Kruizas po Kanarų salas ir Madeirą

Atlanto vandenyno kruizas, aplankant: Tenerifę, Madeirą, La Palmą, Gran Kanariją, La Gomerą

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
Skrydžiai + registruotas bagažas + 7 n. kruiziniame laive + "viskas įskaičiuota" maitinimas + pervežimai
Kaina:
nuo 529 € vidinėje kajutėje; nuo 559 € išorinėje kajutėje su langu; nuo 614 € išorinėje kajutėje „Comfort“ su balkonu
Laivas:
„MV Ocean Majesty“

Programa

Estravel kelionių ekspertai kviečia Jus leistis į kruizą po 4 Kanarų salas ir Madeirą Portugalijoje. Už panašią kainą galite savaitę pailsėti vos vienoje Kanarų saloje, o per šią kelionę turėsite galimybę aplankyti net 5 Atlanto vandenyno perlus. Tenerifė padovanos nepakartojamą naktinį gyvenimą, Madeira džiugins žaluma ir svaiginančiu gėlių aromatu, La Palma puikiai tiks norintiems pažinti vandenyno paslaptis, Gran Kanarija taps nepralygstama žygių vieta, o La Gomera nustebins kultūra ir dar gyva Silbo švilpiamąja kalba.

Atkreipiame dėmesį, kad nurodytomis kruizo datomis, kelionės maršrute numatytų salų lankymo eiliškumas gali šiek tiek keistis. Visomis kelionės datomis aplankysite tas pačias, įspūdingas 5 salas.

1 diena:

Vilnius – Tenerifė. Tiesioginis skrydis iš Vilniaus (VNO) į Tenerifės Reina Sofia (TFS) oro uostą. Atvykus – pervežimas į Santa Cruz De Tenerife jūrų uostą. Registracija į laivą. Laisvas laikas laive. Skirkite jį pramogoms laive arba išlipkite į sausumą ir susipažinkite su didžiausio salos miesto Santa Cruz de Tenerife įžymybėmis. Pačioje miesto širdyje – Plaza Espana, taip pat įsikūrusi seniausia salos bažnyčia Matriz de la Concepción. Nepraleiskite progos apsipirkti parduotuvių gatvelėje Calle Castillo.

Galimos ekskursijos:

 • Gran Tour – trukmė apie 10 val. Kaina: 50 eur/asm.
 • Viva el Norte – trukmė apie 4 val. Kaina: 32 eur/asm.
 • Teide – trukmė apie 5 val. Kaina: 35 eur/asm.
 • Taganana and La Laguna – trukmė apie 5 val. Kaina: 35 eur/asm.
 • Loro Park – trukmė apie 5 val. Kaina: 53 eur/asm.
 • Siam Park – trukmė apie 7 val. Kaina: 56 eur/asm.
2 diena:

Tenerifė. Laisvas laikas ir pramogos laive arba išsilaipinimas sausumoje. Apie 18.00 val. išplaukimas link Madeiros.

Tenerifė – didžiausia iš septynių Kanarų salyno salų. Ji traukia savo unikaliu kraštovaizdžiu. Pats populiariausias gamtos kūrinys – Teidės ugnikalnis. Šio ugnikalnio kraterį iš viršaus pamatyti ryžtingai nusiteikę būna net patys pasyviausi keliautojai. Tenerifė simboliškai dalinama į dvi dalis: pietinę ir šiaurinę. Pietinėje Tenerifės dalyje visada šviečia saulė, tad dažnai ši sala vadinama „amžino pavasario sala“.

3 diena:

Madeira. Apie 13:00 val. atvykimas į Funšalio uostą, Madeiros sostinę. Funšalis – miestas, kuriame smagu tyrinėti ne tik daugybę įdomių vietų, bet ir užsukti į spalvingą turgų – švieži vaisiai ir gėlės patrauks kiekvieno keliautojo akį. Pažinčiai su miestu puikiai tiks pasivaikščiojimai ir garsusis lyninis funikulierius – nustebsite kokie vaizdai atsiveria! Laisvas laikas ir pramogos laive arba išsilaipinimas ir ekskursijos sausumoje. Nakvynė laive.

Galimos ekskursijos:

 • Madeiros skoniai – trukmė ~4 val. Kaina: 25 eur/asm.
 • Pažintis su Madeira – trukmė ~7,5 val. Kaina: 79 eur/asm.
 • Pasivaikščiojimas levadomis– trukmė ~5 val. Kaina: 45 eur/asm.
4 diena:

Madeira. Laisvas laikas ir pramogos laive arba išsilaipinimas ir ekskursijos sausumoje. Apie 18.00 val. išplaukimas iš uosto link La Palma.

Madeira – nuolat žydinti amžinojo pavasario sala, skalaujama Atlanto bangų. Portugalijai priklausančioje saloje visus metus čiulba paukščiai, o kalnuose, slėniuose ir pakrantėse veši daugybė augalų rūšių. Gamtos mylėtojai Madeiroje gali pasivaikščioti pėsčiųjų takeliais, nuo aukštų šlaitų pasigrožėti krateriu ir levadomis; išskirtinių potyrių mėgėjams patiks paragauti anonos, bananaso ar kitų tik šioje saloje augančių kryžmintų vaisių; gurmanai atras puikią Madeiros virtuvę su išgirtais jautienos patiekalais ir dar daugiau. Kad ir ką veiktumėte Madeiroje, Jus visur ir visada lydės ore tvyrantis gėlių aromatas.

5 diena:

La Palma. Apie 11.00 val atplaukimas į uostą. Laisvas laikas ir pramogos laive arba išsilaipinimas ir ekskursijos sausumoje. Apie 21:00 val. išplaukimas iš uosto link Gran Kanarijos. Nakvynė laive.

La Palma – penkta pagal dydį Kanarų sala. Didžiausias šios salos privalumas yra unikalus kraštovaizdis: kanjonai, miškai, kalnai, kurie susijungia su juodųjų vulkanų paplūdimiais, Caldera de Taburiente, mažais miesteliais ir begalė bananų plantacijų – visa tai sukuria išskirtinį La Palmos grožį. Tanki ir ypatingai žalia augmenija puošia gamtą, suteikdama daug galimybių aktyviam poilsiui. Ryškiai žalios spalvos kraštovaizdis suteikia salai ir kitą pavadinimą – La Isla Verde – Žalioji sala.

Galimos ekskursijos:

 • Nacionalinis parkas Caldera De Taburiente – trukmė ~4,5 val. Kaina: 35 eur/asm.
 • Gran Tour La Palma – trukmė ~6 val. Kaina: 49 eur/asm.
 • Pervežimas į Tazacorte – trukmė ~4 val. Kaina: 20 eur/asm.
 • Santa Cruz  – trukmė ~5 val. Kaina: 27 eur/asm.
6 diena:

Gran Kanarija. Apie 9 val. atplaukimas į Las Palmas uostą. Čia rasite Las Canteras paplūdimį, seniausią miesto rajoną Vegueta ir jame stūksančią Šv. Onos katedrą. Pramogos laive arba išsilaipinimas ir ekskursijos sausumoje. Apie 21.00 val. išplaukimas iš uosto link La Gomeros.

Gran Kanarija. Čia gausu uolų ir išskirtinės žalumos. Iki dviejų kilometrų kylantys kalnai lemia gana skirtingas orų sąlygas skirtingose salos dalyse. Čia netrūksta užgesusių ugnikalnių bei stačių, į vandenyną krentančių uolų ar ramių, smėlėtų įlankėlių, puikių paplūdimių ir gerų restoranų įvairovės ieškantiems keliautojams. Su Kanarų gamta geriausiai susipažinti galima Palmitos parke, kuriame išvysite didelę augalų bei gyvūnų įvairovę.

Galimos ekskursijos:

 • Gran Tour Gran Canaria – trukmė ~8 val. Kaina: 56 eur/asm.
 • Teror&Arucas – trukmė ~6 val. Kaina: 40 eur/asm.
 • Viva Las Palmas – trukmė ~4,5 val. Kaina: 33 eur/asm.
 • Pervežimas iki Maspalomo kopų – trukmė ~5 val. Kaina: 23 eur/asm.
7 diena:

La Gomera. Apie 8.00 val. atlaukimas į San Sebastian De La Gomera uostą. Nepraleiskite progos pasižvalgyti po žavingą salos sostinę ir susipažinti su jos įžymybėmis: Ėmimo į Dangų bažnyčia bei Kolumbo namu. Laisvas laikas ir pramogos laive arba išsilaipinimas ir ekskursijos sausumoje. Apie 23.00 val. išplaukimas iš uosto link Tenerifės. Nakvynė laive.

La Gomera – ši Kanarų salyno ši sala labiausiai susijusi su Kristupu Kolumbu. Kalbama, kad būtent čia jis buvo sustojęs prieš išplaukdamas į Ameriką. La Gomeroje verta aplankyti San Sebastianą – didžiausią La Gomeros miestą ir keltų uostą bei pasivaikščioti po UNESCO saugomą Garačonajaus nacionalinį parką, kuriame galima pasigrožėti kadagiais apaugusiais stačiais šlaitais, kalnų terasose stūksančiomis palmėmis, žydinčiais vijokliais ir reliktiniais lauramedžių miškais.

Galimos ekskursijos:

 • Gran Tour La Gomera – trukmė ~8 val. Kaina: 55 eur/asm.
 • Viva La Gomera – trukmė ~4 val. Kaina: 30 eur/asm.
8 diena:

Tenerifė. Išsiregistravimas iš laivo. Nuvykimas į Reina Sofia oro uostą. Tiesioginis skrydis į Vilnių.

Įskaičiuota

 • Tiesioginiai skrydžiai: Vilnius – Tenerifė, Tenerifė – Vilnius;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 15 kg/asm.;
 • grupiniai pervežimai: oro uostas – jūrų uotas – oro uostas;
 • 7n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • maitinimas: „soft viskas įskaičiuota“.

Papildomai

 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • uostų mokesčiai (150 eur/asm.);
 • arbatpinigiai laivo personalui (5,00 eur/dienai);
 • „Ultra viskas įskaičiuota“ maitinimas (nuo 99,00 eur/asm.);
 • galimybė pratęsti poilsį po kruizo;
 • ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Rekomendacijos

Ar reikalinga viza keliaujant Kanarų salų kruizu?

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems Kanarų salų kruizu, vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant Kanarų salų kruizu?

Kelionei Kanarų salų kruizu būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė (ATK), kuri galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant kanarų salų kruizu rasite oficialiame URM puslapyje pagal šalį: Ispanija, Portugalija.

Ar rekomenduojate plaukiant Kanarų salų kruizu užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant Kanarų salų kruizu rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokios kainos galioja keliaujant šiuo kruizu, gyvenant aukštesnės kategorijos kajutėse?

Kajutę kiekvienas keliautojas gali pasirinkti pagal poreikį ir kelionės biudžetą:

 • nuo 769 eur/asm. gyvenant vidinėje kajutėje;
 • nuo 858 eur/asm. gyvenant išorinėje kajutėje su langu;
 • nuo 869 eur/asm. gyvenant išorinėje kajutėje Comfort su langu;
 • nuo 918 eur/asm. gyvenant išorinėje kajutėje Deluxe su langu.

Kokie skiepai privalomi keliaujant Kanarų salų kruizu?

Keliaujant Kanarų salų kruizu privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę pagal šalį: Ispanija, Portugalija.

Kokia valiuta šalyse?

Ispanijoje ir Portugalijoje valiuta yra euras (EUR), todėl nereikės rūpintis valiutos keitimu.

Kodėl verta keliauti kruizu?

Tai puikus atostogų pasirinkimas norintiems pažinti gražiausias Kanarų salas vienos kelionės metu už labai gerą kainą. Plaukdami kruizu naktimis Jūs ilsitės ar pramogaujate baruose ir klubuose, kol kruizinis laivas plaukia iš vieno uosto į kitą, o dienomis lankote gražiausias vietas. Plaukiant kruiziniu laivu, poilsiautojas turi išskirtinę galimybę aplankyti daug šalių per trumpą laiką, nekeisdamas lėktuvų, viešbučių – jis viską turi laive, telieka tik mėgautis atostogomis.

Ką veikti laive, kol šis plaukia?

Kruiziniai laivai – lyg moderniausi miestai ant vandens, galintys patenkinti pačių išradingiausių poreikius. Kiekvieną dieną pažintis su skirtingais pasaulio kampeliais, vakarienė puikiuose laivo restoranuose, SPA malonumai, sportinės veiklos galimybės, miuziklai, koncertai, bėgimo takai, laipiojimas dirbtinių uolų sienomis, baseinai ir bangų simuliatoriai, barai, klubai ir daugybė kitų laisvalaikio leidimo būdų. O kur dar nemokami gražiausi saulėlydžiai laivo denyje. Kelionės metu Jūsų laukia įvairios programos, koncertai ir kiti užsiėmimai.

Kodėl verta kruizą rezervuoti iš anksto?

Geriausi kruizų pasiūlymai išperkami greičiausiai, todėl verta bilietus rezervuoti ir atostogas planuoti iš anksto.

Ar yra galimybė pratęsti atostogas?

Po kruizo yra galimybė prasitęsti poilsį geriausiuose salos kurortuose.

Ar patogu plaukti kruizu su vaikais?

Kruizas yra patogus būdas keliauti visai šeimai. Kruiziniai laivai primena plaukiojančius viešbučius su savo pramogų kompleksais, restoranais, SPA erdvėmis, todėl galite būti tikri, kad sau tinkamą pramogą ras ir vaikai, ir jų tėveliai. Galėsite ramiai ilsėtis kol jūsų mažieji bus užsiėmę įvairiausiomis veiklomis, o vakarais patogiai ilsėsitės patogiose kajutėse.

Ką verta paragauti plaukiant kruizu po Kanarų salas?

Turėdami galimybę, nepraleiskite paragauti Portugalijos virtuvės patiekalų – ši virtuvė labai spalvinga: šviežios turtingo skonio jūros gėrybės ir daržovės ant grilio. Desertui – gardusis pastei de nata pyragėlis su kiaušinių kremu. Paragaukite garsiojo Potveino, gardžios mėsos ir paukštienos.

Tradiciniai Ispanijos virtuvės valgiai, kurių verta paragauti kiekvienam keliautojui: vietinio Paella alicantina su vištiena bei vėžiagyviais, Arroz a la banda ryžių patiekalo, Esmorçaret alacantí jūros gėrybių. Tradicinis saldus vynas Fondillón puikiai tiks prie vietinių patiekalų ir šviežių vietoje nuskintų vaisių.

Ką parvežti lauktuvių iš kruizinės kelionės po Kanarų salas?

Lauktuvėms iš Ispanijos galite įsigyti vėduoklių, kastanječių, keramikos gaminių, skraisčių. Estravel ekspertai rekomenduoja parsivežti avies ar ožkos sūrių, ispaniško vyno, kvapnaus vytinto kumpio ar skaniųjų alyvuogių. Iš Tenerifės rekomenduojame parvežti tradicinio ožkos pienos sūrio, Ron Miel likerio, kuris gaminamas palmių midaus pagrindu. Ispanijoje taip pat labai vertinami iš alijošių pagaminti produktai: įvairūs kremai, geliai, ekstraktai.

Lauktuvėms iš Portugalijos parvežkite potugališkų vynų, keramikos, gaminių iš kamštinės medžiagos, tradicinių amatininkų dirbinių, šalies simbolį – gaidelį, kuris šalyje labai gerbiamas dėl legendos apie Barcelos miestelio gaidį.

Laivas

„MV OCEAN MAJESTY“

Pabėkite nuo rutinos ir kasdienybės kruiziniu laivu „MV Ocean Majesty“. 7 naktų kruizas nuplukdys Jus į amžino pavasario Kanarų salas. Nors laivas ir nedidelis, tačiau jame atrasite 2 restoranus: pagrindinį ir Lido Garden – skanausite įvairius virtuvės šefo paruoštus tarptautinės virtuvės patiekalus, atsigersite šviežiai spaustų sulčių arba mėgausitės ką tik paruoštais desertais. Laive yra 6 barai. Vakare teatre galėsite stebėti šou pasirodymus arba pramogauti diskotekoje. Šis laivas yra puikus pasirinkimas šeimai: jame gausu pramogų mažiesiems keliautojams – žaidimų, pamokėlių, estafečių. Laive veikia sporto klubas, treneriai veda jogos užsiėmimus. Malonų poilsį ir tikrą atgaivą užtikrins SPA centro paslaugos – atsigaivinkite lauko baseine. Susisiekti su artimaisiais galėsite interneto kavinėje (20 val – 20 EUR).

Laivo kategorija: 3* Superior. Pastatytas: 1996 m, kiekvienais metais atnaujinamas. Keleivių skaičius: 620. Kajučių skaičius: 273. Įgulos skaičius: 250. Denių skaičius: 10. Ilgis: 135 m., plotis – 19,2 m, tonažas – 10417 t.

Maitinimas

„Soft viskas įskaičiuota” – rytinė kava, pusryčiai (7:30-9:30), pietūs (13:00 – 14:30), vakarienė (19:30 – 21:30). Pietums ir vakarienei – 0,5 l stalo vyno arba 1 bokalas alaus/1 stiklinė gaivių gėrimų ir stalo vanduo 0,5l/asm. Popietinė kava/arbata su užkandžiais. Vakaro metu nuo 18:30 iki 22:00 kiekvienam suaugusiam priklauso 3 alkoholiniai arba nealkoholiniai kokteiliai arba 1 bokalas alaus ir 2 taurės vyno. Naktipiečiai nurodytame bare. Minibaras papildomas 1,5 l butelio vandens kasdien.

„Ultra viskas įskaičiuota” už papildomą 200 EUR mokestį asmeniui. Neriboti 24 val. per parą alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai, pažymėti vyno meniu nustatytuose baruose. Didžiulis pasirinkimas įvairių gėrimų: arbata, espresso kava, cappuccino kava, latte macchiato kava, sultys, prosecco vynas, rūšinis alus, vermutas, viskis, vynas, alkoholiniai ir nealkoholiniai kokteiliai. Papildoma 15% nuolaida rūšiniams alkoholiniams gėrimams buteliuose.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Dalia Bažanovienė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti