Kruizas po Norvegiją ir Islandiją

14 n. laive + unikalus maršrutas + pilnas maitinimas + pramogos laive

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2019-11-28 - 2019-12-11 (14 dienų)
Įskaičiuota:
14 n. laive + unikalus maršrutas + pilnas maitinimas + pramogos laive
Kaina:
nuo 1619€ vidinėje kajutėje; nuo 2139 € išorinėje kajutėje su langu; nuo 2619 € išorinėje kajutėje su balkonu
Laivas:
„Norwegian Spirit“

Kelionės programa

Estravel ekspertai kviečia atrasti unikalų šiaurietiškos egzotikos ir vakarietiškos Europos grožį 2 savaičių kruize po Norvegijos fiordus, Islandiją, Airiją, Angliją, Olandiją ir Belgiją. Tai patogiausias būdas pažinti tiek daug kraštų ir vietovių per dvi savaites! Atverkite širdį naujiems įspūdžiams ir įEuropietiškos gamtos didybei. Išvyskite įspūdingiausius fiordus, tapybiškas Islandijos ledynų panoramas ir geizerius, tyrinėkite ne tik gamtą, bet ir istorija turtingus Airijos, Anglijos miestus, paragaukite be galo skanaus šokolado Belgijoje ir pasivaikščiokite garsiajame Amsterdame Olandijoje. Pamatykite viską vienos, nepamirštamos 14 n. kruizinės  kelionės metu, mėgaudamiesi ne tik įspūdingu maršrutu, bet ir „Premium All Inclusive” paslaugomis „Norwegian Spirit” laive.

1 diena:

Sautamptonas (Londonas), Didžioji Britanija. Registracija į laivą 16:00.

Sautamptonas – šis uostas yra vienas pagrindinių visoje Jungtinėje Karalystėje. Ar žinote, kad iš šio uosto išplaukė legendinis Titanikas? Atvykus į Soutamptoną būtinai aplankykite akmenines miestą juosiančias sienas ir Bargate vartus, apsilankykite išskirtinio dizaino Tiudorų namų muziejų – pirmąjį muziejų visoje Anglijoje ir šio muziejaus sodą, kuriame išvysite augalų, kuriuos žmonės augindavo Tiudorų laikais dar XV amžiuje. Rekomenduojame leistis į ekskursiją pamatyti garsiojo Stonhedžo ir viduramžių laikų Britanijos katedros.

 

2 diena:

Korkas, Airija. 13:00 atplaukimas. 21:00 išplaukimas.

Korkas – trečias pagal dydį Airijos miestas šalia Lee upės, kuris sutvertas magiškiems pasivaikščiojimams. Jis pilnas istorinio paveldo ir nuostabios architektūros. Aplankykite prancūziškos gotikos Finn Barre katedrą ir nuvykite į The Old Gaol XIV amžiaus kalėjimą, kurio sienos papasakos Jums neįtikėtinų istorijų.

3 diena:

Liverpulis, Didžioji Britanija. 11:00 atplaukimas.  20:00 išplaukimas.

Liverpulis – dar vienas Anglijos uostas, kuris žavi savo XIII amžiaus palikimu, vandens kanalais ir juose besiglaudžiančiais laiveliais. Liverpulis patiks ir muzikos, ir sporto gerbėjams. Futbolo fanai neabejotinai išvys net dviejų garsių futbolo komandų, o melomanai The Beatles grupės simbolikos. Norintiems geriau pažinti Liverpulį, rekomenduojame laisvą laiką išnaudoti leidžiantis į ekskursijas – aplankyti Conwy pilį ar leistis į kelionę The Beatles grupės pramintomis gatvėmis.

4 diena:

Belfastas, Airija. 07:00 atplaukimas. 17:00 išplaukimas.

Belfastas – ir miestietiškos kultūros, ir gamtos entuziastų rojus. Tai miestas kupinas modernių restoranų, kavinių, naktinio gyvenimo, istorinių rajonų. Norintiems susipažinti su miestu, rekomenduojame leistis į ekskursijas Belfaste ir aplankyti gražiausias Šiaurės Airijos vietas, keliauti Glenso ir Antrimo pakrante, nuo kurios atsiveria įstabi kalnų panorama, išvysti Ardų regioną, kuriame šalia vandenyno stūkso nepaprastos žaliuojančios uolos.

5 diena:

Diena jūroje. Poilsis ir pramogos laive. Leiskitės į skonių kelionę puikiuose laivo restoranuose, išbandykite SPA malonumus, dalyvaukite įvairiose programose, koncertuose ir kituose užsiėmimuose.

6 diena:

Reikjavikas, Islandija. 12:00 atplaukimas.

Reikjavikas – kontrastingosios Islandijos sostinė. Taip, būtent šį kraštą atvykę žmonės jaučiasi it būtų patekę į kitą planetą. Nuostabioji Islandija, vadinama ugnies ir ledo žeme, lankytojus pritraukia ir džiugina gamtos įvairove bei atveria plačias galimybes mėgautis jos teikiamais malonumais. Čia galėsite išsimaudyti Žydrojoje Lagūnoje, kurioje, manoma, vandenys gydantys, stebėti banginius, slenkančių ledynų liežuvius, pamatyti kaip iš žemės gelmių trykšta geizeriai. Nakvynė laive Reikjavike.

7 diena:

Reikjavikas, Islandija. 12:00 išplaukimas.

Išnaudokite laiką iki pietų leisdamiesi tyrinėti dar daugiau Islandijos grožybių: įspūdingi vaizdai Jus lydės jei apsilankysite šalia Gulfo krioklių, Tingvelirio uolų gamtos parke  parke ar šalia ugnies žiedo, prie vis dar aktyvaus vulkano.

 

8 diena:

Akureiris, Islandija. 08:00 atplaukimas. 16:00 išplaukimas.

Akureiris – žvejybos ir prekybos uostas, dar vadinamas šiaurės Islandijos sostine. Plaukiant laivu Jus lydės pasakiški peizažai, kalnai snieguotomis viršūnėmis. Aplankysite žymiausius miesto objektus: Akureirio bažnyčią ir meno muziejų, botanikos sodą.

9 diena:

Diena jūroje. Poilsis ir pramogos laive. Leiskitės į skonių kelionę puikiuose laivo restoranuose, išbandykite SPA malonumus, dalyvaukite įvairiose programose, koncertuose ir kituose užsiėmimuose.

10 diena:

Geirangeris, Norvegija. 08:00 atplaukimas. 17:00 išplaukimas.

Legendomis apipintas, almančiais kriokliais pasidabinęs ir stačių uolų įrėmintas Geirangerio fiordas tituluojamas gražiausiu Norvegijoje. Fiordo ilgis – 15 km, o gylis siekia iki 600 metrų. Fiordu grožėtės plaukiant kruiziniu laivu tarp Geirangerio ir Helesylto miestelių. Jei norite išvysti vieną įspūdingiausių Geirengerio fiordų iš viršaus – leiskitės į ekskursinį turą į Dalsnibos kalną, nuo kurio atsivers kvapą gniaužiantys fiordo vaizai.

11 diena:

Flamas, Norvegija. 07:00 atplaukimas. 17:00 išplaukimas.

Flamas garsus ne tik dėl savo fiordų, bet ir dėl žymiosios Flamo geležinkelių linijos. Maršrutas šia geležinkelio linija laikomas vienu įspūdingiausiu pasaulyje, o pats geležinkelis įvardinamas kaip inžinerinis stebuklas.  maršrutas laikomas vienu įspūdingiausiu pasaulyje. Jeigu norite nužvelgti Flamo fiordus ne tik iš kruizinio laivo,  leiskitės į ekskursiją kajakais ar keliaukite išvysti nuostabaus baltais vandens purslais apsipylusio krioklio.

12 diena:

Diena jūroje. Poilsis ir pramogos laive. Leiskitės į skonių kelionę puikiuose laivo restoranuose, išbandykite SPA malonumus, dalyvaukite įvairiose programose, koncertuose ir kituose užsiėmimuose.

13 diena:

Amsterdamas, Olandija. 07:00 atplaukimas. 19:00 išplaukimas.

Apsilankykite didžiausiame VondelPark parke, Karališkuosiuose rūmuose, Westerkerk bažnyčioje, išvyskite Rembrandt, Vermeer ir kitų kūrėjų darbus Rijks muziejuje, užeikite į Van Gogh ir kitus muziejus, apžiūrėkite Anne Frank namus, Amsterdamo Hermitage. Po pietų romantiškai pasiplaukiokite Amsterdamo kanalais, o drąsesniems keliautojams rekomenduojame pasivaikščiojimą po Raudonųjų žibintų kvartalą ar užsukti į Sex Museum Venustempel.

14 diena:

Briugė (Briuselis), Belgija. 07:00 atplaukimas.  17:00 išplaukimas.

Briugė – romantiškas, Belgijos miestelis, kuris dar vadinamas “Šiaurės Venecija”. Tai gražiausių pilių, daugybės vandens kanalų ir lyg iš atvirukų atgijusių tiltelių apsuptas ir šokoladu kvepiantis miestas. Verta miestą nužvelgti iš Belforto apžvalgos bokšto, kuriame reikia įveikti net 366 laiptelius!  Žinoma, Belgijoje būtina paragauti tikro belgiško šokolado ir alaus. Norintiems pažinti Briugę išsamiau, rekomenduojame leistis į ekskursiją šokolado keliais ar pamatyti miesto grožį plaukiant kanalų kruizu.

15 diena:

Sautamptonas (Londonas), Didžioji Britanija. 05:00 atplaukimas, išsiregistravimas iš laivo.

Įskaičiuota

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • jūrų uostų ir miestų mokesčiai;
 • 14 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės;
 • arbatpinigiai laivo personalui;
 • pramoginė ir sportinė veikla laive.

Papildomai

 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • skrydžiai: Vilnius – Londonas, Londonas – Vilnius (nuo 200 eur/asm.);
 • dvi “Feel Free at Seas” paketo paslaugos (99 eur/asm.);
 • pervežimai: oro uostas-Sautamptono uostas-oro uostas (nuo 60 eur į vieną pusę);
 • 1 n. Sautamptone (nuo 80 eur). Prieš kruizą rekomenduojame atvykti 1 para anksčiau);
 • ekskursijos uostuose;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Rekomendacijos

Ar keliaujant į šią kelionę reikalinga viza? Kokie dokumentai būtini leidžiantis į šią kruizinę kelionę?

Ne, keliaujant į šį kruizą po Norvegijos fiordus, Islandiją, Jungtinę Karalystę, Olandiją ir Belgiją Lietuvos piliečiams vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi leidžiantis į kruizinę kelionę?

Su savimi  reikia turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą (pasas po grįžimo iš kelionės turėtų galioti ne mažiau kaip 6 mėnesius) arba asmens tapatybės kortelę. Daugiau informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus sužinosite oficialiame URM puslapyje, paspaudę Jus dominančios šalies pavadinimą: Norvegija, Islandija, Airija, Anglija, Olandija, Belgija.

Ar rekomenduojate apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu?

Taip, keliaujant į šią kruizinę kelionę rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo į Estravel kelionių konsultantą.

Ar yra privalomų skiepų, keliaujant į šias kruizinėje kelionėje aplankomas šalis?

Privalomų skiepų keliautojams nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Jų sąrašą rasite paspaudę ant dominančios šalies pavadinimo: Norvegija, Islandija, Airija, Anglija, Olandija, Belgija.

Kas yra „Feel Free at Seas“ paketas?

Plaukdami šiuo laivu galėsite pasinaudoti „Feel Free at Seas“ paketu – ši sistema keliautojui suteikia galimybę pačiam papildomai pasirinkti 2 paketus ir gauti tai, ko labiausiai reikia: ekskursijas, gėrimus, vakarienes arba internetą laive. Ir visa tai – tik už 99 €/asm.

Kokiais privalumais galėsite pasinaudoti įsigiję “Feel Free at Seas” paketą?

Pasirinkę “Feel Free at Seas” paketą galėsite rinktis 2 paslaugų paketus iš 4:

 • Alkoholiniai ir gaivieji gėrimai laive. Mėgausitės neribotais gėrimais kurie neviršija 15 USD kainos už gėrimo taurę/puodelį/bokalą, restoranuose ir baruose, kurie jau įskaičiuoti į kelionės kainą. Neribotai galėsite mėgautis įvairių skonių sultimis, kava, arbata, mineraliniais vandenimis, vynais, alkoholiniais ir nealkoholiniais kokteiliais bei alumi ir kitais tauriaisiais gėrimais.
 • Internetas laive 250 min. Turėsite išskirtinę galimybę visos kelionės metu turėti prieigą prie interneto. Įprastai kruiziniuose laivuose interneto ryšio nėra, o net ir 5 minutėms prisijungti jis yra labai brangus. Turėdami internetą laive – įspūdžiais su artimaisiais ir draugais galėsite dalintis iš karto!
 • 3 gurmaniškos vakarienės. Jeigu norite mėgautis išskirtiniais virtuvės šefo gaminamais patiekalais ir leistis į gardžias gastronomines keliones – šis paslaugų paketas – Jums. Per 8 dienų kelionę prabangiomis gurmaniškomis vakarienėmis galėsite mėgautis net 3 vakarus.
 • Ekskursijos visuose uostuose. Pasirinkus šį paslaugų paketą, „Norwegian Cruise Line“ kajutei suteikia po 50 USD kreditą ekskursijoms kiekvienam kruizinės kelionės programoje numatytame uoste (išskyrus įlaipinimo ir išlaipinimo uostus). Tai puiki proga sutaupyti ir pamatyti daug daugiau nei galite įsivaizduoti!

Kokia valiuta yra Norvegijoje, Islandijoje, Airijoje, Anglijoje, Olandijoje ir Belgijoje?

Norvegijos valiuta – Norvegijos krona, Islandijoje – Islandijos krona, Anglijoje – svaras, Airijoje, Olandijoje ir Belgijoje – eurai. Laive galima atsiskaityti kreditine kortele, bet rekomenduojame išsikeisti grynųjų. Tikslesnį šių valiutų kursą sužinosite paspaudę Jus dominančios šalies pavadinimą: Norvegija, Islandija, Anglija.

Kodėl verta keliauti kruizu?

Didžiausias kruizo privalumas yra laiko taupymas. Plaukiant kruiziniu laivu, poilsiautojas turi išskirtinę galimybę aplankyti daug šalių per trumpą laiką, nekeisdamas lėktuvų ir viešbučių, todėl sutaupoma daug laiko ir pinigų. Kol Jūs ilsitės ar pramogaujate prabangiame „kurorte ant vandens“, kruizinis laivas plaukia iš vieno uosto į kitą, o dienomis lankote gražiausias vietas.

Kas įskaičiuota į kruizo kainą?

Į kruizo po Norvegijos fiordus, Islandiją, Airiją, Angliją, Olandiją ir Belgiją kainą įskaičiuotos 14 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje, jūrų uostų ir miestų mokesčiai, Premium All Inclusive maitinimas su gaiviaisiais ir alkoholiniais gėrimais, arbatpinigiai laivo personalui, pramoginė ir sportinė veikla laive.

Kodėl verta kruizą rezervuoti iš anksto?

Geriausios kainos pasiūlymai į kruizines keliones visuomet išparduodami greičiausiai, o artėjant kelionės datai kruizinės kelionės kainos brangsta. Beje, tokio kruizo po Norvegijos fiordus, Islandiją, Angliją, Airiją, Olandiją ir Belgiją išplaukimo datos yra tik 3 per metus, o keliautojai, norintys išvysti gražiausias šiaurės Europos salas ir fiordus, traukia iš viso pasaulio. Rekomenduojame pasirūpinti savo vieta šiame kruize iš anksto, nes vietų skaičius keleiviams labai ribotas.

Ar yra kitų kelionės datų?

Šis kruizas yra tikrai unikaliu maršrutu vykdomas tik 3 kartus metuose – rinkitės kruizą gegužės, liepos arba rugsėjo mėnesį.

Kodėl verta kruizą rezervuoti iš anksto?

Geriausi  kruizų  pasiūlymai  išperkami  greičiausiai, todėl  verta  bilietus rezervuoti ir atostogas planuoti iš anksto.

Ką veikti laive kol šis plaukia?

Kruiziniai laivai – lyg moderniausi miestai ant vandens, galintys patenkinti pačių išradingiausių poreikius. Kiekvieną dieną pažintis su skirtingais pasaulio kampeliais, vakarienė puikiuose laivo restoranuose, SPA malonumai, sportinės veiklos galimybės, miuziklai, koncertai, bėgimo takai, laipiojimas dirbtinių uolų sienomis, baseinai ir bangų simuliatoriai, barai, klubai ir daugybė kitų laisvalaikio leidimo būdų. O kur dar nemokami gražiausi saulėlydžiai laivo denyje. Kelionės metu Jūsų laukia įvairios programos, koncertai ir kiti užsiėmimai.

Ar patogu plaukti kruizu su vaikais?

Kruizinių laivų kompanijos gali pasiūlyti gausybę paslaugų vaikams: žaidimų aikštelės, baseinai, žaidimų kambariai, užsiėmimai su animatoriais ir t.t. Tėvai patys renkasi, ar leisti laiką kartu su atžalomis, ar palikus vaikus profesionalioje priežiūroje pusdienį skirti sau.

Ką rekomenduojate paragauti šio kruizo metu?

Lankydamiesi Norvegijoje būtinai paragaukite rudojo sūrio ir purių Norvegiškų vaflių bei šviežios lašišos iš Šiaurės jūros. Mėsos mėgėjams verta paragauti elnienos, gaminamos Michelin žvaigždėmis apdovanotuose restoranuose. Islandijoje būtinai paragaukite natūralaus islandiško jogurto, rūkytos ėrienos, šviežios žuvies patiekalų – Islandijoje žuvų rūšių gausu. Gomuriui nuvalyti būtinai paragaukite namų gamybos islandiškų ledų.

Ką rekomenduojate parvežti lauktuvėms iš  Norvegijos ir Islandijos?  

Iš Norvegijos rekomenduojame parsivežti šalies simbolikos – atributikos su elniais, vikingais ir visame pasaulyje garsiais norvegiškais troliais. Iš Islandijos populiaru parsivežti islandiškos juvelyrikos dirbinių, gaminių iš vilnos – pirštinių, megztinių, kojinių. Gurmanams rekomenduojame parsivežti įvairių skonių druskos granulių.

 

Laivas

„NORWEGIAN SPIRIT“

„Norwegian Cruise Line“ – Majamyje, JAV 1966 metais įkurta kruizinė kompanija, kuri yra žinoma dėl  laisvo stiliaus laive: jokio aprangos kodo ir griežtų taisyklių – tik neįpareigojantis poilsis, pramogos ir nepamirštami įspūdžiai.

„Norwegian Spirit“  – 2017 m. naujai renovuotas kruizinis laivas, talpinantis apie 2000 svečių.

Plaukdami šiuo laivu galėsite pasinaudoti „Feel Free at Seas“ paketu – ši sistema keliautojui suteikia galimybę pačiam papildomai pasirinkti 2 paketus ir gauti tai, ko labiausiai reikia: ekskursijas, gėrimus, vakarienes arba internetą laive. Ir visa tai – tik už – tik už 99 €/asm.

Į kulinarines keliones po Aziją leiskitės „Shogun“ restorane, jei vidury nakties užsinorėsite gardžių naktipiečių – keliaukite į „Blue Lagoon“ gastrobarą, kur rasite gardžių užkandžių. Norintiems pasimėgauti šviežiai keptais omletais, makaronais ir salotomis rekomenduojame apsilankyti „Raffles Court“ restorane, o pageidaujantiems 5-ių patiekalų vakarienės – „The Garden Room“ restorane, su vaizdu į jūrą. Vaizdais į jūrą galėsite pasimėgauti ir „Windows Main Dining Room“ restorane, kuriame skanausite 3-jų patiekalų vakarienes.

Smagiai praleisti laiką su draugų kompanija rekomenduojame „Bier Garten“ bare, kuriame rasite vokiškos virtuvės užkandžių ir platų įvairių rūšių alaus pasirinkimą.  Už papildomą mokestį galėsite apsilankyti dar kituose 8 laivo restoranuose ir baruose, kuriuose rekomenduojame paragauti sušių, amerikietiškų steikų, prancūziškos virtuvės patiekalų.

Dienos ar vakaro pramogoms „Norwegian Spirit“ laive įrengtas romėniškas grožio centras, kuriame kiekvienas laivo svečias už papildomą mokestį galės pasilepinti įvairiausiomis procedūromis – nuo paprastų masažų iki akupunktūros.

Aktyvistams – sporto klubas ir denyje įrengtas bėgimo takelis, kur galėsite sportuoti gryname ore, o po sporto – atsipalaidavimas net 4 karštose voniose laivo denyje arba baseine.

Vakaro pramogoms; „Maharajah’s“ Kazino, „Stardust Theatre“ erdvė, video žaidimų aparatas, pramoginiai muzikiniai šou, vandens, ugnies pasirodymai ir dar daugiau!

Techniniai laivo duomenys: įgulos skaičius: 1350. Denių skaičius: 10. Kajučių skaičius: 1009. Ilgis: 267.92 m. Plotis: 32.2 m. Tonažas: 75388 t. Renovuotas: 2017 m. Maksimalus greitis: 24 mazgai

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Dalia Bažanovienė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti