Mekongo upės kruizas

Egzotiškas upių kruizas Azijoje, keliaujant po Vietnamą ir Kambodžą

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
7 n. kruiziniame laive + uostų ir miestų mokesčiai + gurmaniškas maitinimas laive
Kaina:
nuo 1157€
Laivas:
„AmaDara“

Kelionės programa

Estravel ekspertai pristato Jums neįtikėtiną kruizą viena didžiausių pasaulyje – Mekongo upe. Šio kruizo metu aplankysite Kambodžos ir Vietnamo valstybes bei leisitės į ekskursijas kiekviename uoste. Tai unikali galimybė pažinti Kambodžos kultūrą bei tradicijas, pamatyti Vietname gyvenančius, drakonų palikuonimis vadinamus vietinius gyventojus. Aplankysite šalių sostines, nuostabias šventyklas, miestus bei pamatysite įspūdingą genčių palikimą. Kambodžos istoriją regėsite Karaliaus rūmuose ir Nacionaliniame muziejuje, o Vietnamo karinius bunkerius išvysite Xeo Quyt miške. Plaukdami Mekongo upe pažinsite nepaprastai spalvingą Kambodžos ir Vietnamo gyvenimą bei amžiais puoselėjamas tradicijas.

1 diena:

Kampong Cham (Kambodža) – Ankgor Ban kaimas. Atvykę į Kambodžą Kampong Cham uoste įsiregistruosite į laivą ir keliausite pažinti legendų supamus Phnom Pros ir Phnom Srei kalnus. Viena iš legendų byloja, jog kalnai susiformavo sprendžiant ginčą: vyras ar moteris turi pasipiršti? Pamatysite kalnų viršūnėse įsikūrusias tūkstančius metų skaičiuojančias budistų šventyklas bei nuostabias statulas, išvysite nuostabaus grožio Kambodžos gamtą ir galėsite pamaitinti ten gyvenančias beždžiones.

Pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

2 diena:

Ankgor Ban kaimas – Oknhatey sala. Kelionę tęsite turu po Ankgor Ban – vieną iš nedaugelio Kambodžos kaimų išgyvenusių Kambodžos komunistų partijos režimą bei amerikiečių bombardavimą. Ankgor Ban unikalus tuo, jog net išgyvenęs visas negandas, išsaugojo tradicijas. Šis kaimas – tarsi laiko mašina, kuri nukels Jus daugiau nei 100 metų atgal. Toliau plauksite į Oknhatey salą, dar vadinamą Šilko sala. Čia aplankysite vietinę mokyklą ir susipažinsite su tūkstančius metų gyvuojančiu amatu – šilko verpimu.

Pusryčiai, pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

3 diena:

Oknhatey sala – Phnom Penh miestas – Oudong miestas – Kampong-Tralach kaimas – Phnom Penh miestas. 

Šią dieną plauksite į Phnom Penh – Kambodžos sostinę. Rytą pradėsite ekskursija po Oudong miestą, buvusią karališką Kambodžos sostinę. Dabar šis miestas yra Kambodžos piligrimų traukos centras. Ekskursijos metu turėsite galimybę apsilankyti vienuolyne ir sudalyvauti tradicinėje budizmo religijos ceremonijoje. Kelionę tęsite po Kampong-Tralach. Ekskursija po šį kaimą bus neeilinė, nes keliausite jaučių traukiamu vežimu. Vėliau Jūsų laukia turas rikšomis (vietinių vadinamomis „tuk tuk“) po Phnom Penh miestą. Kambodža – buvusi Prancūzijos kolonija, todėl miesto architektūra įkvėpta ne tik Khmer (Kambodžos genties), bet ir Vakarų Europos architektūros. Keliaudami žavėsitės kontrastingais sostinės pastatais, žydinčiais bulvarais ir amžius skaičiuojančiomis šventyklomis. Grįžę į laivą turėsite galimybę stebėti tradicinį vietinių šokį.

Pusryčiai, pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

4 diena:

Phnom Penh miestas. Šią dieną išsamiau susipažinsite su sostine. Galėsite sudalyvauti ekskursijoje po genocido aukų kapavietes bei genocido muziejų arba galėsite apsipirkti Kambodžos centriniame turguje. Tai puiki vieta surasti unikalių suvenyrų bei paskanauti vietinių gardumynų. Jūsų lauks pietūs laive, po kurių aplankysite sostinės įžymybes: Karaliaus Rūmus, įstabią Sidabrinę Pagodą (budistų šventyklą) ir Nacionalinį muziejų, kuriame rasite khmerų (Kambodžos tautos) rankdarbių kolekciją.

Pusryčiai, pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

5 diena:

Phnom Penh miestas (Kambodža) – Tan Chau miestas (Vietnamas). Toliau Mekongo upe plauksite iš Kambodžos į Vietnamą, dar vadinamą šypsenų kraštu.

Pusryčiai, pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

6 diena:

Tan Chau miestas (Vietnamas) – Sa Dec miestas. Šią dieną skirsite pažinčiai su Tan Chau miestu. Tikima, jog būtent šis miestas yra šilko gimtinė. Turėsite galimybę rikša apvažiuoti šį nepaprastą miestą, sustoti šilko bei pintų kilimėlių dirbtuvėse ir valtimi plaukti į „Evergreen“ salą. Šioje saloje auginami įvairūs grūdai, gėlės ir tropiniai vaisiai. Grįžę į laivą tęsite kelionę į Sa Dec miestą, dar vadinamą gėlių kaimu.

Pusryčiai, pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

7 diena:

Sa Dec miestas – Xeo Quyt miškas – Cai Be miestas. Kelionę tęsite po Sa Dec miestą ir minsite prancūzų rašytojos Marguerite Duras pamėgtas gatves. Aplankysite spalvingą vietinį turgų ir keliausite į Mr. Huynh Thuy Le, rašytojos mylėto vyro namus. Tikima, jog Marguerite Duras apdovanojimus pelniusioje novelėje „The Lovers“ papasakota istorija paremta jos jaunystės potyriais, patirtais Sa Dec mieste. Toliau vyksite į Xeo Quyt mišką, kuriame išvysite buvusią armijos bazę. Turėsite galimybę apsilankyti saldumynų ir ryžių popieriaus dirbtuvėse bei pamatyti Cai Be mieste įsikūrusį Mekongo upės perlą – „Kiet Old House“ namą. Tai senovinis, tradicinės architektūros pastatas, kuriame galėsite apžiūrėti daugybę antikvariatų ir pavalgyti.

Pusryčiai, pietūs,vakarienė ir nakvynė laive.

8 diena:

Ho Chi Minh miestas. Išsiregistravimas iš laivo My Tho uoste. Norintiems išsamiau susipažinti su Vietnamu, po kruizo rekomenduojame savarankiškai pasivaikščioti po Ho Chi Minh ir pamatyti nuostabią gamtą, miestą puošiančius, didingus statinius bei paragauti vietinių patiekalų. Vertėtų aplankyti seniausią šio miesto pagodą – Giac Lam (ši budistų šventykla pastatyta prieš daugiau nei 250 metų), Vietnamo karo muziejų, centrinį pašto skyrių, kurį suprojektavęs inžinierius nubraižė ir Eifelio bokšto maketą, Pham Ngu Lao gatvę, garsėjančią naktiniu gyvenimu, Notre Dame katedrą, Cu Chi 30 km ilgio partizanų tunelius ir dar daugiau.

Pusryčiai laive.

 • 7 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • uostų ir miestų mokesčiai;
 • gurmaniškas maitinimas laive: pusryčiai, pietūs ir vakarienės; užkandžiai, kava, arbata, rūšinis vynas, alus ir gaivieji gėrimai pietų bei vakarienių laive metu, putojantis vynas ir šviežiai spaustos sultys pusryčių laive metu, vanduo buteliukuose, kuriuo būsite aprūpinti kasdien.
 • Bevielis internetas laive;
 • poilsis Lounge zonoje su panoraminiu vaizdu ir baru;
 • pramoginė programa laive;
 • sporto užsiėmimai;
 • ekskursinė programa uostuose:
  *pažintinis turas po Ankgor Ban kaimą Kambodžoje;
  *ekskursija po Oudong miestą, buvusią karališką Kambodžos sostinę.
  * ekskursija po Kampong-Tralach kaimą, keliausite jaučių traukiamu vežimu;
  *ekskursija po genocido aukų kapavietes bei genocido muziejų arba Kambodžos centrinį turgų;
  *ekskursija po Xeo Quyt mišką, kuriame išvysite buvusią armijos bazę.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • Skrydžiai;
 • nuvykimas iki upių uosto ir atgal;
 • arbatpinigiai laivo personalui (mokama vietoje grynais arba kortele – 15 €/asm. už 1 n.);
 • asmeninės išlaidos.

* Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalingos vizos keliaujant kruizu?

Plaukiant šiuo kruizu vizos reikalingos. Kambodžos vizą galima gauti šalies pasienyje arba internetinėje vizų išdavimo platformoje. Informaciją apie Vietnamo vizą rasite čia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant kruizu?

Kelionei šiuo kruizu būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo kruizo pradžios. Daugiau informacijos apie dokumentus, reikalingus keliaujant kruizu, rasite paspaudę dominančios šalies pavadinimą: Kambodža, Vietnamas.

Ar rekomenduojate keliaujant kruizu užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant Mekongo upės kruizu rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi keliaujant kruizu? 

Keliaujant šiuo kruizu privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę dominančios šalies pavadinimą: Kambodža, Vietnamas.

Kaip patogiai nuvykti iki išplaukimo uosto?

Išvykimo uostą pasieksite patogiai prie kelionės programos priderintais skrydžiais. Dėl nuvykimo iki išvykimo uosto kreipkitės į kelionių konsultantą – mielai padėsime Jums užsakyti patogiausius skrydžius.

Kokia valiuta galima atsiskaityti šalyje?  

Oficiali Kambodžos valiuta – Kambodžos rielis (KHR). Euro ir rielio valiutos kursą galite sužinoti čia. Oficiali Vietnamo valiuta – Vietnamo dongas (VND). Euro ir dongo valiutos kursą galite sužinoti čia.

Kaip atsiskaitoma laive?

Už papildomas paslaugas laive galima atsiskaityti banko kortele.

Kuo skiriasi jūros ir upių kruizai?

Jūros kruizai yra tarsi „Akropolis“, kuriuo plaukia 2000 keleivių ir tiek pat aptarnaujančio personalo. Tuo tarpu, upių kruizai yra lyg senamiesčio boutique´as: upių kruizai skirti pasiturintiems keleiviams, kurie nori ilsėtis lėtai, neskubant ir vertina kokybę, prabangą bei asmeninį dėmesį.

Kodėl verta plaukti upių kruizu?

Upių kruizas – geriausias būdas pažinti Indokinijos pusiasalį, nes upė – tai senasis greitkelis: pro laivų langus, terasas ir denius atsiveria nuostabūs pakrančių ir miestų vaizdai.

Ką rekomenduojate paragauti Kambodžoje ir Vietname?

Kambodžoje verta paragauti tradicinio žuvies patiekalo amok – garintuose bananų lapuose patiekiamo kokosų pieno ir žuvies patiekalo, kuy teav makaronų sriubos, vištienos ir bananų žiedų salotų, Khmer kario, kuris yra žymiai švelnesnis nei Indijoje ar Tailande, num kachay česnakų pyragaičių, chek chien – su sezamo sėklomis gruzdintų bananų. Jei esate pakankamai drąsūs – paragaukite įvairių vabzdžių ar net skorpionų.

Vietname ragaukite garsiosios pho makaronų sriubos, banh mi sumuštinio su mėsa, agurkais ir kitais ingredientais, kiaušinių kavos, gardžių jūros gėrybių, banh xeo blynų bei banh cuon garintų ryžių suktinukų.

Ką parvežti lauktuvėms iš Kambodžos ir Vietnamo?

Lauktuvėms iš Kambodžos parvežkite spalvingų rankų darbo tekstilės gaminių, nuostabaus Kambodžos šilko, dygsniuotų antklodžių, pintų kilimėlių, muilo ar gardžiai kvepiančių žvakių, vietinių gyventojų pagamintų varinių Budos statulėlių.

Lauktuvėms iš Vietnamo galite parvežti tradicinių, iš palmių lapų ar bambukų pagamintų Conical skrybėlių, keramikos dirbinių, iš bambuko supintų dubenėlių, vietnamietiškos kavos (Vietnamas – antras didžiausias kavos eksportuotojas pasaulyje), rankų darbo vėduoklių, vyno ar arbatos.

„AMADARA“

Vietnamą ir Kambodžą pažinkite plaukdami upių kruizu su „AmaWaterways“ kompanijos laivu „AmaDara“. Tai lyg ištaigingas kurortas ant vandens: erdvios kajutės, Prancūzų kolonijinės imperijos architektūros prabanga, Mekongo upės regiono istorijos įkvėpti medžio raižiniai ir vietinių meistrų sukurti rankdarbiai. Liks tik atsipalaiduoti ir mėgautis nepakartojamais Mekongo upės vaizdais.

Viešnagės metu mėgausitės apdovanojimus pelniusių šefų patiekalais. „Mekong“ ir „Chef’s Table“ restoranuoseragausite Indokinijos pusiasalio tradicinių patiekalų, pagamintų iš vietinių produktų bei tarptautinės virtuvės šedevrų. Kasdien galėsite atsigaivinti ir užkąsti „Main Lounge“ poilsio zonoje. Pietų ir vakarienės metu galėsite mėgautis vynu bei paragauti vietinio alaus, alkoholinių ir gaiviųjų gėrimų. Jūsų patogumui kajutėje įrengtas nedidelis šaldytuvas. Kasdien būsite aprūpinti geriamu vandeniu buteliukuose.

Laive stebėsite pramoginius pasirodymus, galėsite sudalyvauti maisto gaminimo pamokoje, karaokėje bei talentų šou. Galėsite apsilankyti sporto salėje ir joje pasikrauti energijos. Po įspūdžių kupinos dienos turėsite galimybę atsipalaiduoti baseine ir mėgautis Kambodžos bei Vietnamo pakrančių vaizdais bei pasilepinti SPA malonumais.

„AmaDara“ laivas yra 92 m ilgio. Laive yra 62 kajutės, kuriose gali gyventi vos 124 svečiai.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +37052125805
 • Susisiekti
 • Roma Taradzevičiūtė
  Estravel kelionių konsultantė