Lėktuvų bilietai su "LOT" avialinijomis

“LOT” avialinijos – vienos populiariausių tarp lietuvių, o ypatingai skrendantiems iš Vilniaus į Lenkijos miestus ar per Lenkiją vykstantiems į tolimesnes kryptis. Kviečiame pasinaudoti puikia galimybe ir įsigyti lėktuvų bilietus ne tik į populiariausius Lenkijos miestus, Šiaurės Ameriką, bet ir Aziją, Artimuosius Rytus.  Lėktuvų bilietus galima užsakyti internetu, Jums patogiu metu!

Lėktuvų bilietų išpardavimo sąlygos 

 • Užsakyti bilietus geriausiomis kainomis galite tik iki rugsėjo 6 d. 
 • Bilietų skaičius už akcijines kainas yra ribotas.
 • Bilietų kainos į abi puses. Įskaičiuotas tik rankinis bagažas – 8 kg.
 • Bilietai negrąžinami, datos keitimas iki skrydžio galimas už papildomą mokestį.

Kodėl verta lėktuvų bilietus užsakyti per patikimus kelionių partnerius – Estravel?

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

 • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
 • Patarsime, kaip optimaliai planuoti kelionės išlaidas ir išvengti finansinių nuostolių pasikeitus kelionės planams.
 • Pasikeitus kelionės planams, perkelsime skrydžio užsakymą ateities kelionei pagal aviakompanijų siūlomą geros valios politiką.
 • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
 • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
 • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Norite užsakyti lėktuvų bilietus į bet kurią pasaulio kryptį, privačiai arba verslo kelionei?  Aptarkite visas kelionės detales su Estravel komanda jau dabar – esame pasiruošę Jums padėti visu 120%!

Puikios kainos lėktuvų bilietams į populiariausius Lenkijos miestus:

Ypatingai geros kainos lėktuvų bilietams į Azijos ir Artimųjų Rytų miestus:

Ypatingai geros kainos lėktuvų bilietams į JAV: