Indijos vandenyno salos

Fantastiškas 2 savaičių kruizas keliaujant po Madagaskaro, Mauricijaus, Reunjono bei Seišelių salas

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-03-13 - 2020-03-15 (3 dienos)
Įskaičiuota:
Skrydis + registruotas bagažas + 14n. kruiziniame laive + pramogos + pilnas maitinimas + įspūdingas maršrutas: Mauricijus, Seišeliai, Madagaskaras
Kaina:
nuo 2139€ vidinėje kajutėje, nuo 2289 € išorinėje kajutėje, nuo 2589 € kajutėje su balkonu
Laivas:
„Costa Mediterranea“

Kelionės programa

Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja pasinaudoti puikia akcija ir rezervuoti kruizą po gražiausias Indijos vandenyno salas: MauricijųSeišeliusMadagaskarąReunjoną. Plaukimas elegantišku laivu su pramogomis, restoranais ir SPA po vienu stogu yra neįkainojama patirtis. Ši kruizinė kelionė pakerės Jus jau nuo pirmųjų minučių jaukia atmosfera elegantiškame laive ir įstabaus grožio maršrutu po salas,  kurias aplankyti svajoja kiekvienas. ​​​​​​​Mūsų kelionių ekspertai pasirūpino, kad viskas būtų suplanuota: patogus skrydis, komfortiška kelionė kruizu, pramogos bei maitinimas laive, išskirtinis dėmesys ir idealus būdas pažinti egzotinius kraštus!

1 diena:

Vilnius – Port Louis (Mauricijus). Skrydis iš Vilniaus į Port Luisą (MRU) su tarpiniu persėdimu.

2 diena:

Port Louis (Mauricijus). Atvykus savarankiškas pervažiavimas į uostą. 15:00 registracija į kruizą. 21:00 val. išplaukimas.

3 diena:

Diena jūroje. Plaukimas ir pramogos laive.

4 diena:

Diena jūroje. Plaukimas ir pramogos laive.

5 diena:

Viktorija (Seišeliai). 08:00 atplaukimas į Seišelius. Ekskursinė programa arba pramogos laive.

6 diena:

Viktorija (Seišeliai). Ekskursinė programa arba pramogos laive.

7 diena:

Viktorija (Seišeliai). Ekskursinė programa arba pramogos laive. 13:00 išplaukimas.

8 diena:

Diena jūroje. Plaukimas ir pramogos laive.

9 diena:

Nusi Bė (Madagaskaras). 08:00 atplaukimas į Nusi Bė salą. 19:00 išplaukimas.

10 diena:

Diego Suaresas (Madagaskaras). 08:00 atplaukimas į Diego Suaresą. 18:00 išplaukimas.

11 diena:

Diena jūroje. Plaukimas ir pramogos laive.

12 diena:

Tamatavė (Madagaskaras). 07:00 atplaukimas į Tamatavę. 14:00 išplaukimas.

13 diena:

Šv. Denisas (Reunjonas). 13:00 atplaukimas į Šv. Denisą.

14 diena:

Šv. Denisas (Reunjonas). 18:00 išplaukimas.

15 diena:

Port Luisas (Mauricijus). 08:00 atplaukimas į Port Luisą.

16 diena:

Port Luisas (Mauricijus) – Vilnius. Išsiregistravimas iš laivo. Savarankiškas nuvykimas iki oro uosto. Skrydis iš Port Luiso į Vilnių su tarpiniu persėdimu.

17 diena:

Atvykimas į Vilnių. 

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Port Luisas, Port Luisas – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • visi oro ir jūsų uostų mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asmeniui;
 • registruotas bagažas iki 23 kg/asmeniui;
 • 14 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • pilnas maitinimas kruizo metu: pusryčiai , pietūs, vakarienės.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • arbatpinigiai laivo personalui (9€/asmeniui per dieną).
 • pervežimai: oro uostas – jūrų uostas – oro uostas;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalingos vizos keliaujant kruizu?

Keliaujant į Madagaskarą viza yra reikalinga. Lietuvos Respublikos piliečiai Mauricijuje, Seišeliuose bei Reunjone be vizų gali būti ne ilgiau kaip 90 dienų per 180 dienų laikotarpį.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant kruizu?

Kelionei kruizu būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo atvykimo į šalį datos. Daugiau informacijos apie dokumentus, reikalingus keliaujant kruizu, rasite paspaudę dominančios šalies pavadinimą: Madagaskaras, Mauricijus, Reunjonas, Seišeliai.

Ar rekomenduojate keliaujant kruizu užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant kruizu rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi keliaujant kruizu?

Keliaujant kruizu privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę dominančios šalies pavadinimą: Madagaskaras, Mauricijus, Reunjonas, Seišeliai.

Kokia valiuta galima atsiskaityti šalyse?

Oficiali valiuta Madagaskare – Madagaskaro ariaris (MGA). Euro ir ariario santykį rasite čia. Oficiali valiuta Mauricijuje – Mauricijaus rupija (MUR). Euro ir rupijos santykį rasite čia. Oficiali Reunjono valiuta – euras, todėl nereikės vargintis keičiant valiutą. Oficiali Seišelių valiuta – Seišelių rupija (SCR). Euro ir rupijos santykį rasite čia.

Kokia valiuta atsiskaitoma laive?

Laive atsiskaitymas vyksta specialiomis laivo kortelėmis. Kiekvienas keliautojas gautą laivo kortelę gali papildyti pinigais iš banko kortelės arba grynaisiais (USD arba EUR). Laivo kortelė bus priskirta Jūsų kajutei ir nuo jos bus nuskaičiuojami pinigai, kai norėsite užsakyti prekes laive ar paslaugas – pvz.: SPA malonumus, gėrimus baruose ir kt.

Ką veikti laive kol šis plaukia?

Išbandyti visus kruizo privalumus: leistis į gastronomijos potyrių kelionę skirtinguose restoranuose, kur už kulinarinius šedevrus atsakingi geriausi šefai, lankytis jaukiose kavinėse ir bistro, apsipirkinėti prekybos centruose, atsipūsti SPA, baseinuose, baruose ar klubuose. Plaukiant kruizu siūlomos įvairios pramogos: šokių pamokos, konkursai, turnyrai, vandens pramogos, sportinės rungtys, todėl nuobodžiauti nebus kada.

Kodėl verta keliauti kruizu?

Plaukdami kruizu naktimis Jūs ilsitės ar pramogaujate baruose ir klubuose, kol kruizinis laivas plaukia iš vieno uosto į kitą, o dienomis lankote gražiausias Indijos vandenyno vietas. Plaukiant kruiziniu laivu, poilsiautojas turi išskirtinę galimybę aplankyti daug šalių per trumpą laiką, nekeisdamas lėktuvų, viešbučių – jis viską turi laive, telieka tik mėgautis atostogomis.

Ar patogu plaukti kruizu su vaikais?

Kruizas yra patogus būdas keliauti visai šeimai. Kruiziniai laivai primena plaukiojančius viešbučius su savo pramogų kompleksais, restoranais, SPA erdvėmis, todėl galite būti tikri, kad sau tinkamą pramogą ras ir vaikai, ir jų tėveliai. Galėsite ramiai ilsėtis kol jūsų mažieji bus užsiėmę įvairiausiomis veiklomis, o vakarais patogiai ilsėsite privačiose kajutėse su visais patogumais.

Kas įskaičiuota į kruizo kainą?

Į poilsinio kruizo kainą įskaičiuoti skrydžiai: Vilnius – Port Luisas – Vilnius, visi oro ir jūrų uostų mokesčiai; rankinis ir registruojamas bagažas, 14 nakvynių kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje su pilnu maitinimu ir atrinktais pilstomais gėrimais kruizo metu. Taip pat galėsite linksmintis baruose, klubuose ir SPA erdvėse. Viskas suplanuota ir paruošta kelionei.

Ar yra kitų kelionės datų?   

Šį sezoną tai paskutiniai du plaukimai.

Ką paragauti Madagaskare, Mauricijuje, Reunjone ir Seišeliuose?

Madagaskare populiaru išbandyti įdaryto ungurio (Smalona), kraujinių dešrų (Sesika) įvairių gruzdintų užkandžių, madagaskarietiškų keptų ryžių, jautienos patiekalų, įvairių daržovių patiekalų, desertui rekomenduojame paragauti karamele aplietų kokosų gabalėlių. Aperityvui rekomenduojame paragauti iš ličio vaisių pagaminto gėrimo, namų gamybos romo, ir ryžių vandens (Ranovola).

Mauricijaus sala nuostabi tuo, kad vienoje saloje galite paragauti beveik visų pasaulio kampelių virtuvių skonių. Estravel ekspertai rekomenduoja paskanaukite garsiosios duonos su aštuonkoju Pain vindaye d’ourite, ragu, primenantį Rougaille, pyragaičių Gateaux piments ar Samosa ir gurkštelėkite vietinio romo.

Seišeliuose rekomenduojame paragauti populiaraus patiekalo – šviežios ant anglių grotelėse keptos žuvies su kokoso aromatais. Norintiems mėsos rekomenduojame išbandyti dešrelių gardžiame svogūnų ir pomidorų padaže. Desertui Seišeliuose paragaukite patiekalų su bananais, pvz.: džiovintų bananų traškučių, kepto banano su cukrumi ir sviestu.

Reunjono saloje virtuvės skoniai persipina: čia skanausite Europos, Afrikos, Kinijos, Indijos virtuvių. Viešėdami Reunjono saloje būtinai paragaukite  tradicinio patiekalo kario – jis gaminamas su jautiena, vištiena arba žuvimi ir krevetėmis ir yra gardinamas šafranu, ciberžole ir kitais iš Indijos atkeliavusiais prieskoniais.

Ką parsivežti lauktuvėms iš Madagaskaro, Mauricijaus, Reunjono ir Seišelių?

Madagaskaras garsėja milžiniškais baobabų medžiais, tad lauktuvėms simboliškai galite parvežti baobabų sėklų, vietinių gyventojų gaminamų vaisių džemų, rankomis gaminto popieriaus, ličių medaus ar kavos.

Iš Mauricijaus salos populiaru parvežti butelį vietinio romo. Jeigu norite parvežti originalesnių lauktuvių, galite įsigyti rankų darbo laivą ar saloje kadaise gyvenusio paukščio Dronto suvenyrų.

Iš Seišelių populiaru parvežti eterinių aliejų, juodųjų perlų, ryklienos čatnio (labai populiarus patiekalas Seišeliuose), o iš Reunjono salos lauktuvėms rekomenduojame parsivežti įvairių prieskonių, kurie stipriai įtakoja salos virtuvę.

“COSTA MEDITERRANEA”

COSTA Mediterranea – tikras lobis akims mėgstantiems itališką eleganciją, meno galerijas, Baroko bei Renesanso stiliaus interjero detales. Laivo dizainas tarsi atkuria itališkų rūmų 17-18 amžiuje  interjerą ir magišką atmosferą keliautojams sukuria pasitelkdamas karnavalų kaukes, teatro elementus, o vietomis net ir Egiptietiško stiliaus detales. 

Laive kelios puikios vietos pietums, vakarienei ar neįpareigojančiam vakarui: savitarnos restorane ragausite užkandžių ar mėgausitės pietumis bei vakariene, viskas nuo salotų, makaronų, mėsos ar žuvies iki gardžių desertų, kurie patiks ne tik Jums, bet ir mažiesiems keliautojams. „Classic“ restoranas pasiūlys tiek tarptautinę, tiek ir tradicinę itališką virtuvę. Už papildomą mokestį galėsite apsilankyti „Gourmet Burger“ restorane ir ragauti iš geriausios mėsos bei žuvies sukurtus šedevrus, picų mylėtojai galės ragauti tikros itališkos picos „Pizzeria Pummid’oro“ picerijoje, laivo denyje esantis „Aperol Spritz“ baras kvies atsipalaiduoti ir mėgautis gardžiais gėrimais.

Čia netrūksta pramogų: kazino, šou pasirodymai suaugusiems ir vaikams teatro erdvėje, norintiems pasigrožėti menu – meno galerija, ieškantiems ramybės – biblioteka. Atsipalaidavimui – baseinas suaugusiems ir atskiras baseinas vaikams. Už papildomą mokestį atsipalaiduokite besimėgaudami žaliosia citrina ir imbieru kvepiančiomis procedūromis bei masažais “The Ischia Spa”.

Vaikams taip pat įrengtas “Sqouk Club” vaikų užimtumo klubas, kuriame ne tik gausu pramogų bet ir vaikus prižiūri suaugusieji.  

“COSTA MEDITERRANEA” laivo ilgis: 292 m. Laive yra 2217 kajučių. Vidutinis laivo greitis – 24 mazgai (~44 km/h).

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Dalia Bažanovienė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti