JAV, Meksika ir Kaimanų salos nauju "Celebrity APEX" laivu

7 n. kruizas aplankant Floridą, Meksikos uostus - Cozumel ir Puerto Costa Maya bei Didžiąsias Kaimanų salas

Dėmesio!
Šis pasiūlymas - pavyzdinis. Pagal poreikį galime parinkti Jums tinkamas datas ir užsakyti kelionę.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
7 n. kruiziniame laive + pusryčiai, pietūs, vakarienės ir užkandžiai + jūrų uostų mokesčiai + arbatpinigiai laivo personalui
Kaina:
nuo 1372€ vidinėje kajutėje; nuo 1442 € kajutėje su langu; nuo 1612 € kajutėje su balkonu.
Laivas:
Celebrity APEX

Kelionės programa

Jau 2020 m. žiemą keliaukite po žydrąją Karibų Jūrą naujausiu “Celebrity Cruises” laivu “Celebrity APEX”. Inovatyviu EDGE klasės laivu aplankysite vienus gražiausių Karibų jūros kampelių: kelionę pradėsite ir užbaigsite žavingoje Floridoje, JAV, vėliau keliausite į Meksiką ir užsuksite į balto smėlio paplūdimiais garsėjantį Cozumel ir Puerto Costa Maya uostus. Taip pat užsuksite Didžiąsias Kaimanų salas, kur keliautojai grožisi įspūdingomis jachtomis ir automobiliais ir mėgaujasi nardymo malonumais su dygliauodegėmis rajomis. Tik pažvelkite, kokius Karibų uostus aplankysite vienos kelionės metu!

1 diena:

Fort Lauderdale, Florida. Registracija į laivą. Išplaukimas 15.30.

Išplauksite iš vieno populiariausių kruizinių laivų uosto, Fort Lauderdale miesto Floridoje. Miestas labiausiai keliautojus traukia paplūdimiais, puikiu oru vandens sportui, menų ir kultūriniais renginiais. Būtinai pasivaikščiokite garsiuoju Las Olas prospektu, kuriame Jūsų laukia įsimintinos apsipirkinėjimo patirtys. Visos 7 nakvynės ir į kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas – laive.

2 diena:

Key West, Florida. Atplaukimas 07:00. Išplaukimas 17:00.

Key West uostas Floridoje keliautojus žavi vienais gražiausių saulėlydžių visose Jungtinėse Valstijose – net patys amerikiečiai keliauja jų čia stebėti. Šis miestas garsių rašytojų, tokių kaip Ernesto Hemingvėjaus ir Tenesio Viljamso gimtinė. Tai gana bohemiškas, tačiau labai žavus ir įdomus, pilnas menų ir kultūros miestas.

3 diena:

Plaukimas. Mėgaukitės bekraštės Karibų jūros panoramomis.

4 diena:

Puerto Costa Maya, Meksika. Atplaukimas 08:00. Išplaukimas 17:00.

Puerto Costa Maya uostas Meksikoje tikrai paliks įspūdį kiekvienam keliautojui: gatvėse vyksta spalvingi artistų pasirodymai, restoranų ir gatvės maisto užkandinių kur paragauti autentiško meksikietiško maisto – gausu, norintiems adrenalino – įkurtas nuotykių ir atrakcionų parkas, o šokoladas ir tekila – dieviški!

5 diena:

Cozumel, Meksika. Atplaukimas 07:00. Išplaukimas 16:00.

Cozumel – Meksikos rojumi vadinama, didžiausia šalies sala. Čia vieni gražiausių Karibų balto smėlio paplūdimių, smaragdinės jūros pakrantės su vėjyje besisiūbuojančiais hamakais, autentišką gamtos grožį galite išvysti ekologiniame gamtos parke su krokodilais, egzotiniais paukščiais ir daugybe kitų gyvūnų rūšių. Cozumel sala turi daug ką pasiūlyti tiek aktyvų, tiek ramų poilsį mėgstantiems keliautojams.

6 diena:

George Town, Didžiosios Kaimanų salos. Atplaukimas 10:00. Išplaukimas 18:00.

Šią dieną viešėsite Didžiosiose Kaimanų salose, kurios buvo atrastos Kristupo Kolumbo! Kaimanų salos labai populiarios tarp golfo ir prabangių atostogų mėgėjų – čia daugybė labai prabangių viešbučių ir SPA, puikūs paplūdimiai. Beje, čia keliautojai gali patirti pasiplaukiojimą šalia dygliauodegių rajų vienoje iš žydrų Karibų jūros pakrančių.

7 diena:

Plaukimas Karibų jūra. Paskutinis vakaras besimėgaujant “Celebrity APEX” laivo privalumais.

8 diena:

Fort Lauderdale, Florida. Atplaukimas 07:00.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija bei pagalba kelionės metu;
 • 7 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • pilnas maitinimas ir gėrimai: pusryčiai, pietūs, vakarienės ir užkandžiai;
 • pramoginė programa: koncertai, miuziklai, žaidimai, karaokė, naktinis klubas;
 • Gala vakarienės su specialiu šventiniu meniu;
 • Gourmet maisto degustaciniai renginiai;
 • atviras ir dengtas baseinas su gultais ir skėčiais;
 • sporto klubas;
 • jūrų uostų mokesčiai;
 • arbatpinigiai laivo personalui.
 • Draudimas: kelionės ir sveikatos;*
 • skrydis iki Majamio (~ 650 eur/asm. į abi puses);
 • 1 n. Majamyje prieš kruizą (kaina ~65 eur/asm., gyvenant dviese dviviečiame kambaryje);
 • nuvykimas iš Majamio iki Fort Lauderdale jūrų uosto ir atgal (~30 eur/asm.);
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

*Visuomet rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.
**Rekomenduojame į kruizo išplaukimo uostą atvykti 1 diena anksčiau.
***Laive galite užsakyti daugiau kaip 100 skirtingų ekskursijų. Užsakyti ekskursijas galite užsakydami kelionę per Estravel kelionių konsultantus.

 

 

Ar reikalingos vizos keliaujant kruizu po Karibų jūrą?

Prieš vykstant į JAV privaloma gauti Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (ESTA – Electronic System Travel Authorization). Daugiau informacijos apie ESTA rasite čia. Keliaujant į Meksiką ir Kaimanų salas (salos priklauso Jungtinei Karalystei) vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant kruizu?

Kelionei kruizu būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės datos. Daugiau informacijos apie dokumentus, reikalingus keliaujant kruizu, rasite paspaudę dominančios šalies pavadinimą: JAVMeksika, Kaimanų salos.

Ar rekomenduojate keliaujant kruizu užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą? 

Taip, keliaujant kruiziniu laivu rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ar yra privalomų skiepų, keliaujant kruizu? 

Ne, privalomų skiepų leidžiantis į šį kruizą nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę dominančios šalies pavadinimą: JAVMeksika, Kaimanų salos.

Kokia valiuta galima atsiskaityti?

Laive ir išlipus į JAV atsiskaitoma JAV doleriais (USD). Euro ir dolerio santykį rasite čia. Meksikos valiuta – Meksikos pesas. Meksikos peso ir euro kursą rasite čia. Kaimanų salų valiuta – Kaimanų salų doleris. Kaimanų salų dolerio ir euro kursą rasite čia.

Ar reikalinga kreditinė kortelė plaukiant kruizu?

Rekomenduojame plaukiant kruizu turėti kreditinę kortelę. Jūsų kreditinė kortelė susiejama su Jūsų laivo pasu. Ji reikalinga lengvesniam įsiregistravimui/išsiregistravimui į/iš laivą, patogesniam atsiskaitymui už paslaugas ir prekes įsigytas kruizo metu. Be to, Jums nereikės stovėti eilėse tų, kurie atsiskaito grynaisiais.

Kodėl verta keliauti kruizu?

Plaukdami kruizu naktimis Jūs ilsitės ar pramogaujate baruose ir klubuose, kol kruizinis laivas plaukia iš vieno uosto į kitą, o dienomis lankote gražiausias vietas. Plaukiant kruiziniu laivu, poilsiautojas turi išskirtinę galimybę aplankyti daug šalių per trumpą laiką nekeisdamas lėktuvų, viešbučių – jis viską turi laive, lieka tik mėgautis atostogomis.

Ką veikti laive kol šis plaukia?

Išbandykite inovatyvius kruizo privalumus: apsilankykite restorane, veikiančiame „Magic Carpet“ principu, atsikvėpkite gražiausiame gyvame sode ant vandens viršutiniame laivo denyje. Leiskitės į gastronomijos potyrių kelionę, kur už kulinarinius šedevrus atsakingi Michelin žvaigždėmis įvertintų restoranų šefai – laive veikia net 29 restoranai ir barai. Laiką galite leisti atsipalaiduodami SPA, kuriame susijungia naujausios technologijos ir modernūs sveikatos gerinimo būdai, plaukiokite baseinuose ar apsipirkinėkite parduotuvėse. Plaukiant kruizu siūlomos įvairios pramogos: šokių pamokos, konkursai, turnyrai, vandens pramogos, sportinės rungtys – nuobodžiauti nebus kada!

Ką parvežti lauktuvėms iš Karibų salų?

Lauktuvėms iš JAV ir kaimanų salų rekomenduojame parvežti vietos menininkų dirbinių, juvelyrikos gaminių, kavos, padažų, vietinio romo. Viešint Meksikoje lauktuvėms ieškokite spalvingų rankų darbo hamakų, tradicinių odinių sandalų, suvenyrų iš margų karoliukų ar įvairiausių kaukių. Iš Meksikos populiaru parvežti kaukolių suvenyrų, kurie simbolizuoja šurmulingai švenčiamą Mirusiųjų dieną.

Celebrity APEX

Naujausias Celebrity Cruises laivas “Celebrity APEX” – EDGE klasės laivas ir populiarumą pelniusio „Celebrity EDGE“ laivo brolis. Šiame laive – kiekviena detalė apgalvota iki smulkmenų, dedikuota kokybiškam poilsiui ir keliautojams, vertinantiems prabangos malonumus

“Celebrity APEX”  – inovatyviomis technologijomis ir unikaliais dizaino sprendimais garsėjantis laivas, suprojektuotas dirbant kartu su garsiais dizaineriais ir kainavęs daugiau kaip milijoną dolerių. 15 000 skirtingų rūšių augalų įspūdingame Edeno parke ant laivo denio, virtualūs balkonai su didžiuliais HD ekranais vidinėse kajutėse, išmaniosios verandos su panoraminiu vaizdu išorinėse kajutėse, o tiems, kurie nori pabusti ir užmigti su vaizdu į neaprėpiamą vandenyną – kajutės su dideliais langais nuo grindų iki lubų!

Keliavimas šiuo laivu – tai tarsi ypatinga gastronominė kelionė, ragaujant gurmaniškus valgius, kurie paruošti pagal Michelin žvaigždutėmis įvertinto šefo Cornelius Gallagher receptūrą. Laive rasite 29 restoranus, barus ir kavines – išragaukite įvairiausių pasaulio virtuvių: normandišką, kiprietišką, azijietišką, itališką, amerikietišką ir dar daugiau. Jaukiam vakarui – vakarieniaukite lauke, laivo denyje esančiame tropikų sode, o jei gyvensite Suite tipo kajutėje – mėgaukitės prabangiausiais patiekalais ir kasdien besikeičiančiu meniu The Retreat restorane.

Vizitinė laivo kortelė – Magic Carpet platforma. Tai baras-restoranas, kuris kyla aukštyn ir leidžiasi žemyn tarp 2 ir 16 laivo denių. Keliavimas iš aukšto į aukštą – unikali patirtis: nusileidę prie apatinų denių mėgaukitės sušiais, o kylant aukštyn mėgaukitės gardžiausiais gėrimais ir panoraminiu vaizdu į jūrą.

Dar viena laivo žvaigždė – per 15 tūkstančių augalų turintis tropikų sodas laivo denyje. Šį sodą kūrę dizaineriai sako, kad šis sodas įkvėptas žaidimų aikštelių – neįpareigojanti, fantastiško grožio aplinka skirta atsipalaidavimui, bendravimui ar tiesiog grožėjimuisi jūros peizažais.

Ypatingas dėmesys šiame laive skiraiamas kokybiškam, atpalaiduojančiam ir sveikatinamam poilsiui. Čia yra net 22 000 m2 SPA zona, kurioje galėsite lepintis daugiau kaip 120 įvairiausių kūno procedūrų. Rekomenduoajme išbandyti ir 8 erdvių The Thermal Suite zoną, kurioje galėsite lepintis lietaus, kristalų ir druskos terapijomis, mėgautis pirčių malonumais, atsipalaiduoti ore kabančiuose patogiuose krėsluose ar turkiškame hamame.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas