Inauguracinis plaukimas nauju „Costa Smeralda“ laivu

6 n. kruizinė kelionė naujausiu „Costa Cruise“ kompanijos laivu po Viduržemio jūrą, aplankant Ispaniją, Prancūziją ir Italiją

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2019-11-03 - 2019-11-09 (7 dienos)
Įskaičiuota:
6n. kelionė kruiziniu laivu + šventiniai inauguracijos renginiai + pilnas maitinimas + pramogos laive
Kaina:
nuo 1389€ vidinėje dvivietėje kajutėje; nuo 1489€ išorinėje dvivietėje kajutėje su langu; nuo 1609€ išorinėje dvivietėje kajutėje su balkonu
Laivas:
“Costa Smeralda”

Programa

Estravel žino, kad geriausios kelionės – tokios, kuriose gausu išskirtinių potyrių. Ieškote tokios kelionės? Tuomet leiskitės į kruizą po Viduržemio jūrą naujutėlaičiu “Costa Cruises” kompanijos laivu “Costa Smeralda” ir tapkite istorinio įvykio liudininkais per inauguracinį šio laivo plaukimą! Šventiniai laivo inauguracijos renginiai, gausybė pramogų laive, dar dažais kvepiančios naujutėlaitės kajutės ir nuostabus maršrutas – viskas ko reikia pasakiškai visam gyvenimui įsiminsiančiai kelionei!

1 diena:

Savona (Italija). Pirmąją dieną turėsite unikalią galimybę sudalyvauti inauguracinėje laivo “Costa Smeralda” šventėje. Nakvynė laive, Savonoje. 

2 diena:

Savona (Italija). Išplaukimas 18:00.

Viešint Savonoje rekomenduojame aplankyti čia esančią didingą XVI a. Priamar tvirtovę ir stūksančią jaukią nedidelę katedrą. Netoli nuo Savonos yra Genujos miestas, kuris garsus siauromis ir gražiomis, tarsi atvirukas, gatvelėse.

3 diena:

Marselis (Prancūzija). Atplaukimas 8:30. Išplaukimas 17:00.

Rytą pasitiksite saulėtame Marselio uoste, turtingame istorija, kultūra, jaukiomis įlankėlėmis ir jaukiais kosmopolitaniškais restoranėliais.

Viešėdami Marselyje pasinaudokite galimybe ir aplankykite garsiąją “Cours Julien” gatvę, kurioje laukia malonios apsipirkinėjimo patirtys, spalvingais namais pasipuošusią Ekso provinciją su jaukiomis kavinukėmis ir didingus baltus Popiežių Rūmus Avignono miestelyje. 

4 diena:

Barselona, Ispanija. Atplaukimas 8:00. Išplaukimas 19:00.

Pirmąjį vakarą kruize pradėsite išplaukdami iš nuostabaus Barselonos uosto. Kuo žavi Barselona? Ispaniškai temperamentingu ir gyvybingu naktiniu gyvenimu pagrindinėje La Rambla gatvėje, kurioje be visa to galite paragauti gardžiausių ispanų virtuvės patiekalų labai geruose restoranuose ir jaukiose kavinėse. Barselonoje tikrai verta pamatyti ir ekstravagantišką Gaudi architektūrą, kuri miestui prideda mistiško žavesio. 

Dienos metu viešėdami Barselonoje nepraleiskite progos aplankyti garsiojo dailininko Pikaso dailės muziejaus, inovatyvaus šiuolaikinio meno muziejaus, įmantrios architektūros Šv. Šeimynos katedros (Sagrada Familia Cathedral) ir pamatyti didžiausio Europoje futbolo stadiono – Camp Nou.

5 diena:

Diena jūroje. Plaukimas kruizu Viduržemio jūra iš Barselono Ispanijoje į Čitavekijos uostą Italijoje.

6 diena:

Čivitavekija (Italija). Atplaukimas 7:00. Išplaukimas 19:00.

Šią dieną atvyksite į istoriškai turtingą Čivitavekijos uostą romantiškoje Italijoje. Viskas, kas yra šiame uoste, gyventojams ir keliautojams primena Antikines civilizacijas, o didingas Mikelandželo fortas – viduramžių laikus. 

Rekomenduojame iš Čivitavekijos uosto keliauti į Italijos sostinės Romos širdį ir susipažinti su įspūdingu koliziejumi – seniausiu ir didžiausiu pasaulyje amfiteatru, Vatikano muziejumi, pamatyti Panteoną ir Šv. Petro baziliką.

7 diena:

Savona (Italija). Atplaukimas 8:00

Įskaičiuota

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • jūrų uostų mokesčiai;
 • 6 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • inauguracinė šventė Savonoje;
 • pilnas maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės ir užkandžiai.

Papildomai

 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • skrydžiai: Vilnius – Savona, Savona – Vilnius (nuo 350 eur);
 • pervežimai: oro uostas – jūrų uostas – oro uostas (30 eur);
 • arbatpinigiai laivo personalui (10 eur/d.);
 • gėrimų paketai „Pranzo & Cena“ (nuo 16,49 eur/d.) arba „Brindiamo“ (nuo 24,99 eur/d.);**
 • 1 n. Savonoje (nuo 50 eur/asm.). Rekomenduojame į kruizo išplaukimo uostą atvykti 1n. anksčiau;
 • papildomos ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

** „Pranzo & Cena“ pakete įskaičiuotas vynas, pilstomas alus, gaivieji gėrimai ir mineralinis vanduo; „Brindiamo“ pakete įskaičiuoti kokteiliai, stiprieji alkoholiniai gėrimai, karšti gėrimai ir dar daugiau.

Rekomendacijos

Ar reikalinga viza keliaujant Viduržemio jūros kruizu?

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems Viduržemio jūros kruizu, vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant Viduržemio jūros kruizu?

Kelionei Viduržemio jūros kruizu būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė (ATK), kuri galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant Viduržemio jūros kruizu rasite oficialiame URM puslapyje pagal šalį čia: Ispanija, Italija, Prancūzija.

Ar rekomenduojate Viduržemio jūros kruizu užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant Viduržemio jūros kruizu rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi keliaujant Viduržemio jūros kruizu?

Keliaujant Viduržemio jūros kruizu privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę pagal šalį čia: Ispanija, Italija, Prancūzija. 

Kokia valiuta kruizo šalyse?  

Ispanijoje, Italijoje ir Prancūzijoje valiuta yra euras (EUR), todėl nereikės rūpintis valiutos keitimu.

Kodėl verta keliauti kruizu?

Plaukdami kruizu naktimis Jūs ilsitės ar pramogaujate baruose ir klubuose, kol kruizinis laivas plaukia iš vieno uosto į kitą, o dienomis lankote gražiausias vietas. Plaukiant kruiziniu laivu, poilsiautojas turi išskirtinę galimybę aplankyti daug šalių per trumpą laiką, nekeisdamas lėktuvų, viešbučių – jis viską turi laive, telieka tik mėgautis atostogomis.

Ką verta paragauti kruizo metu?

Ispanijoje paragaukite tapas vieno kąsnio užkandžių, gazpacho šaltos sriubos iš prinokusių pomidorų, Huevos a la Flamenca keptų kiaušinių su daržovėmis, chorizo dešros ir kumpio, Pescaito Frito žuvies tešloje, Pato a la Sevillana – troškintos antienos su įvairiais prieskoniais ir chereso vynu, Rabo de Toro – troškintų buliaus uodegų su įvairiomis daržovėmis ir šlakeliu chereso vyno. Būtinai paragaukite tradicinės Paeljos su jūros gėrybėmis ar vištiena ir paskanaukite vietinės Sangrijos.

Būdami Italijoje būtinai paragaukite Itališko vyno, gardžių sūrių ir tradicinės itališkos picos. Makaronų patiekalai ir jūrų gėrybės čia taip pat dieviško skonio! O kavos ritualai.. Neišvykite iš Italijos neparagavę itališko espresso, kapučino kavos. Gomurį paglostykite burnoje tirpstančiu Tiramisu desertu ar Gelato ledais!

Prancūzija garsėja gurmaniška virtuve: baltojo vyno padaže troškintos midijos, foie gras žąsų kepenėlių paštetas, Kamambero sūris ar prancūziška svogūnų sriuba. Romantiškai vakarienei austrės ir meistriškai paruoštos sraigės su puikiu prancūzišku šampanu. Nepamirškite pasimėgauti gardžia espreso kava ir dar šiltu prancūzišku kruasano rageliu ar gardžiu migdoliniu macaroons sausainiu.

Ką parvežti lauktuvių iš kruizo?

Lauktuvėms iš Ispanijos galite įsigyti vėduoklių, kastanječių, keramikos gaminių, skraisčių. Estravel ekspertai rekomenduoja parsivežti avies ar ožkos sūrių, ispaniško vyno, vytinto kumpio ar alyvuogių.

Lauktuvėms iš Italijos rekomenduojame parvežti itališko vyno, burnoje tirpstančių sūrių, alyvuogių ar jų aliejaus, nuostabaus grožio keramikos dirbinių.

Iš Prancūzijos galite parvežti ir macaroons sausainių, vyno ar sūrių, džiovintų levandų, parfumerijos ir kosmetikos gaminių, papuošalų keramikos ir kitų meno dirbinių.

Laivas

„COSTA SMERALDA“

„Costa Smeralda“ – visiškai naujas, 2019m. pastatytas „Costa Cruises“ kruizinės kompanijos laivas, jau šį rudenį pradedantis savo kelionę po Viduržemio jūros regioną. Laive patirsite tikrą Italiją – laivo dizainas įkvėptas žavingiausių Italijos aikščių – keliaudami plačiais laiptais pasijusite tarsi vaikštinėtumėte Piazza di Spagna, o keliaudami per parduotuvių alėją, barus ir restoranus patirsite gyvybingą gyvenimo ritmą, tarsi būtumėte Trastevere gyvenvietėje. 

„Costa Smeralda“ laive nuo kajučių iki bendrųjų erdvių kurta su itališkų dizaino prekių ženklais (DEDAR Milano, RUBELLI ir kt.), kad itališka dvasia būtų juntama visur. Beje, šis laivas ypatingas tuo, kad naudoja pažangią technologiją, kuri leidžia laivui veikti tik naudojant natūralų suskystintą gamtinį kurą. 

Laive turėsite galimybę leistis į naujas gastronomines keliones, kurių iki šiol negalėjo pasiūlyti joks kitas kompanijos laivas. Prie itališkos picerijos, japonų restoranų, Aperol Spritz baro ir kitų žavingų vietų kur pavalgyti prisijungia net 2 naujos vietos: restoranas „Tutti a Tavola“ (įskaičiuota) ir baras „Bacaro“ (už papildomą mokestį). Mėgstantiems gaminti laivas siūlo išbandyti savo receptus ir gaminti specialoje „Kitchen LAB“ erdvėje (už papildomą mokestį).

„Costa Smeralda“ keliautojams taip pat siūlo ir pramogas, kurių iki šiol nebuvo kituose „Costa Cruises“ laivuose – mėgaukitės savo mėgstama muzika ir nerkite į šokių sūkūrį tyliojoje diskotekoje. Jeigu norite pasijusti tarsi gyvo garso koncerte – šokite, dainuokite ir šėlkite specialioje erdvėje prie LED ekranų, per kuriuos transliuojami gyvo garso žvaigdžių koncertai. 

Viena pagrindinių laivo erdvių – koliziejų primenanti pramogų, parduotuvių ir kavinių erdvė per 3 aukštus. Taip pat yra speciali paroda, kurioje svečiai galės pakeliauti po itališko dizaino istoriją. 

Vaikams „Costa Smeralda“ taip pat paruošė naujienų – tik šiame laive įkurtas vaikų klubas, skirtas iki 3 m. amžiaus vaikams, kuriame vaikai įdomiai praleis laiką kelionės metu kartu su profesionaliais animatoriais! 

„Costa Smeralda“ laive telpa net iki 6522 svečių, dirba net 1678 laivo įgulos narių. Laivo ilgis -337 metrai, o vidutinis greitis ~42,5 km/h.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Dalia Bažanovienė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti: