JAV ir Bahamų kruizas

Fantastiškas kruizas aplankant Majamį, Puerto Riką, Mergelių salas, Šv. Marteno salas, Bahamus

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
7 n. laive + pilnas maitinimas + pramogos laive + įspūdingas maršrutas
Kaina:
nuo 639 € vidinėje kajutėje; nuo 739 € išorinėje kajutėje su langu; nuo 889 € išorinėje kajutėje su balkonu
Laivas:
„MSC Meraviglia“

Kelionės programa

Žiemos atostogas praleiskite prabangiame „MSC Meraviglia“ laive, kuris savo kelionę į amžiną vasarą pradės nuo pramogų sostine tituluojamo Majamio uosto ir toliau plauks į kerinčio grožio bei egzotiška gamta garsėjančius Puerto Riko, San Marteno bei Bahamų uostus ir vėl grįš į Majamį. Tai kruizinė kelionė, kurioje egzotiškų pasaulio kampelių lankymas ir poilsis puikiai dera su pramogomis ir prabanga kruiziniame laive už labai gerą kainą!

1 diena:

Majamis, JAV. Nuo 12:00 registracija į laivą. 17:00 išplaukimas.

2 diena:

San Chuanas, Puerto Rikas. 17:00 atplaukimas į San Chuaną.

San Chuanas siūlo gausybę veiklų istorijos mylėtojams, šeimoms, vaikams, romantikams, gurmanams, pirkėjams, šokėjams, muzikos gerbėjams, paplūdimio ar vandens sporto entuziastams ir nuotykių ieškotojams. Kelionių ekspertai rekomenduoja pavaikštinėti San Chuano gatvėse, aplankykite Casa Bacardi, Casa Blanca, Museo de las Américas, didingą de San Felipe Del Morro pilį ar leiskitės į Rio Camuy uolų parko ekskursijas. Kadangi išplaukimas naktinis – dar spėsite pajausti naktinį Puerto Riko gyvenimą!

3 diena:

San Chuanas, Puerto Rikas. 01:00 naktinis išplaukimas.

San Chuanas siūlo gausybę veiklų istorijos mylėtojams, šeimoms, vaikams, romantikams, gurmanams, pirkėjams, šokėjams, muzikos gerbėjams, paplūdimio ar vandens sporto entuziastams ir nuotykių ieškotojams. Kelionių ekspertai rekomenduoja pavaikštinėti San Chuano gatvėse, aplankykite Casa Bacardi, Casa Blanca, Museo de las Américas, didingą de San Felipe Del Morro pilį ar leiskitės į Rio Camuy uolų parko ekskursijas. Kadangi išplaukimas naktinis – dar spėsite pajausti naktinį Puerto Riko gyvenimą!

4 diena:

Šarlotė Amalie, Mergelių salos. 07:00 atplaukimas į Šarlote Amalie. 19:00 išplaukimas iš uosto.

Pasivaikščiokite uolėta St Thomas pakrante, apsilankykite Coral World Ocean Park parke, leiskitės į žygį kajakais, patirkite paviršinio ar giluminio nardymo malonumus ar pažvelkite į Mergelių salas iš paukščio skrydžio.

5 diena:

Filisburgas, Šv. Marteno salos. 07:00 atplaukimas į Filisburgą.

Atplaukus į uostą rekomenduojame leistis į įspūdžių kupinus ekskursinius turus. Šv. Marteno salos tiesiog būtinos pažinti! Pažinkite vandenyno florą ir fauną, nardydami, leiskitės į safarį ar įsijauskite į vietinių gyventojų ritmą.

6 diena:

Filisburgas, Šv. Marteno salos. 14:00 išplaukimas.

Atplaukus į uostą rekomenduojame leistis į įspūdžių kupinus ekskursinius turus. Šv. Marteno salos tiesiog būtinos pažinti! Pažinkite vandenyno florą ir fauną, nardydami, leiskitės į safarį ar įsijauskite į vietinių gyventojų ritmą.

7 diena:

Nasau, Bahamos. 12:00 atplaukimas į Nasau. 19:00 išplaukimas.

Pasivaikščiokite po Nasau, kurioje galima pasigrožėti Viktorijos laikų rūmais, XVIII a. tvirtovėmis, apsilankyti restoranuose, naktiniuose klubuose ir kazino. Vienas populiariausių lankytinų objektų – tai Karalienės laiptai, kuriuos sudaro 66 laipteliai. Taip pat verta aplankyti Nacionalinę meno galeriją, garsėjančią keramikos dirbiniais, įmantriais tekstilės gaminiais ir įvairiais Bahamų menininkų darbais. Nasau vandens bokštas – tai dar vienas svarbus Bahamų objektas, net 40 metrų besistiebiantis į viršų. Šis vandens bokštas yra itin mėgstamas keliautojų, nes jame yra įrengtos apžvalgos aikštelės. Viena įdomiausių ir keisčiausių Bahamų vietų – tai Mėlynoji ertmė, kurią galima pamatyti nardant Gold Rock paplūdimio vandenyse.

8 diena:

Majamis, JAV. Kruizo pabaiga.  07:00 atplaukimas. Išsiregistravimas iš laivo.

 • Profesionalios Estravel kelionių ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • jūrų uostų mokesčiai;
 • 7 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienės;
 • pramogos laive.
 • Rekomenduojame apsidrausti sveikatos ir kelionės draudimu.*
 • elektroninis leidimas keliauti į JAV (ESTA);
 • skrydžiai: Vilnius/Ryga – Majamis, Majamis – Vilnius/Ryga; (nuo 499 €/asm.)
 • nuvykimas iki jūrų uosto ir atgal (nuo 60 €);
 • arbatpinigiai personalui (~10 USD/asm. dienai);
 • gėrimai pietų ir vakarienių metu;
 • 1 n. Majamyje (rekomenduojame prieš kruizą į Majamį atvykti para anksčiau, nuo 60 €, gyvenant dviviečiame kambaryje)
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza kelionei į Ameriką ir Bahamus?

Keliaujant į Ameriką ir Karibų regioną trumpam laikui Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Lietuvos respublikos piliečiai, vykstantys į JAV turizmo ar verslo tikslais iki 90 dienų, gali naudotis kelionių į JAV supaprastinimo programa, kuri suteikia teisę vykti į JAV be vizos. Prieš vykstant į JAV privaloma gauti Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (ESTA – Electronic System Travel Authorization). Daugiau apie reikalingus dokumentus keliaujant į JAV  skaitykite paspaudę nuorodą čia.

Kokie asmeniniai dokumentai reikalingi keliaujant šiuo kruizu? 

Keliaujant šiuo kruizu būtina turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą, kuris galiotų netrumpiau kaip 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos.

Ar rekomenduojate apsidrausti sveikatos ir kelionės draudimu? 

Taip, rekomenduojame apsidrausti sveikatos ir kelionės draudimu. Dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą, kuris suteiks Jums visą dominančios informacijos.

Kokie skiepai rekomenduojami keliaujant į šią kruizinę kelionę?

Keliaujantiems šiuo kruizu  nėra privalomų skiepų, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą keliaujant į JAV sužinosite paspaudę šalies pavadinimą: JAV.

Kokia valiuta JAV?

Oficiali valiuta JAV Amerikos doleriai (USD). Euro ir USD kursą sužinosite paspaudę šią nuorodą.

Ką aplankysite šio kruizo metu?

Atostogos bus nepamirštamos jeigu leisitės į pažintinius turus su profesionaliais gidais. Kruizo metu aplankykite įspūdingiausias Karibų pakrantes: Mergelių salose, Šv. Marteno salose, Nasau Bahamose, San Chuaną Puerto Rike ir Šarlotę Amalyje.

Kodėl rekomenduojate keliauti kruizu?

Vienos kelionės metu aplankysite net kelis uostus ir pamiršite kelionės planavimo rūpesčius. Kruizas yra patogus būdas keliauti visai šeimai: patogios kajutės ir daug pramogų tiek mažiesiems, tiek ir jų tėveliams. Kruizai dažnai būna pigesnis kelionės variantas nei savarankiški skrydžiai lėktuvu ir gyvenimas skirtinguose viešbučiuose.

Ar yra galimybė pratęsti kruizinę kelionę?

Taip, galite pratęsti atostogas JAV, užsisakant poilsį Majamyje prieš ar po kruizo.  Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel kelionių konsultantas.

Kokia temperatūra plaukiant šiuo kruizu žiemą?

Vidutinė oro temperatūra Majamyje ir Bahamuose gruodžio mėnesį siekia apie 25 – 30 laipsnių šilumos, tad galite būti tikri, kad atostogos čia bus tikrai šiltos ir saulėtos!

Ką rekomenduojate paragauti keliaujant po Ameriką ir Bahamus?

Viešėdami JAV turėsite galimybę paragauti viso pasaulio virtuvių. Norintiems atrasti amerikiečiams būdingą skonį Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti burgerių, šonkauliukų, amerikietiškų cezario salotų – patiekalų, kuriuos rasite bet kurios kavinės meniu. Norėdami pajusti tikrą amerikietišką dvasią išbandykite brunch arba vėlyvuosius pusryčius. Brunchas Amerikoje labai populiarus, o jo metu galėsite paragauti visko, ko širdis geidžia – saldžių blynelių, obuolių pyrago, vaflių, kiaušinienės, Benedikto kiaušinių ar mėsainių. Bahamuose labai populiaru valgyti jūros gėrybes – keliaujant po Bahamų salas rekomenduojame išbandyti kepto krabo, garuose virto omaro,

Ką parvežti lauktuvių iš kelionės po Ameriką ir Bahamus?

Amerika garsėja prekybos centrų ir išparduotuvių gausa. Parvežkite lauktuvių kosmetikos, kvepalų ar kitų populiarių dizainerių gaminių. Jeigu ieškote pigesnių dovanų – draugus pamalonins smulkūs suvenyrai su amerikietiškomis ikonomis. Bahamuose populiaru pinti dirbiniai, pavyzdžiui krepšiai, skrybėlės bei papuošalai iš jūros kriauklių. Margos skaros su įvairiais raštais taip pat bus puikus suvenyras atsiminimui.

„MSC Meraviglia

„MSC Meraviglia – 2017 m. pastatytas „MSC Cruises“ kruizinės  kompanijos laivas. „MSC Meraviglia“ pilnas įvairiausių pramogų, kurios garantuos vieną įsimintiniausių kelionių jūroje. Laive galėsite džiaugtis restoranų gausa su skirtingomis pasaulio  virtuvėmis ir užburiančiu vaizdu į jūrą, atsipalaiduoti poilsio zonoje bei papramogauti viename įspūdingiausių vandens parkų „Polar Aquapark“. Laivo nuotraukų galeriją galite žiūrėti čia.

Į kulinarines keliones leiskitės laivo restoranuose, tokiuose kaip „Kaito Teppanyaki Restaurant & Sushi Bar“, kur  jaukioje aplinkoje galėsite skanauti autentiškų Azijos virtuvės patiekalų paruoštų naudojant tik šviežiausius ir aukščiausios kokybės ingredientus. Norintiems pasimėgauti išskirtiniu jūros gėrybių skoniu rekomenduojame apsilankyti  „Ocean Cay“ restorane, kurio meniu galėsite rinktis patiekalus iš tokių ingridientų kaip: jūros ešerys, Bostono omaras, krabai, austrės, tigrinės krevetės ir daug kitų, o šalia jų pasimėgauti vienu iš siūlomų vynų. Tėveliai su vaikais gali pasmaližiauti „Jean-Philippe Maury Chocolaterie“ šokoladiniais šedevrais.

Smagiai praleisti laiką su draugų kompanija  galite „Edge Cocktail“ bare, kuriame visą parą  mėgaukitės gaivinančiais kokteiliais arba šokite stilingame „Attic Club“ klube.

Mažieji keliautojai gali smagiai leisti laiką  technologijų apsuptyje „TV Studio & Bar“, kuriame galima žaisti įvairius žaidimus, dalyvauti viktorinose, talentų konkursuose ar klausytis gyvos muzikos. Taip pat tiek mažieji, tiek suaugę keliautojai galės pasivaržyti žaisdami  boulingą arba aplankyti neišdildomų įspūdžių paliksiantį „Polar Aquapark“ vandens parką.

Laive „MSC Meraviglia“ įrengtas prabangus „MSC Aurea Spa“ už papildomą mokestį siūlantis atpalaiduojančias ir grožio procedūras, padėsiančias atgaivinti sielą ir kūną: garinė sauna, pirtis, tradicinis balietiškas masažas, plaukų salono paslaugos.

Aktyvų poilsį mėgstantiems siūlome aplankyti moderniausia „Technogym“ sporto įranga aprūpintą „MSC Gym“ sporto salę.

Kiekvieną vakarą už papildomą mokestį  „MSC Meraviglia“ svečiai turi unikalią galimybę pamatyti du originalius pasirodymus „VIAGGIO“ ir „SONOR“. Kiekvienas jų turi unikalią koncepciją, siužetą. Išvysite spalvingus kostiumus ir makiažą, akrobatinius triukus, pajusite gyvą atmosferą, intriguojančius bei  neįprastus šou elementus, perteikiamas aktorių emocijas ir užburiančius šokius.

Techniniai laivo duomenys: įgulos skaičius: 1536. Denių skaičius: 19. Talpinamų keleivių skaičius: 4475. Ilgis: 315 m.  Maksimalus greitis: 23 mazgai.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Dalia Bažanovienė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti