pani – populiaraus naminio limonado su citrinų sultimis, imbieru, šafranu, mėtomis ir kokosinio palmių likerio Toddy.

Maldyvuose didžiulė jūros gėrybių įvairovė, todėl nenuostabu, jog didžiausia dalis patiekalų yra iš salas supančio vandenyno. Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti nuostabaus tuno kario, egzotinės Garudiyja, bei niekada anksčiau nematytų neragautų vaisių.

Šri Lankoje paragaukite ryžių patiekalų –  tai pagrindinis vietos patiekalas, valgomas su įvairiais padažais, mėsa, žuvimi ar kiaušiniais. Į ryžių dubenėlį net pilama sriuba! Šri Lankoje taip pat mėgstami blyneliai su pienu ir medumi bei marinuotas tunas.

Ką parsivežti lauktuvėms iš Indijos, Maldyvų, Šri Lankos?

Populiariausios lauktuvės iš Maldyvų – įvairūs suvenyrai, kurių įsigysite specialiose parduotuvėse arba Malės miesto turguje. Parvežkite lauktuvių iš atostogų Maldyvuose egzotiškų tropinių salų vertybių – rankdarbių iš kriauklių, tekstilės gaminių, sarongų.

Estravel ekspertai iš kelionės į Indiją rekomenduoja parsivežti tikrų autentiškų lauktuvių: tradicinį apdarą sarį, kurie Indijoje marginami įvairiausiomis spalvomis ir raštais, puošnių pašminos šalikų, įvairiausių prieskonių, vietinių amatininkų dirbinių – skulptūrėlių ar paveikslų ar Taj Mahal šventyklos replikų.

Puikios lauktuvės iš Šri Lankos bus spalvingos medinės kaukės, naudojamos teatrališkiems Kolam šokiams, dievybės budos ir dramblių statulėlės, tradiciniai apdarai – sarongai.

Laivas

„COSTA VICTORIA“ 

„Costa Victoria“ – tai komfortiškas „Costa“ kruizinis laivas, kur kiekvienam svečiui skiriamas ypatingas dėmesys ir vyrauja jauki atmosfera. Nedidelis ir kompaktiškas „Costa Victoria“ laivas turi prieigą prie mažesnių uostų, todėl keleiviai gauna unikalią galimybę aplankyti rečiau lankomas ir sunkiau pasiekiamas vietoves.

Laive jaučiama itališka dvasia: elegantiškas ir stilingas interjero dizainas, italų kalbos pamokos, demonstracinis itališkos virtuvės patiekalų gaminimas ir gardžiausi valgiai, įtiksiantys išrankiausiam skoniui. Savitarnos restorane ragausite užkandžių ar mėgausitės pietumis bei vakariene, viskas nuo salotų, makaronų, mėsos ar žuvies iki gardžių desertų, kurie patiks ne tik Jums, bet ir mažiesiems keliautojams. „Classic“ restoranas pasiūlys tiek tarptautinę, tiek ir tradicinę itališką virtuvę. Už papildomą mokestį galėsite apsilankyti „Gourmet Burger“ restorane ir ragauti iš geriausios mėsos bei žuvies sukurtus šedevrus, picų mylėtojai galės ragauti tikros itališkos picos „Pizzeria Pummid’oro“ picerijoje, laivo denyje esantis „Aperol Spritz“ baras kvies atsipalaiduoti ir mėgautis gardžiais gėrimais

Čia netrūksta pramogų: kazino, šou pasirodymai suaugusiems ir vaikams, baseinai ir sporto salė, vaikų žaidimų kambarys. Už papildomą mokestį atsipalaiduokite „Samsara SPA“ ir mėgaukitės romėniškomis voniomis, jūros druskos ir garinėmis voniomis, saunomis bei Ajurveda sveikatos gerinimo procedūromis. Nepamirškite išbandyti ir „Costa“ siūlomų masažų įvairovę. Kelionė „Costa“ laivais tikras poilsis ir atgaiva kūnui bei sielai su išskirtiniu dėmesiu klientui.

„Costa Victoria“ laivas yra 252 m ilgio, juo gali plaukti 2394 svečiai ir 790 įgulos narių. Laive yra 964 kajutės. Vidutinis laivo greitis – 15 mazgų (apie 28 km/h).

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Dalia Bažanovienė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti