Australija ir Naujoji Zelandija

21 d. kelionė, kruiziniu laivu aplankant Sidnėjų, Oklandą, Taurangą, Napierą, Velingtoną, Akaroą ir Dunediną

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-04-06 - 2020-04-21 (16 dienų)
Įskaičiuota:
Skrydžiai + 3 n. Sidnėjuje + 12 n. kruiziniame laive + pilnas maitinimas + arbatpinigiai
Kaina:
nuo 2769 € vidinėje kajutėje
Laivas:
„Norwegian Jewel“

Kelionės programa

Jeigu esate matę filmą “Žiedų valdovas” ir vis galvojote iš kur tie įstabaus grožio kraštovaizdžiai – kelionė į Naująją Zelandiją kaip tik Jums! Leiskitės į pažintinę kelionę po Naująją Zelandiją ir Australiją prabangiu „Norwegian Jewel“ kruiziniu laivu. Sidnėjus pakerės baltomis įspūdingo Operos teatro burėmis, o Naujoji Zelandija atskleis užburiančios gamtos ir unikalios Maorių kultūros paslaptis.

1 diena:

Vilnius – Sidnėjus. Skrydis iš Vilniaus į Sidnėjų (SYD) su tarpiniu persėdimu.

2 diena:

Vilnius – Sidnejus. Skrydis į Sidnėjų su tarpiniu persėdimu.

3 diena:

Vilnius – Sidnėjus. Atvykimas į Sidnėjų. Atvykus savarankiškas pervažiavimas į viešbutį, įsikūrimas ir laisvas laikas mieste. Nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Sidnėjus, Australija. Diena Sidnėjuje.

Estravel kelionių ekspertai atvykus į Sidnėjų rekomenduoja leistis į pažintį  su miestu ir pamatyti didžiausias vertybes: Australijos simbolįSidnėjaus Operą, įspūdingą TV bokštą, kadaise buvusį ilgiausią Uosto tiltą, Karališkąjį Botanikos Sodą, Australijos muziejų bei Naujojo Pietų Velso meno galeriją. Aplankykite vieną populiariausių paplūdimių Sidnėjuje – Bondi Beach, kur renkasi banglenčių sporto mėgėjai ir aktyviai laiką leidžia Sidnėjaus gyventojai bei turistai.

Nakvynė viešbutyje Sidnėjaus centre.

5 diena:

Sidnėjus, Australija. Lankydamiesi didžiausiame Australijos mieste skirkite dieną susipažinti su Sidnėjaus senamiesčiu ir užsukite į garsųjį uostą, kur stovi didingas miesto simbolis – Operos rūmai.

Registracija į laivą nuo 14:00. Išplaukimas 18:30 ir naktis bei pramogos laive.

6 diena:

Diena jūroje.

7 diena:

Diena jūroje.

8 diena:

Oklandas, Naujoji Zelandija. 12:00 atplaukimas.

Oklandas yra verslo ir pramonės centras, besididžiuojantis puikiai sutvarkytais parkais ir pilnu jachtų uostu. Miesto centre stūkso dangoraižiai ir televizijos bokštas, nuo kurio smagu pasižvalgyti į tolius. Oklandą supa didžiuliai priemiesčiai, apstatyti individualiais namais ir apie 50 miegančių ugnikalnių kraterių, kuriuos galite pasiekti užsisakę ekskursiją.

09:00 išplaukimas.

9 diena:

Tauranga, Naujoji Zelandija. 07:30 atplaukimas.

Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja aplankyti Rotorua ežerų ir geizerių kraštą, kuris pasitinka specifiniu sieros kvapu. Derėtų nepraleisti progos aplankyti Wai O Tapu geoterminį parką, unikalius Vaitomo urvus, ant kurių sienų sutūpę švytintys vabalai sukuria nenusakomą vaizdą.

18:30 išplaukimas.

10 diena:

Napieras, Naujoji Zelandija. 10:30 atplaukimas.

Naujosios Zelandijos pakrantė nuostabi, tačiau tikrai verta aplankyti ir salos gilumą. Estravel ekspertai rekomenduoja leistis į ekskursiją link Tongariro nacionalinio parko, kurio kraštovaizdžio kompleksą sudaro užgesę ir snaudžiantys ugnikalniai, lavos upės ir šnypščiančios fumarolės, krateriniai ežerai ir sraunios upės, pievos ir miškai, reta augmenija ir gyvūnija.

18:00 išplaukimas.

11 diena:

Velingtonas, Naujoji Zelandija. 08:00 atplaukimas.

Modernusis Velingtonas su savo meno galerijomis, Nacionaliniu muziejumi ir senaisiais mediniais Vyriausybės rūmais taps kontrastu laukinei Naujosios Zelandijos gamtai. Užsukę į vėjuotą sostinę Velingtoną patyrinėkite egzotiškąją maorių kultūrą ar apsilankykite žinomiausiuose vyno ūkiuose.

17:00 išplaukimas.

12 diena:

Akaroa, Naujoji Zelandija. 08:00 atplaukimas.

Išsilaipinę Akaroa uoste stebėsite didžiausias pingvinų kolonijas žemyne. Jums šoks jūriniai delfinai, o panorėję galėsite leistis į vaizdingą turą kajakais.

18:00 išplaukimas.

13 diena:

Dunedinas, Naujoji Zelandija. 08:00 atplaukimas.

Leiskitės į pažintinius turus ir pasigrožėkite veidrodiniais ežerais, paklajokite po ledynų kepurėmis pasipuošusius Pietų Alpių kalnus. Ekskursijos metu važiuokite palei pakrantę ir gėrėkitės vandenyno šėlsmu, išsimaudykite laukiniuose uolėtuose paplūdimiuose, stebėkite bangose dūkstančius delfinus ar tingiai ant akmenų drybsančius jūrų liūtus.

16:00 išplaukimas.

14 diena:

Diena jūroje.

Vaizdingas plaukimas jūra: patirsite krioklių vandens gaivą plaukiant šalia stačių uolų Milford Sound, Doubtful Sound, Dusky Sound fiordais, o atsiversiantys vaizdai paliks Jums neišdildomus įspūdžius.

15 diena:

Diena jūroje.

16 diena:

Diena jūroje.

17 diena:

Sidnėjus, Australija. 07:00 atplaukimas ir išsiregistravimas iš laivo. Savarankiškai pervažiuosite į viešbutį Sidnėjuje. Laisvas laikas mieste. Nakvynė viešbutyje.

18 diena:

Sidnėjus – Vilnius. Pervežimas į oro uostą ir skrydis iš Sidnėjaus į Vilnių su persėdimais.

19 diena:

Sidnėjus – Vilnius. Skrydis į Vilnių.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Sidnėjus, Sidnėjus – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • oro uostų mokesčiai;
 • aptarnavimo mokesčiai ir arbatpinigiai laivo personalui;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 23 kg/asm.
 • pervežimai oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • 3 n. 4* viešbutyje Sidnėjaus miesto centre su pusryčiais;
 • 12 n. kruiziniame „Norwegian Jewel“ laive pasirinktos kategorijos kajutėje ir jūrų uostų mokesčiais;
 • maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienės kruizo metu;
 • pramogos laive: kazino, naktiniai klubai, išskirtinės šou programos, baseinai, sporto salė ir kt.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • elektroninis leidimas – viza kelionei į Australiją;
 • dvi “Feel Free at Seas” paketo paslaugos (99 eur/asm.);
 • pervežimai: viešbutis – kruizinių laivų uostas – viešbutis;
 • paslaugos SPA centre ir individualios sporto treniruotės;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza kelionei į Naująją Zelandiją ir Australiją?

Lietuvos Respublikos piliečiams, vykstantiems į Naująją Zelandiją trumpesniam nei trijų mėnesių laikotarpiui, vizos nereikia. Vykstantys į Australiją turistiniais ar verslo tikslais ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui, būtina turėti elektroninį leidimą įvažiuoti į šalį.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Naująją Zelandiją ir Australiją?

Keliaujant į Naująją Zelandiją bei Australiją būtina turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą, kurio galiojimas būtų ne trumpesnis nei 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos apie dokumentus, reikalingus keliaujant kruizu, rasite paspaudę dominančios šalies pavadinimą: Australija, Naujoji Zelandija.

Ar rekomenduojate keliaujant kruizu užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant kruizu rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi keliaujant kruizu?

Keliaujant kruizu privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę dominančios šalies pavadinimą: Australija, Naujoji Zelandija.

Kas yra „Feel Free at Seas“ paketas?

Plaukdami šiuo laivu galėsite pasinaudoti „Feel Free at Seas“ paketu – ši sistema keliautojui suteikia galimybę pačiam papildomai pasirinkti 2 paketus ir gauti tai, ko labiausiai reikia: ekskursijas, gėrimus, vakarienes arba internetą laive. Ir visa tai – tik už 99 €/asm.

Kokiais privalumais galėsite pasinaudoti įsigiję “Feel Free at Seas” paketą?

Pasirinkę “Feel Free at Seas” paketą galėsite rinktis 2 paslaugų paketus iš 4:

 • Alkoholiniai ir gaivieji gėrimai laive. Mėgausitės neribotais gėrimais kurie neviršija 15 USD kainos už gėrimo taurę/puodelį/bokalą, restoranuose ir baruose, kurie jau įskaičiuoti į kelionės kainą. Neribotai galėsite mėgautis įvairių skonių sultimis, kava, arbata, mineraliniais vandenimis, vynais, alkoholiniais ir nealkoholiniais kokteiliais bei alumi ir kitais tauriaisiais gėrimais.
 • Internetas laive 250 min. Turėsite išskirtinę galimybę visos kelionės metu turėti prieigą prie interneto. Įprastai kruiziniuose laivuose interneto ryšio nėra, o net ir 5 minutėms prisijungti jis yra labai brangus. Turėdami internetą laive – įspūdžiais su artimaisiais ir draugais galėsite dalintis iš karto!
 • 3 gurmaniškos vakarienės. Jeigu norite mėgautis išskirtiniais virtuvės šefo gaminamais patiekalais ir leistis į gardžias gastronomines keliones – šis paslaugų paketas – Jums. Per 8 dienų kelionę prabangiomis gurmaniškomis vakarienėmis galėsite mėgautis net 3 vakarus.
 • Ekskursijos visuose uostuose. Pasirinkus šį paslaugų paketą, „Norwegian Cruise Line“ kajutei suteikia po 50 USD kreditą ekskursijoms kiekvienam kruizinės kelionės programoje numatytame uoste (išskyrus įlaipinimo ir išlaipinimo uostus). Tai puiki proga sutaupyti ir pamatyti daug daugiau nei galite įsivaizduoti!

Kokia valiuta galima atsiskaityti Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje?

Oficiali valiuta Australijoje – Australijos doleris (AUD). Euro ir Australijos dolerio santykį rasite čia. Oficiali valiuta Naujojoje Zelandijoje – Naujosios Zelandijos doleris (NZD). Euro ir Naujosios Zelandijos dolerio santykį rasite čia. Kruiziniame laive užsakydami ekskursijas ir papildomas paslaugas galėsite atsiskaityti eurais (EUR).

Ką veikti Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje?

Atostogos Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje bus nepamirštamos jeigu leisitės į pažintinius turus su geriausiais gidais. Kruizo metu aplankykite didžiuosius Australijos miestus Sidnėjų, Melburną ir Edeną. Naujojoje Zelandijoje keliaukite į Oklando miestą ir kitus mažesnius, bet ne mažiau žavingus Dunediną, Akaroa, Velingtoną, Napierą, Taurangą, plaukite pro nuostabiuosius Dusky Sound, Doubtful Sound, Milford Sound Naujosios Zelandijos fiordus. Estravel kelionių ekspertas bus geriausias patarėjas renkantis įdomiausias ekskursijas Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje.

Ar yra galimybė pratęsti kelionę?

Taip, galite pratęsti atostogas Australijoje prieš kruizą arba po jo. Ieškantiems kitų alternatyvų kruizinėms kelionėms rekomenduojame rinktis kruizą po Japoniją ir Korėją arba Maldyvų, Šri Lankos ir Indijos kruizą. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Kokia temperatūra Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje gruodžio mėnesį?

Gruodžio – sausio mėnesiais Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje vasara. Tai pats geriausias laikas skristi į Australiją ar Naująją Zelandiją! Vidutinė oro temperatūra Naujojoje Zelandijoje svyruoja tarp 21 – 25 laipsnių šilumos. Gruodžio – sausio mėnesiais vidutinė temperatūra Sidnėjuje apie 24 – 26 laipsnius šilumos, todėl galėsite mėgautis paplūdimio džiaugsmais kol namuose spaus šaltukas.

Kodėl verta atostogoms pasirinkti kruizą?

Plaukdami įspūdingu kruizo maršrutu sutaupysite daug laiko ir pinigų viešbučiams bei skrydžiams į Naująją Zelandiją. Vieno kruizo metu aplankysite gausybę didžiausio dėmesio vertų objektų per sąlyginai trumpą laiką. Įsigiję kruizą iš anksto mokėsite labai gerą kainą, beliks išsirinkti pažintines ekskursijas.

Kada geriausias laikas įsigyti kruizą po Australiją ir Naująją Zelandiją?

Kruizą po Naująją Zelandiją ir Australiją Estravel ekspertai rekomenduoja užsakyti iš anksto, nes geriausios kajutės išgraibstomos labai greit. Keliaukite į Australiją žiemą, o kelionę rezervuokite jau dabar.

Kokie keliautojų atsiliepimai apie kruizą po Naująją Zelandiją, Australiją?

“Kelionė į Naująją Zelandiją buvo gyvenimo svajonė. Ilgai laukta, atidėliota, bet galiausiai įgyvendinta. Susipažinti su maorių kultūra ir savo akimis pamatyti fenomenalius gamtos reiškinius buvo pagrindinis kelionės į Naująją Zelandiją tikslas. Turiu pasakyti, kad kelionė pranoko lūkesčius. Gavau dar daugiau nei tikėjausi. Noriu pasidalinti ką pamatyti Naujojoje Zelandijoje su kitais keliautojais. Labai rekomenduoju aplankyti į 20 m aukštį ištrykštantį Ledi Noks geizerį, burbuliuojantį Šampano baseiną, Verdančio purvo baseinus ir ryškiaspalvę Velnio vonią. Neaplenkite Roturua miesto, paskendusio geizeriuose. Šis miestas itin traukia keliautojus, kadangi čia yra populiariausi šalies lankytini objektai: Fakarevareva geizerių sritis, Taraveros ugnikalnis, Rotorua ežeras ir kiti vulkaniniai dariniai. Ekskursijų pasirinkimas kruize didžiulis, bet šie objektai negali būti aplenkti! Džiaugiuosi ir dėkoju Estravel už puikiai suplanuotą kelionę į Naująją Zelandiją ir pasiūlymą pratęsti atostogas Sidnėjuje. Pats nebūčiau pagalvojęs skirti laiko atsigauti po įspūdžių kupino kruizo, o daugiau laiko tikrai reikėjo!” – įspūdžiais dalinasi Andrius.

Rekomenduokite, ką paragauti Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje?

Naujojoje Zelandijoje populiari mėsa, ypač aviena, ir jūrų produktai – austrės ir midijos. Patiekalai ruošiami pagal Ramiojo vandenyno regiono šalių nacionalinių virtuvių ir anglų kulinarines tradicijas. Rekomenduojame keliaujant po Naująją Zelandiją paragauti nacionalinio vėžių patiekalo koura o desertui paskanaukite Pavlovos deserto su neįprastu guminukų ir vaisių įdaru. Australija didžiuojasi bene moderniausia virtuve pasaulyje. Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja nuskridus į Australiją paragauti egzotiškos krokodilienos, kengūrienos ar ryklienos.

Kokios rekomenduojamos lauktuvės iš Naujosios Zelandijos ir Australijos?

Iš kelionės po Naująją Zelandiją parvežkite žaliąjį akmenį dar vadinamą pounamu su išskaptuotais maorių simboliais. Tikima, kad šis akmuo teikia stiprybės jį nešiojančiam. Artimiesiems lauktuvių iš Naujosios Zelandijos galite parvežti suvenyrų ar papuošalų su šiuo akmeniu ar pagamintų iš Naujojoje Zelandijoje randamų kriauklyčių paua. Iš atostogų Australijoje rekomenduojame parvežti australiškos kavos ar žolelių arbatos, vietinio vyno, eukaliptų aliejaus, bumerangų, aborigenų muzikos instrumentų, kokybiškų vilnos gaminių ir įvairių vietinių rankdarbių.

„NORWEGIAN JEWEL“ 

„Norwegian Cruise Line“ – Majamyje, JAV 1966 metais įkurta kruizinė kompanija, kuri yra žinoma dėl laisvo stiliaus laive: jokio aprangos kodo ir griežtų taisyklių – tik neįpareigojantis poilsis, pramogos ir begaliniai įspūdžiai.

„Norwegian Jewel“ kruizinis laivas yra tarsi prabangus kurortas. Per 17 kruizo dienų turėsite galimybę aplankyti per 16 skirtingų restoranų, gausybę barų, kavinių, ledainių. Šis laivas yra pribloškiantis! Laineryje įsikūrę naktiniai klubai, kazino, prabangus SPA, kubilai, sporto ir grožio centrai, baseinai, kino teatras. Vakarais Jūsų laukia pramoginiai šou, koncertai ir kitos veiklos, kurias galėsite rinktis aktyviam atostogų praleidimui kol laineris plaukia iš vieno kranto į kitą. Uostuose galėsite rinktis iš gausybės ekskursinių turų.

Plaukdami šiuo laivu galėsite pasinaudoti „Feel Free at Seas“ paketu – ši sistema keliautojui suteikia galimybę pačiam papildomai pasirinkti 2 paketus ir gauti tai, ko labiausiai reikia: ekskursijas, gėrimus, vakarienes arba internetą laive. Ir visa tai – tik už – tik už 99 €/asm.

 

Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti