Kur galima keliauti? 2021 m. sausio mėn. kelionės

Sakoma, kad sėkmingi žmonės metus planuoti pradeda nuo atostogų. Tad ar gali būti geresnis metas naujiems planams kurti nei sausis? O šių metų pradžia ne tik puikus laikas ne tik planuoti, bet ir įgyvendinti! Investavus į saugią kelionę dabar – džiaugsmo, įspūdžių ir patirčių užteks visiems metams. Nieko neprarasite – juk daug smagiau šiuo metu keliauti po svečią šalį, nei po namų kampus karantine.

Keliauti niekas nedraudžia – tereikia atsakingo pasiruošimo, profesionalaus patarimo ir šiek tiek protingų investicijų. Visa tai suderinsite savo sausio mėn. keliones planuodami su Estravel!

Atrinkome fantastiškas kryptis, kurios laukia keliautojų ir lietuviams netaiko privalomos saviizoliacijos taisyklės atvykus.

  • Norintiems per daug nenutolti nuo Lietuvos – atostogoms idealiai tiks europietiškieji Havajai – Madeiros sala Portugalijoje ir arabiška prabanga spindintis Dubajus.
  • Pasiilgusiems egzotiškos autentikos – rekomenduojame leistis į nepaprastą kelionę po gyvūnijos ir vietinių genčių kultūrų pasaulį Afrikoje – Kenijoje ar Zanzibare.
  • Ieškantiems balčiausių ir švariausių paplūdimių, palmių ošimo, kaitrios saulės ir šiltos jūros – spalvingoji Meksika, romantiškieji Maldyvai, Karibų jūros perlas – Dominikos Respublika bei džiunglėmis pasidengusi Kosta Rika.

Norite išvengti ilgos saviizoliacijos grįžus į Lietuvą? Iš anksto užsiregistruokite COVID-19 testui – izoliuotis turėsite tik tol, kol gausite neigiamą atsakymą.

Žemiau pasirinkite Jus dominančią kelionę ir kreipkitės į Estravel norėdami ją užsakyti!

Kur galima keliauti 2021 m. sausį?