Motyvacinės kelionės kolektyvams

Kodėl kelionė – geriausia motyvacija darbuotojui, partneriui, klientui?

Kelionė kolektyvui – prasminga invesiticija į darbuotojų motyvaciją, kur laimi ir vadovas, ir darbuotojai. Kelionės – tai patirtys, nauji atradimai, galimybė pakeisti aplinką, pažinti naujus kraštus ir kultūras, suburti komandą bendram tikslui, geriau suprasti vieni kitų stiprybes ir charakterį. Tačiau taip pat žinome, kad kiekvienam vadovui, planuojančiam padovanoti motyvacinę kelionę rūpi ne tik klausimai “kada, kur ir už kiek?”, bet ir sklandus kelionės organizavimas.

Kas svarbu, planuojant motyvacines keliones kolektyvams 2024-2025 m.? 

  • Planuojama drąsiau, dažniau, daugiau – o tai reiškia, kad planuojantys iš anksto gali gauti vietas populiariausiuose viešbučiuose, skrydžius geriausiomis kainomis ir daugiau. 
  • All Inclusive Turkijos nebepakanka – “viskas įskaičiuota” smagu, bet ilgam atmintyje neišlieka. Darbuotojai ir vadovai nori patirčių. 
  • Populiarėja workation sprendimai – idealu komandoms, kurių verslo modelis jautrus darbo laiko pokyčiams (kai visa komanda pilnai nuo darbo savaitei atitrūkti negali).
  • Nuotolinio darbo galimybės tampa itin svarbiomis – tinkamo viešbučio ir krypties parinkimas kur būtų konferencijų salės, puikus Wi-Fi, tampa neatskiriama kelionės dalis.
  • Tvarūs sprendimai neatskiriama kelionės dalis – su metais pastebime, kad vis aktualiau tampa tvarius poilsio sprendimus siūlantys viešbučiai, “žaliąsias kainas”  turinčios aviakompanijos, tvarios pramogos.

Organizuoti motyvacines keliones patiems ar kreiptis į kelionių organizatorių?

Šiuo klausimu į pagalbą ateiname mes  – keliones kolektyvams Estravel komanda planuoja beveik 30 metų, tad žinome, tokių kelionių planavimo subtilybes.

Kokius iššūkius Estravel sprendžia savo klientams, planuodami keliones kolektyvams? 

  1. Padedame išsigryninti vadovo ir darbuotojų lūkesčius: labai svarbu suprasti, kad darbavys dažnai tokią kelionę mato kaip komandiruotę, o darbuotojai – kaip atostogas. Būtent čia ir yra svarbiausia kelionių organizatoriaus užduotis. Planuodami kelionę kolektyvui visuomet pradžiai išsiaiškiname atsakymus į klausimus: ko Jūsų darbuotojams reikia, koks Jūsų kelionės tikslas ir kokio rezultato iš kelionės norite. 
  2. Pagalvojame apie visus dalykus, apie kuriuos laiko galvoti vadovai tiesiog neturi: kokį viešbutį rinktis ir kodėl, kaip suskraidinti visus darbuotojus (ypatingai jei kelionę norite padovanoti keliems šimtams darbuotojų), kokios pramogos, veiklos ir patirtys būtų subalansuotos įvairiems darbuotojų poreikiams ir daugiau. 
  3. Jeigu pageidaujate – keliaujame kartu. Kelionės labai įdomios, kaip ir gyvenimas, tad gali nutikti visko: vėluoti skrydžiai, sugesti autobusai ir pan. Tad visuomet pravartu šalia turtėti kelionių ekspertą, kuris vietoje padės Jums suvaldyti visas šias rizikas.
  4. Pateikiame išsamią kelionės programą ir rūpinamės VISŲ kelionių paslaugų užsakymu.  Jeigu pageidaujate – atvykstame į Jūsų biurą pristatyti kelionės vadovams ar visam kolektyvui, deriname geriausias lėktuvų bilietų, viešbučių, ekskursijų ir kt. Paslaugų užsakymo sąlygomis ir kainomis su tiekėjais. Jums – patogu, nes visas paslaugas ir informaciją gaunate iš vieno šaltinio – Estravel.
  5. Skaidriai ir protingai valdome kelionės biudžetą, pateikiame optimaliausias rekomendacijas, teikiame finansines ataskaitas – žinosite kur kelionėje nueina Jūsų įmonės pinigai, pagal poreikį teikiame kelionių tvarumo ataskaitas.

Tikime, kad turėti patikimą Jūsų komandos kelionių organizavimo partnerį yra lygiai taip pat svarbu, kaip turėti savo advokatą ar gydytoją. Estravel 24/7 bus patikimas Jūsų verslo kelionių partneris ir patarėjas. 

 

Norite komandai padovanoti motyvacinę kelionę? Keletas išskirtinių idėjų:

Rekomenduojame klientams, norintiems motyvuoti savo darbuotojus;